Siatkówka: Co ciekawego w drużynie, lidze, u rywali

Siatkówka, Dart Sportowy...

Moderator: Piotrek

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » ndz mar 25, 2012 8:27 am

Występy jego zespołu w II lidze i awans świętowany w hali przy ul. Odmogile, a w mijającym sezonie – pierwszoligowe konfrontacje na dawnym obiekcie Hutnika, ożywiły dzielnicę posiadającą olbrzymie tradycje w męskiej siatkówce. Dzisiejszy mecz był jednak na pewien czas ostatnim w lidze państwowej, na jaki można było przyjechać do Nowej Huty. W kuluarach mówi się, że przed dwoma miesiącami wycofał się sponsor strategiczny – Instal, a część zaległości płatniczych pokrywał z własnej kieszeni Grzegorz Silczuk. W 2005 roku – po przeniesieniu ówczesnej drużyny do Politechniki Kraków – stworzył w Wandzie zespół od zera i w ciągu sześciu lat dotarł na zaplecze ekstraklasy, ale teraz twierdzi, że w przyszłym sezonie nie wystartuje w II lidze.
- W poniedziałek sekcja siatkówki przestanie istnieć. Jeszcze w listopadzie zapowiedziałem chłopakom, że jeśli spadną, to ja stracę wiarygodność, szacunek do swojej pracy i się wycofam – tłumaczy. - Nie ma praktycznie możliwości, żeby teraz znalazły się pieniądze na kontynuowanie działalności na przyzwoitym poziomie – tak, żeby można było myśleć o powrocie do I ligi. Miałem kiedyś marzenie, a dzisiaj mam dość…
PAWEŁ FLESZAR



Teraz jeszcze trzeba ich wyp...... z naszej hali. Regułą powinno być że tak kończa wszyscy którzy z nami wojują.
Z Hutnikiem od zawsze...

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 25, 2012 9:22 am

wszystko pasuje do mojego planu

Wanda się teraz wyszumi i jej sie znudzi

My się bedziemy powoli rozwijac i osiagniemy szczyt kolo 2014

Wtedy będziemy boom na siatkówke w Krakowie po Mistrzostwach na Czyzynach

Na pewno znajdzie sie ktos kto chcialby prawdziwa siatkowke w Krakowie zrobic i wejdzie z gruba kasa w Hutnika

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz mar 25, 2012 10:38 am

to co pisze Oszuwar to 100% prawdy, Wanda strzeliła sobie samobója nie wpuszczając nas na halę, bo na pewno byśmy pomogli im dopingiem czy też wypożyczeniem zawodnika - bo byli na tyle bezczelni, że w środku sezonu zwrócili się bezpośrednio do naszego zawodnika aby przyszedł do nich grać, cywilizowani ludzie zwracają się z czymś takim raczej do zarządu klubu bądź trenera. Z jednej strony szkoda że im się nie udało (pomijając ludzi którzy tym zarządzali), z drugiej otwiera się przed nami furtka.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz mar 25, 2012 1:11 pm

Pozytywne wieści :) Jakby tak halę odzyskać... :roll: :D

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz mar 25, 2012 8:41 pm

nie ciesza mnie ich problemy, ale chyba im pomylilo miejsce w szeregu: siatkowka, 2 hale, pilka reczna, zuzel a na nic kasy nie maja.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz mar 25, 2012 9:25 pm

żużel to inny klub

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz mar 25, 2012 9:51 pm

Szkoda, bo mogliby pociągnąć jeszcze jeden sezon, a tak dajmy na to jak zrezygnują z hali, to ktoś to weźmie. Jeszcze nie tak dawno chodziły słuchy, że Wisła ma ochotę na nią. Nie wiem jak teraz, bo chyba coś tam nowego sobie budują.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Postautor: hoffeer » pn mar 26, 2012 9:39 am

Nie trzeba będzie nic odzyskiwać,samii ją pewnie oddadzą miastu jak są bez kasy. Tylko teraz jest kwestia czy my
mamy kasę na utrzymanie tego molocha.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn mar 26, 2012 10:09 am

Nie wiem czy tak łatwo zrezygnują z tej hali, zwłaszcza że po mieście chodzą słuchy iż teraz Wanda przymierza się do szczypiorniaka. Sam ich protektor w Radzie Miasta o tym wspominał w wywiadach. Pytanie tylko, czy coś im z tego wyjdzie.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt kwie 10, 2012 1:28 pm


oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » wt kwie 10, 2012 6:28 pm

Piotrek pisze:http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-04-09-koniec-wandy-krakowskiej-siatkowki-czy-grzegorza-silczuka


ale sie wzruszyłem :cry:
Z Hutnikiem od zawsze...

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt maja 18, 2012 5:14 pm


Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz lip 08, 2012 6:15 pm

http://sportkrakowski.pl/digitalizacja- ... siatkowki/

i żeby nie było że siatkarze mają urlopy, cały czas coś się dzieje, a pan Lemek startował w wyborach jako przedstawiciel naszego klubu.
Rok dwa i wróci normalność na Suche Stawy

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » sob lip 14, 2012 11:09 am

W dwóch ostatnich tygodniach pojawiło się kilku młodych kandydatów do gry w Wandzie. Bartosz Bielenda i Krzysztof Kołodziej to przyjmujący i libero Delic-Polu Częstochowa (ten drugi znalazł się nawet w 18-osobowej kadrze narodowej przygotowującej się do ME juniorów). – Bielenda właśnie przechodzi rekrutację na Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie; jeśli się dostanie – będzie u nas. Rozmawiałem też wstępnie z Kołodziejem, zobaczymy co z tego wyniknie – opowiada Silczuk, który rozważa rozwiązanie z dwoma libero w składzie. Drugim mógłby być inny 19-latek Adrian Zych z Dobrego Wyniku Kraków („Zdolny chłopak, no i jest z Nowej Huty, co tym bardziej mi się podoba”).
http://sportkrakowski.pl/konie-pociagowe-wandy/

Piotr skrobniesz cos, czy ktoś chce przejść z naszego zespołu do Wandy?
Z Hutnikiem od zawsze...

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob lip 14, 2012 11:56 am

Adrian Zych chce przejść do Wandy, ale razem z Silczukiem chcieliby za darmo, a w siatkówce też są tabele z ekwiwalentem za wyszkolenie-kwoty bardzo podobne jak u piłkarzy. Jeżeli przyjdą z odpowiednimi pieniędzmi to nie zatrzymamy Adriana, choć wolelibyśmy żeby zagrał przyszły sezon u nas, bo to fajny i ambitny chłopak.
Odszedł rozgrywający Komenda, do drużyny Resovii (w kat. kadet). 2-3 osoby się zastanawiają co ze sobą zrobić, ale są prowadzone też rozmowy na temat przyjścia nowych zawodników do klubu. Na chwile obecną siatkarze mają wakacje, w połowie sierpnia rozpoczynamy przygotowania do sezonu. Po cichutku myślimy nad zorganizowaniem drużyny, która powalczy przynajmniej o baraże, i w planach powrót na Suche Stawy.