Hutnik TV

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt paź 01, 2021 11:17 am

Czemu twoja aktywność i twojego kolegi spada po wygranych meczach? Wchodzicie tylko żeby sobie ponarzekać i odreagować frustrację jak wam w klubie podziękowano. Jak już pisałem wcześniej zawsze byłeś płaczkiem i cykorem więc zza klawiatury jesteś kimś bo nikt Ci krzywdy na odległość nie zrobi, Hks1978 przynajmniej chodzi na mecze a Ty ? Twój czas jest drogi a Cię niestać na bilet, ile było szyderstwa z Twojej strony na ceny karnetów po pandemia jak coś to bilet Ci fundne, dawałem kasę na wyjazdy dla młodych to i tobie mogę kupić na mecz u siebie w drodze wyjątku

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt paź 01, 2021 11:22 am

wojo77 pisze:Czemu twoja aktywność i twojego kolegi spada po wygranych meczach? Wchodzicie tylko żeby sobie ponarzekać i odreagować frustrację jak wam w klubie podziękowano. Jak już pisałem wcześniej zawsze byłeś płaczkiem i cykorem więc zza klawiatury jesteś kimś bo nikt Ci krzywdy na odległość nie zrobi, Hks1978 przynajmniej chodzi na mecze a Ty ? Może Cię niestać na bilet bo narzekałeś na drogie karnety, ja Ci fundne, dawałem kasę na wyjazdy dla młodych to i tobie mogę kupić na mecz u siebie w drodze wyjątku


Zamilcz już, bo szkoda Cię już słuchać, jak nie rozumiesz normalnie, jak się do Ciebie mówi, a już wyciąganie coś z lat dzieciństwa jest mega słabe.
Dręczenie dziecka, któremu zmarł ojciec w wieku 8 lat, to dla Ciebie coś czymś się chwalisz, jesteś po prostu łajdakiem z którym nie mam już nic do powiedzenia.
Z mojej strony EOT.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt paź 01, 2021 11:27 am

markow pisze:
wojo77 pisze:Czemu twoja aktywność i twojego kolegi spada po wygranych meczach? Wchodzicie tylko żeby sobie ponarzekać i odreagować frustrację jak wam w klubie podziękowano. Jak już pisałem wcześniej zawsze byłeś płaczkiem i cykorem więc zza klawiatury jesteś kimś bo nikt Ci krzywdy na odległość nie zrobi, Hks1978 przynajmniej chodzi na mecze a Ty ? Może Cię niestać na bilet bo narzekałeś na drogie karnety, ja Ci fundne, dawałem kasę na wyjazdy dla młodych to i tobie mogę kupić na mecz u siebie w drodze wyjątku


Zamilcz już, bo szkoda Cię już słuchać, jak nie rozumiesz normalnie, jak się do Ciebie mówi, a już wyciąganie coś z lat dzieciństwa jest mega słabe.
Dręczenie dziecka, któremu zmarł ojciec w wieku 8 lat, to dla Ciebie coś czymś się chwalisz, jesteś łajdakiem i świnią.
Z mojej strony EOT.

Miałem na myśli lata późniejsze koniec podstawówki to nie osiem lat, nigdy Cię nie dręczyłem wręcz przeciwnie a wiem o tobie więcej niż Ci się wydaje więc sobie ściągnij te ordery za zasługi. Koniec
Ps.jeszcze uważaj na wyzwiska

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt paź 01, 2021 12:43 pm

Hks1978 przynajmniej chodzi na mecze

Czy chodzę na mecze? Tak, jak tylko mogę to staram się być.
Chyba, że decyzją zarządu jest odmowa sprzedania mi karnetu.
A zdarzyło się i tak, co pokazuje też z jakim typem osobników mamy tu do czynienia. W pewnych stronach kraju nazywano takich "ukraińcami". Dziś to niepoprawne.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt paź 01, 2021 1:27 pm

Wywiad z trenerem Lipeckim przed meczem z Wigrami Suwałki:

https://youtu.be/Q1RXHci2q8I

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt paź 01, 2021 4:56 pm

HKS1978 pisze:
Hks1978 przynajmniej chodzi na mecze

Czy chodzę na mecze? Tak, jak tylko mogę to staram się być.
Chyba, że decyzją zarządu jest odmowa sprzedania mi karnetu.
A zdarzyło się i tak, co pokazuje też z jakim typem osobników mamy tu do czynienia. W pewnych stronach kraju nazywano takich "ukraińcami". Dziś to niepoprawne.

