Boisko Grębałowianki

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

TNH
Posty: 56
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:06 pm

Boisko Grębałowianki

Postautor: TNH » pn gru 26, 2011 10:08 pm

Moim zdaniem jest to nie najlepszy pomysł, żeby grać na boisku Grębałowianki. Odnosząc się do wymagań jakie ma nasz trener i zarząd(duże i równe boisko) to napewno grębałowianki ich nie spełnia. Przede wszystkim jest węższe od boiska Wandy, a murawa nie jest lepsza( wiem bo gralem tu i tu) sam stadion mniejszy i ciężko będzie się pomieścić, parking malutki nie będzie gdzie auta zaparkować, a niezapominając o flagach to nie wiem gdzie będą wisieć.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pn gru 26, 2011 10:12 pm

a czy nie dalo by sie dogadac z mpk i na grembe jezdzic z pc podstawionymi? ja wiem ze lapiej na wlsana reke ale wiecej osob pojechalo by podstawionymi takie jest moje zdanie
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn gru 26, 2011 11:14 pm

przecież tramwaj numer 4 jedzie z PC. Potem kawałeczek z buta.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Re: Boisko Grębałowianki

Postautor: centrum nh » wt gru 27, 2011 12:12 am

TNH pisze:Moim zdaniem jest to nie najlepszy pomysł, żeby grać na boisku Grębałowianki. Odnosząc się do wymagań jakie ma nasz trener i zarząd(duże i równe boisko) to napewno grębałowianki ich nie spełnia. Przede wszystkim jest węższe od boiska Wandy, a murawa nie jest lepsza( wiem bo gralem tu i tu) sam stadion mniejszy i ciężko będzie się pomieścić, parking malutki nie będzie gdzie auta zaparkować, a niezapominając o flagach to nie wiem gdzie będą wisieć.


Wymiary boisk:

Hutnik: 103 x 72

a opisane przez Ciebie to:

Wanda : 100 x 64

Grębałowianka: 101 x 68

To pierwsze!!

Drugie to murawa mimo że trzeba przy niej dużo pracy jest o niebo lepsza!!

Ale grałeś na obu więc wiesz ?? . Auto każdy zostawi np na Wzgórzach i dojdzie z buta lub tramwaj. :wink:

No i najważniejsze to chyba LUDZIE. Tak !! Ci zwykli ludzie. Prezes Grębałowianki od lat wręcz kocha Hutnika i nie tylko że oferuje wszelką pomoc żeby nam się tam dobrze grało ale wręcz oficjalnie mówi że Hutnik u nich to dla niego zaszczyt i wyróżnienie. :P

teatralneNHB
Posty: 128
Rejestracja: czw sty 10, 2008 7:39 pm

Re: Boisko Grębałowianki

Postautor: teatralneNHB » wt gru 27, 2011 6:32 am

centrum nh pisze:
TNH pisze:Moim zdaniem jest to nie najlepszy pomysł, żeby grać na boisku Grębałowianki. Odnosząc się do wymagań jakie ma nasz trener i zarząd(duże i równe boisko) to napewno grębałowianki ich nie spełnia. Przede wszystkim jest węższe od boiska Wandy, a murawa nie jest lepsza( wiem bo gralem tu i tu) sam stadion mniejszy i ciężko będzie się pomieścić, parking malutki nie będzie gdzie auta zaparkować, a niezapominając o flagach to nie wiem gdzie będą wisieć.


Wymiary boisk:

Hutnik: 103 x 72

a opisane przez Ciebie to:

Wanda : 100 x 64

Grębałowianka: 101 x 68

To pierwsze!!

Drugie to murawa mimo że trzeba przy niej dużo pracy jest o niebo lepsza!!

Ale grałeś na obu więc wiesz ?? . Auto każdy zostawi np na Wzgórzach i dojdzie z buta lub tramwaj. :wink:

No i najważniejsze to chyba LUDZIE. Tak !! Ci zwykli ludzie. Prezes Grębałowianki od lat wręcz kocha Hutnika i nie tylko że oferuje wszelką pomoc żeby nam się tam dobrze grało ale wręcz oficjalnie mówi że Hutnik u nich to dla niego zaszczyt i wyróżnienie. :P


Według mnie w necie można napisać sobie wymiary jakie sie chce, można je sprawdzić w protokole odbioru boiska przez mzpn ale nie jestem pewny czy ten pomiar może być prawdziwy. Co do samego wyboru boiska to też sądzę że nie jest to najlepszy pomysł(boisko,trybuny,dojazd, parking). A Co do twojego argumentu z prezesem i ludźmi, uważam że ludzie będą szczęśliwi i docenieni jeżeli Hutnik awansuje bo z tego co pamiętam był to powód odrzucenia boiska wandy by chlopcy hutnicy mogli zagrać na równym dużym boisku tak jak lubią i rozjadą wieśniaków techniką. Oczywistym jest że nie znajdziemy drugiego takiego placu jak na hutniku wiec musimy się pogodzić z gorszym jakościowo boiskiem i to nie o jedną tylko kilka klas. W takim wypadku ja zastanawiałbym się czy skoro boiska wandy i grębałowianki są na podobnym poziomie nie wybrać tego na wandzie gdzie lepsze i wiekszę są trybuny, gdzię doping będzie lepszy i łatwiej go będzie zorganizować i może przyjść więcej kibiców bo jest bliżej.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Re: Boisko Grębałowianki

Postautor: _KaeS_ » wt gru 27, 2011 8:54 am

Temat klepany kilka razy. Boisko Wandy odpada, jest zbyt wąskie i potrzeba dużo pracy żeby ta murawa nadawała się do użytku. Na tą chwilę chyba krowy nie chciały by się tam paść...

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt gru 27, 2011 9:39 am

reasumując. jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt gru 27, 2011 10:28 am

Mnie się akurat ten wybór podoba

Po pierwsze to z SS na Grębałowianke idzię się z buta (wolnym tempem gościa z nadwagą :) ) ok 30min.

Mnie się zdaję choć nie jestem pewien że lepiej jechać 22 i od tej strony z buta.

Stadion mniejszy to większa integracja na Wandzie wszystko by się rozlazło...

Wiadomo czy pub dogrywka będzie czynny podczas naszych wizyt?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Re: Boisko Grębałowianki

Postautor: OŻÓG 1950 » wt gru 27, 2011 12:53 pm

_KaeS_ pisze:Temat klepany kilka razy. Boisko Wandy odpada, jest zbyt wąskie i potrzeba dużo pracy żeby ta murawa nadawała się do użytku. Na tą chwilę chyba krowy nie chciały by się tam paść...


A Miasto przypadkiem nie miało dostosować boiska?

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt gru 27, 2011 3:51 pm

Panowie nie narzekajcie na parking bo przy ulicy na chodniku mozna auto postawic a jeakby tam nie bylo miejsca to zaraz kolo boiska jest sklep gdzie masz w cholere miejsca do parkowania, jesli chodzi o murawe to z 5 lat temu byl gruntowny remont murawy, fakt ze nie jest zajebista ale napewno lepsza od Wandy. A wiem ze chlopaki zraszaja i dbaja o murawe bo chodze czesto w lecie do dogrywki. Dojazd jest o 15min. gorszy od Wandy ale to chyba nie jest jakis problem, pozatym dobrze ktos napisal ze na wandzie wszyscy by sie rozproszyli a na Grebie bedzie ścisk

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt gru 27, 2011 3:53 pm

aha i jak ciupiemy na orliku na grebie to prezes nas opierdalal ze na skroty przez boisko szlismy wiec dbaja o murawke

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Re: Boisko Grębałowianki

Postautor: stefan batory » wt gru 27, 2011 6:20 pm

teatralneNHB pisze: doping będzie lepszy i łatwiej go będzie zorganizować i może przyjść więcej kibiców bo jest bliżej.
pozdrawiam


Widzę to zupełnie inaczej, na Grębie trybuny są mniejsze, bardzo blisko boiska, będzie ciaśniej , gęściej , głośniej, będzie lepszy klimat i doping. Wana to stadion żużlowy a więc trybuny oddalone od boiska, stadion za duży jak na nasze obecne możliwości niestety więc nie wypełnilibyśmy go, do tego akustyka na takim stadionie za pewne byłaby gorsza niż na kameralnym stadionie w Grębałowie, moim zdaniem z kibicowskiego punktu widzenia Grębałowianka to najlepsza opcja.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

Awatar użytkownika
_KaeS_
Posty: 532
Rejestracja: czw sty 19, 2006 8:26 pm
Kontakt:

Re: Boisko Grębałowianki

Postautor: _KaeS_ » wt gru 27, 2011 6:45 pm

OŻÓG 1950 pisze:
_KaeS_ pisze:Temat klepany kilka razy. Boisko Wandy odpada, jest zbyt wąskie i potrzeba dużo pracy żeby ta murawa nadawała się do użytku. Na tą chwilę chyba krowy nie chciały by się tam paść...


A Miasto przypadkiem nie miało dostosować boiska?


Jakość murawy dałoby się poprawić, ale boiska nie ma możliwości poszerzyć. To decyzja trenera, myślałem że wymiar boiska nie ma większego znaczenia ale jednak.. :wink:

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt gru 27, 2011 7:36 pm

I boisko Grębałowianki rzeczywiście jest szersze?
A jeśli tak - to czy w istotny sposób? Bo drobna różnica w praktyce może nic nie znaczyć.

MarchewaNH
Posty: 435
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 8:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta CA

Postautor: MarchewaNH » wt gru 27, 2011 8:18 pm

Z wyjazdów mamy doświadczenie w dopingu na takich obiektach. Poradzimy sobie - podniesiemy umiejętności dopingu w ścisku.
"Od północnego wschodu miasto narasta i wrasta w ciało starego miasta"
http://www.marchewa-plastyka.blog.onet.pl
http://new.fundacjanh.pl/enha-trip/