NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW NH2010 17.08.2013 r.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » pt sty 31, 2014 10:44 am


Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pt sty 31, 2014 2:56 pm

giovanni pisze:Jeszcze do uzupełnienia:

- problemy finansowe pojawiły się w październiku po wycofaniu się kilku sponsorów, na ich miejsce pojawili się nowi, ale nie pokryli tej straty, cały czas są prowadzone starania o nowych, ale nie jest to łatwe

- składki członkowskie - żenada :? ludzie deklarowali comiesięczne wpłaty a tego nie robią, jak w takim razie mamy dopiąć każdy miesiąc?
UWAGA! zacznijmy regularnie płacić co miesiąc a sytuacja w klubie będzie o wiele lepsza!!!!
może nowy skarbnik trochę ogarnie tą sytuację

- mecz z Unią odbija się na nas cały czas negatywnie!

- cały czas są potrzebni ludzie do pomocy w klubie, bo zarządowi nie starcza czasu aby się wszystkim zająć

pozdr.




a mozna poznac liste sponsorow ktorzy sie wycofali ? tzn bardzo prosze o napisanie ktorzy odeszli , zakupy rowniez pasuje u nich zakanczac
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt sty 31, 2014 3:08 pm

albo raczej podać tu kompletna listę tych którzy zostali :)

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt sty 31, 2014 3:19 pm

HUT1950NIK pisze:6. "Być albo nie być, to wielkie pytanie..." - nie udało nam się znaleźć odpowiedzi na Walnym. Zarząd ma mega problem, musi w najbliższych dniach zdecydować, czy utrzymujemy obecny skład seniorów i zadłużamy się dalej ( w czerwcu wywieszamy białą flagę i podpisujemy kapitulację), czy tniemy już tak okrojony skład, szukamy oszczędności i wegetujemy do końca sezonu


W tak istotnej sprawie nie wyniosłeś odpowiedzi na to pytanie, która była jasno przedstawiona. Zarząd już taką decyzję podjął. Koniec dalszego zadłużania się, walczymy aby klub mógł istnieć dłużej jak do czerwca.
Obrazek

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt sty 31, 2014 3:20 pm

dUfio pisze:czy zarząd jest sklonny wytypowac osobe ktora w trakcie spokan zanotuje/zapamieta najistotniejsze fakty i mi je nazajutrz przedstawi?


Oczywiście, będziemy się kontaktować z Tobą w tym temacie.

Fan Hutnika pisze:zakupy rowniez pasuje u nich zakanczac


Ja bym bardzo prosił, aby nie podchodzić w ten sposób do tematu. Jedna z firm jaka się wycofała wspierała Nas od samego początku, przez problemy finansowe musiała się wycofać co nie znaczy że do Nas nie wróci. Z drugą natomiast ustalamy nowe warunki współpracy i jesteśmy na dobrej drodze porozumienia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lut 01, 2014 12:37 pm

Wiem, że łatwo jest ględzić z pozycji komputera, od początku było ciężko, stworzenie od podstaw nowego klubu, robiąc to jeszcze za free, przy nieprzychylności władz miasta nie jest rzeczą łatwą. Zostawię jednak sprawy dotyczące długu i ogólnie funkcjonowania klubu. Mam nieco inne pytanie. Jak władze klubu mają zamiar odbudować markę jaką jest Nowy Hutnik 2010 wśród własnych kibiców? Nie ogólnie, ale właśnie wśród swoich. Ze swojego podwórka mogę powiedzieć tyle, że ludzie, którzy chodzą na mecze i nie mówimy tu o tych co pojawiają się raz na ruski rok, ale o tych co chodzą regularnie zaczynają odwracać się od klubu. Przypadków jest sporo, frekwencja na meczach jest żenująca i szyderczy temat "1950 powodów by nie iść na mecz" daje chyba tym co tam piszą ukojenie i potwierdzenie, że nic się nie dzieje. Napiszę jasno, ludzie odsuwają się od klubu w przekonaniu, że jest to klub wąskiej grupy osób, nieugiętej, wrogo nastawionej na wszelką krytykę i jakąkolwiek zmianę. Zgadzam się z tym, że każdemu nie da się dogodzić, ale ludzie co zawsze byli przychylni i tolerancyjni na wiele rzeczy dziś robię parę kroków wstecz.

Od siebie napiszę tylko dwie rzeczy:

Czy konflikt z Siemachą jest na tyle duży, że nie jest możliwe rozgrywanie sparingów na Suchych Stawach? Kiedyś usłyszałem, że stawki w Skotnikach i stawki u Siemachy są takie same, ale nie gramy u siebie, bo NIE DLA SIEMACHY. Na odpowiedź "zainteresuj się, a nie pierdol na forum głupot" odpowiadam, że do wielu osób dochodzą różne informacje, często zniekształcone, ale niestety dochodzą. W ten sposób tworzą się różne negatywne opinie. I tu właśnie kłania się brak informacji, tej o której było już wspominane wcześniej. Poza tym granie w Skotnika nie konsoliduje w żaden sposób hutniczych kibiców. Granie na drugim końcu miasta mija się z celem, bo sparingi zawsze była jakąś atrakcją w zimie i sporo ludzi na nie chodziło.

