Wybory samorządowe 2014

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz lis 23, 2014 9:35 pm

BINGONH pisze:Już nie róbcie jaj że Świątek startował ze złej listy i przez to nie dostał głosów. Wiadome przed wyborami było, że realne szanse na wprowadzenie radnych mieli tylko Majchrowski PIS i PO. To niby z jakiej listy miał startować? Abstrahując od poglądów politycznych wiadome było, że głosowanie na Krzyśka było glosowaniem na Hutnika. Dopiero by wojnaby była jak poszedł startować z pisu czy po. W tym wypadku lista Majchrowskiego była najmniej kontrowersyjna.


chyba żartujesz !

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » ndz lis 23, 2014 10:29 pm

Poziom tego forum powoli zaczyna dorównywac temu z kibice.net Dość ze nie chce juz się odpisywać na ten debilizm co niektórych to powoli odechciewa się już nawet tego czytać. Albo co niektórzy wogole nie mają pojęcia o czym piszą, nie znają sytuacji klubu a wchodzą tu tylko dla zabicia czasu w domu, albo mają problem ze zrozumieniem i niektóre rzeczy trzeba im wbić kijem do głowy żeby im się komórki mózgowe uruchomiły. Ręce opadają
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

giovanni
Posty: 364
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » ndz lis 23, 2014 10:57 pm

Dla mnie ta liczba głosów to porażka. Można to z jednej strony tłumaczyć startem z listy Majchrowskiego.
Ale chyba nikt mi nie wmówi, że jeśli by startował z listy PO lub PIS to przy takim samym zaangażowaniu kibiców dostałby 500 głosów więcej.

Dla mnie nie ważne z której listy startował, ważne że zrobił to dla klubu.
Wybory przegrane. Ktoś powie startował i się nie dostał jesteśmy na zero. Dla mnie jesteśmy na minusie. Gdy został wybrany na pewno byśmy na tym nie stracili. Łatwiej można by było zdobyć coś dla klubu. Szkoda, że niektórzy nie mogą popatrzeć z szerszej perspektywy.

Następne wybory za 4 lata obyśmy do nich doczekali...
- Hutnik NOWA HUTA -

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pn lis 24, 2014 12:07 am

giovanni pisze:Dla mnie ta liczba głosów to porażka. Można to z jednej strony tłumaczyć startem z listy Majchrowskiego.
Ale chyba nikt mi nie wmówi, że jeśli by startował z listy PO lub PIS to przy takim samym zaangażowaniu kibiców dostałby 500 głosów więcej.

Dla mnie nie ważne z której listy startował, ważne że zrobił to dla klubu.
Wybory przegrane. Ktoś powie startował i się nie dostał jesteśmy na zero. Dla mnie jesteśmy na minusie. Gdy został wybrany na pewno byśmy na tym nie stracili. Łatwiej można by było zdobyć coś dla klubu. Szkoda, że niektórzy nie mogą popatrzeć z szerszej perspektywy.

Następne wybory za 4 lata obyśmy do nich doczekali...


Tu chodzi o to, że część kibiców pewnie jeszcze nie mogła głosować a spora część starszego pokolenia nie miała Krzyśka na liście. Więc jak chętni mieli na niego głosować.
Gdyby była jedna lista na całe miasto byłoby pewnie inaczej. 500 to spokojnie by miał.

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pn lis 24, 2014 7:40 am

Nie ogarniam tego, gdybym na Mistrzejowicach miał możliwość oddania głosu na reprezentanta Hutnika, to nie interesowałoby mnie to z jakiej listy startuje, przecież to nie wybory do parlamentu.
A tak to zrobiliście na złość, ale nie wiem komu, bo na pewno nie Majchrowskiemu.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn lis 24, 2014 9:28 pm

To nie mój okręg, ale według mnie można by tak pisać , wyłącznie gdyby głosy szły na człowieka. Głosowało się jednak w pierwszej kolejności na listę. Przy siódmym miejscu było prawie pewne, że na tych głosach skorzysta wyłącznie prezydent, który zrobił sporo, aby wspólnie z Andrzejem A. rozwalać Hutnika. Cztery lata temu można było się jeszcze łudzić, ale drugi raz?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn lis 24, 2014 9:37 pm

Krzycho pisze:Nie ogarniam tego, gdybym na Mistrzejowicach miał możliwość oddania głosu na reprezentanta Hutnika, to nie interesowałoby mnie to z jakiej listy startuje, przecież to nie wybory do parlamentu.
A tak to zrobiliście na złość, ale nie wiem komu, bo na pewno nie Majchrowskiemu.


