Hutnik prezentuje modernizację za 2004 r.

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
nycek14
Posty: 326
Rejestracja: wt lis 23, 2004 8:21 am

Hutnik prezentuje modernizację za 2004 r.

Postautor: nycek14 » pt sty 14, 2005 2:22 pm

W godzinach porannych działacze Hutnika Kraków SSA wspólnie z prezesem SPMTS Hutnik i radnym miasta Krakowa Maciejem Twarogiem zaprezentowali krakowskim mediom modernizację obiektów Hutnika za rok 2004. Boisko wielofunkcyjne (pierwsze w Nowej Hucie), 1500 krzesełek na trybunach, ogrodzenie obiektów, monitoring, dach budynku SPMTS, nowe bramy wejściowe to tylko część z tego co złożyło się na 1,5 miliona złotych z budżetu miasta.

Prezes SSA Hutnik Władysław Handziuk, przedstawił plany modernizacyjne na rok bieżący (modernizacje boisk trawiastych, oświetlenie, remonty na stadionie, hala balonowa i wiele innych), zaprezentował plany sportowe i finansowe SSA Hutnik na rok bieżący. Nie są to wyniki najlepsze i optymistyczne, bowiem ISPAT POLSKA STAL nie zamierza inwestować do 2007 r. żadnych konkretnych kwot. Marnie wyglądają kwoty reklamowe - za 2004 r. 7 tys. złotych!!! To bezwzględnie skandal.
Marek Kornecki, prezes młodzieżowych grup Hutnika podkreślał zadowolenie z planów modernizacji boisk treningowych, podkreślał, że Hutnik ma najlepszą młodzież piłkarską w Krakowie i w Małopolsce. Podkreślał konieczność stworzenia jak najlepszych warunków w Hutniku dla wielu dzieci z trudnych rodzin. Z kolei radny Maciej Twaróg wyraził radość z budowy pierwszego boiska wielofunkcyjnego w Nowej Hucie i liczy na zadziałanie modernizowanych obiektów Hutnika na nowohucką młodzież, że zamiast przesiadywać na ławkach będą oni przychodzić do klubu i uprawiać sport. Może to być dla nich jedyna alternatywa i szansa na lepsze życie. Potwierdził dalsze starania na rzecz modernizacji obiektów Hutnika.
Do końca stycznia br. środowisko Hutnika zaprezentuje program obchodów uroczystości 55 lecia klubu. O wszystkim będziemy informować w naszym serwisie.

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Re: Hutnik prezentuje modernizację za 2004 r.

Postautor: RSG » pt sty 14, 2005 2:34 pm

nycek14 pisze:W godzinach porannych działacze Hutnika Kraków SSA wspólnie z prezesem SPMTS Hutnik i radnym miasta Krakowa Maciejem Twarogiem zaprezentowali krakowskim mediom modernizację obiektów Hutnika za rok 2004. Boisko wielofunkcyjne (pierwsze w Nowej Hucie), 1500 krzesełek na trybunach, ogrodzenie obiektów, monitoring, dach budynku SPMTS, nowe bramy wejściowe to tylko część z tego co złożyło się na 1,5 miliona złotych z budżetu miasta.

Prezes SSA Hutnik Władysław Handziuk, przedstawił plany modernizacyjne na rok bieżący (modernizacje boisk trawiastych, oświetlenie, remonty na stadionie, hala balonowa i wiele innych), zaprezentował plany sportowe i finansowe SSA Hutnik na rok bieżący. Nie są to wyniki najlepsze i optymistyczne, bowiem ISPAT POLSKA STAL nie zamierza inwestować do 2007 r. żadnych konkretnych kwot. Marnie wyglądają kwoty reklamowe - za 2004 r. 7 tys. złotych!!! To bezwzględnie skandal.
Marek Kornecki, prezes młodzieżowych grup Hutnika podkreślał zadowolenie z planów modernizacji boisk treningowych, podkreślał, że Hutnik ma najlepszą młodzież piłkarską w Krakowie i w Małopolsce. Podkreślał konieczność stworzenia jak najlepszych warunków w Hutniku dla wielu dzieci z trudnych rodzin. Z kolei radny Maciej Twaróg wyraził radość z budowy pierwszego boiska wielofunkcyjnego w Nowej Hucie i liczy na zadziałanie modernizowanych obiektów Hutnika na nowohucką młodzież, że zamiast przesiadywać na ławkach będą oni przychodzić do klubu i uprawiać sport. Może to być dla nich jedyna alternatywa i szansa na lepsze życie. Potwierdził dalsze starania na rzecz modernizacji obiektów Hutnika.
Do końca stycznia br. środowisko Hutnika zaprezentuje program obchodów uroczystości 55 lecia klubu. O wszystkim będziemy informować w naszym serwisie.


i właśnie dlatego trzeba powiedzieć zarządowi gromkie "wypierdalać" i zająć jego miejsce! mam już osobę na miejsce specjalisty od public relations oraz reklamy w klubie - MNIE! :)

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » pt sty 14, 2005 2:42 pm

eee plany sportowe ?? jakie ?? Na prezesa pan MACIEJ TWARÓG
Hutnik

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pt sty 14, 2005 3:20 pm

Prezes SSA Hutnik Władysław Handziuk, przedstawił plany modernizacyjne na rok bieżący (modernizacje boisk trawiastych, oświetlenie, remonty na stadionie, hala balonowa i wiele innych)


Czyzby w tym roku bylo planowane założenie oswietlenia :?: :?:

---------------------------------------------
Hutnik NH przywilej dla nielicznych

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Hutnik prezentuje modernizację za 2004 r.

