NOWE POKOLENIE PROGRES ?

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

still10
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 10:36 am

NOWE POKOLENIE PROGRES ?

Postautor: still10 » pt gru 28, 2012 12:44 am

W po³owie grudnia zosta³em poproszony do przyj¶cia do szko³y z powodu, z³ego zachowania mojego syna na lekcji WF-u, przyby³em wiêc na ta pro¶bê i co ujrza³em wszyscy nauczyciele WF s± ubrani w stroje PROGRESU. Szkoda, ¿e szko³a 92 dalej reklamuje siê HUTNIKIEM. (dodam, ¿e jest a raczej by³a tam klasa sportowa Hutnika niestety po zmianach to ju¿ Progres)
link http://www.sp92.krakow.pl/

(pod koniec stycznia na stronie SP92 filmik ju¿ poprawiony nie ma wzmianki o Hutniku)
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2013 11:01 pm przez still10, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » sob gru 29, 2012 9:13 am

Ja tez chodzilem do tej podstawowki. Mnie WF-u uczyl m.in. Cezary Kuleszysnki o pseudonimie "Tytus" nadanym przez uczniow. Kiedys byl on bardzo solidnym lekkoatleta naszego Hutnika. Zajecia zawsze prowadzil w oldschoolowym dresie z napisem na plecach Hutnik NOWA HUTA :) .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cezary_Kuleszy%C5%84ski

W roku 1992 dwa miesiace po zdobyciu srebrnych olimpijskich medali w Barcelonie na odbycie praktyk z AWF-u przyszli do nas do szkoly na 2 tygodnie Marek Kozminski i Mirek Waligora. Mozna sobie wyobrazic co sie wtedy dzialo :) Mam do dzisiaj otrzymany od nich i zautografowany program meczowy Hutnika na runde jesienna :D

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob gru 29, 2012 10:40 am

bunt nauczycieli Gimnazjum 45 w tej sprawie zakończył się likwidacją placówki:

http://krakow.[usuwamy]/krakow/1,44425, ... LokKrakTxt

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » sob gru 29, 2012 12:24 pm

dUfio pisze:bunt nauczycieli Gimnazjum 45 w tej sprawie zakończył się likwidacją placówki:

http://krakow.[usuwamy]/krakow/1,44425,13115924,Dziewiec_szkol_do_likwidacji__piec_do_polaczenia_i.html#LokKrakTxt


Tą idiotkę Walkowicz to powinni już dawno wychłostać.

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » sob gru 29, 2012 12:25 pm

Ciekawostka: 2/3 wszystkich przeznaczonych do likwidacji szkół w Krakowie znajduje się w Nowej Hucie.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob gru 29, 2012 1:29 pm

To jest naturalne Huta się starzeje a dzieci jak na lekarstwo.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob gru 29, 2012 4:11 pm

dziadekrk pisze:Ciekawostka: 2/3 wszystkich przeznaczonych do likwidacji szkół w Krakowie znajduje się w Nowej Hucie.


Z ciekawości - ile jest szkól w NH a ile w Krakowie? O ile się nie myle większość mieszkańców Krk mieszka w NH, ale mogę się mylić.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob gru 29, 2012 7:46 pm

huteusz pisze:
Z ciekawości - ile jest szkól w NH a ile w Krakowie? O ile się nie myle większość mieszkańców Krk mieszka w NH, ale mogę się mylić.


Z odpowiedzią na Twoje drugie pytanie

Kraków - 502385

Nowa Huta - 202437 (tradycyjnie 5 dzielnic Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta)

źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Podzia%C5% ... ny_Krakowa

Nie jest to większość.

Warto wziąć pod uwagę to iż w Hucie mieszkają osoby na stałe związani z miastem. Zdecydowana większość osób wynajmujących (mam tu na myśli studentów) wynajmuje mieszkania poza Nową Hutą - to już na podstawia własnych obserwacji na liczbie ok 50 osób (o których wiem osobiście że są z poza Krakowa i wynajmują)

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob gru 29, 2012 10:55 pm

Winnetou pisze:Ja tez chodzilem do tej podstawowki. Mnie WF-u uczyl m.in. Cezary Kuleszysnki o pseudonimie "Tytus" nadanym przez uczniow. Kiedys byl on bardzo solidnym lekkoatleta naszego Hutnika. Zajecia zawsze prowadzil w oldschoolowym dresie z napisem na plecach Hutnik NOWA HUTA :) .

