Juniorzy starsi sezon 2014/2015

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz cze 28, 2015 1:48 pm

Stawkę uzupełniają Ełk, AP Biała Podlaska i SMS Łódź.

Rzeszowianie nieco inaczej widzieli ten mecz. Oto cytat z ich fb:

Sobotni mecz w Krakowie był pełen maksymalnego zaangażowania ze strony biało-czerwonych, którzy zdominowali przeciwnika, a ten nie mając pomysłu na grę ograniczył się do długich podań. Na naganę zasługuje postawa zawodników gospodarzy, którzy przed rozpoczęciem spotkania niecenzuralnym okrzykiem obrażali naszych zawodników (bez reakcji sędziów), a z trybun podczas meczu w stronę naszej ławki leciały plastikowe butelki. - Takie zachowanie jest niedopuszczalne. – przyznawał obecny na meczu jeden z pracowników rzeszowskiego SMS-u.
albo
– Hutnik w sobotnim meczu nie pokazał żadnej wartości. Kompletnie zdominowaliśmy to spotkanie

https://www.facebook.com/smsrzeszow/posts/824768444271093

Wracając do trenera Paszkiewicz. To dzięki za te wszystkie lata pracy. Powodzenia.

I jeszcze co do tej nieszczęsnej jednej butelki to jakiś debil rzucił ją bardziej w stronę naszej ławki. Prowokator z Rzeszowa?

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz cze 28, 2015 2:50 pm

Jezeli oni zdominowali to wczorajsze spotkanie to co powiedziec o meczu w Rzeszowie- chyba tylko tyle, iz tam Resovia nie istniala

Zreszta niech tamtejszy trener sie juz nie wypowiada o meczu jak on widzial latajace butelki w kierunku jego lawki. Prowokator zostal ukarany wewnetrznie za butelke a ta poleciala w kierunku naszej ławki

Po chuj pisac bajki

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz cze 28, 2015 9:05 pm

Śmieszą mnie teksty typu, że drużyna która ich klepnęła nie pokazała żadnej wartości. W tym sporcie wartości to bramki, a my ich mieliśmy więcej. Koniec i kropka.
Jaką wartość zatem zaprezentowała Sovia?
Wiem, nie jestem zbytnim koneserem piłki, ale bez jaj.