Wybory samorządowe 2014

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pt lis 21, 2014 12:20 am

Krzych1980 pisze:nie pierdolenie tylko tak powiedział prezes na przedostatnim spotkaniu w sali konferencyjnej gdzie przyszło o ile dobrze pamiętam 8osób.powołuje się na jego słowa bo słyszałem to na własne uszy i wielu osobom wciskałem przez to kit że czekają nas lepsze czasy a teraz muszę się za to wstydzić że dałem się nabrać czerwonej zarazie.jeżeli nie tak brzmiał deal to prezes to sprostuje.niestety nie sprostuje bo takie słowa i obietnice padły i nie widzę żadnych przeciwwskazań w ujawnieniu tego typu działań bo już to niczemu nie zaszkodzi a jedynie będzie kolejną nauczką na przyszłość o ile ta będzie

Ochłon człowieku bo jeszcze żadne decyzję nie zostały podjęte, tak samo jak nie zostało nigdzie powiedziane ze jak Krzysiek nie zostanie radnym to nam nie zrobią boiska.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI


Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » pt lis 21, 2014 7:25 am

Marchewa pisze:
Krzych1980 pisze:nie pierdolenie tylko tak powiedział prezes na przedostatnim spotkaniu w sali konferencyjnej gdzie przyszło o ile dobrze pamiętam 8osób.powołuje się na jego słowa bo słyszałem to na własne uszy i wielu osobom wciskałem przez to kit że czekają nas lepsze czasy a teraz muszę się za to wstydzić że dałem się nabrać czerwonej zarazie.jeżeli nie tak brzmiał deal to prezes to sprostuje.niestety nie sprostuje bo takie słowa i obietnice padły i nie widzę żadnych przeciwwskazań w ujawnieniu tego typu działań bo już to niczemu nie zaszkodzi a jedynie będzie kolejną nauczką na przyszłość o ile ta będzie

Ochłon człowieku bo jeszcze żadne decyzję nie zostały podjęte, tak samo jak nie zostało nigdzie powiedziane ze jak Krzysiek nie zostanie radnym to nam nie zrobią boiska.
nawet ciut się nie zagrzałem żeby teraz się chłodzić.ale nie ma co zaprzeczać że takie słowa i deklaracje padły.miał z wielką pompą obwiescić prezydent na konferencji po meczu z oviedo że w przyszłym roku zrobi boisko z celowym przeznaczeniem na naszą dzialalność.tak czy nie?tak i nawet się na to spotkanie nie pofatygował.były rozmowy ze to on klepie budzet przed wyborami i taki zapis sie tam znajdzie?były.a jak teraz widać zapisu o budowie boiska nie ma.więc ktoś delikatnie mówiąc kogoś wy....! na stadionie wawelu już jakiś czas trwają prace a obiecane im remonty też miały być przeprowadzane w przyszłosci.jakoś można szybciej robić.więc jak tu nie być rozgoryczonym jawną kpiną z jego strony.jak sie czują ludzie którym on wprost to obiecał.jeżeli jednak rozmowy dotyczyły innych szczegułów jakichś mega tajnych które nie zostały powiedziane to proszę o sprostowanie. już to widzę jak dopisuje w przyszłym roku kilka baniek na ten cel.miejmy nadzieję że choć prezydenture przegra bo w radzie i tak to on i jego ludzie będą pociagać za sznurki

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » pt lis 21, 2014 9:01 am

Dmuchamy na zimnie - wyedytowano - Admin.

Teraz pozostaje kwestia czy jeśli Majchrowski wygra to nam pomoże czy nie.
Czy głosować na niego czy konkurenta? ...
- Hutnik NOWA HUTA -

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » pt lis 21, 2014 10:35 am

giovanni pisze:Dmuchamy na zimnie - wyedytowano - Admin.
a co by było jak by wygrał w pierwszej turze?chyba widać ze nas wystawił bo nie ma tego boiska w budżecie a miało być więc odpowiedź jest jedna. nie mozna na tego oszusta głosować.chyba że znowu coś naobiecuje i będzie myślał ze to ludzie znowu łykną.bał się ze walka moze iść o każdy głos(bodaj dwie kadencje temu wygrał o niecałe 1000głosów) i teraz moze być podobnie

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lis 21, 2014 10:47 am

Moje zdanie jest takie, że przy głosowaniu nie ma co się kierować obiecankami. Jak ktoś woli Majchrowskiego to niech sobie głosuje, bo i tak by to zrobił, a jak ktoś woli Lasote to niech się nie sugeruje tym co możemy rzekomo otrzymać od JM. Nawet jeżeli wszyscy kibice Hutnika by zagłosowali na kogoś innego, to JM może wygrać, tak samo jak to że wszyscy kibice Hutnika by zagłosowali na niego, nie gwarantuje mu zwycięstwa.
Jest to zupełnie nieweryfikowalne, a on co ma zrobić to i tak zrobi...


ps: zna ktoś polityka który obiecał coś Hutnikowi i faktycznie to zrealizował?

