Hutnik Kraków - Szreniawa Nowy Wiśnicz, 11.08.2012, g.17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Hutnik Kraków - Szreniawa Nowy Wiśnicz, 11.08.2012, g.17:00

Postautor: bn » ndz lip 29, 2012 4:57 pm

Pierwszy mecz ligowy już za dwa tygodnie, więc zakładam temat.

Ze Szreniawą nie było dane nam grać do tej pory, z tego co kojarzę. Choć w pewnym momencie jej skład dziwnie przypominał skład Hutnika. To już jednak historia, Szreniawa osłabiona, więc mimo wciąż nieporywającej gry w sparingach, trudno sobie wyobrazić inny wynik niż zwycięstwo.

Alex
Posty: 1043
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz lip 29, 2012 8:51 pm

Jakiś czas temu myślałem, że jak się spotkamy ze Szreniawą to będzie to mecz Hutnika z Hutnikiem II. Tak nie będzie. Szreniawa bardzo zmieniła skład. I przeglądając go kilka dni temu nie poznawałem żadnego "hutniczego nazwiska". Teraz kilku chłopa ze Szreniawy gra w Limanovii. Szreniawa tak jak kolega wspomniał w sparingach nie zachwyca. Ostatnio porażka z drużyną Jadowniczanki Jadowniki, która kilka lat temu grała w...B klasie. Wiem bo byłem na ich meczu. Zwycięstwo tylko to nas obchodzi w tym meczu. 3:0 dla Hutnika, nie ma innego wyjścia.

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr sie 08, 2012 10:49 pm

Największym problemem może być koncentracja i motywacja.
Bo czy Iskra Klecza czy Orzeł PW są niby mocniejsze od Szreniawy?

A dobry początek bardzo by się przydał.

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » czw sie 09, 2012 1:45 pm

Pierwszy mecz to zawsze mała niewiadoma tym bardziej ze wracamy do domu na Suche Stawy takze nawet najmniejsza wygrana bedzie mnie cieszyc
Tomek83

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » czw sie 09, 2012 2:05 pm

mi się wydaje że mecz ze Szreniawą może być ciężki jeśli nie będziemy grać swojego. Te nazwiska które tam grają zupełnie nic mi nie mówią a to znaczy że każdy jeden piłkarz Szreniawy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, a gdzie indziej jak nie na meczu z Hutnikiem. Tak że zero taryfy ulgowej i gramy swoje!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw sie 09, 2012 2:16 pm

Biega - co to znaczy "nie będziemy grać swojego" ?
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » czw sie 09, 2012 2:30 pm

chodzi o to żeby piłkarze nie mieli w podświadomści że grają z kelnerami a bramki będą wpadać same, ale mają od początku narzucić swój ofensywny styl do którego nas przyzwyczaili a wtedy będziemy świętować pierwsze zdobyte trzy punkciki w 3 lidze! :)

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw sie 09, 2012 3:31 pm

Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob sie 11, 2012 7:26 am

Wraz z nowym sezonem wraca Hutniczy Biuletyn Meczowy "Suche Stawy", który w najbliższych miesiącach będzie towarzyszył nam w zmaganiach na trzecioligowych boiskach. W pierwszym numerze w tym sezonie znajdzie się podsumowanie przygotowań do rozgrywek w III lidze, wywiad z trenerem Andrzejem Paszkiewiczem oraz informacje z życia stowarzyszenia.

Hutniczy Biuletyn Meczowy „Suche Stawy”, nr 55

Spis treści:
Z życia NH 2010

Wywiad numeru
Umiarkowany optymizm – wywiad z trenerem pierwszego zespołu Andrzejem Paszkiewiczem.

Przed meczem:
Wizytówka Szreniawy Nowy Wiśnicz
Kadra i statystyki piłkarzy Hutnika
Wypowiedzi trenerów Andrzeja Paszkiewicza (Hutnik) i Marcina Manelskiego (Szreniawa Nowy Wiśnicz),
Wyniki sparingów Hutnika i Szreniawy
Nowohucka kolonia, czyli jak piłkarze Hutnika podbijali Nowy Wiśnicz

Nasze mecze
Gościliśmy FC Petrzalkę – relacja i fotorelacja Marcina Kowalskiego z III edycji „Welcome to Nowa Huta”.

Sektor młodzieżowy
Hutnik współpracuje z Polonią – prezentacja partnera Nowego Hutnika 2010 w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży – Polonii Kraków.

Ponadto pełen terminarz i programy najbliższych kolejek w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

Przypominamy, że członkowie stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 otrzymują program bezpłatnie w ramach składki członkowskiej. Członkowie mogą odebrać program w kasie stadionu przeznaczonej dla członków.

Pozostali kibice mogą nabyć program w kasach stadionu. Cena programu: 3 PLN.

Zachęcamy do zakupu programu!

Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży „Suchych Stawów” jest przeznaczany na finansowanie drużyny piłkarskiej Hutnika Nowa Huta.


Obrazek
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob sie 11, 2012 11:09 am

W sobotę 11 sierpnia Szreniawa Nowy Wiśnicz zainauguruje swój trzeci sezon w rozgrywkach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Jej pierwszym rywalem w rozgrywkach 2012/2013 będzie beniaminek tej klasy – Hutnik Nowa Huta. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Ptaszyckiego w Krakowie-Nowej Hucie.

Relację live z tego spotkania przeprowadzi malopolska.tv. Początek transmisji w sobotę od godziny 16.55 pod adresem: http://live.malopolskatv.pl/

Hutnik w zgodniej opinii wielu ekspertów jest najmocniejszym zespołem z grona beniaminków i jednym z kandydatów do czołowych miejsc w nadchodzących rozgrywkach. Drużyna oparta w większości na wychowankach w cuglach wygrała zeszłoroczne rozgrywki IV ligi małopolskiej grupy zachodniej zdobywając przez cały sezon aż 76 punktów. Klub, który kontynuuje tradycję Hutnika Kraków liczy na podobne osiągnięcia i w zbliżającym się sezonie, a pomóc mu mają w tym między innymi Krzysztof Świątek i Sebastian Jagła, w przeszłości piłkarze naszej drużyny.

Wiśniczanie przystąpią do tego meczu w całkowicie zmienionym składzie. Po drużynie z zeszłego sezonu nie zostało już praktycznie nic, a trener Marcin Manelski zbudował nową drużynę opartą o wychowanków i piłkarzy z okolicy. Forma jaką nasz zespół zaprezentuje w pierwszy meczu sezonu jest zatem dużą niewiadomą, a aby się o niej przekonać należałoby wybrać się na mecz do Nowej Huty.

Arbitrem głównym spotkania będzie Mateusz Kowalski z Kielc.
ze strony Szreniawy

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » sob sie 11, 2012 12:53 pm

Przyjdź wcześniej i zobacz puchar:

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/76 ... uchar.html

Informacja na temat karnetów i biletów:

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/76 ... ienna.html

Niespodzianka dla kibiców:

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/76 ... bicow.html

Zbiórka dla Michała Zdzińskiego:

http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/76 ... kiego.html
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob sie 11, 2012 6:25 pm

może ktoś podrzucić wynik bo nie mam dostępu do mtv
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » sob sie 11, 2012 6:33 pm

8-0
Zimny Lampart Guja [karny] Cichy Swiatek Cichy Nawrot Nawrot

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sie 11, 2012 7:44 pm

Na Welcome nie wróciliśmy na Suche Stawy. Zrobiliśmy to dzisiaj.
Dziękuję.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob sie 11, 2012 8:39 pm