Krzysztof Przytuła - dziękujemy!!!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » czw wrz 29, 2011 3:03 pm

Przytuła pomógł nam w najtrudniejszym okresie, na samym początku kiedy nikt nie wiedział jak to wszystko będzie wyglądało, ogarnął drużynę i mocno włączył się w odbudowę Naszego Hutnika, nie możemy mu tego zapomnieć, należy mu się wielki szacunek i podziękowania. Mam nadzieję i wierzę w to , że wszelkie nieporozumienia z ostatnich miesięcy wynikały ze zbyt ambicjonalnego podejścia Krzyśka a nie ze złych zamiarów. Powodzenia !
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » czw wrz 29, 2011 3:27 pm

Jakby nie było zasługi dla Hutnika ma i za to należą mu się podziękowania. Więc i ja się dorzucam.
Mistrzejowice Hutnika kibice!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw wrz 29, 2011 4:36 pm

Ma nadal szansę zapisać się głęboko pozytywnie w pamięci kibiców Hutnika, jeśli dotrzyma słowa i nie będzie kładł kłód pod nogi Stowarzyszeniu. Jak by nie było ogromnie nam pomógł, szczególnie na początku, gdy nie było wiadomo co z tego wyniknie. Wielki szacun Krzysiek, masz teraz okazję udowodnić, że jesteś z nami na dobre i na złe.
Dziękuję.

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » czw wrz 29, 2011 5:25 pm

Ja byłem zwolennikiem zostawienia Krzyśka do końca rundy. Moim skromnym zdaniem trenera powinno się rozliczać po pracy, a nie w trakcie. Mimo słabej gry dla oka, styl osobiście mi się podobał, bo przy piłce byliśmy w tej rudzie tylko my (zawsze powyżej 60%). Dla większości z Was to pewnie nieistotna bzdura, ale mam nadzieję, że to u chłopaków będzie procentowało (jak się zachować z piłką i po jej stracie) w przyszłości. ...a nie ulega wątpliwości, że było dużo pracy w to włożone! Pamiętajcie także gdzie byliśmy w tabeli rok temu! Ja wiem, że to jest buraczana liga i miejsce Hutnik'a jest minimum II liga tam gdzie teraz gra m.in. Rzeszów, Stalowa Wola, Niepołomice, Garbarnia i każdego tutaj mamy golić po 5 6 zero, ale to jest piłka a my nie jesteśmy Arsenalem i nasz trener to nie Wenger. Oczekiwania są duże i też się maksymalnie wkur..iam, ale na wszystko trzeba cierpliwości.
Co nas czeka dalej i czego bym sobie życzył?
Po 1-wsze i NAJWAŻNIEJSZE dobrego fachowca, który pozbędzie się kwasu z szatni i wywalczy AWANS. Tylko to się liczy!
Po 2-gie koniecznie trzeba zrobić "mieszankę". Prawda jest taka, że "musowo" potrzebujemy 4 graczy. Numero uno - napadziora, dumero due(tre) rozgrywającego-dogrywającego tzw. motoru napędowego, numero quatrro spokoju i doświadczenia w obronie. Za 2 3 lata możemy myśleć o II lidze.
P.S. Odnośnie tematu - Krzysiek BARDZO Ci DZIĘKUJĘ za pracę na początku, za budowę drużyny, za charakter i ogólnie ZA WSZYSTKO co zrobiłeś dla odbudowy Nowego Hutnika. Obyś w swojej dalszej karierze odnosił jak największe sukcesy!
POWODZENIA!:)

robnh
Posty: 231
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Re: Krzysztof Przytuła - dziękujemy!!!

Postautor: robnh » czw wrz 29, 2011 5:26 pm

patryk pisze:Niezależnie od końcówki i "pewnych spraw" należą się Krzyśkowi słowa podziękowania za całokształt. Także ja rozpocznę w tym temacie.

Dzięki Krzyśku za wszystko co było dobre, zapomnijmy o tym co było złe.
Zrobiłeś dla inicjatywy NH2010 wiele dobrego.

Powodzenia w dalszej pracy i bądź z nami dalej jako kibic!!!

