Derby: Orzeł PW - Hutnik Kraków, 18.03.2012, g.12:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » ndz mar 18, 2012 6:57 pm

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » ndz mar 18, 2012 8:02 pm

Mimo to według mnie w meczu na olbrzymi plus Gamrot i Guja. A co do Świętego i Jagły to spokojnie napewno sie rozkreca jeszcze :)
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz mar 18, 2012 8:03 pm

na plus gamrot???
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » ndz mar 18, 2012 8:10 pm

Takie moje zdanie - nie ważne czy przegrywamy czy nie ciognie w przod strasznie. Czasami nie poda i straci ale goni za tą piłką i dobrze.
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

dzuhas
Posty: 2367
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz mar 18, 2012 8:13 pm

Gamrot chyba wszystkie podania do tylu. ogolnie cala druzyna tragedia mysle ze oni uwazaja ze nadal graja w plejstejszon na boisku sztucznym zamiast chwytac sie za gardla z miejscowymi(Guja ujdzie), a bramka na 2-2 to fuks swietego patryka. kibicow w chuj, piknik(dziwota)


podpowiedz Dzuhasa na niedziele - jak idziesz sam na sam to napierdalaj na sile jak swinia pod poprzeke bo bramkarz to nie Twoj kumpel
pzdr Osiek

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz mar 18, 2012 8:37 pm

gamrot bez pojęcia,nie umie dobrze piłki przyjąć,nie mówiąc już o rozegraniu.rada dla strzelających sam na sam:popatrz co robi bramkarz i spróbuj czasem podcinki a nie napierdalaj na siłę.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz mar 18, 2012 8:41 pm

Cichy wróć

a występ Sebastiana J. dedykuje wszystkim którzy na forum przez pół roku proponowali wielkie powroty ze Szreniawy
Ostatnio zmieniony pn mar 19, 2012 7:12 am przez tomabon, łącznie zmieniany 1 raz.

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » ndz mar 18, 2012 8:44 pm

Jagła za ten festiwal bezustannych bledow , ktorymi nas uraczyl to powinien zapier ... na nogach do Huty .

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz mar 18, 2012 8:45 pm

Kłopoty z szybkim opanowaniem piłki nie będąc atakowanym mieli też obrońcy. Było to szczególnie irytujące pod koniec meczu, gdy liczył się czas. Może za długo grali na równych sztucznych nawierzchniach? Dobrze, że gra Guja. Nie pierwszy raz ratuje punkty. Zdecydowanie transfer sezonu. Świątkowi brakuje chyba zgrania z resztą. Wdaje się w dryblingi, może kiwnie jednego, a nawet dwóch, ale jak podbiega trzeci to zabawa musi się skończyć. A może zwyczajnie nie miał komu podawać? W każdym razie wychodziło na jedno.

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz mar 18, 2012 9:10 pm

dla mnie na minus Gamrot, co z tego że dużo gonił, jak dużo strat i podań do tyłu. Za stratę drugiej bramki najbardziej winię Stępniowskiego. KUSAK chyba dzięki takiemu występowi już wróci. Bo jak można podać piłkę na tak nierównym boisku obrońcy przed którym zostało dwóch kapaczy z Orła??
Akcji dużo, ale widać że na takich boiskach trzeba walić w bramę a nie technicznie próbować, to nie Suche Stawy czy inne równe boisko.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz mar 18, 2012 9:25 pm

Ode mnie tak na szybko:

Bramkarz - osobiście wolę Kusaka.
Obrona - S.Jagła słabo (dlaczego nie gra Bienias? - dla mnie nasz najlepszy obecnie stoper)
Pomoc - dużo kiwania bez sensu i podań do tyłu. Były też dobre momenty.
Atak - brak tej formacji - niestety...

Do kartoflisk musimy się przyzwyczaić, bo w tej rundzie na porządnym boisku już raczej nie zagramy...

Za tydzień tylko zwycięstwo!!!

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz mar 18, 2012 9:27 pm

Bienias pauzował za kartki
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz mar 18, 2012 9:28 pm

Ok dzięki - umknęło mi to.

Pozdro
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 938
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz mar 18, 2012 9:58 pm

Ja też pokuszę się o podsumowanie tego meczu.
Nawrot nie nadaje się na środkowego napastnika, cały czas cofał się w głąb pola próbując rozegrać piłkę, Święty też nie jest skrzydłowym. Dopiero jak trener przesunął go na środek to wtedy znacznie więcej wnosił go gry. Zdziński robił dużo szumu i jak dla mnie zdecydowanie oczywiście poza Gują najlepszy na boisku.
Według mnie mecz mimo wszystko niezły. Gdyby nie bramkarz Orła to wynik były dużo korzystniejszy. Hutnik był zdecydowanie lepszy i zobaczycie że w następnych meczach będziemy wygrywać. Dzisiaj szwankowała skuteczność i niestety indywidualny błąd Jagły, a może Stępniowskiego spowodowały że nie wygraliśmy tego meczu.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz mar 18, 2012 10:26 pm

Michas pisze:Ja też pokuszę się o podsumowanie tego meczu.
Nawrot nie nadaje się na środkowego napastnika, cały czas cofał się w głąb pola próbując rozegrać piłkę, Święty też nie jest skrzydłowym. Dopiero jak trener przesunął go na środek to wtedy znacznie więcej wnosił go gry. Zdziński robił dużo szumu i jak dla mnie zdecydowanie oczywiście poza Gują najlepszy na boisku.
Według mnie mecz mimo wszystko niezły. Gdyby nie bramkarz Orła to wynik były dużo korzystniejszy. Hutnik był zdecydowanie lepszy i zobaczycie że w następnych meczach będziemy wygrywać. Dzisiaj szwankowała skuteczność i niestety indywidualny błąd Jagły, a może Stępniowskiego spowodowały że nie wygraliśmy tego meczu.


Co? Jak się strzela w bramkarza, to tak jest.