Puchar Polski na szczeblu regionalnym

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

patrix

Postautor: patrix » wt wrz 17, 2019 7:11 pm

...
Ostatnio zmieniony śr wrz 18, 2019 8:24 am przez patrix, łącznie zmieniany 2 razy.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt wrz 17, 2019 7:12 pm

Ciekawe o co w tym sezonie będziemy grać, bo chyba nam znowu tylko pjs zostanie.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 17, 2019 7:34 pm

Zeby grac o pjs to trzeba mieć pewne utrzymanie
Jak nie wygramy w chelmie i z wisloka to raczej patrzył bym w dol tabeli a nie liczył punktów do lidera...

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » wt wrz 17, 2019 9:05 pm

Sezon zakończony we wrześniu to lekko nieudany sezon
Tomek83

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » wt wrz 17, 2019 9:36 pm

Nadszedł ten czas o którym się już od dawna mówiono w kuluarach - Człowiek, który uratował Naszego Hutnika, który odnosił z nim sportowe sukcesy powinien przeanalizować za i przeciw i podjąć męska decyzje związana z funkcja trenera I drużyny. Mam do niego ogromny szacunek. Moim skromnym zdaniem powinien zrezygnować ze stanowiska trenera i zająć się już tylko pracą w Zarządzie NH2010. Robi to doskonale. Do prawdziwych kibiców prośba - powstrzymajcie się od wulgarnych wypowiedzi związanych z jego osoba. Panie Leszku „czas ze sceny zejść niepokonanym”
TYLKO Hutnik

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » wt wrz 17, 2019 10:07 pm

HUT1950NIK pisze:Nadszedł ten czas o którym się już od dawna mówiono w kuluarach - Człowiek, który uratował Naszego Hutnika, który odnosił z nim sportowe sukcesy powinien przeanalizować za i przeciw i podjąć męska decyzje związana z funkcja trenera I drużyny. Mam do niego ogromny szacunek. Moim skromnym zdaniem powinien zrezygnować ze stanowiska trenera i zająć się już tylko pracą w Zarządzie NH2010. Robi to doskonale. Do prawdziwych kibiców prośba - powstrzymajcie się od wulgarnych wypowiedzi związanych z jego osoba. Panie Leszku „czas ze sceny zejść niepokonanym”


Dokładnie. Coś się wypaliło. Brak pomysłu na tę drużynę. Potrzeba osoby z nową wizją. Nikt nie zapomni trenerowi czego dokonał. Od wygrania baraży z Barcicami czy Pucharu Polski w czerwcu. Miejsce w Hutniku zawsze dla niego będzie, ale może już nie jako trener?

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 569
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr wrz 18, 2019 7:51 am

patrix pisze:JANICZAK, WYPIERDALAJ Z HUTNIKA RAZEM Z TYMI PSEUDO WZMOCNIENIAMI Z GARBARNI!
To jest totalna kompromitacja żeby nie powiedzieć arogancja przeciwnika!


Kompromitacją są takie wpisy.Myślisz,że przeczytają i spierdolą bo ty tak chcesz?Podejdź na trening i powiedz im to w twarz,może wtedy osiągniesz zamierzony cel.Na FB już ponarzekałeś(nie pierwszy raz w tej rundzie)a teraz jeszcze tutaj śmiecisz.

Koonraadoo
Posty: 87
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 5:50 pm

Postautor: Koonraadoo » śr wrz 18, 2019 12:02 pm

No niestety ludzie chcą widzieć tylko złe rzeczy jak jest źle albo jak zespół gra źle. Wpis tragiczny i nie godny aby taka osoba kibicowała Hutnikowi. Być może nie wstrzeliliśmy się z transferami, ale cóż trzeba grać dalej tym co jest, a w przerwie zimowej zastanowić się co dalej.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 569
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » śr wrz 18, 2019 3:03 pm

Koonraadoo pisze:No niestety ludzie chcą widzieć tylko złe rzeczy jak jest źle albo jak zespół gra źle. Wpis tragiczny i nie godny aby taka osoba kibicowała Hutnikowi. Być może nie wstrzeliliśmy się z transferami, ale cóż trzeba grać dalej tym co jest, a w przerwie zimowej zastanowić się co dalej.


Ja rozumiem krytykę,i nikomu jej nie odmawiam.Sam w rundzie wiosennej narzekałem na "politykę PJS"i męczarnie w każdym meczu,ale róbmy to z głową i rozsądkiem.Żeby nie było,nie bronię Leszka Janiczaka,bo czasami sprawia wrażenie "pana i króla na włościach",ale bez przesady.Terminarz mamy ciężki:Wisłoka,Hetman,Podhale,Kraśnik,KSZO.W każdym z tych meczów możemy spokojnie dostać w pałę.Ale w moim odczuciu,przynajmniej do Listopada powinniśmy się wstrzymać ze zmianami.