Druga sprawa, bardziej może osobista, a dotycząca Nwachukwu. Rozumiem, że każdy może sobie krzyczeć na stadionie co chce, cieszy mnie jedynie to, że do różnego rodzaju okrzyków nie przyłącza się cały młyn. Rozchodzi mi się o coś innego jednak. Po meczu z Wisłą Tony nie podszedł do kibiców, bo rozmawiał z kolegą. Rozumiem, że kibice wiele znaczą zwłaszcza u nas w Hutniczym środowisku, ale po przeczytaniu w biuletynie meczowym, że dostał za to kare finansową mocno mnie to zdziwiło. Rozumiem, że w ramach solidarności z kibicami, tak dla formalności powinien dostać naganę, bo w tym momencie stawia to zarząd w świetle kompletnego braku profesjonalizmu, gdzie zarząd mówi głosem młyna. W sumie to się nawet cieszę, że Tonego już nie ma w Hutniku, bo jeśli rzeczywiście to ma to tak dalej wyglądać, może rzeczywiście ciecia są potrzebne, gdzie o aspiracjach powyżej klubu podwórkowego nie ma co marzyć.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lut 03, 2014 2:00 am

giovanni pisze:
- składki członkowskie - żenada :? ludzie deklarowali comiesięczne wpłaty a tego nie robią, jak w takim razie mamy dopiąć każdy miesiąc?

pozdr.


zarząd obiecywał comiesięczne sprawozdania w formie pisemnej i a nie ma nawet raz na rok.
żenada
czy to dziwne że ludzie przestają płacić, gdy nie wiedzą na co konkretnie pieniądze idą?
dla mnie to oczywiste

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » pn lut 03, 2014 7:59 am

Aldaris pisze:Wiem, że łatwo jest ględzić z pozycji komputera, od początku było ciężko, stworzenie od podstaw nowego klubu, robiąc to jeszcze za free, przy nieprzychylności władz miasta nie jest rzeczą łatwą. Zostawię jednak sprawy dotyczące długu i ogólnie funkcjonowania klubu. Mam nieco inne pytanie. Jak władze klubu mają zamiar odbudować markę jaką jest Nowy Hutnik 2010 wśród własnych kibiców? Nie ogólnie, ale właśnie wśród swoich. Ze swojego podwórka mogę powiedzieć tyle, że ludzie, którzy chodzą na mecze i nie mówimy tu o tych co pojawiają się raz na ruski rok, ale o tych co chodzą regularnie zaczynają odwracać się od klubu.


ksh72 pisze:zarząd obiecywał comiesięczne sprawozdania w formie pisemnej i a nie ma nawet raz na rok.
żenada
czy to dziwne że ludzie przestają płacić, gdy nie wiedzą na co konkretnie pieniądze idą?
dla mnie to oczywiste



Na Walnym powiedziano, że drastycznie spadły dochody ze składek członkowskich do około 4 tys. miesięcznie, oraz odeszło kilku sponsorów - do zbilansowania miesiąca brakuje około 7-8 tys.
Szukamy sponsorów zewnętrznych a nie szanujemy samych siebie!!! Czy nie lepiej poświęcić trochę więcej czasu dla SWOJEGO KIBICA przesyłając mu comiesięczne sprawozdanie, informując na bieżąco o aktualnych problemach klubu? Myślę, że zwiększenie dochodów ze składek z 4 do 8 tysięcy będzie łatwiejsze niż znalezienie sponsora co da 4 tysiące na miesiąc.
TYLKO Hutnik

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pn lut 03, 2014 10:05 am

Popieram! Priorytetem powinno być naprawienie sytuacji wewnątrz stowarzyszenia, zaprzestanie sporów i odbudowanie zaufania. Regularne składki członkowskie jak i sprawozdania to pierwsza rzecz od której. trzeba zacząć. Mam nadzieję że nowemu skarbnikowi uda się poprawić ta sytuację.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn lut 03, 2014 10:29 pm

Ja płace regularnie ale tez mnie to denerwuje, że nie mam pojęcia co się dzieje z tą kasą. Mam nadzieje, że nowy skarbnik zrobi z tym porządek :-)

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lut 04, 2014 3:04 pm

Nowy Skarbnik = nowa jakość :twisted:
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lut 12, 2014 10:40 am


dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr mar 12, 2014 3:59 pm


Awatar użytkownika
Gadżety NH2010
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 29, 2012 10:36 am

Postautor: Gadżety NH2010 » śr mar 19, 2014 11:41 pm

PRZYPOMINAMY!!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich cz³onków Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010 na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, podczas którego zostanie podsumowana dzia³alno¶æ stowarzyszenia w l. 2010-2014, oraz zostan± dokonane wybory w³adz, tj. zarz±du oraz komisji rewizyjnej na kadencjê 2014-2018. Zebranie zajmie siê równie¿ propozycjami zmian w statucie.

Zebranie odbêdzie siê w pi±tek, 21 marca br. o godz. 17:45 (I termin) i godz. 18:00 (II termin) w budynku Nowego Hutnika 2010 przy ul. Ptaszyckiego 4.

Z uwagi na bardzo wa¿ne dla bie¿±cej dzia³alno¶ci stowarzyszenia znaczenie marcowego walnego prosimy o jak najliczniejszy udzia³, zg³aszanie kandydatur na cz³onków w³adz, oraz o aktywny udzia³ w zebraniu.

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw mar 20, 2014 12:07 am

może Admin zmieni datę w temacie posta?