Hutnik TV

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt mar 09, 2021 9:33 pm

Na HTV pojawiła się właśnie rozmowa z Mateuszem Ozimkiem:

https://youtu.be/9vilak9axEI

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob mar 13, 2021 8:03 pm

Po weekendzie przygotujcie się na kolejny wywiad w ramach programu 1 na 1. Tym razem gościem będzie nasz były zawodnik i prezes fundacji Pamiętamy: Kacper Orłowski.

Natomiast mam do forumowiczów pytanie. Co sądzicie o założeniu Patronite dla celów HTV. Na obecną chwilę HTV jest kosztem dla klubu, bo część sprzętu musimy wypożyczać. Do tego pozostałą część wypożyczamy po koleżeńsku, co także może się skończyć, gdyż ewidentnie nadużywamy tego koleżeństwa przy tej ilości publikacji. Przydałoby się skompletować własny klubowy sprzęt. Rzeczy do zakupienia są różne, od statywów po około 700 zł, przez lampy w podobnej cenie po mikroporty, które kosztują około 2-2,5 tys. za sztukę.
Wiem, że klub w wielu miejscach wyciąga rękę do kibiców, dlatego chciałem na początek zapytać Was o zdanie. Nie myślę tutaj o wielkich kwotach wsparcia, wystarczy podpięcie karty pod Patronite i ustawienie poziomu wsparcia 5 czy 10 zł miesięcznie, a może jakże symboliczne 19,50 zł. Taki dobrowolny mini abonament, który pozwoli na utrzymanie i rozwój telewizji klubowej. Wystarczy, że otrzymamy 200-300 złotych miesięcznie od kibiców to będziemy mogli co kilka miesięcy dokupić nową rzecz i na przestrzeni czasu wyposażymy naszą klubową telewizję w sprzęt.
Obecnie realizujemy co tydzień nowy odcinek wywiadu 1 na 1 i co miesiąc program Zagięci na Hutniku. Wydaje mi się, że jak na nasze warunki to programy cieszą się fajnymi odsłonami i pozytywnym odbiorem. Co sądzicie? Warto wprowadzić możliwość takiego wsparcia?

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » sob mar 13, 2021 8:21 pm

Patronaite albo przez YOUTUBA ( tam też jest opcja wspieraj chyba)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt mar 16, 2021 9:35 pm

Świetny odcinek z Kacprem Orłowskim

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » wt mar 16, 2021 10:44 pm

Jeśli ktoś jeszcze nie widział:
https://www.youtube.com/watch?v=Ohe4TySXnYk

PS. A ja zdradzę jedną rzecz zza kulis programu. Rozmawiałem z kilkunastoma osobami, które są naszymi byłymi zawodnikami. Wszystkim jest bardzo miło, bardzo się cieszą z zaproszenia, jednak jak dochodzi do ustalenia terminu to akurat w danym dniu nie mogą. W niekórych przypadkach była więcej niż jedna próba, zdarzyło się nawet że ktoś na drugą propozycję już nie odebrał telefonu albo nie odpisał na SMS. Dlatego tym bardziej warto oglądać odcinki z naszymi byłymi zawodnikami. Dla gości Maćka Hutnik w sercu to nie tylko ładna gadka i frazesy, to faktycznie kawałek życia! Dzięki!

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » wt mar 16, 2021 11:20 pm

To kto odmówił? Po imieniu i pierwsza litera nazwiska? :)
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr mar 31, 2021 3:35 pm

Egipcjanin Sinue pisze:To kto odmówił? Po imieniu i pierwsza litera nazwiska? :)

Niekoniecznie odmówił. Bo nikt nie odmówił. Są osoby, których kalendarz widocznie jest zbyt pełny innych obowiązków ;)


Kolejny odcinek 1 na 1, tym razem były bramkarz Hutnika i sędzia międzynarodowy Zbigniew Urbańczyk, czyli ktoś kto bez zastanowienia znalazł dla kibiców Hutnika czas:
https://youtu.be/iRj9mUEyI74

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr mar 31, 2021 3:54 pm

Piotr Kocąb, ponoć mieszka obecnie teraz w niemcach, czasami przybywa do kraju. nr tel ma bodajże 1978

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » czw kwie 01, 2021 8:52 pm

Krzysztof Przytuła i Jerzy Kowalik. Z chęcią bym zobaczył 1 na 1 z Jerzym Kowalikiem. Jak dla mnie ikona Hutnika.
Hutnik Kraków

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw kwie 01, 2021 9:46 pm

KrK_ pisze:Krzysztof Przytuła i Jerzy Kowalik. Z chęcią bym zobaczył 1 na 1 z Jerzym Kowalikiem. Jak dla mnie ikona Hutnika.


Jurek jak najbardziej fajny rozmówca. Tylko jego potencjalny interlokutor jakby troszkę niekompetentny...
Ostatnia rozmowa z Urbańczykiem to praktycznie streszczenie mojego tekstu sprzed roku:
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/55 ... nczyk.html

Co do Jurka to bym się zapytał o kulisy meczu Kmita - Słomniczanka z 2001 (były bardzo interesujące, na drugiej ławce janiczak) i jak w papę wyłapał od W. ;) Oczywiście między innymi ...

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt kwie 02, 2021 4:12 pm

A tymczasem członkowie stowarzyszenia mogą oglądać już nowy odcinek "Zagięci na Hutniku".

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob kwie 03, 2021 11:39 pm

Na kanale HTV pojawiły się pomeczowe wypowiedzi trenera Szymona Szydełko, kapitana Krzyśka Świątka i prezesa Artura Trębacza.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz kwie 04, 2021 2:54 pm

Widze tez zapowiedz nowego formatu (2/2).
A co z kulisami meczów? Pierwsze odcinki na jesieni byly obiecujące

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » ndz kwie 04, 2021 8:21 pm

dUfio pisze:Widze tez zapowiedz nowego formatu (2/2).
A co z kulisami meczów? Pierwsze odcinki na jesieni byly obiecujące


Tak, projekt 2 na 2 na tą chwilę zaplanowany jest z góry na kilka odcinków. Czy będzie kontynuowany później i w jakiej formie to wszystko zależy od tego jak zostanie odebrany i jak w praktyce wyjdzie jego realizacja. Bo jest to najtrudniejszy projekt od strony logistycznej. Uprościliśmy w nim na maxa stronę techniczną (czyli wizualnie może być słabszy od innych projektów), ale za to jest najtrudniejszy jeśli chodzi o logistykę. Terminy możliwości zadawania pytań, zgranie tego z kalendarzem drużyny, mamy mało możliwości do zmian i elastyczności tak jak w przypadku 1 na 1 czy Zagiętych, dlatego wbrew pozorom ten projekt jest dużym wyzwaniem.

Jeśli chodzi o "Bliżej Hutnika" to na obecny moment projekt został zawieszony z przyczyn zewnętrznych. Nie umiem odpowiedzieć czy będzie kontynuowany. Natomiast jest też szansa, że być może zastąpią go kulisy realizowane przez HTV. Ale na dzień dzisiejszy nie ma takich zasobów personalnych aby się tego podjąć.

Zaczęło się także już odliczanie do ogólnodostępnej premiery Zagiętych:
https://youtu.be/8qorFL8jmDg

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn kwie 05, 2021 9:12 pm

Wyróżniający się w ostatnich spotkaniach Piotr Zmorzyński gościem Maćka, premiera we wtorek o 20:
https://www.youtube.com/watch?v=CYuJnMrFkXI