Juniorzy starsi sezon 2014/2015

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » wt wrz 09, 2014 7:19 am

Czekamy na oficjalne stanowisko naszego Zarządu. Jak na razie dotarły do nas informacje z prasy i subiektywne relacje kibiców.

ps. Toczymy wojenki już chyba ze wszystkimi (Siemacha, Misto, ZiS, MZPN, sędziowie, podejrzani menadżerowie podkradający nam zawodników...) Czy cały świat jest przeciwko nam, czy być może My też jesteśmy winni??? Myślę,że prawda leży po środku
TYLKO Hutnik

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » wt wrz 09, 2014 7:59 am

Do HKS1978:
Jeżeli masz coś do Paszkiewicza to porostu napisz prawdę a nie twórz teorii spiskowych! Jesteś po prostu zawistny że taki młody gość ma niezłe wyniki i radzi sobie w Hutniku?
Jesteś tak świetnie poinformowany, że aż mam ochotę poznać tą żywą legendę klubu, która takie wnioski na jego temat wysuwa. A może ty razem z tą legendą poprowadzicie w duecie zespoły? Szkoda że wogóle wcześniej się nie zgłosiliście pewnie teraz po 3 latach pracy po odejściu 25 zawodników w tym co najmniej 15 kluczowych robilibyście awans za awansem, szkoda tylu lat straconych!

Domniemuje, że tą zagatkową legendą jest ktoś z trójki:
Kocoń, który nie potrafił sklecić treningu i śmiali się z niego zawodnicy, sprzedał się do siemachy z Bedkowskim a po pół roku kopneli go w dupe.
O jego zamiłowaniu do chlania piwska na obozach z zawodnikami nie powinienem wspominać?
Orłowski który na każdym meczu zgrywa specjalistę na trybunach obgadując trenerów z całej Małopolski a sam wyniki ma jakie ma, ostatnio 8-9 meczy przegranych pod rząd w Garbarni?
Janiczak wychwalany na Facebooku przez Jana Mogiłę, który z podobnym wiekowo zespołem co Paszkiewicz zrobił aż 17 pkt-ów w rundzie?!

Teraz trochę faktów- kontuzje:
Szewczyk dobry żart chyba Ci się lata pomyliły kolego!
Zdziński wiecznie kontuzjowany od czasów Trampkarza w Hutniku chyba wszyscy trenerzy go zajeżdzali! hahahaah
Lampart skłucony przez menadzera z zarządem symulka kontuzji
Jacak jest i był zdrowy!
Wróbel tak kontuzjowany, jak w meczu seniorów wpada na chłopaka 17letniego cham 100kgmowy to tak jest
Antoniak i Majcherczyk mecz z Trzebinia rzeczywiście wina Paszkiewicza bo to on im się wpierdolił na prostej nodze i skręcił staw skokowy?!
Orłowski jedyna kontuzja która mogła wynikać z obciązeń ale to już plaga spowodowana interwałami a wiesz co to wogóle?!

Czekam na twoją erę w Hutniku bez kasy, zawodników,same awanse i świetlana przyszłość. Tylko pamiętaj treningi rób lekkie bo jeszcze ktoś złapie kontuzje!

Co do zejścia w przerwie Juniorów to popieram w 100% Pana Margasińskiego koniec kurwa biernego brania udziału w szopce i drukowania w żywe oczy!

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt wrz 09, 2014 8:58 am

HKS1978 pisze: Uważam, że era pana Paszkiewicza i jego kolegów typu Margasiński powinna zmierzać ku końcowi w tym klubie.
[/b]


No i jest jakiś konkret. Myślę ze Bartek zbytnio sie nie obrazi na ten tekst. Niech HKS1978 zastapi w obowiazkach (wszystkich!) kolege Margasinskiego. Stawiam skrzynke wodki ze da sobie spokoj po 2 tygodniach

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 09, 2014 10:24 am

Jaca1950 pisze:
Co do zejścia w przerwie Juniorów to popieram w 100% Pana Margasińskiego koniec kurwa biernego brania udziału w szopce i drukowania w żywe oczy!



chyba każdy kibic Hutnika ma zaufanie do ludzi, którzy prowadzą pion sportowy i podejmują decyzje, np w sprawach juniorów

niemniej jednak uważam, że musem w tym przypadku jest opisanie szerzej przypadku z Garbarni - o co chodziło w tej szopce?

niestety - przekaz medialny jest taki, że piłkarze Hutnika chcieli pobić piłkarzy Garbarni, zwyzywali sędziego a w przerwie zarzucili fochem i nie wyszli na drugą połowę - a nie każdy zna, tak jak forumowicze uwarunkowania o których tu wspomniano (garbarnia & mzpn & sportowe tempo)

co tam się działo?

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » wt wrz 09, 2014 10:27 am

lucero pisze:
HKS1978 pisze: Uważam, że era pana Paszkiewicza i jego kolegów typu Margasiński powinna zmierzać ku końcowi w tym klubie.
[/b]


No i jest jakiś konkret. Myślę ze Bartek zbytnio sie nie obrazi na ten tekst. Niech HKS1978 zastapi w obowiazkach (wszystkich!) kolege Margasinskiego. Stawiam skrzynke wodki ze da sobie spokoj po 2 tygodniach


Lucero, ja dołożę drugą :D

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 09, 2014 11:33 am

Jaca1950 nie sądzę chyba lub tak mi się wydaje żeby Orłowski był ową legendą haha. Ale jak gdybamy to mamy jeszcze Gumiorów takich jak Miś czy Wiącek, w pobliżu jest Romuzga, nie wiadomo jakie papiery ma Kostera. Janiczaka to akurat za to co robi tak ja jak i Ty i reszta ludzi powinna na rękach do Częstochowy ponieść. Kocoń czy się komuś podoba czy nie był i będzie legendą klubu tak jak np Kaziu Putek. Każdy Twój wpis jest agresywny wobec kogoś kto wypowiada swoje zdanie, do czego w tym kraju ma prawo.

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt wrz 09, 2014 12:11 pm

Żeby nie uchodzić za pokrzywdzonych przez cały świat, to wyjaśnienie naszego stanowiska powinno się ukazać jako kontra na opisywane wszędzie pokrewne wersje zdarzeń (a sprzeczne w naszej ocenie).

Agresywny ton wypowiedzi (Jaca1950) jest tylko gdy ktoś wypowie się "nie najlepiej" o trenerze. Gdy tylko ktoś napisze coś co źle przedstawia decyzje/umiejętności/kompetencje trenera to od razu wiem, że w ciągu kilku godzin wpisze się Jaca1950. Ciekawe dlaczego :lol:
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 09, 2014 12:35 pm

Dobra Panowie żeby była jasność trenerem nie jestem. Nie współpracuję z żadnych z tych co Jaca1950 wymienił. Nie mam zamiaru zastępować nikogo. Ale jak ktoś już zajmuje stanowisko w klubie i pobiera za to dość spore pieniądze jak np. p. Paszkiewicz czy tam jakiś jego współpracownik to powinien być odpowiedzialny za to co robi i jak. Krytyka moja jest jak najbardziej konstruktywna i nie strzelajcie fochów. Może i jestem w mniejszości ale w sumie mnie to bardzo dziwi że popieracie takie metody jak nie wyjście na drugą połowę bo sędzia się nie podoba. Dla mnie to żenada. Poza tym wizerunek klubu na tym cierpi. To nie jest klub dajmy na to Paszkiewicza i Margasińskiego czy jakiś rodziców piłkarzy etc. tylko również mój. Chodzę na mecze i wkurwia mnie że takie prostackie zachowanie jak w sobotę hańbi imię mojego Hutnika.
Nie podoba mi się też sposób zachowania niektórych 16-letnich gówniarzy czytaj piłkarzy, ich odzywki i wulgarność. A zwłaszcza brak reakcji na to trenera. Stąd nie daję wiary że zawodnik np. Prochwicz wyleciał z boiska za nic. Tyle.
A i jeszcze jedno nie jestem zainteresowany pełnieniem żadnej funkcji w klubie.
O metodach treningowych wypowiadam się z pozycji kibica. Jednego z tych 200-3000 którzy jeszcze chodzą. Znajomego trenera, który notabene wcale mnie o to nie prosił też mam chyba prawo cytowac. Także bez spiny.

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » wt wrz 09, 2014 1:56 pm

kolego jak sie coś cytuje to sie podaje źródło a Ty nie podałeś więc można to traktować jako wyimaginowanie wzmacnianie swojej racji kosztem wirtuanego na tą chwilę trenera

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » wt wrz 09, 2014 2:14 pm

Uprasza się o stonowanie wypowiedzi.

@Jaca: Prośba jaką dostałeś na PW kilka lat temu jest aktualna :)

@HKS1978: Zastanów się, czy przypadkiem wzywając do zmiany trenera i kierownika sportowego po jednym wydarzeniu, które Cię zbulwersowało (nie dociekając przyczyn, nie patrząc przez pryzmat wszystkich innych dokonań) nie wyglądasz przypadkiem na pieniacza, lub (jak sugerowali przedmówcy) osobę podstawioną przez zawistnych kolegów-trenerów.


1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt wrz 09, 2014 6:00 pm

CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 09, 2014 6:08 pm

Dla mnie ewidentnie przy wstawaniu Siwy wykonuje ruch jakby chciał wyrwać nogę z uchwytu.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt wrz 09, 2014 6:54 pm

Słabo widać tą sytuacje jednakże można na podstawie tego filmiku pokusić się by ocenić decyzję sędziego. W mojej opinii zachowanie naszego bramkarza było nie na miejscu. Może i chciał się wyrwać spod nóg napastnika Garbarni jednak zrobił to w sposób agresywny. Nie uderzył przeciwnika, nie zrobił mu wielkiej krzywdy. Biorąc pod uwagę to co powyżej napisałem i że była to pierwsza minuta powinien zarobić za to żółtą kartę... dostał czerwoną...

Trenując niegdyś w innej sekcji w Hutniku, w drużynach młodzieżowych, sędziowie nie mieli skrupułów i wyrzucali często zawodników z boiska. Trenerzy nie protestowali zbytnio, gdyż w obiegowej opinii istniał argument, że każdy przejaw agresji wśród młodych zawodników musi być zdławiony w zarodku dla samego ich dobra.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt wrz 09, 2014 6:58 pm

Aldaris pisze:Słabo widać tą sytuacje jednakże można na podstawie tego filmiku pokusić się by ocenić decyzję sędziego. W mojej opinii zachowanie naszego bramkarza było nie na miejscu. Może i chciał się wyrwać spod nóg napastnika Garbarni jednak zrobił to w sposób agresywny. Nie uderzył przeciwnika, nie zrobił mu wielkiej krzywdy. Biorąc pod uwagę to co powyżej napisałem i że była to pierwsza minuta powinien zarobić za to żółtą kartę... dostał czerwoną...

Trenując niegdyś w innej sekcji w Hutniku, w drużynach młodzieżowych, sędziowie nie mieli skrupułów i wyrzucali często zawodników z boiska. Trenerzy nie protestowali zbytnio, gdyż w obiegowej opinii istniał argument, że każdy przejaw agresji wśród młodych zawodników musi być zdławiony w zarodku dla samego ich dobra.


Podzielam zdanie o agresywnej dość reakcji Siwego a co za tym idzie karta się należała. Może nie czerwona.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt wrz 09, 2014 8:17 pm

Nie za takie zachowania w piłce seniorskiej czerwone kartki pokazywali.
I minuta nie ma tu żadnego znaczenia. Był agresywny ruch w kierunku rywala. Wystarczy. Tym bardziej, w juniorach, których trzeba uczyć pokory i szacunku dla rywala. Właśnie oglądam wydumany karny dla Greków, wątpliwy faul do tego przed polem karnym w meczu Grecja - Polska młodzieżówki. Jakoś nikt nie schodzi z boiska...Takie szopki tylko w Hutniku.