Hutnik - Orzeł Balin

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

gibonhks
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 05, 2011 1:49 pm

Hutnik - Orzeł Balin

Postautor: gibonhks » wt lut 28, 2012 6:32 pm

Mam pomysł na ten mecz. Pamiętacie jak na uni było dużo szali?... Na wyjazd do balina można zabrać tzw. wuwuzele:) Pamiętajcie że my potrafimy grać przy dużej ilości publiczności, a orzeł ... dajmy na to 100 trąbek i HASłO "zróbcie hałas" jak wyjemy na stadionie :lol: po 1 jeszcze tego nie było po 2 będzie taki hałas ze piłkarze ogłupieją:) Szukałem po stronach ile kosztuję taka trąbka >> http://sklep-kibica.com/trabki.php CO WY NA TO?

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » wt lut 28, 2012 7:26 pm

a póżniej jacys dowcipnisie zaczną przynosic owe wuwuzele na nasze mecze , tak ze ja z góry dziękuje... :wink:
FC PORĘBA

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt lut 28, 2012 7:33 pm

Dobry się koledze Gibonowi kawał udał :lol:

gibonhks
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 05, 2011 1:49 pm

Postautor: gibonhks » wt lut 28, 2012 7:38 pm

tak myślałem,że się nie spodoba;p Ale coś na pewno musimy wymyślić na ten mecz:)

KSH74NH
Posty: 4365
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lut 28, 2012 8:17 pm

musimy tam najechac w kilkaset osob ,zeby pilkarze balina mieli stresik jak te kilkaset osob bedzie glosno dopingowac

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lut 28, 2012 8:42 pm

zadnych wuwuzeli;)

notomiast mega inwazja i mega korba jak najbardziej

musi być rekord wyjazdowy z epoki Nowego Hutnika


w związku z tym....


WKRÓTCE RUSZAJĄ ZAPISY NA WYJAZD

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1871
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr lut 29, 2012 1:23 am

ta wuwuzele i może jeszcze tęczowa trybuna.
Nie jestem turbo kozak,ale jak jakiegoś małolata z tym wynalazkiem zobaczę to mu ww wynalazek rozwalę na tyłku a po odszkodowanie wyślę do autora tematu A wolne na ten mecz dziś w pracy zaklepałem!Pracuję na zmiany więc wara od terminu.Dobranoc.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » śr lut 29, 2012 3:52 pm

Skąd ty się urwałeś? Trąbki...... kurwa żal

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » śr lut 29, 2012 5:31 pm

Ja mam dwa pomysly na fajna zabawe.

Otoz bedac ostatnio na meczu Charltonu zauwazylem, ze kiedy w przerwach w grze na telebimie wyswietlaly sie reklamy, w tym jedna reklama internetu, gdzie zlota rybka pojawiala sie i znikala z ekranu, to w momencie gdy byla widoczna to ludzie, najpierw mlyn, a potem caly stadion, krzyczeli FISH. Cos na zasadzie dopingowania malej rybki. Bylo to cos tak absurdalne, ze zarazem zajebiste.

Druga zabawa kibicow Charltonu polegala na tym, ze jak po zakonczonym meczu pilkarze juz zeszli do szatni, to w tunelu pozostal tylko trener. Po chwili wyskoczyl on z niego, a wszyscy kibice krzykneli OLE. I tak kilka razy trener znikal i sie pojawial, a caly stadion krzyczal OLE.

Te dwie sytuacje pokazuja, ze naprawde bedac doroslymi facetami mozna bawic sie z niczego na calego.

Ten pierwszy przyklad mozna przeniesc na Hutnika i cieszyc sie z widoku na przyklad wiewiorki na drzewie, samolotu na niebie lub kropiacego deszczu. Co do drugiego, to na Hutniku tunel jest, w Grebalowie i na innych wioskach nie ma, ale pilkarze mogli by zrobic sztuczny z samych siebie.

Nie zapominajcie o motto fanatykow: FANTAZJA JEST OD TEGO, ABY SIE BAWIC NA CALEGO :D

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Re: Hutnik - Orzeł Balin

Postautor: Troublemaker » śr lut 29, 2012 6:49 pm

gibonhks pisze:Mam pomysł na ten mecz. Pamiętacie jak na uni było dużo szali?... Na wyjazd do balina można zabrać tzw. wuwuzele:) Pamiętajcie że my potrafimy grać przy dużej ilości publiczności, a orzeł ... dajmy na to 100 trąbek i HASłO "zróbcie hałas" jak wyjemy na stadionie :lol: po 1 jeszcze tego nie było po 2 będzie taki hałas ze piłkarze ogłupieją:) Szukałem po stronach ile kosztuję taka trąbka >> http://sklep-kibica.com/trabki.php CO WY NA TO?


Koniecznie chciałbym spróbować tego, czego Ty probowałeś przed skleceniem powyższego. Będę zmuszony odmówić w jednym przypadku: gdyby to była jakaś odmiana kalfiora.

:)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

gibonhks
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 05, 2011 1:49 pm

Postautor: gibonhks » śr lut 29, 2012 11:10 pm

przydało by się coś nietypowego czegoś czego jeszcze nie było!!! aby ta 4 liga nas zapamiętała, że tu nie pasowaliśmy :)

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » śr lut 29, 2012 11:38 pm

PIROTECHNIKA!!!!!!!!
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

Awatar użytkownika
nhkuba
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2012 3:37 pm

Postautor: nhkuba » śr lut 29, 2012 11:46 pm

Już sama nasza "petarda" jest nietypowa na tą ligę :D trzeba pokazać że nawet na pastwiskach można się świetnie bawić :!:

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw mar 01, 2012 1:26 pm

Winnetou pisze: jedna reklama internetu, gdzie zlota rybka pojawiala sie i znikala z ekranu, to w momencie gdy byla widoczna to ludzie, najpierw mlyn, a potem caly stadion, krzyczeli FISH. Cos na zasadzie dopingowania malej rybki. Bylo to cos tak absurdalne, ze zarazem zajebiste.



od razu mi się skojarzylo z:

http://www.youtube.com/watch?v=4mh-32YJr2I

oczywiscie, nie mowie by od razu kopiowac - natomiast gleboko wierze, ze czasy gdy stadion na naszych meczach tonął w smutku i beznadzieji, gdy wiekszosc osob ze zmulonymi twarzami spedzala mecz trzymajac rece w kieszeni i szydzac z wszystkiego co sie rusza bezpowrotnie minely a wyznawcy takiego stylu beda wytykani palcami ;)

ignoranctwo i zamuła - plagi naszych czasów :!:

Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 01, 2012 10:50 pm

skoro pastwisko i Fish to może motyw krowy i głosne Muuu jak miejscowi będa przy piłce