Hutnik - Maków 12 listopada godzina 18:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Hutnik - Maków 12 listopada godzina 18:00

Postautor: spikerspw » ndz paź 30, 2011 9:52 am

Jako, że termin meczu został potwierdzony - pożegnajmy godnie Suche Stawy w tej rundzie! Pobijemy rekord z Orła?
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

kwasek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 1:31 am
Kontakt:

Postautor: kwasek » ndz paź 30, 2011 10:59 am

załamka
liczyłem jednak na 11.11 :(
trudno będę sercem, duchem i półciałem na SS

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » ndz paź 30, 2011 12:40 pm

POWAŻNIE? Nie 11-go tylko 12-stego? Jezu jak się cieszę!:) 11-go mam uroczystość na której muszę być więc 12-sty to jak dar z niebios!:D
BĘDĘ!!!:)

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz paź 30, 2011 3:51 pm

sudione pisze:POWAŻNIE? Nie 11-go tylko 12-stego? Jezu jak się cieszę!:) 11-go mam uroczystość na której muszę być więc 12-sty to jak dar z niebios!:D
BĘDĘ!!!:)


A ja odwrotnie akurat mam taką pracę że robię świątek piątek czy niedziela i wolne wziąłem na 11. 12 robię i nie dam rady się zamienić.

Nie można by skończyć tych zmian pod światło, wczorajszy mecz pokazał że takie zmiany są nie wpływają na znacząco na frekwencje.

Do tego 12 to jest środek długiego weekendu ludzie mają plany i pewnie sporo osób odpuść mecz...

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz paź 30, 2011 5:04 pm

Na dodatek 11 wielu z naszych jedzie na marsz i trybuny świeciły by pustkami ..

robnh
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 06, 2009 7:59 pm
Lokalizacja: Węgrzce, kiedyś BW

Postautor: robnh » ndz paź 30, 2011 5:10 pm

BINGONH pisze:
sudione pisze:POWAŻNIE? Nie 11-go tylko 12-stego? Jezu jak się cieszę!:) 11-go mam uroczystość na której muszę być więc 12-sty to jak dar z niebios!:D
BĘDĘ!!!:)


A ja odwrotnie akurat mam taką pracę że robię świątek piątek czy niedziela i wolne wziąłem na 11. 12 robię i nie dam rady się zamienić.

Nie można by skończyć tych zmian pod światło, wczorajszy mecz pokazał że takie zmiany są nie wpływają na znacząco na frekwencje.

Do tego 12 to jest środek długiego weekendu ludzie mają plany i pewnie sporo osób odpuść mecz...


Tak, najlepiej niech się wypowie każdy z nas mogę czy nie mogę a napewno pobijemy rekord postów na temat !!! jak stare baby na straganie !!! kurwa mamy dwa tygodnie do meczu, myślę że to wystarczający czas żeby sobie ewentualnie pozmieniać plany (ja zaczynam od jutra-wg.planu też pracuję w ten dzień).A co do terminu to myślę, że więcej ośób by odpuściło pierwotną godzinę meczu- południe to nie jest dobra pora na mecze
Wszyscy na Suche Stawy!!!
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz paź 30, 2011 6:01 pm

dobrze Rob pisze

postarajmy sie , czasu sporo a to ostatni mecz przy swiatlach i kto wie moze dlugo na tym stadionie nie bedzie

zrobmy znowy akcje wez minimum 1 osobe na mecz
ja znowu przyjde w ponad 6 osob :)

tylko zeby tak kazdy nie patrzyl jeden na drugiego
kazdy niech zabierze a bedzie 999 :)

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz paź 30, 2011 8:26 pm

Ja na ostatni mecz zabralem ojca który ma 61 lat i byl ostatnio 3 lata temu na meczu:) nawet piatki przybijał po meczu pilkarzom tak mu sie podobało:)
Tomek83

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz paź 30, 2011 8:37 pm

robnh pisze:Tak, najlepiej niech się wypowie każdy z nas mogę czy nie mogę a napewno pobijemy rekord postów na temat !!! jak stare baby na straganie !!! kurwa mamy dwa tygodnie do meczu, myślę że to wystarczający czas żeby sobie ewentualnie pozmieniać plany (ja zaczynam od jutra-wg.planu też pracuję w ten dzień).A co do terminu to myślę, że więcej ośób by odpuściło pierwotną godzinę meczu- południe to nie jest dobra pora na mecze
Wszyscy na Suche Stawy!!!


