Hutnik Kraków - Niwa NW, 25.03.2012, g.15:00 (Grębałowianka)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Hutnik Kraków - Niwa NW, 25.03.2012, g.15:00 (Grębałowianka)

Postautor: bn » pn mar 19, 2012 10:23 pm

Mecz w niedzielę i ostatni sprawdzian przez Balin. Martwi wypowiedź Paszy dla HTV o kartoflisku na Orle, bo coś mi się wydaje że zarówno stadion jak i boisko będą wyglądać jak na Piaskach. Jeśli jednak nie wygrywać co najmniej 3:0 z takimi drużynami jak Niwa to z kim? Wysokie zwycięstwo przydałoby się by podbudować drużynę przed następnym meczem. Oby wyjaśniło się to szybko, bo inaczej będzie nas czekać przez 90 minut obrona Częstochowy.

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt mar 20, 2012 5:47 pm

http://grebalowiankagaleria.blogspot.co ... 12-na.html Jeżeli murawa wygląda tak jak na zdjęciach to nie jest najgorzej , myślałem że będzie o wiele gorzej. Jakoś równa wydaję mi się ta wykładzina :D

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw mar 22, 2012 1:00 pm

Jak sie skonczylo z miejscami tam ? na ile jest ludzi przewidziany stadion
z tego co zaslyszalem od wielu znajomych swierdzam ze szykuje sie nadkomplet bo chyba pojemnosc ma stadion 500
A jezeli faktycznie ma miec 500 a przyjdzie 800 to jak sie pomiescimy ?a wiele osob ktore znam a przestalo chodzic z roznych wzledow wybiera sie .CIsnienie na awans jest , lider jest tylko moze braknac miejsc :) oby
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

luke.krak
Posty: 940
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw mar 22, 2012 5:00 pm

najwyzej będziemy stali za bramkami i wzdłóż boiska po drugiej stronie hehe

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt mar 23, 2012 9:02 am

luke: polecam lekturę:
http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/61 ... zkowa.html

w szczególności:

2) Kibice na trybunach, nie na boisku
Infrastruktura stadionu Grębalowianki jest jaka jest. Dlatego przypominamy, że kibice mogą znajdować się tylko w miejscach wyznaczonych przez organizatora – jest to trybuna wzdłuż linii boiska. Żadne przechodzenie w inne rejony stadionu, żadne tłumaczenia, że gdzie indziej lepiej widać, nie wchodzą w rachubę. Jeśli komuś nie podoba się zajmowane miejsce, to może opuścić stadion.
Nie trzeba dodawać, że jakiekolwiek wtargnięcie na murawę zaskutkuje natychmiastowym wyrzuceniem osoby ze stadionu i obciążeniem jej karami nałożonymi na klub przez MZPN.

Poza tym zachęcam wszystkich do zapoznania się z komunikatem Klubu w sprawie organizacji meczu:


http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/61 ... -Niwa.html
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt mar 23, 2012 10:13 am

luke.krak pisze:najwyzej będziemy stali za bramkami i wzdłóż boiska po drugiej stronie hehe


Albo wyleziemy na jakiś dach bloku o ile taki znajdziemy, albo na komin od wielkiego pieca :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 23, 2012 7:03 pm


KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt mar 23, 2012 9:04 pm


majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob mar 24, 2012 9:11 am

Pomimo przeprowadzki na stadion Grębałowianki, nazwy nie zmienił nasz biuletyn meczowy – „Suche Stawy”, który już jutro trafi w ręce czytelników.

Wiosną powracamy do tradycji umieszczania w „Suchych Stawach” wywiadów z naszymi zawodnikami. W numerze 48. przedstawimy rozmowę z pomocnikiem Krzysztofem Świątkiem. Ponadto w numerze znajdzie się krótki wywiad z „man of the match” (piłkarzem meczu) z Orłem Piaski Wielkie – Michałem Gują. Swoją opinię na temat drużyny przedstawi oczywiście trener Andrzej Paszkiewicz.

Ponadto na wszystkich nabywców Suchych Stawów czeka miła niespodzianka – widokówka z drużyną Hutnika Nowa Huta.

Zachęcamy jutro do nieco wcześniejszego przybycia na stadion i zapoznania się z najnowszym numerem Hutniczego Biuletynu Meczowego "Suche Stawy"!

Hutniczy Biuletyn Meczowy „Suche Stawy”, nr 48

Spis treści:
Wywiad numeru
Gotowi do walki! - rozmowa z trenerem zespołu seniorów – Andrzejem Paszkiewiczem.

Jeden na jeden
Wspólny cel – rozmowa z pomocnikiem Hutnika – Krzysztofem Świątkiem.

Przed meczem
Prezentacja zespołu Niwa Nowa Wieś
Kadra i statystyka piłkarzy Hutnika
Wyniki Niwy i Hutnika w meczach sparingowych i w ostatnich spotkaniach
Zdaniem trenerów: Andrzeja Tomali (Niwa) i Andrzeja Paszkiewicza (Hutnik)

Nasze mecze
relacja ze spotkania z Orłem Piaski Wielkie
Musiałem strzelić - wywiad z Michałem Gują

Sektor młodzieżowy
Relacja z meczu Hutnik Nowa Huta – Orzeł Dębno
Hutnik najlepszy w Małopolsce!

Ponadto: tabele, zestawienia, terminarze i zdjęcia!

Każdy nabywca „Suchych Stawów” otrzyma wyjątkowy prezent - widokówkę z drużyną Hutnika Nowa Huta.

Przypominamy, że członkowie stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 otrzymują program bezpłatnie w ramach składki członkowskiej. Członkowie mogą odebrać program w kasie stadionu przeznaczonej dla członków.

Pozostali kibice mogą nabyć program w kasach stadionu. Cena programu: 3 PLN.

Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży „Suchych Stawów” jest przeznaczany na finansowanie drużyny piłkarskiej Hutnika Nowa Huta.

Zachęcamy do zakupienia najnowszego numeru „Suchych Stawów” – pisma każdego kibica Hutnika Nowa Huta!

Obrazek
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob mar 24, 2012 9:48 am

Pozdrowienia do wiezienia
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » sob mar 24, 2012 10:33 am

chyba ci się kratki pomyliły!

KSH74NH
Posty: 4347
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob mar 24, 2012 12:04 pm

Pamietajcie o zmianie godziny do przodu dzisiaj w nocy ,co by niektorzy nie przyszli na druga polowe :)

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » sob mar 24, 2012 12:15 pm

KSH74NH pisze:Pamietajcie o zmianie godziny do przodu dzisiaj w nocy ,co by niektorzy nie przyszli na druga polowe :)


I pamiętajcie: ZMIANA JEST O PEŁNĄ GODZINĘ! Bo później będzie tłumaczenie: "spóźniłem się 15 minut, bo myślałem, że czas zmieniamy o 45 minut".

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » sob mar 24, 2012 1:30 pm

sugerowałbym może nie całą zmianę nazwy BIULETYNU ale chociaż jakiś dopisek związany z Grębałowianką..
Będzie to ciekawy gadżet kolekcjonerski za kilka lat...
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob mar 24, 2012 9:36 pm

Jutro wygramy 3-0
Tomek83