Hutnik - Orzeł Balin

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

gibonhks
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 05, 2011 1:49 pm

Postautor: gibonhks » ndz kwie 01, 2012 1:02 pm

Borek ostatnio sciga Balin.

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » ndz kwie 01, 2012 2:00 pm

Jaca1950 pisze:
Rafał_Hutnik pisze:co z tego ze sie na treningu lepiej prezentuje, dzisiaj byl mecz a nie trening i zdaniem wielu zaprezentowal sie hujowo. z mojej perspektywy przy straconej bramce pilka leciala prawie prosto w niego, no ale to ocenimy dokladnie na powtorkach. nie wiem jak moze sie stepniowski ze stoperami nie rozumiec - sytuacja kiedy bienias podaje do bramkarza i rozny dla orla

szkoda ze nie mamy zadnego obroncy, ktory potrafilby wyjsc z pilka pare metrow do przodu, wszystko miedzy soba i bramkarzem

urbaniec wchodzi po przerwie, a o jego grze nie mozna w sumie nic powiedziec, musza go zajebiscie rece bolec od trzymania ich caly czas w gorze czekajac na pilke

na plus zdzinski za ciag na bramke, gamrot zapierdalal za kazda pilka


He he he na powtórkach :!: :?: ? A co nagrywałeś mecz? Z chęcią bym oglądnął twoją pracę do "analizy". Może pomógłbyś w HTV czytałem że potrzebują tam osób do nagrywania całych meczy a może potrafisz tak jak większość tylko napieprzać na zawodników i trenerów z trybun i na forach.


nie rozumiem po co w ogole mnie cytujesz, jesli byles na meczu to widziales ile bylo kamer. a jesli nie rozumiesz co mialem na mysli piszac 'zobaczymy na powtorkach' to masz problem, bo tlumaczenie tego jest ponizej pewnego poziomu. eot.

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » ndz kwie 01, 2012 3:40 pm

Orzeł Balin - Hutnik Nowa Huta 1-0 (1-0)
1-0 Tomasz Liput ( 8 )
Balin: Smok – Wtorek, Treściński, Guzik, Wolny, Suwaj, Stępień, Kaczor, Liput (77. Grabiec), Motyka, Smarzyński (65. Bodziony)
Hutnik: Stępniowski – Antoniak (46. Urbaniec), Bienias, B. Jagła, S. Jagła (78. Sierakowski), Gamrot, Guja, Świątek (56. Buras), Zdziński, Nawrot, Krawczyk (46. Lubera)
Mecz obserwowało ponad 600 widzów. Większość stanowili fani Hutnika. Mogli zatem skandować "Gramy u siebie!". Jednak w pierwszej połowie na boisku rządzili gospodarze. Już w 8. minucie na strzał z woleja z 15 metrów zdecydował się Tomasz Liput, a górna piłka wpadła do siatki. Potem balinianie umiejętnie rozbijali ataki Hutnika. Sami także konstruowali własne. Kilka groźnych wrzutek w pole karne miał Mariusz Suwaj. Po jednej z nich Tomasz Liput nie sięgnął piłki. Pod koniec pierwszej odsłony nad boiskiem przeszła śnieżyca. Od nawałnicy, ale na bramkę Orła, zaczęła się druga połowa. Żywiołowo dopingowani goście nie potrafili jednak postawić kropki nad "i". Najbliżsi szczęścia byli Michał Guja (padł w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał karnego), zmiennik Damian Lubera (uderzył nad poprzeczką) oraz kapitan Michał Nawrot (po jego wolnych bramkarz miejscowych miał problemy). Gospodarze kilka razy skontrowali. Mariusz Suwaj mógł przesądzić o losach spotkania, ale przestrzelił z linii pola karnego. W 75. minucie za faul obrońca Orła Kamil Guzik dostał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Jednak goście nie potrafili zdobyć gola.
- Bardzo cieszę się z tej wygranej, która przyszła po dwóch porażkach. Jesteśmy w grze, bo mamy do Hutnika tylko dwa punkty. Mam tylko trochę pretensji, że za bardzo cofnęliśmy się w drugiej połowie. Jednak trzeba pamiętać, że wyleciało mi ze składu kilku zawodników i obrona grała w eksperymentalnym składzie – powiedział nam trener Orła Piotr Pierścionek.
Kapitan Hutnika Michał Nawrot dodał jednak, że ta przegrana wcale jeszcze o niczym nie rozstrzyga, bo to dopiero początek rundy.

za przelom.pl

TEKLA
Posty: 97
Rejestracja: wt cze 19, 2007 3:03 pm

Postautor: TEKLA » ndz kwie 01, 2012 4:09 pm

ksh72 pisze:
TEKLA pisze:
arturnh pisze:wczoraj jadąc na mecz zabrałem z drogi faceta .okazało się że to jest wice prezes balinu .zamieniliśmy kilka zdań w samochodzie i gość powiedział że balin sie rozpada nie mają kasy na awans.
chyba naprawdekryzys maja skoro wiceprezes zapierdala z buta :shock: :lol:


nie zapominaj ze to jest V klasa rogrywkowa.
nasz prezes tesz Bentleyem nie jezdzi
przynajmniej oficjalnie
8)
:)

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » ndz kwie 01, 2012 7:40 pm

Nawrot do środka pomocy za kogo ? Świętego, Guję ? A w obwodzie przecież jeszcze Buras pozostaje... No chyba że na skrzydło za Krawca.
Piszecie że Gamrot dobry mecz zagrał, ale to chyba on powinien się obrońcom pokazywać przy rozgrywaniu piłki. Dlaczego tyle było podań do Stępnia czy głupich wykopów do przodu ? Bo nie było do kogo zagrać... Mamy problem z budowaniem akcji od tyłu, ale na ocenę pracy trenera - przygotowań do rundy wiosennej - poczekałbym jeszcze ze dwa mecze.
Obrazek

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz kwie 01, 2012 8:29 pm

lucero pisze:Ale pierdolicie trzy po trzy w kwestii Stepnia- jakie faworyzowanie, jakie mysli o transferze? Macie problem to mozna zrobic spotkanie i dostaniecie zapewne odpowiedzi dlaczego broni ten a nie ten itd itd jak to jest taki kluczowy problem .

Dobry PR to podstawa, ale tu się z Tobą nie zgodzę. Nie ma tematu transferu? To ojciec Stępnia po meczu się na frytki przy autobusie z funflem z Zabrza umówił?? Kusak musiałby być chyba gorszy od juniora, żeby przegrać rywalizację ze Stępniowskim (patrz: Stępniowskim w obecnej formie).

I stary piszesz "macie problem". Myślałem, że gramy w jednej drużynie, ale rozumiem że "Wy" problemu nie widzicie?

P.s. Według Ciebie jest nice? Nie wyczuwasz "narodzin Przytuły 2"?? Możesz odpowiedzieć na priv.

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz kwie 01, 2012 9:14 pm

W związku wystąpieniem w zespole Orła Balin w meczu IV ligi z Hutnikiem Nowa Huta (1-0 przyp redakcja), bramkarza Krzysztofa Smoka ukaranego w poprzednim meczu z Garbarzem Zembrzyce czwartą zółtą kartką, Orzeł Balin prawdopodobnie zostanie ukarany walkowerem.
Decyzje odnośnie walkoweru dla Hutnika podejmie na najbliższym posiedzeniu MZPN.
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » ndz kwie 01, 2012 9:21 pm

heh jeszcze wczoraj by sie zlapal na to ale dzisiaj ??? poza tym nie bronil z garbarzem smok

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz kwie 01, 2012 11:24 pm

Patryk- Ty mnie tu w kwestii "Wy" za slowka nie lap :). Nie wiem w jakiej formie jest Kusak, sam napisalem ze pewnie w lepszej bo Stepien nie broni nic, ale szukanie drugiego dna to akurat wiem ze jest niepowazne. Mozesz sobie rozstrzasac kto z kim rozmawial, kto dzwonil do kogo ale w Nowym Hutniku najwazniejszy jest wynik a nie kwestia transferow itd.

Reasumujac uwazam ze Kusak powninien grac w nastepnym meczu i za tydzien zobaczymy co z tego wyjdzie.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz kwie 01, 2012 11:45 pm

Przynajmniej powinien dostać taką szansę...

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn kwie 02, 2012 12:02 am

Nie wiem czemu w kolejnym meczu tracimy 45 minut grając Nawrotem z przodu. Każdy z poprzednich meczów pokazał, że nie jest to dobry pomysł.

Kompletnie brakuje nam obrońców! problem z wyjściem od własnej połowy z akcją, myślę, że lepsza byłaby taktyka "lufa do przodu" i niech się dzieje co się chce!

Ciekawe jakby wyglądał Guja na skrzydle. Na drugim skrzydle Zdziński. W środku cofnięty Gamrot, Nawrot i Buras, który jest w niezłej formie. Lubera oczywiście od początku na szpicy.

Większość pojedynków siłowych czy główkowych nasi przegrali, przydałby się tej drużynie taki Cichy, mam nadzieję, że wróci niebawem.

1979
Posty: 1901
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pn kwie 02, 2012 12:13 am

Sugeruje aby przy nastepnym wywiadzie z Trenerem ,osoba przeprowadzajaca go zapytala czemu nie gra Kusak , dlaczego Nawrot gra w napadzie skoro to sie w ogole nie sprawdza , oraz czemu Buras ,Lubera nie zagrali od pierwszej minuty ,skoro to oni zalatwili zwyciestwo z Niwa
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn kwie 02, 2012 1:21 am

Buras grał od pierwszej minuty w Piaskach i był to jego słaby występ... Dlatego teraz zapewne nie gra w pierwszym składzie. Poza tym ponawiam pytanie: ZA KOGO ? Za Świętego, Guję czy może za Gamrota ? Mamy silny środek pomocy i ktoś musi siedzieć na ławce.
Obrazek

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn kwie 02, 2012 10:17 am

patryk
z klubu, potencjalnie, moze odejsc kazdy zawodnik.
czy to oznacza ze kazdy kto wystepuje wystepuje w pierwszej jedenastece jest promowany na sprzedaz?
jak ktos ma jakies info ze ludzie graja z tego powodu to niech uderza do zarządu, a nie jak Wandyta czy luke.krak zgrywaja "poinformowanych" na forum.
nie wiem z kim sie stary Stepniowski spotykał po meczu, ale jak czyta to forum to na pewno bedzie chcial syna stad wyrwac.
stracilismy 5 bramek i wszystkie wina Stepnia? a co robi obrona w tym czasie?
wg mnie większą winę za bramki ponoszą obrońcy, ale po Stępniowskim spodziewałem się więcej i wreszcie szansę powinien dostać Kusak.
tylko że składu nie ustalam ja
:(

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn kwie 02, 2012 4:08 pm

ksh72 pisze:patryk
z klubu, potencjalnie, moze odejsc kazdy zawodnik.
czy to oznacza ze kazdy kto wystepuje wystepuje w pierwszej jedenastece jest promowany na sprzedaz?
jak ktos ma jakies info ze ludzie graja z tego powodu to niech uderza do zarządu, a nie jak Wandyta czy luke.krak zgrywaja "poinformowanych" na forum.
nie wiem z kim sie stary Stepniowski spotykał po meczu, ale jak czyta to forum to na pewno bedzie chcial syna stad wyrwac.
stracilismy 5 bramek i wszystkie wina Stepnia? a co robi obrona w tym czasie?
wg mnie większą winę za bramki ponoszą obrońcy, ale po Stępniowskim spodziewałem się więcej i wreszcie szansę powinien dostać Kusak.
tylko że składu nie ustalam ja
:(





nie zgrywam poinformowanego tylko zasugerowałem ze trener bramkarzy moze sugeruje trenerowi na kogo ma postawic.... skoro jest trener bramkarzy to nie trudno sie domyslec...