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt lis 21, 2014 10:55 am

...
Ostatnio zmieniony pt lis 21, 2014 11:59 am przez viki, łącznie zmieniany 1 raz.
ezswaz aN Hutnik

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » pt lis 21, 2014 11:08 am

huteusz pisze:

ps: zna ktoś polityka który obiecał coś Hutnikowi i faktycznie to zrealizował?


w 1989 roku było takie hasło
"1 liga Hutnika za posła Szkutnika"
i faktycznie awansowaliśmy ;-) ale pewnie nie dzięki niemu

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lis 21, 2014 11:17 am

W sobotę o 12 kolejna pikieta odnosnie nieprawidłowości w liczeniu głosów

https://www.facebook.com/events/1490607177870501/

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt lis 21, 2014 12:27 pm

tomabon pisze:
huteusz pisze:

ps: zna ktoś polityka który obiecał coś Hutnikowi i faktycznie to zrealizował?


w 1989 roku było takie hasło
"1 liga Hutnika za posła Szkutnika"
i faktycznie awansowaliśmy ;-) ale pewnie nie dzięki niemu


Marek Hohenauer, jednak nie załapał się w obecnych wyborach do rady miasta przegrywając w Czyżynach i na Wzgórzach

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lis 21, 2014 6:44 pm

z informacji jakie mam owe obiecane boisko ma być elementem poprawek do budżetu i nie mialo byc elementem jego pierwotnej wersji

umówmy się - nie upierdolenie się polityczne nie poprawiło by naszej kiepskiej sytuacji


a tak przynajmniej będzie komu patrzeć na ręce i kogo dopisać do ewentualnej listy grabarzy Hutnika




huteusz pisze:

ps: zna ktoś polityka który obiecał coś Hutnikowi i faktycznie to zrealizował?



Maciej Twaróg


http://www.bip.krakow.pl/_inc/rada/uchw ... p?id=19506

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt lis 21, 2014 8:12 pm

dUfio pisze:z informacji jakie mam owe obiecane boisko ma być elementem poprawek do budżetu i nie mialo byc elementem jego pierwotnej wersji


no przecież jeszcze jest II tura wyborów, więc trzeba dać nadzieję.




Krzych1980 pisze:miał z wielką pompą obwiescić prezydent na konferencji po meczu z oviedo że w przyszłym roku zrobi boisko z celowym przeznaczeniem na naszą dzialalność.tak czy nie?


niestety też tak słyszałem

i było coś o przygotowaniu projektu tego boiska przez miato przed wyborami.


czerwonemu nie ma o wierzyć - historia nas tego nie raz uczyła

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt lis 21, 2014 8:26 pm

Pamietacie moj wiersz przed wyborami??
Dodac cos jeszcze??
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt lis 21, 2014 11:42 pm

Raj na ziemi przez najbliższe 4 lata

PODKARPAPCKIE:
PiS zwyciężyło na Podkarpaciu zdobywając 19 mandatów (43,69 proc. głosów) w 33-osobowym sejmiku; PSL będzie miało 9 mandatów (24,36 proc.), a PO 5 (15,36 proc.) - wskazują dane Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Rzeszowie.
Rządzić będzie PiS

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lis 22, 2014 9:53 am

ksh72 pisze:
dUfio pisze:z informacji jakie mam owe obiecane boisko ma być elementem poprawek do budżetu i nie mialo byc elementem jego pierwotnej wersji


no przecież jeszcze jest II tura wyborów, więc trzeba dać nadzieję.




Krzych1980 pisze:miał z wielką pompą obwiescić prezydent na konferencji po meczu z oviedo że w przyszłym roku zrobi boisko z celowym przeznaczeniem na naszą dzialalność.tak czy nie?


niestety też tak słyszałem

i było coś o przygotowaniu projektu tego boiska przez miato przed wyborami.


czerwonemu nie ma o wierzyć - historia nas tego nie raz uczyła



nikt nie mówi żeby wierzyć. przeciwnie. trzeba patrzec na to z dystansem a nawet nieufnością. natomiast na pewno warto dokladnie wylapywac i punktowac kto co mówił, co obiecywał, jak i kiedy:

"Pomoże w tym z pewnością rozbudowa bazy treningowej, którą zadeklarował Sławomir Pietrzyk."


http://www.nh2010.pl/czytaj/newsroom/18 ... viedo.html


a przy urnie każdy niech głosuje jak uważa, każdy ma swój rozum a Ci co chodzą na mecze od kilkunastu lat widzą więcej i wyciagna odpowiednie wnioski

a info nie jest od majchra :lol: tylko od osoby od nas ktora mam nadzieje się wypowie w tym temacie