Puchar Polski na szczeblu regionalnym

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr kwie 08, 2015 10:18 pm

Wiadomo coś więcej na temat przyczyn tej kompromitacji?

Z kolei z juniorami ja bym wolał, aby było odwrotnie, czyli kluczowi juniorzy powinni grać z seniorami - to jest główny cel a nie mistrzostwo Polski juniorów a potem granie w Zieleńczance.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr kwie 08, 2015 10:32 pm

HKS1978 pisze:Nie licząc bramkarza, i jednego Filipka to juniorów w składzie nie zauważyłem. Pytanie czemu Prochwicz, Jacak czy drugi Filipek nie wspomogli juniorów w kluczowym meczu o CLJ?


Prochwicz i Jacak byli na ławce, nie byli w pełni zdrowi aby wystąpić. Guzik kontuzja. Więc praktycznie w Jaśkowicach wystąpił optymalny skład, który był zdrowy.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr kwie 08, 2015 11:14 pm

bn pisze:Wiadomo coś więcej na temat przyczyn tej kompromitacji?

Z kolei z juniorami ja bym wolał, aby było odwrotnie, czyli kluczowi juniorzy powinni grać z seniorami - to jest główny cel a nie mistrzostwo Polski juniorów a potem granie w Zieleńczance.


Żadne mistrzostwo im nie grozi. Tu raczej chodzi o awans do CLJ by mierzyć się z drużynami markowymi typu Legia, Wisła, Jagiellonia, Korona, Cracovia. No i wyjazdy PZPN funduje. W sytuacji Hutnika to dość istotny cel.
Dlatego spodziewałem się dużo mocniejszego składu akurat dziś. O Guziku wiem, że kontuzja. Filipek P akurat grał - mój błąd. Marniutko to dziś w tym meczu z Garbarnią wyglądało. Mam nadzieję, że dowiozą prowadzenie w tabeli do końca.

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » śr kwie 08, 2015 11:42 pm

Przecież co sezon jest identyczna sytuacja z pp.
Docieramy gdzieś do 1/2 , no może czasami do finału okręgu i to wszystko.

Jak tak przejrzeć pp w całej naszej historii to często odpadaliśmy z "potęgami" :D

Żeby zagrać na "centralnym" to jest jedno wyjście awans do 2 ligi.

Choć kto wie czy się system coś nie zmienił ( może ktoś coś wie więcej )

Chodzi mi o to że dotychczas w rundzie "przedwstępnej" grało 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym i 36 zespołów II ligi.
A teraz 2 liga ma 18 drużyn więc "system" pewnie troszkę będzie inny.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw kwie 09, 2015 1:09 am

Taktyka trenera na ten mecz była prosta - macie wygrać, i chyba na tym myśl trenerska się skończyła. Gamrot w napadzie zupełnie bezużyteczny, Nawrot - piłkarz tylko prawonożny gra na lewym skrzydle. Druga bramka to kuriozum, zamiast wrzutki w pole karne przeciwnika wrzucamy sami sobie bramkę. Co do piłkarzy to zagrali na ile mogli i tu pretensji żadnych nie mam. Czasem są takie mecze że nic nie idzie i mówi się trudno, jednak wygrywanie takich meczy ukazuje klasę drużyny. Reasumując, kiedyś było 0:1, teraz 0:3...

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw kwie 09, 2015 6:47 am

Nie lepiej taki puchar odpuścić na początku drogi niż robić nadzieję kibicom i przepierdalać z "potęgami" w dalszych rundach ?

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw kwie 09, 2015 8:21 am

Piotrek pisze:Taktyka trenera na ten mecz była prosta - macie wygrać, i chyba na tym myśl trenerska się skończyła. Gamrot w napadzie zupełnie bezużyteczny, Nawrot - piłkarz tylko prawonożny gra na lewym skrzydle. Druga bramka to kuriozum, zamiast wrzutki w pole karne przeciwnika wrzucamy sami sobie bramkę. Co do piłkarzy to zagrali na ile mogli i tu pretensji żadnych nie mam. Czasem są takie mecze że nic nie idzie i mówi się trudno, jednak wygrywanie takich meczy ukazuje klasę drużyny. Reasumując, kiedyś było 0:1, teraz 0:3...


a poza tym puchary rzadza sie swoimi prawami :D
no i na tym boisku ciezko grac .Nie wiem czy ten klubik z jaskowic gra na codzien na tym kartoflisku ale naszym to "boisko: nie siedzi . Spiker straszne na kibicow naszych nadawal :D
a poza tym
2 ligowe blekitni extraklasa - cracovia dwa razy po 2-0
2 ligowe blekitni - extraklasa lech 3-1
nie mam zadnych pretensji do chlopakow
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » czw kwie 09, 2015 9:41 am

No có¿... O wczorajszym meczu chcia³oby siê pewnie jak najszybciej zapomnieæ. Niestety, pomimo próby dostosowania taktyki do tego "boiska" - czyli ogólnie raczej d³ugie pi³ki i walka o zbite nie sz³o, ale na takim boisku nie bardzo mia³o prawo wyj¶æ. Boli pora¿ka w takich rozmiarach bo jednak z gry mieli¶my wiêcej, no ale kilka b³êdów i pierwszy karny, który chyba jednak by³ podyktowany na wyrost i mamy wynik jaki mamy. Nie pomog³y te¿ 2 mecze na raz bo "dziêki" temu mieli¶my de facto na ³awce mo¿liwo¶æ jednej zmiany - i tyle te¿ zosta³o wykonanych w trakcie meczu... No có¿, mówi siê trudno, w naszej sytuacji kadrowej, przy pojawiaj±cych siê kontuzjach, mo¿e i nie najgorzej siê sta³o... A pamiêtajmy, ¿e do dostania siê do szczebla centralnego by³oby konieczne wygranie jeszcze 5 meczów, w tym m.in. z Garbarni±, czy prawdopodobnie z So³± O¶wiêcim, a to mog³o nas skutecznie "wykrwawiæ" z zawodników.

Jak pisa³em - pora¿ka w takich rozmiarach boli, ale z³o¿y³o siê na ni± kilka czynników. Jednak nie ma co przesadnie rozpaczaæ i trzeba siê skupiæ na lidze, gdzie jeszcze ciê¿kie boje przed nami.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt wrz 01, 2015 12:08 pm

Wracamy do gry!

16 września, albo Błękitni Modlnica albo Proszowianka.
Może w tym roku nasi nie odpuszczą...

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt wrz 01, 2015 10:54 pm

Oby! Puchar to ciekawe rozgrywki i szansa na ciekawe mecze.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr wrz 02, 2015 1:34 am

Ja z Modlnicy mam blisko do kumpla, szkoda że mecz pewnie w środę...

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr wrz 02, 2015 6:40 am

bn pisze:Oby! Puchar to ciekawe rozgrywki i szansa na ciekawe mecze.


tym razem na pewno się uda!

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » śr wrz 02, 2015 1:44 pm

dUfio pisze:
bn pisze:Oby! Puchar to ciekawe rozgrywki i szansa na ciekawe mecze.
tym razem na pewno się uda!
Tym razem finał na Narodowym z Wisłą! :D Może Wisła z PZPN'em wreszcie by się zgodziła nas wpuścić na duży stadion. :lol:

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr wrz 02, 2015 9:09 pm

: )

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr wrz 02, 2015 9:12 pm

A Wiślanie Jaśkowice są na Naszej drodze :?: