Hutnik - MKS Trzebinia/Siersza (31.08.14, niedziela, g: 17)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz wrz 07, 2014 7:52 pm

nie ma sponsora nie ma pieniędzy, nie ma pieniędzy ,nie ma pilkarzy, nie ma piłkarzy nie ma wyników,nie ma wyników nie ma frekwencji..... Też bym zajebiscie chciał wchuj ludzi na stadionie,ekstraklase itd. Ale nie lamentuje tak bo sam jestem bezradny i nie znajde sponsora więc doceniam Wielką prace tych co jeszcze to wszystko trzymają w kupie

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz wrz 07, 2014 8:01 pm

a granie po "lasach" najwytrwalszego kibica kiedyś to znudzi i będzie nadal kibicem Hutnika ale sobie myśli ze jak opuści mecz z jakąś wsią to nic nie straci tym bardziej jak wie ze grają o nic...

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn wrz 08, 2014 11:26 pm

Piotrek pisze:
dUfio pisze:
może tędy droga? oczywiscie 1 druzyna w 3 czy nawet 4 lidze musi byc zeby handlowa uzupelnic drabine kariery naszych perelek ale wyglada na to ze idziemyw mlodziez kosztem sukcesów seniorów i ten trop będzie nadawał rytm misji naszego klubu na nadchodzące lata


Naszych PEREŁEK, pytanie jakich-których? Jaki jest sens wychowywania młodych piłkarzy bez sukcesu seniorów? W Nowej Hucie jest od tego Krakus, Hutnik to Hutnik i tu na pierwszym miejscu powinni byś seniorzy!!!! Nie jestem w temacie ale jak finansowo wyszła sprzedaż Serafina w stosunku do ściągnięcia nowych piłkarzy? Żeby klub istniał musi być sukces pierwszej drużyny, muszą być mecze o awans. Póki co nie przegraliśmy meczu grając z potencjalnymi 4 ligowcami bądź beniaminkami co poniektórzy uważają to za sukces :evil:



no dobra może się zle wyraziłem, nie sukces mlodziezowcow kosztem sukcesu seniorów tylko przy braku widoków na sukces seniorski, skupienie się na sukcesach druzyn mlodziezowych i dziecięcych. nie mowie tu o medalach tylko o powstawaniu kolejnych grup co w naszej sytuacji i konkurencji zza plotu jest niewatpliwie osiagnieciem wielkim. chcoiaz zapewne awans do 4 jm niejednego rodzica przekonał zeby oddac dziecko do HKS-u niz do ksiedza.


a seniorzy nie sa na pierwszym miescu? chetnię obliczę (gdy dostaniemy rozliczenia) jaki procent wydatków klubu idzie tylko i wyłącznie na 1 druzyne

kiedy w koncu jest ta reforma z podzialem ligi? wtedy parcie na sukces będzie nieodzwonwe i na pewno zmiana systemu wynagrodzen w klubie takze tak zeby pilkorze dali sie posiekac za awans/utryzmanie (wiadomo ocb)

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pn wrz 08, 2014 11:52 pm

KSH74NH pisze:
lucero pisze:
OŻÓG 1950 pisze: - Vitoss. Pamiętam, że był taki gość. Pisał na forum, coś się angażował i co? No i chyba teraz angażuje się w Wandzie. Takie są skutki...


Nie wiem co :) można napisać mu priva i zapytac


e chyba nic z tego gosc jakby odpuscil forum HKSa
poszedl na Wande :(


Wywolany do tablicy, czekam na prywaty jak trzeba cos wyjaśnić.