Boisko Grębałowianki

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 29, 2011 1:22 pm

A czy było brane pod uwagę boisko/stadion AWFu? Były jakieś wstępne rozmowy z rektorem? Tylko pytam :)

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw gru 29, 2011 2:03 pm

rektorzy na AWfie to same błoniaste pijoki
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw gru 29, 2011 2:08 pm

TNH pisze:Oczywiście, że boisko w grębałowie jest mniejsze od wandy, ale mądry internauta wejdzie na stronę przeczyta wymiary i będzie się wymądrzał tutaj. Do zarzutów, że na Wandzie wszyscy by się porozsiadali to też głupia wymówka bo jest jedna trybuna gdzie są krzesełka i spokojnie wszyscy byliby w jednym miejscu, a murawa jest bliżej niż na SS jeszcze popatrzmy na wygodę rozlożenia grila i stanowiska z koszulkami itp.( banery, reklamy sponsorów)


Dzięki za podsumowanie mnie "internauta" jeżeli jesteś ciekaw to nawet na Wieczystej byliśmy z Paszą oglądać boisko więc dobrze wiemy na czym stoimy, wiemy jakie są te boiska a na Wandzie spacerując mało nogi nie skręciłem co do biegania dopiero. Po drugie to ważni są też ludzie!! Prezes Grębałowianki to mega miły i uprzejmy człowiek i zamiast kłód pod nogi wręcz nam pomoże i przyjmuje Hutnika z otwartymi rękami.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw gru 29, 2011 2:11 pm

benitka pisze:stadion Grębałowianki to nie najlepszy pomysł. Chyba nikt z trenerów tam nie był i nie zna wymiarów!!! Jest mniejsze od Wandy!


Siedzieliśmy z laptopem Pasza uruchamiał google a ja przystawiałem linijkę do monitora i mierzyłem :lol:
Spiker spisywał nr tel i następnego dnia dogrywał sprawę.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw gru 29, 2011 2:46 pm

Z paru powodów należy być zadowolonym z wyboru stadionu Grębałowianki. Wiadomo, że chciałoby się więcej, ale trzeba patrzeć na realia. Po pierwsze i chyba najważniejsze, to że zostajemy w Hucie. Pomyślcie co by było, gdyby z wyższej konieczności przyszło nam grać na proponowanym przez miasto stadionie Cleperdii. Po drugie to jest pewien urok grania na małych stadionach, bo atmosfera będzie o niebo lepsza niż na Wandzie. W takim np. Kryspinowie, boisko małe, niewielkie trybuny, a mecz oglądało się świetnie. Na Wandzie byłoby przygnębiająco, z powodów, które zostały już tutaj wymienione. Co do aspektu sportowego, jak dla mnie jest jedna zasada, grać w piłkę i będzie dobrze. Rzecz trzecia, to czas trwania meczu, zawsze kończyć się będzie dogrywką :wink:

Z murzyńskim pozdrowieniem :)
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

teatralneNHB
Posty: 128
Rejestracja: czw sty 10, 2008 7:39 pm

Postautor: teatralneNHB » czw gru 29, 2011 2:51 pm

MISIEK72 pisze:Dla mnie Wanda to takie same kurwy jak oba kluby z błoń. To tak jakbyś dwóm kobietom naraz mówił ,że je kochasz. Nawet tablice pośpiesznie zdązyli zrobić hala Ks Wanda. Ich hala to wiadomo gdzie jest. Mam nadzieje , ze spadną z hukiem z tej 1 ligii . Każdy klub z naszego miasta a tym bardziej z naszej dzielnicy musi być naszą kosą, jeżeli chcemy przetrwac zachowując swoją tożsamość.


ja bym powiedział że bardziej siatkarska wanda to kurwy i czesc zarzadu bo warto pamiętać jacy piłkarze z wandy przychodzili do hutnika i jak grali. zawsze wande traktowalem jako taka satelite HKSu z której jakiś wybitny kopacz trafiał do nas co jakiś czas. A co do drugiej części wypowiedzi to jebać grębe krakusa sparte albertusa tez? To pytanie jest retoryczne i nie potrzebuje odpowiedzi.