Krzycho. A to ile razy Majchrowski wydymał Hutnik to nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia?
Myślisz że Święty załatwił by wszystkie nasze sprawy?
Myślisz że jeden jedyny ze swoim głosem przebił by się u Majchrowskiego w klubie? O radzie miasta nawet nie wspominam.
Dostaliście kiełbasę uwiązaną na sznurku.... ilu ją łyknęło?
Ich sprawa.
Po tym jak Majchrowski zrobił nam z Suchych Stawów ------ WC, nie zagłosowałbym nawet na nikogo z rodziny jeśli byli by na jego liście.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt lis 25, 2014 9:14 pm

http://niezalezna.pl/61773-pis-chce-uni ... ubelskiego

M.in. w miejscowości Korchów Pierwszy przeprowadzano głosowanie w obwodowej komisji wyborczej nr 1 poza lokalem wyborczym. Członkowie tej samej komisji mieli wprowadzać wyborców w błąd, co do sposobu głosowania i ważności głosu.

Z kolei obwodowa komisja wyborczą nr 25 w Lublinie wydawała karty do głosowania bez odcisku pieczęci terytorialnej komisji wyborczej.

To nie wszystko. Członkowie obwodowej komisji wyborczej nr 8 w Hrubieszowie mieli uniemożliwiać mężowi zaufania obserwację czynności wyborczych w dniu głosowania.

Natomiast w Starym Uścimowie obwodowa komisja wyborcza nr 1 podała do publicznej wiadomości wyniki głosowania w formie niepodpisanego przez członków komisji protokołu.

Ostatnią z wymienionych nieprawidłowości jest błędne przygotowanie kart do głosowania, tj. zastąpienie karty do głosowania broszurą, mimo braku podstawy prawnej.

Ciekawy jestem szczegółów , miały być armaty a na razie są kapiszony.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz lis 30, 2014 10:20 pm

W Slupsku na 90% prezydentem Biedron!!
Alez ludzie maja najebane w glowie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn gru 01, 2014 6:51 pm

Z jego punktu widzenia to zrobił najlepiej jak mógł. Za rok Twój Ruch prawdopodobnie idzie do lamusa i posłowie tej partii będą mieli problem. Może cześć zasili platformę, dając tym samym plamę na honorze. Biedroń niejako nieźle się ustawił pod przyszłą karierę.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn gru 01, 2014 7:29 pm

Aldaris pisze:Z jego punktu widzenia to zrobił najlepiej jak mógł. Za rok Twój Ruch prawdopodobnie idzie do lamusa i posłowie tej partii będą mieli problem. Może cześć zasili platformę, dając tym samym plamę na honorze. Biedroń niejako nieźle się ustawił pod przyszłą karierę.


To ze zasila PO to pewne. Paliglup juz wlazi do dupska Kopacz. Co tam honor ---- najwazniejsze koryto.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn gru 01, 2014 8:08 pm

Można powiedzieć: chłopaki ze Słupska, szykujcie swe dupska hehehe
ezswaz aN Hutnik

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn gru 01, 2014 9:32 pm

viki pisze:Można powiedzieć: chłopaki ze Słupska, szykujcie swe dupska hehehe


Za kilka miesięcy będą mogli z czystym sumieniem powiedzieć.
ZOSTALIŚMY WYDYMANI !!!!
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

stazyja69
Posty: 4489
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » wt gru 02, 2014 7:24 am

Życie -

...Biedroń nie ma zaplecza w radzie miasta. Mandaty zdobyło dwóch radnych z jego komitetu. Jednego radnego ma SLD, a 19 mandatów należy do PiS, PO i Słupskiego Porozumienia Samorządowego , które zawarły nieformalną koalicję. Już podczas poniedziałkowej sesji okazało się, że ta koalicja nie będzie iść na rękę nowemu prezydentowi. Do składu prezydium rady nie dopuściła kandydata komitetu Biedronia...

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt gru 02, 2014 8:47 am

Pomijając to z kim sypia Biedroń (nie miałoby to żadnego znaczenia, gdyby nie to, że się z tym obnosi na prawo i na lewo) to ciekaw jestem co skłoniło mieszkańców, aby oddać głos na człowieka, która jest miernym politykiem.
Facet do tej pory był tylko aktywistą środowisk homoseksualnych i nie kojarzę go z niczego innego.
Kto go wybrał na prezydenta i czemu?
Nie przeszkadzałoby mi to gdyby prezydent mojego miasta był gejem (pod warunkiem, że by się z tym nie obnosił) a był za to dobrym menadżerem i skutecznie zarządzał miastem.
Ale głosować na kogoś tylko dla tego, że chwali się swoją seksualnością???