Zawszę będą osoby które będą zadowolone i takie które będą nie zadowolone ze zmiany.

Ja bym chciał dostać na początku rundy terminarz który nie będzie ulegał zmianie (bez uzasadnionej przyczyny rzecz jasna)

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz paź 30, 2011 8:54 pm

BINGONH pisze:
robnh pisze:Tak, najlepiej niech się wypowie każdy z nas mogę czy nie mogę a napewno pobijemy rekord postów na temat !!! jak stare baby na straganie !!! kurwa mamy dwa tygodnie do meczu, myślę że to wystarczający czas żeby sobie ewentualnie pozmieniać plany (ja zaczynam od jutra-wg.planu też pracuję w ten dzień).A co do terminu to myślę, że więcej ośób by odpuściło pierwotną godzinę meczu- południe to nie jest dobra pora na mecze
Wszyscy na Suche Stawy!!!


Zawszę będą osoby które będą zadowolone i takie które będą nie zadowolone ze zmiany.

Ja bym chciał dostać na początku rundy terminarz który nie będzie ulegał zmianie (bez uzasadnionej przyczyny rzecz jasna)


Bingo, zauwaz prosze, ze nie ma chyba ligi na swiecie, ktora jest w stanie ustalic terminarz na rok z gory i nie zmieniac nic w kalendarzu spotkan. Wszystko robi sie pod telewizje, u nas tez sa ciekawe pomysly, inicjatywy, poza tym zycie - wszystko sie zmienia.
nh2010.pl

bn
Posty: 3013
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz paź 30, 2011 9:00 pm

pawelhks pisze:nie ma chyba ligi na swiecie, ktora jest w stanie ustalic terminarz na rok z gory i nie zmieniac nic w kalendarzu spotkan. Wszystko robi sie pod telewizje

Liga angielska :)

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn paź 31, 2011 7:10 am

pawelhks pisze:Bingo, zauwaz prosze, ze nie ma chyba ligi na swiecie, ktora jest w stanie ustalic terminarz na rok z gory i nie zmieniac nic w kalendarzu spotkan. Wszystko robi sie pod telewizje, u nas tez sa ciekawe pomysly, inicjatywy, poza tym zycie - wszystko sie zmienia.


90% meczy w ligach polskich odbywa się zgodnie z planem, a zmiany są w sytuacjach wyjątkowych...

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pn paź 31, 2011 9:33 am

Bingo potraktuj to,że jest to wyjątkowa sytuacja!

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn paź 31, 2011 9:43 am

decyzja zapadła i już nie ma odwrotu

jednym odpowiada innym nie, ale mimo wszystko jest to termin dużo bardziej optymalny dla większości, w tym tej dopingującej.


nie przesadzajmy z tymi wyjazdami, chyba weekend listopadowy az tak bardzo nie sprzyja wojażom jak majowy czy czerwcowy

warto sie zastanowić czy jest szansa żeby pobic rekord sprzedanych biletów na Balin? moim zdaniem tak


grają dobrze wygrywają, my na trybunach robimy swoje, wazny jest tez fakt ze to ostatni mecz rundy-przed nami dluga, wielomiesieczna nuda, bez pilki na stadionie. nie wiem jak ze sprawa stadionu, ale jak sie cos do meczu wyjasni na nasza niekorzysc to tez mozna to wykorzystac

na minus to gorszy niz Balin rywal na boisku oraz lekki przesyt meczy przy swiatlach-juz nie jest to taki rarytas jak kiedys

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn paź 31, 2011 9:47 am

dUfio pisze: lekki przesyt meczy przy swiatlach-juz nie jest to taki rarytas jak kiedys

ale ten rarytas na pół roku możemy mieć z głowy
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.