Naszła mnie pewna refleksja i chciałbym wyrzucić jad którym się wzajemnie obdarzamy Marcin i HKS1978:
- wkurwiam się ponieważ wasze posty nie cementują naszej małej społeczności a tylko dążą do podziałów i ew.ograniczenia i tak już małej frekwencji
- Hks zostawiłeś kawałek swojego życia w klubie który razem kochamy i pisanie postów które uderzają w nasz klub w niczym nie pomoże a tylko może zaszkodzić
- Marcin to Ty jesteś autorem zdjęć które będę miał na pamiątkę kiedy wybiegłem w pierwszej jedenastce Hutnika, poznanie osobiście Świętego i wtedy jeszcze młodego Jurkowskiego wraz z resztą chłopaków, zagranie z najstarszą drużyną świata, klimat szatni oraz bieganie po murawie dzięki Tobie zostanie w mej pamięci do końca życia oglądając zdjęcia z tego wydarzenia
-Ja osobiście z powodu braku czasu przez pełnione funkcje w życiu zawodowym nie mogłem robić strony, zdjęć itp.ale starałem się aby nasz narybek kibiców zarazić "gumiorstwem" I sponsotowałem kilka razy wyjazdy na mecze dla osób poniżej 16 roku życia po uzgodnieniu tego z Dufiem
Nie chcę się licytować kto zrobił więcej dla naszego ukochanego klubu, proszę więc zmieniając ton narracji abyście nie dążyli do obrzydzenia naszego zarządu bo to może wpłynąć negatywnie na klub, chyba tego nie chcecie. Zarząd został wybrany przez kibiców, odpowiada za sponsorów i wyniki, trzeba im kibicować a nie kłaść kłody pod nogi. Oświadczam jednocześnie że nie znam osobiście prezesa i dyrektora sportowego, kibucuje im aby zmiany ostatnie np.trenera wyszły na dobre chociaż byłem murem za Szymonem.Sz.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt paź 01, 2021 5:13 pm

Amen.
Ja tam urazy do nikogo nie żywię.
Swoje zdanie mam i czasem je napisze.
Pozdro ;)

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt paź 01, 2021 5:16 pm

HZA_Hutnik pisze:Wywiad z trenerem Lipeckim przed meczem z Wigrami Suwałki:

https://youtu.be/Q1RXHci2q8I

Jakby, jakby jakby trenerze w przesłaniu do mnie nie trafiłeś ale kibicuje Tobie i drużynie bo "KtoKochaTenWierzy"

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt paź 01, 2021 8:18 pm

Szymon Szydełko - nagranie z dnia dzisiejszego:

https://youtu.be/x0xzfcbAK3k

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt paź 01, 2021 8:48 pm

Trener Sz. Sz. Klasa.

wojo77
Posty: 1089
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt paź 01, 2021 9:20 pm

HZA_Hutnik pisze:Szymon Szydełko - nagranie z dnia dzisiejszego:

https://youtu.be/x0xzfcbAK3k

Trenerze Szymonie pokazałeś klasę tym nagraniem, dzięki wielkie że rozwiałeś nasze niedomysły, pozdrawiam i jakbym mógł to bym Cię uściskał, szacun wielki za to nagranie może kiedyś się spotkamy najlepiej w ekstraklasie 😉

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt paź 01, 2021 9:34 pm

Lubię tego gościa! Wiedziałem że z klasą to zakończy bo to jest taki człowiek że szaremu kibicowi potrafił odpisać zaraz po informacji w mediach że został zwolniony

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » pt paź 01, 2021 10:00 pm

Pewnie forum nie czyta, ale również wielkie podziękowania dla Szymona , uratowałeś nas mistrzu,uratowales nam ta wazne 2 lige , dla mnie wielki smutek że odszedłeś i wielki szacun bo pokazałeś swój stosunek do klubu Hutnik
nie to co nasz nowy
Powodzenia trenerze Szymonie Mistrzu
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt paź 01, 2021 10:00 pm

luke.krak pisze:https://m.olx.pl/oferta/praca/praktykant-stazysta-w-dziale-marketingu-klubu-sportowego-CID4-IDKjf7k.html


Nie wiedziałem gdzie wrzucić, chyba ktoś czyta forum z zarządu bo jest reakcja klubu na uwagi które padły apropo marketingu.


Dzięki za zauważenie. To już trzecie takie ogłoszenie, odświeżamy średnio co pół roku. To właśnie dzięki takim ogłoszeniom mamy obecnie kulisy meczowe, był program 2 na 2 czy pojawili się reporterzy Maciej Niemczyk i Sebastian Małysza. Nie pojawiają się prawie wcale osoby związane z Hutnikiem, najczęściej są to osoby chcące zdobyć doświadczenie do cv, odbyć obowiązkowe praktyki na studia czy zobaczyć jak funkcjonuje sport od strony organizacyjnej. Stosunkowo łatwo ich namówić do działań w telewizji klubowej, byciu blisko drużyny, o wiele trudniej do tych prac niewidocznych gołym okiem. Poza tym z czasem zapał i zaangażowanie słabnie.

Oczywiście wszystko to rozumiem i szanuję, z każdym miło mi się współpracuje i jestem wdzięczny nawet za krótkie epizody podczas których ktoś poświęcił swój czas dla Hutnika.

KrK_
Posty: 133
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 11:14 am

Postautor: KrK_ » pt paź 01, 2021 10:46 pm

Po tych słowach SZ.SZ jeszcze bardziej mi go osobiście szkoda. Jak dla mnie bardzo inteligenty trener, ale wydaję mi się, że sam zrezygnował dla swojego dobra i klubu, tak mi się wydaję, tak czy inaczej.... Dziękujęmy trenerze za uratowanie 2 Ligi i powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.
Hutnik Kraków