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cezary_Kuleszy%C5%84ski

W roku 1992 dwa miesiace po zdobyciu srebrnych olimpijskich medali w Barcelonie na odbycie praktyk z AWF-u przyszli do nas do szkoly na 2 tygodnie Marek Kozminski i Mirek Waligora. Mozna sobie wyobrazic co sie wtedy dzialo :) Mam do dzisiaj otrzymany od nich i zautografowany program meczowy Hutnika na runde jesienna :D


Oj pamięta się te czasy. Ja przez pewne "koneksje" dostałem zdjęcie całej kadry "Barcelońskiej" z autografem obu Panów :)
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » czw sty 17, 2013 10:23 pm

BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » pt sty 18, 2013 12:36 pm

Po braku komentarzy takich jak powyższa wiadomości wydaje mi się że chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego co to oznacza dla naszego klubu! Po tym jak krakowski Rydzyk (Augustyński) położył łapę na terenach treningowych Hutnika rozpoczął coś na kształt "Siemanizacji" Hutnika (czytaj Germanizacji/Rusyfikacji!):
Zmiana nazwy przystanku na Suche stawy,
problemy z emblematami na stadionie,
wyrzucenie naszych zawodników z treningów (wizyta policji w lipcu),
usuniecie aneksu z umowy między miastem a Siemachą, w którym mieliśmy zagwarantowane pierwszeństwo do rezerwacji terminów i niekomercyjne stawki do korzystania z obiektów treningowych,
Betkowski sprzedał się do Siemachy depcząc połowę historii klubu za co nawet nikt nie napluł mu w twarz! (bede pierwszym przy kolejnym spotkaniu :evil: ).
Teraz to my musimy dopasowywać terminy treningów do ich sekcji oraz sowicie płacić za każde zajęcia. Ale mimo to już niedługo nie będzie dla nas miejsca. Progres (czytaj Regres) zgłosi zespoły juniorskie wiec dla nas nie będzie już nawet wolnych terminów! Jeżeli teraz nie staniemy murem za naszym klubem zamiotą nas powoli pod dywan bo koalicja Majchrowski, Augustyński, Malski,prezes Niemiec z MZPN, Królikowski z nowohuckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego z twarzą Jerzego Dutka to mega mocny układ!

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt sty 18, 2013 2:14 pm

Akademia Sportu Progres
Jerzego Dudka

oficjalna inauguracja: 21 stycznia 2013r.






Termin: 21 stycznia 2013 r., poniedziałek, godz. 12.00
Miejsce: Centrum Rozwoju Com-Com Zone Kraków-Nowa Huta
Uczestnicy: Jerzy Dudek – były bramkarz reprezentacji Polski, Prof. Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa, Stefan Majewski – Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Krzysztof Kowal – Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Ryszard Niemiec – Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, ks. Andrzej Augustyński – Dyrektor Generalny Stowarzyszenia SIEMACHA, trenerzy i zawodnicy AS Progres, przedstawiciele mediów. Łącznie: ok. 300 osób
Program inauguracji:
Prowadzenie: Dominik Rogóż – Biuro Prasowe Stowarzyszenia SIEMACHA
12.00 Rozpoczęcie uroczystości, przywitanie gości
12.05 Część oficjalna, przemówienia:
ks. Andrzej Augustyński – Dyrektor Generalny
Prof. Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa
Krzysztof Kowal – Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej
Stefan Majewski – Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej
12.20 Powitanie Jerzego Dudka, przemówienie
12.25 Podpisanie kontraktów:
Kontrakty reklamowe
Podpisanie listu intencyjnego o współpracy
(Prezes Ryszard Niemiec - Małopolski Związek Piłki Nożnej)
Przemówienie – Ryszard Niemiec
Podpisanie kontraktu z Jerzym Dudkiem
12.40 Zaproszenie dziennikarzy i VIPów na poczęstunek
Czas dla mediów, wywiady z zaproszonymi gośćmi
13.30 Pokazowy trening AS Progres z udziałem Jerzego Dudka

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » pt sty 18, 2013 4:35 pm

Na Hutniczych terenach będą wszyscy oprócz zdeptanego przez wszystkich Hutnika.. Może jednak warto przyjść upomnieć sie o swoje i pokazać że Hutnik dopóki ma kibiców wciąż żyje?
Nowy Hutnik 2010.

still10
Posty: 12
Rejestracja: śr wrz 12, 2012 10:36 am

Postautor: still10 » pt sty 18, 2013 10:45 pm

Jurek Dudek jego blog
[url][url]http://www.jerzydudek.eu/news/profesjonalna-szkolka-pilkarska,728.html[/url]

mo¿na dodawaæ komentarze o progresie

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn sty 21, 2013 2:50 pm

Dziś w godzinach porannych z płotu obiektów Nowego Hutnika 2010 (dawny pawilon młodzieżowy) zniknął wykonany przez grupę GT'02 transparent "XI PRZYKAZANIE - DZIECI I BOISK NIE KRADNIJ"

zniknięcie zbiegło się w czasie z oficjalną inauguracją AS Progres w com com zone