Hutnik Kraków - Zieleńczanka, 22.04.2012, g. 16:30 (Gręba)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn kwie 23, 2012 5:54 pm

No wiesz, tak w tych czasach wygląda dziennikarstwo. Stronnicze i do tego robione "na odlew".

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pn kwie 23, 2012 6:03 pm

MarianHKS pisze:Hmm co do meczu , moim zdaniem dalej swietnie nie gramy , duzo nieodkladnosci, powoli rozgrywane akcje , Linia obrony - wlasciwie jej nie ma ,ale ciesza bramki i to ze zmierzamy pewnie do awansu, co d druzyny Zielonek , ktora pewnie spadnie z tej ligi moze wartoby przetestowac zawodnika z nr 9 robil duzo wiatru, potrafi utrzymac si przy pilce.


bardzo szybki poza tym , no i byl na testach w koronie kielce !

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pn kwie 23, 2012 6:41 pm

Kosoviak pisze:przy okazji może ktoś napisać do tego Sz.P z DP aby nie pił czy co... BO jak rano kupiłem gazetę i zobaczyłem to zdjęcie to byłem w szoku....
Wydawało mi się że graliśmy wczoraj w niebieskich strojach ( pijany na meczu nie byłem)


Już tydzień temu pan Przybyło z DP wykazał się wyjątkową "fachowością" pisząc relację z Naszego meczu z Przeciszovią. Można było pomyśleć że ktoś wprowadził w błąd tego pseudo dziennikarza opisując mu to spotkanie, ale nie - On tam był obecny i wszystko dokładnie widział... Znając te fakty, naprawdę szkoda czasu na lekturę jego "artykułów"...
Obrazek

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » wt kwie 24, 2012 2:09 pm

pan BP pisze juz o nas od kilku lat na łamach "krakowskiej"- Hutnik to nie jest chyba jego ulubiona druzyna
Tomek83

Awatar użytkownika
nhkuba
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2012 3:37 pm

Postautor: nhkuba » wt kwie 24, 2012 7:52 pm

Wie ktoś co się dzieje z Adrianem Kuklą?
Był wypożyczony do Zielonek, teraz nie ma go tam w kadrze, u nas też nie.. Co z nim?
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2012 8:51 pm przez nhkuba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » wt kwie 24, 2012 7:56 pm

W Trzebini gra
Hutnik Kraków
Obrazek

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt kwie 24, 2012 9:24 pm

nhkuba pisze:Wie ktoś co się dzieje z Adrianem Kuklą?
Był wypożyczony do Zielonek, teraz nie ma go tam w kadrze, u nas też nie.. Co z nim?
Po spotkaniu z Orłem Balin nie wszyscy zawodnicy MKS-u cieszyli się z wywalczonego punktu. Dwóch z nich: Marcin Giermek i Adrian Kukla mocno zdenerwowani szybko zeszli do szatni. Powód? Obaj ujrzeli w Balinie żółte kartki, które wykluczają ich z kolejnego meczu z Hutnikiem Kraków. Zarówno Giermek jak i Kukla przed spotkaniem z Orłem mieli na koncie po trzy kartoniki i następne „żółtko” eliminowało ich z gry.

Obaj zawodnicy pochodzą z Krakowa i bardzo chcieli zagrać z Hutnikiem, nie będzie im to jednak dane, przynajmniej w tym sezonie. Na ten mecz od dawna czekał Kukla, który jest wychowankiem klubu z Nowej Huty i w nim występował kilka sezonów.
http://mkstrzebinia-siersza.futbolowo.pl/

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt kwie 24, 2012 11:18 pm

nhkuba pisze:Wie ktoś co się dzieje z Adrianem Kuklą?
Był wypożyczony do Zielonek, teraz nie ma go tam w kadrze, u nas też nie.. Co z nim?


Kukla był sprzedany do Zielonek ponieważ KP go nie widział, teraz z Zielonek przeszedł do Trzebini.