Postautor: dUfio » pt sty 14, 2005 3:32 pm

nycek14 pisze: Marnie wyglądają kwoty reklamowe - za 2004 r. 7 tys. złotych!!! To bezwzględnie skandal.


nozesz zaraz mnie ch*** strzeli :!: :!: :evil:

juz byle osiedlowa druzyna minikoszykowki organizujaca jakis tam turniej czy lige zbierze wiecej pieniedzy..a "profesjonalny" klub z aspiracjami drugoligowymi

nie mam slow K.....A co sie tam dzieje :evil:

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » pt sty 14, 2005 4:00 pm

Tomek1950 pisze:
Prezes SSA Hutnik Władysław Handziuk, przedstawił plany modernizacyjne na rok bieżący (modernizacje boisk trawiastych, oświetlenie, remonty na stadionie, hala balonowa i wiele innych)


Czyzby w tym roku bylo planowane założenie oswietlenia :?: :?:



jak na mnie to chodzi o wymianę/naprawę tego oświetlenia z treningowego boiska szutrowego :? normalne oświetlenie kosztowałoby raczej zbyt wiele jak na nasze możliwości :(
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

Awatar użytkownika
SEBO_NH_HKS
Posty: 297
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 10:34 pm
Lokalizacja: Nowa HUTA

Postautor: SEBO_NH_HKS » pt sty 14, 2005 4:36 pm

Ale by bylo zajebiscie ogladac mecz na oswietlonym stadionie heheh i prowadzidz doping . Miejmy nadzieje ze sa jakies plany zwiazane z tym ( :( kiedyś :( )
Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pt sty 14, 2005 4:58 pm

Prezes na spotkaniu z kibicami w lecie mówił ze oświetlenie bedzie moze montowane około 2006 roku

----------------------------------------
Hutnik NH 1950 - 2005

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » pt sty 14, 2005 10:50 pm

To co się dzieje w naszym klubie to jedno wielkie nieporozumienie.
Chyba trzeba będzie zrobić z zarządem jak Ci zza błoń, choć nie jestem za tego typu rozwiązaniami. Takie pieniądze jakie zebrali za reklame przez cały rok to są normalnie jaja :( Tak cieszyliśmy się że wreszcie Ispat zainwestuje w nas, a tu znowu lipa :(
Obrazek

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » pt sty 14, 2005 11:21 pm

7 000 to jest żałosne. Ten gośc od marketingu nie ma za grosz honoru, przy takim wyniku to pownien sie podac do dymisji.

Awatar użytkownika
SEBO_NH_HKS
Posty: 297
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 10:34 pm
Lokalizacja: Nowa HUTA

Postautor: SEBO_NH_HKS » pt sty 14, 2005 11:46 pm

Obłomow pisze:7 000 to jest żałosne. Ten gośc od marketingu nie ma za grosz honoru, przy takim wyniku to pownien sie podac do dymisji.

nom jak sie do dymisji nie poda to w normalnym klubie zazad prezes odrazu powinni go wywalic , ale wiecie koledzy wiec .............. :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

Tomek1950
Posty: 798
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » pt sty 14, 2005 11:52 pm

Naprawde żałosne to jest to ze od juz kilku lat obojetnie jaki by niebył zarzad nowego sponsor wciaz niema,a tego wyniku z wpływów za reklamy można tylko pogratulować .Ciekawe skad wzieli takiego speca od marketingu bo to nielada wyczyn

-------------------------------------------
Hutnik NH to brzmi dumnie

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Re: Hutnik prezentuje modernizację za 2004 r.

Postautor: murdock » sob sty 15, 2005 12:15 am

RSG pisze:i właśnie dlatego trzeba powiedzieć zarządowi gromkie "wypierdalać" i zająć jego miejsce! mam już osobę na miejsce specjalisty od public relations oraz reklamy w klubie - MNIE! :)

i MNIE :wink:
a co do tych 7 tys to ja nie wiem czy niejedna osoba z nas nie wydaje wiecej na imprezy, papierosy i alkoholw ciagu roku :oops: :wink:

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » sob sty 15, 2005 12:50 am

Nieudolnosc zarzadu z prezesem handziukiem na czele poprostu razi
Wszytstkie sprawy tak naprawde zalatwia Maciej Twarog
szkoda tylko ze to idzie na " ich konto "
Kazdy z nas chyba wie ze ludziom z zarzadu nie zalezy na dobru klubu tylko na posadzie, najgorsze jest to ze nie wiadomo jak to odkrecic.
Pozatym dostalismy od miasta pierwszy raz od dluzszego czasu troche pieniedzy ( w porownaniu z dochodem ze sponsoring to wogole wydaje sie suma niewyobrazalna) jednak moze sie myle ale wydaje mi sie za to zrobic naprawde wiecej - nie wiem moze jakies podwyzki w miedzy czasie dla zarzadu nastapily? w kazdym razie to tylko osobiste domysly
Osobiscie jestem jak i chyba wiekszosc z nas zdegustowany polityka klubu , jaki my jako kibice mamy wplyw na to sie w klubie dzieje? - bo chyba jestesmy jedynymi ludzi ktorym na tym klubie zalezy.
Teraz zostaje nam czekac na kolejne pieniadze od miasta -to jest chore bo przeciez klub jest prywatna spolka akcyjna chyba i powinien sam na siebie zarabiac-to jest funkcja zarzadu ( ale u nas chyba jeszce komuna panuje :d )
Pozdro

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » sob sty 15, 2005 12:59 am

Egipcjanin Sinue pisze:-to jest chore bo przeciez klub jest prywatna spolka akcyjna chyba i powinien sam na siebie zarabiac-to jest funkcja zarzadu ( ale u nas chyba jeszce komuna panuje :d )
Pozdro


calkiem mozliwe :lol: 7 tys sponsoringu a reszta przeliczona na kartki :lol: :lol: