Hutnik - Poprad Muszyna (17.08.14, niedziela, g: 17:30)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn sie 18, 2014 7:42 pm

Mi podobał się Guzik na obronie. Może być to bardzo przyszłościowy piłkarz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr sie 20, 2014 1:35 pm

ale jak widać Pikniki jeszcze przychodzą na mecze, których było zdecydowanie najwięcej.

Mamy tak piękne barwy, kto wymyślił tak beznadziejne koszulki w barwach jakiegoś Gks-u?

Czas najwyższy aby ktoś z trenerem porozmawiał, bo dalej takiego futbol nie da się oglądać co słychać na trybunach. Albo wymienić trenera...
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr sie 20, 2014 2:36 pm

Kosoviak pisze:Czas najwyższy aby ktoś z trenerem porozmawiał, bo dalej takiego futbol nie da się oglądać co słychać na trybunach. Albo wymienić trenera...


Ale ze co nie da sie ogladac? Fakt najbardziej emocjonujace widowiska to nie sa, aczkolwiek na plus, iz nie gramy juz kazdej pilki tak samo od tylu. Czasami jest wariant wywalenia przez bramkarza i to jest wedlug mnie to- nigdy nie wiadomo, ktory wariant wybierzemy. A przy tym upartym graniu noga od bramki to zaskoczenia bylo zero

Co do meritum. To trzecia liga i tyle. Takie umiejetnosci, takie widowiska. Patrzac na nasz ekstraklase to nie jest tak zle, generalnie wszedzie wzyscy graja kiche na maksa.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr sie 20, 2014 3:17 pm

No ja nie wiem czy nie gramy tym samym systemem co poprzedniego sezonu, to może nasz nowy bramkarz jeszcze się do końca nie nauczył że ma piły nie wybijać tylko podać do obrońcy, bo jak w ostatnim meczu tak nie zrobił, a wybił piłę, to wydaje mi się że trener się z ławki na niego wydarł.
Więc wydaje się że taktyka zostanie jaka była, czyli sami stwarzamy sobie zagrożenie pod bramką bezmyślnymi podaniami do bramkarza. Pożyjemy, zobaczymy, trenera nie ma co zwalniać teraz, przyjdzie czas w przerwie zimowej, i wtedy można wyciągać wnioski.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr sie 20, 2014 3:24 pm

markow pisze:No ja nie wiem czy nie gramy tym samym systemem co poprzedniego sezonu, to może nasz nowy bramkarz jeszcze się do końca nie nauczył że ma piły nie wybijać tylko podać do obrońcy, bo jak w ostatnim meczu tak nie zrobił, a wybił piłę, to wydaje mi się że trener się z ławki na niego wydarł.


Tez prawda, ale wydaje mi sie jednak, iz idziemy w strone bardziej urozmaiconej gry niz tylko akcja z linii pola karnego. Oczywiscie krzywą minę Trenerio tez widzialem po jednym z wykopów, ale akurat to byla jedna z naszych groźniejszych akcji w 2 połowie meczu :)

I tak najwieksza porazka to trybuny nie ma co sie oszukiwac

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw sie 21, 2014 12:20 pm

...
Ostatnio zmieniony czw sie 21, 2014 12:21 pm przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw sie 21, 2014 12:20 pm

Kosoviak pisze: Albo wymienić trenera...


nudny jesteś.
co roku progres (mimo cosezonowego osłabiania drużyny), juniorzy w czwórce - jest powód by zmienić trenera.
a na kogo?
zapomniałeś już jak pięknie graliśmy za poprzedniego trenera - nie wspominając już o ilości zdobywanych punktów


Kosoviak pisze: dalej takiego futbol nie da się oglądać co słychać na trybunach. Albo wymienić trenera...

tp może wymienić trybuny :D

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt sie 22, 2014 12:11 pm

Z zupełnie innej beczki. Gdyby ktoś znalazł okulary przeciwsłoneczne na trybunach, bądź też na...płycie boiska w pobliżu jednej z bramek po meczu z Popradem niech da znać.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt sie 22, 2014 7:22 pm