Hutnik TV

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr sty 06, 2021 12:46 pm

Ocena najsłabszej sportowo rundy w historii Hutnika na 4? Gratuluję samopoczucia.
Szydełko dopuszczony do głosu po ponad 30 minutach? Trochę słoma z butów wyszła.
Janiczak bredzący o sześciu meczach bez straty gola z akcji i dobrym Olszewskim w drugiej części sezonu? Brak kontry na te brednie? Niekompetencja z jednej i bezczelność z drugiej strony.
Całe szczęście że od czasu do czasu odezwał się Krzysztof Całek.
Pytania o odpalanie stu testowanych z dupy zawodników (Ochab z rezerw Igloopolu to był gość xD) po 45 min w 25 sparingach i kupowaniu graczy nowemu trenerowi przez starego w punkt.
(brakowało jeszcze pytania czemu odpalił np. Żołądzia i Monsuru znawca)
Szkoda, że te pytania wzbudziły jedynie nerwowy śmiech wywołanych do odpowiedzi.
Pomysł ok, ale byłoby znośniej, gdyby nie było tego wazeliniarstwa i zalotów do Pana dyrektora (fuj) i tłumaczenia się z własnych pytań Janiczakowi przez yyyprowadzącego.
Ale ogólnie pomysł programu jak najbardziej na plus. 😎

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr sty 06, 2021 6:22 pm

Nie chcę się znęcać nad byłym trenerem ale z pewnością zabrakło samokrytyki. Poważny gość z dystansem do własnej osoby wychodzi i bije się w pierś po czym mówi moja wina,moja wina,moja bardzo wielka wina. Wiedział jakie są realia finasowe, jakie kadrowe. Sam tych zawodników do klubu ściągał. Pomimo tego podjął się tego wyzwania i poniósł sromotną klęskę. Przecież te wszystkie wymówki są kompromitujące dla DS i byłego trenera w jednej osobie.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr sty 06, 2021 9:15 pm

To oglądać , czy sobie darować?

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw sty 07, 2021 8:09 am

Jak chcesz mieć swoje zdanie to oglądnij...

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sty 07, 2021 10:05 am

Spory jak na Tvp Kraków materiał o Hutniku
https://krakow.tvp.pl/51640289/04012021

Jest min pytanie o listę transferową

Ps. Moze to tylko moje wrażenie, ale wydaje się ze podejście do Hutnika Tvp Kraków jest teraz pozytywniejsze niż w czasach Augustynków, Szelągów itd

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw sty 07, 2021 11:30 am

dUfio pisze:Spory jak na Tvp Kraków materiał o Hutniku
https://krakow.tvp.pl/51640289/04012021

Jest min pytanie o listę transferową

Ps. Moze to tylko moje wrażenie, ale wydaje się ze podejście do Hutnika Tvp Kraków jest teraz pozytywniejsze niż w czasach Augustynków, Szelągów itd


He he, mam podobne wrażenie, a już w ogóle skacząc po kanałach nadziałem się na to, to aż się zdziwiłem - co???? O nas mówią? Wow! :shock:

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 09, 2021 12:17 pm

JAKO, ŻE JEST TO FORUM PUBLICZNE, DO KTÓREGO MAJA DOSTĘP WSZYSCY, TAKŻE NIEZALOGOWANI, NA PROŚBĘ CZŁONKA ZARZĄDU TEMAT ZOSTAŁ OCZYSZCZONY Z PRYWATNYCH PODJAZDÓW I PUBLICZNEGO PRANIA HUTNICZYCH BRUDÓW


Oczywiście wszystkie posty zostały zapisane i zarchiwizowane


w poniedziałek jako moderator forum spotkam się z przedstawicielami zarządu i ustalimy sposób kontynuacji tematu w tzw "realu"


info kiedy i gdzie bedzie podane tutaj albo wyslane w pw do zainteresowanych

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » sob sty 09, 2021 4:03 pm

Trzeba to w swoim gronie wyczyścić. Nie prać brudów na publicznym forum

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sty 11, 2021 7:53 pm

Wszyscy zainteresowani/zaniepokojeni sytuacją Hutnika wylaniajaca się z postów pojawiających się w tym temacie beda mogli się na jej temat dowiedzieć więcej przy okazji meczu sparingowego naszych piłkarzy rozgrywanego na Suchych Stawach. Dokładna informacja o miejscu i szczegółach będzie rozesłana zainteresowanym gdy poznamy dokładną datę i godzinę pierwszego sparingu rozgrywanego u nas w dzień wolny (uprzedzając- z Resovią gramy na wyjeździe)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pn sty 11, 2021 8:06 pm