MISIEK72
Posty: 1566
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr wrz 18, 2019 5:27 pm

Pisałem po rundzie jesiennej 4 ligii że warsztat trenera Leszka jest poprostu słaby, obawiając się o ten awans do 3 ligii.
Udało się. Awansowali. Niektórzy obwołali go trenerem 70 - lecia podniecając się statystykami z tamtej buraczanej ligii. Odpowiedzmy sobie szczerze ile dobrych meczy zagrała drużyna w 3 lidze. Nawet w tamtej jesiennej rundzie gdzie liderowalismy dobre mecze można było zliczyć na palcach ręki. Większość szczęśliwa,wymęczona, wyszarpana.
Dokąd to wszystko zmierza i jaka w tym wszystkim jest logika, jaka droga, wizja . Ktoś to wszystko kontroluje czy raczej jest tak : czy leci z nami pilot?
Hutnik ma podobno wrócić na szczebel centralny. Hutnik musi wrócić na szczebel centralny by kibice nie wymarli jak dinozaury.
Jesteśmy było nie było marką nie jak wynalazki pokroju Chojniczanki, Puszczy, Olimpii Grudziądz (długo by wymieniać).
Warsztat trenera Leszka jest na poziomie maks okręgówki i nic tego nie zmieni. Rozumiem że trener chciałby trenować Hutnika w 1 lidze, ale wielu z nas chciałoby też jeździć Lamborghini a nie jeździ.
Nie chodzi o to by krytykować, obrażać czy wyśmiewać.
Chodzi tylko o to by sobie pewne rzeczy które każdy widzi ( mało kto ma odwagę o tym mówić) głośno powiedzieć. Z trenerem Leszkiem nie awansujemy na szczebel centralny niestety. Mam w głowie taką wizję z roku 2030. Po kolejnym awansie do 3 ligi, poprzedzonym spadkiem trener Leszek nakreśla wizję na kolejny sezon.
Możecie powiedzieć że jestem chujem który sieje ferment. Wasza sprawa.

1979
Posty: 1894
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » śr wrz 18, 2019 8:42 pm

Za chwilę pewnie tu albo na nh2010 odezwie die HKS1978 I zwyzywa wszystkich od hejterow :)
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr wrz 18, 2019 8:52 pm

Gra jest do bani ale najgorsze ,że żaden zawodnik nie idzie do przodu a wręcz się cofają.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw wrz 19, 2019 11:13 pm

Prostsze od zmiany trenera byłoby aby to trener dokonał zmian.

Ewidentnie coś jest nie tak i niestety w mojej ocenie wiąże się z naszymi spektakularnymi transferami. Gamrot na pewno się udał. Wnosi sporo do drużyny, jest kimś w rodzaju Gui ze szczytu formy a przede wszystkim walczy. Znacznie gorzej niestety z resztą i wygląda to jakby przyszli na sportową emeryturę gdzie na czwartym poziomie można sobie pograć na luzie bez zbędnego zaangażowania. W przypadku Ogara ten brak biegania już ociera się nawet moim zdaniem o lekką patologię.

Zastanawia mnie czemu nie dostrzega tego trener. Na konferencjach słyszymy że drużyna gra dobrze tylko przeszkadzają okoliczności. A skoro gra dobrze, to po co zmiany, Być może włącza się tu jakiś mechanizm psychologiczny obronnym bo to by oznaczało że transfery były nieudane. Moim zdaniem jednak dobrego trenera poznaje się po tym, że umie wyciągać wnioski. Pensje i tak trzeba będzie wypłacić, ale piłkarze bez form nie musieliby osłabiać drużyny. A kto wie - może po profilaktycznym pobycie w okręgówce odzyskaliby formę?

Zupełnie osobnym wątkiem jest wystawienie rezerw (które z tego samego pucharu odpadły z rywalem z okręgówki) jako pierwszej drużyny do pucharu. To już zahacza o lekki sabotaż. Skoro postawiony przed drużyną cel w postaci awansu się oddala, to można było przynajmniej zaatakować puchar.

HAMAS
Posty: 1577
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt wrz 20, 2019 6:51 pm

Z chęcią posłuchał bym prezesa co ma do powiedzenia w sprawie pucharu,bo to rzeczywiście jakieś jaja z tym składem.

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt wrz 20, 2019 8:40 pm

Az tak pewnie się czulismy ze myslwlismy ze rezerwowymi, rekonwalescentami i grajkami bez formy trzasniemy sredniaka grającego ledwie 1 poziom nizej...?