Na pewno na plus jest z tego co mówicie nastawienie do nas prezesa grębałowianki. W końcu nas ktoś traktuje z szacunkiem. A co do samego stadionu to mam nadzieje że się żaden nasz piłkarz nie połamie na betonowych trybunach bo sa blisko boiska.

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » czw gru 29, 2011 3:55 pm

dUfio pisze:zapominacie o jedynym - choc wielu HKSów darzy (jeszcze) ten klub sympatią-to na płaszczyźnie organizacyjnej Wanda to nasza KOSA, z ich wlasnej inicjatywy zresztą

wiecie dlaczego nie będzie prawdopodobnie turnieju kibiców tej zimy??? nie, nie dlatego, ze nie ma kto zorganizowac tylko dlatego ze nie ma gdzie


Ja tego kompletnie nie potrafię ogarnąć... Nie dość mamy siemache na SS to jeszcze takie kurestwo ze strony lokalnego klubu...
Zamiast się wspierać i budować wspólnie potęge sportu w Nowej Hucie to zmuszają Nas do jakiejś głupiej rywalizacji...
Kogoś tam gruuuubo popierdoliło...
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 29, 2011 6:20 pm

Odpowie mi ktoś na moje pytanie? :roll:

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » czw gru 29, 2011 6:27 pm

centrum nh napisał -Siedzieliśmy z laptopem Pasza uruchamiał google a ja przystawiałem linijkę do monitora i mierzyłem
Spiker spisywał nr tel i następnego dnia dogrywał sprawę.- Miare braliście z jednego laptopa czy z dwóch różnych? :wink: Nie ważne gdzie zagra HKS i tak tam będę!!! Wkur.....ce jest to że majcher i jego stado znów pokazało gdzie nas mają :twisted: chwdm!
TRE75NHKS

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw gru 29, 2011 7:32 pm

a jak to wygląda wszystko od strony finansowej? pewnie tajemnica , negocjacje .
może angole by jakąś darowiznę podesłali .

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw gru 29, 2011 7:36 pm

jarkonh pisze:
Ja tego kompletnie nie potrafię ogarnąć... Nie dość mamy siemache na SS to jeszcze takie kurestwo ze strony lokalnego klubu...
Zamiast się wspierać i budować wspólnie potęge sportu w Nowej Hucie to zmuszają Nas do jakiejś głupiej rywalizacji...


Darwinowska walka o byt nawet w tym przypadku ma swoje urzeczywistnienie...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » czw gru 29, 2011 8:07 pm

[quote="OŻÓG 1950"]A czy było brane pod uwagę boisko/stadion AWFu? Były jakieś wstępne rozmowy z rektorem? Tylko pytam :)[/quote

Obiekt AWF nie był brany pod uwagę
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 29, 2011 8:58 pm

OK, dziękuję za odpowiedź :)

TNH
Posty: 56
Rejestracja: sob sty 24, 2009 7:06 pm

Postautor: TNH » czw gru 29, 2011 9:02 pm

ciekawi mnie, tylko jedna sprawa ktoś napisał, ze siatkarska sekcja Wandy jest do nas nastawiona wrogo, prezesem klubu jak i trenerem jest Grzegorz Silczuk, którego syn jest zawodnikiem Juniorów młodszych hutnika albo jeszcze do nie dawna był. Dlaczego miałby nam szkodzić?

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » czw gru 29, 2011 9:08 pm

Juniorzy młodsi należą do P. Będkowskiego , a on też Nam SZKODZI! Ciężko powiedzieć czemu wszyscy chcą Hutnika upadku! Najgorsze jest to, że może się tak zdarzyć ,że już nie zagramy na Suchych Stawach!