dUfio pisze:Wszyscy zainteresowani/zaniepokojeni sytuacją Hutnika wylaniajaca się z postów pojawiających się w tym temacie beda mogli się na jej temat dowiedzieć więcej przy okazji meczu sparingowego naszych piłkarzy rozgrywanego na Suchych Stawach. Dokładna informacja o miejscu i szczegółach będzie rozesłana zainteresowanym gdy poznamy dokładną datę i godzinę pierwszego sparingu rozgrywanego u nas w dzień wolny (uprzedzając- z Resovią gramy na wyjeździe)


Czy w związku z całą to wymianą zdań można zadać na priv pytania, które chciałbym/chcielibyśmy poznać od zarządu/prezesa do dnia sparingu?
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sty 11, 2021 8:31 pm

markow pisze:
dUfio pisze:Wszyscy zainteresowani/zaniepokojeni sytuacją Hutnika wylaniajaca się z postów pojawiających się w tym temacie beda mogli się na jej temat dowiedzieć więcej przy okazji meczu sparingowego naszych piłkarzy rozgrywanego na Suchych Stawach. Dokładna informacja o miejscu i szczegółach będzie rozesłana zainteresowanym gdy poznamy dokładną datę i godzinę pierwszego sparingu rozgrywanego u nas w dzień wolny (uprzedzając- z Resovią gramy na wyjeździe)


Czy w związku z całą to wymianą zdań można zadać na priv pytania, które chciałbym/chcielibyśmy poznać od zarządu/prezesa do dnia sparingu?


Tak, bezpośrednio do prezesa

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt sty 12, 2021 2:58 pm

Przepraszam Leszka Janiczaka, Artura Trębacza i cały zarząd stowarzyszenia.
Znam i szanuję rolę jaką wszyscy oni odegrali i nadal to robią dla odbudowy klubu. Wszyscy oni pracują dla dobra Hutnika i będąc blisko klubu przez ostatnich kilka lat doskonale to zauważyłem.
Mój wpis sprzed kilku dni, jak i kilka innych był z pewnością niepotrzebny i powstał pod wpływem emocji.
Przepraszam wszystkich kibiców za zaistniałe zamieszanie.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt sty 12, 2021 5:05 pm

Cytujac klasyka: "Prawdziwych mezczyzn poznaje sie nie po tym, jak zaczynaja, ale jak koncza".
Brawo HKS1978!

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » wt sty 12, 2021 7:06 pm

HKS1978 pisze:Przepraszam Leszka Janiczaka, Artura Trębacza i cały zarząd stowarzyszenia.
Znam i szanuję rolę jaką wszyscy oni odegrali i nadal to robią dla odbudowy klubu. Wszyscy oni pracują dla dobra Hutnika i będąc blisko klubu przez ostatnich kilka lat doskonale to zauważyłem.
Mój wpis sprzed kilku dni, jak i kilka innych był z pewnością niepotrzebny i powstał pod wpływem emocji.
Przepraszam wszystkich kibiców za zaistniałe zamieszanie.

Czy mam rozumieć, że to co pisałeś jest nieprawdą i pomówieniami, skoro przepraszasz za swoje słowa?
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr sty 13, 2021 8:41 am

markow pisze:
HKS1978 pisze:Przepraszam Leszka Janiczaka, Artura Trębacza i cały zarząd stowarzyszenia.
Znam i szanuję rolę jaką wszyscy oni odegrali i nadal to robią dla odbudowy klubu. Wszyscy oni pracują dla dobra Hutnika i będąc blisko klubu przez ostatnich kilka lat doskonale to zauważyłem.
Mój wpis sprzed kilku dni, jak i kilka innych był z pewnością niepotrzebny i powstał pod wpływem emocji.
Przepraszam wszystkich kibiców za zaistniałe zamieszanie.

Czy mam rozumieć, że to co pisałeś jest nieprawdą i pomówieniami, skoro przepraszasz za swoje słowa?


Daj już mu spokój. I tak już sporo kompromitacji było. :wink: