Spotkanie w sprawie meczów Hutnika wiosną 2012

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Spotkanie w sprawie meczów Hutnika wiosną 2012

Postautor: majlech » śr mar 21, 2012 1:45 pm

W niedzielę odbędzie się pierwszy mecz Hutnika Nowa Huta w roli gospodarza w tym sezonie. Przeprowadzka na stadion "Grębałowianki" to znaczne wyzwanie organizacyjne dla naszego klubu.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie organizacyjne, poświęcone przede wszystkim zmianom w sposobie organizacji meczów, w tym m.in. decyzji o całkowitym wyeliminowaniu alkoholu na stadionie.

Z uwagi na olbrzymią wagę spotkania prosimy o przybycie wszystkich, którym zależy na przyszłości Hutnika.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 marca br. o godz. 20:00 w hali Wandy (dawnej hali Hutnika i Tomexu) przy ul. Ptaszyckiego 4.

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/61 ... -2000.html
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

GlobeTrotters'02
Posty: 709
Rejestracja: czw sty 11, 2007 1:33 pm

Postautor: GlobeTrotters'02 » czw mar 22, 2012 9:58 pm

O spotkaniu napiszą organizatorzy, my teraz przekazujemy Wam zasady, jakie zamierzamy wprowadzić by odbudować wizerunek młyna Hutnika:

http://Hutnik.org/php-files/news.php?readmore=1474

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw mar 22, 2012 11:17 pm

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/61 ... zkowa.html

w skrócie: alkohol albo Hutnik - wybór należy do Ciebie
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » pt mar 23, 2012 12:44 am

ja rozumiem że przez alko są duże problemy i też jestem przeciwny najebusą ale nie ma co zakazywać bo sami mówiecie że to klub kiboli nie tylko ultrasów, sportowej grupy i pikoli ale też tych którzy przy meczu znajdują spokój po przez picie bo to że ktoś pije nie oznacza że nie płaci składki lub że mniej kocha klub od tego co za ten klub się bije - mam tylko nadzieje że zakazy na alko nie zepsują atmosfery bo na zwykłych kibiców najprościej nadawać a nie raz bywało że ktoś z Gietków pijany był czy też ktoś pił ze sportowców tak więc lepiej mała miara i po troszku jak odrazu bezwzględny zakaz wprowadzać
Z HUTNICZYM pozdrowieniem i bez napink
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » pt mar 23, 2012 6:21 am

Mało widziałem tych lubiących alkohol na spotkaniu organizacyjnym.....

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt mar 23, 2012 7:29 am

1950N-H, umiesz czytac ze zrozumieniem?

Nie ma alkoholu i tyle. Moze coniektorzy tego nie zauwazyli, ale lata 90. dawno temu sie skonczyly. Nie ma roznicy pomiedzy jednym a dziesiecioma piwami. Jesli nie wystarcza Ci to co zostalo napisane powyzej, to zycze powodzenia w placeniu mandatow na picie alkoholu na estadio.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 23, 2012 7:55 am

a tu kompletnie nie chodzi o to czy ktoś lubi wypić czy nie lubi

tu chodzi o przyszłość Hutnika
rozwiązanie ustalone na spotkaniu i podane powyżej to JEDYNA możliwość, żebyśmy dalej mogli funkcjonować w rzeczywistości w której ton nadaje MZPN, policja i władze miasta. I to funckjonowac tak zeby nie tylko przetrwac ale tez walczyc o najwyzsze cele

Cieszy duża stanowczość naszych władz. Każda z obecnych stu kilkudziesięciu osób zgodziła się na te ustalenia-wiec w czym problem?

tak czy siak-wszystko wyjdzie w praniu