Pozdrawiam


Dzieki Krzysiek i powodzenia w trenerce
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » czw wrz 29, 2011 11:15 pm

stefan batory pisze:Przytuła pomógł nam w najtrudniejszym okresie, na samym początku kiedy nikt nie wiedział jak to wszystko będzie wyglądało, ogarnął drużynę i mocno włączył się w odbudowę Naszego Hutnika, nie możemy mu tego zapomnieć, należy mu się wielki szacunek i podziękowania. Mam nadzieję i wierzę w to , że wszelkie nieporozumienia z ostatnich miesięcy wynikały ze zbyt ambicjonalnego podejścia Krzyśka a nie ze złych zamiarów. Powodzenia !

zgadzam się z tym w pełni, osobiście wdzięczny jestem za to, że nie przestraszył się trudnego początku
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn paź 03, 2011 10:50 am

sudione pisze:Ja byłem zwolennikiem zostawienia Krzyśka do końca rundy. Moim skromnym zdaniem trenera powinno się rozliczać po pracy, a nie w trakcie. Mimo słabej gry dla oka, styl osobiście mi się podobał, bo przy piłce byliśmy w tej rudzie tylko my (zawsze powyżej 60%).


gdyby tak jeszcze pzpn zmienił regulamin i punkty sie nie liczyły...


i oby jak najmniej takich wypowiedzi z jego strony:

""jeśli chodzi o organizacje klubu to mógłbym o niej mówić długo.Powiem tylko tyle, że zespół nie ma własnej szatni,a dwa tygodnie temu zwolniono kierownika drużyny Kazia Putka, którego jeszcze niedawno nazywano ikoną Hutnika"

przeciez dobrze wie dlaczego jest taka sytuacja i w kwesti szatni zarzad niewiele moze zrobic, a dlaczego Kazia zwolniono też wie i lepiej tego nie wyciągac do prasy dla dobra Putka"

"jeśli chodzi o organizacje klubu to mógłbym o niej mówić długo..."

no to trzeba mówić Panie Krzysztofie wszystkim dookoła porównując warunki jakie stwarzają zarządy drużyn występujących na podobnym poziomie rozgrywek
sprzęt meczowy, kadrę trenerska, warunki podróżowania, wyżywienie, odżywki, odnowę, opiekę lekarską itp itd
powodzenia w innych klubach życzę!!!



http://i54.tinypic.com/349fpfo.jpg

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » wt paź 04, 2011 12:17 am

NIE DZIĘKUJE KRZYŚKOWI!

PRYWATNY INTERES PRZEDŁOŻYŁ NAD KLUB! MIMO ZAPEWNIEŃ, ŻE NIE BĘDZIE PODKŁADAŁ KŁÓD POD NOGI STALE NIE WYWIĄZUJĘ SIĘ Z TEJ OBIETNICY DANEJ NA SPOTKANIU DNIA: 29 września. CZŁOWIEK, KTÓRY NIE POTRAFI ODEJŚĆ Z HONOREM!
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt paź 04, 2011 12:32 am

Panowie, co się dzieje ?
Jakiś konkret ?
Obrazek

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt paź 04, 2011 12:42 am

ZAKAZ STADIONOWY !!!

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » wt paź 04, 2011 12:47 am

NIE DOTRZYMAŁ SŁOWA -MIESZA GDZIE TYLKO SIĘ DA. NAGADUJE ZAWODNIKÓW ORAZ ICH RODZICÓW PRZECIWKO ZARZĄDOWI, OPOWIADA HISTORIE ŻE KLUB SIĘ NIEDŁUGO ROZPADNIE, ŻE WSZYSTKO CO SIĘ DZIAŁO BYŁO DZIĘKI NIEMU ETC...
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!

www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt paź 04, 2011 1:01 am

centrum nh pisze:ZAKAZ STADIONOWY !!!


podbijam !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt paź 04, 2011 1:27 am

SSA podrzuciła nam kukułcze jajo?
Wszak to Gil go tutaj ściągnął...

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt paź 04, 2011 1:40 am

Jeżeli ktoś nie ma honoru, a dobro własne przedkłada nad dobro klubu to co o takim człowieku można myśleć ?!
Obrazek

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » wt paź 04, 2011 7:06 am

To było pewne, że będzie mieszał i oczerniał na lewo i prawo! Prawda jest taka, że łatwa o nim nie zapomnimy!Co oznacza Zakaz Stadionowy?Osobiście jemu bym go dał, aby nigdy nie wszedł już na ten stadion! Mam nadzieje ,że już nie będzie pożegnania tego Pana na meczu z Podbeskidziem!