Jakim jesteś patriotą?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

W przypadku bezpośredniego zagrożenia granic naszej Ojczyzny:

Czas głosowania minął wt mar 25, 2014 8:45 am

Niezależnie od kategorii wojskowej zgłoszę się na ochotnika bo jestem patriotą.
15
33%
Poczekam na powszechną mobilizację i wtedy zdecyduję co robić.
23
51%
Uniknę ryzyka / wyjadę za granicę.
7
16%
 
Liczba głosów: 45

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob mar 08, 2014 4:04 pm

BINGONH pisze:
Marchewa pisze:I po chuj znowu siejesz propagande i jakies takie pierdolenie?


na podstawie jakiego punktu regulaminu usunąłeś mój post?)


Nie usunąłem Twojego postu, nawet nie mam takich uprawnień, myśląłem że sam to zrobiłeś bo zmądrzałeś.

Film propagandowy że berkut to biedni spokojni normalni ludzie atakowani przez dzicz z majdanu której się pojebało w głowie to ciekawy materiał do dyskusji to chyba jesteś pierdolnięty!

Nawet sam go dodam żeby nie było żę jestem jakiś pierdolnięty i sobie wymyślam, jak to nazwałeś ciekawy materiał do dyskusji czy lepiej wstąpić do berkutu albo milicji czy być wolnym człowiekiem i walczyć o wolnośc i swoje prawa:

http://www.odnoklassniki.ru/video/62379818560326-0

proszę oceńcie, wzruszyłem się co za biedny berkut nogi im się połamały.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » sob mar 08, 2014 4:32 pm

I nie mieszaj do tego klubu, ja przy klubie jestem 20 lat i czy był prezesem popiołek czy gil czy mrówa czy jest kawa byłem jestem i będę, a takie pierdolenie że ktoś nie jest bo prezes mu się nie podoba to dobre tłumaczenie tego że mi się nie chce ale co mam powiedzieć. Zwale że zarząd chujowy, jest chujowy to przyjdź i to zmień. Każdy dużo pierdoli na derby jedzie nas 800 osób a jak przychodzi akcja dycha to wpłaca 300.
Hutnik to nie jest prywatna firma że można ją lubieć albo nie, można z nią być albo się na nią obrazić i chuj najwyżej się rozpadnie, bo kto tak myśli nigdy nie był kibicem Hutnika co najwyżej kibicem sukcesu. Dla mnie Hutnik to marka której nie zastąpi żadna inna, całe życie, coś co prowadzi mnie od 20 lat, miejsce gdzie poznałem przyjaciół gdzie się wychowałem i nie wymaże się to nigdy a tymbardziej nie zrobi tego jakiś zarząd.
Hutnik jest w sercu a w żyłach płynie hutnicza krew i nawet jak prezesem będzie Augustyński to ja będę za Hutnikiem i będe chodził na mecze co najwyżej zaśpiewam "chuj z działaczami" ale będę!

Więc skończ pierdolić i straszyć że się obrazisz bo mam na to wyjebane!
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob mar 08, 2014 5:04 pm

jarkonh pisze:
BINGONH pisze:A coś jest na rzeczy


Masakra... Człowiek w takich chwilach się zastanawia czy to jest NASZ wspólny kibicowski klub, czy jednak wolimy się dzielić...
Rozumiem że zacytowałeś tą konkretną wypowiedź Aldarisa bo uważasz że Wojtek jako nowy członek zarządu zachowuje się jak pozostali, a jeszcze dwa miesiące temu będąc z "drugiej strony barykady" całkiem inaczej by się wypowiadał...?


Źle rozumiesz. Nie miałem nikogo personalnie na myśli, ale ogólną sytuację.
Radzę się jeszcze raz wczytać w to co napisał Aldaris.
Resztę wyjaśnię na priv.

Marchewa - myślałem że to Ty usunąłeś mój post, przepraszam pomyliłem się. Wyświetlałeś się jako zarejestrowany użytkownik, z rozpędu przeczytałem moderator. Resztę pozostawiam bez komentarza.

Metal - dzięki że mnie wciągnąłeś w dyskusję :) Nie pisałem 2 lata w o polityce i miałem spokój a teraz to się boję iść na mecz :P

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz mar 09, 2014 12:45 pm

BINGONH pisze:
(...)nie tak dawno Aldaris, w temacie o sytuacji na Hutniku...


Jestem pewien, że Aldaris miał co innego na myśli i w żadnym wypadku nie dotyczyło to politycznych dyskusji - dlatego nie mieszaj tych dwóch spraw.

Coś à propos Twoich poglądów:

Obrazek

petos
Posty: 153
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 4:23 pm
Lokalizacja: petos

Postautor: petos » ndz mar 09, 2014 4:12 pm

Temat klubu pozostawie bez komentarza, bo to nie miejsce na takie gadki a różne persony tu zaglądają. Co do tematu ankiety to chyba jak wiekszość mam takie zdanie że w akcji ofensywnej zarządzonej, przez te rządy,polityków itd to nikt z nas nie weżmie udziału wiadomo :) a w przypadku obrony kraju to bym się długo nie zastanawiał i większość z poglądami patrio tez nie powinna... Ps.Poza tym to i tak mam przydział mobilizacyjny na pierwsze godziny czasu <W > także niema dylematu :)