Beskid - Hutnik (15.11.14. sobota, g:13)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: HKSStrusia » sob lis 15, 2014 9:45 pm

Aldaris pisze:Na meczu nie byłem, ale jeśli chodzi o całokształt to tego nie da się oglądać. Porażki to raz, gra to dwa. Dziwię się, że jeszcze te 200 osób na mecze chodzi.
"Gówno, gówno i jeszcze raz żenada" - Ferdynand Kiepski
Czas na zmiany !


Kibicuję Hutnikowi od lat na mecze uczęszczałem sporadycznie, ale od kiedy powstało stowarzyszenie NH2010 staram się być na Suchych Stawach na każdym meczu, tej jesieni nie opuściłem ani jednego meczu. Wierzę, że na wiosnę będzie lepiej ............

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lis 15, 2014 9:56 pm

HKSStrusia pisze:
Aldaris pisze:Na meczu nie byłem, ale jeśli chodzi o całokształt to tego nie da się oglądać. Porażki to raz, gra to dwa. Dziwię się, że jeszcze te 200 osób na mecze chodzi.
"Gówno, gówno i jeszcze raz żenada" - Ferdynand Kiepski
Czas na zmiany !


Kibicuję Hutnikowi od lat na mecze uczęszczałem sporadycznie, ale od kiedy powstało stowarzyszenie NH2010 staram się być na Suchych Stawach na każdym meczu, tej jesieni nie opuściłem ani jednego meczu. Wierzę, że na wiosnę będzie lepiej ............


Nie odbieraj tego indywidualnie, mnie akurat nic nie obchodzi czy ktoś był czy nie był na meczu. Piszę o całokształcie.

Rozumiem problemy różnej natury, ale ogólnie zrobiła się żenada i ktoś lub coś jest winne.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » ndz lis 16, 2014 2:29 pm

KSH74NH pisze:ch z tym
najgorsze je to ze na taka puszcze chodzi juz wiecej a tez walcza o utrzymanie
ale tu nie ma co plakac i narzekac !!
Tylko z tym że na takiej Puszczy poszli po rozum do głowy i zrobili wszystkie bilety po 1 zł. Naprzykład Widzew który jest potęgą kibicowską w polsce obecnie gromadzi nawet na trybunach tylko po 800 osób, a dlaczego? Bo grają przysłowiową padake. Po prostu niema wyników niema frekwencji, takie są realia na polskim podwórku i nic tego niezmieni.
NIEMA HUTNIKA BEZ NOWEJ HUTY! TAK JAK I NOWEJ HUTY BEZ HUTNIKA!
~DURA LEX SED LEX~

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » ndz lis 16, 2014 4:13 pm

Biega pisze:
KSH74NH pisze:ch z tym
najgorsze je to ze na taka puszcze chodzi juz wiecej a tez walcza o utrzymanie
ale tu nie ma co plakac i narzekac !!
Tylko z tym że na takiej Puszczy poszli po rozum do głowy i zrobili wszystkie bilety po 1 zł. Naprzykład Widzew który jest potęgą kibicowską w polsce obecnie gromadzi nawet na trybunach tylko po 800 osób, a dlaczego? Bo grają przysłowiową padake. Po prostu niema wyników niema frekwencji, takie są realia na polskim podwórku i nic tego niezmieni.


Widzew to inna bajka.
padaka swoją drogą ..ale w Widzewie jest praktycznie to samo co u nas za czasów końcówki ssa i bojkotu ich.
Chodzi konkretnie o cacka.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » ndz lis 16, 2014 5:45 pm

Kibicowski Widzew gra w klasie B okregu lodzkiego.
Zalozyli swoj klub bo nie wiedzieli co odpierdoli Cackowi bo grozil nawet wycofaniem klubu z rozgrywek.(wciaz grozi). TMRF Widzew jest liderem w swojej grupie z szansami na awans. Grali juz nawet na glownym stadionie Widzewa (wynajeli od miasta). I na mecz z jakims pierdziszewem przyszlo 999 widzow.... Tylu ile moglo byc na imprezie nie masowej... Byly race flagi doping....
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lis 16, 2014 9:37 pm

Biega pisze:
KSH74NH pisze:ch z tym
najgorsze je to ze na taka puszcze chodzi juz wiecej a tez walcza o utrzymanie
ale tu nie ma co plakac i narzekac !!
Tylko z tym że na takiej Puszczy poszli po rozum do głowy i zrobili wszystkie bilety po 1 zł. .


lepsze mecze to przychod z biletów rzedu 5 tys zł. słabsze, jak ostatnio wiekszosc - 2 tys. zł. Jeszcze to chesz klubowi zabrać?

Yordi
Posty: 150
Rejestracja: sob sie 27, 2005 8:47 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Yordi » ndz lis 16, 2014 11:59 pm

Wiecie co w tym wszystkim"najgorszym" jest "najlepsze"??? TO Że wkoncu nikt nie całuje po dupie i nie klepie po ramieniu Tego co sie aktualnie dzieje w piłkarskim HUTNIKU ...Ja nie udzielam sie zbyt czesto ,prawie wogole ale jak widze co sie dzieje to staram sie subiektywnie wypowiedziec ....Jest DNO i Katastrofa.Wkurwiaja mnie wypowiedzi ludzi ktorzy mowią po tylu porazkach ze widzieli walke,wspieraja publicznie ze bedzie dobrze,huja bedzie dobrze !!! Nie mowcie mi ze to od nas kibicow zalezy czy bedzie Hutnik funkcjonowal... Chce ktos tą symboliczna złotowke na HKS dać to niech ONI (PIŁKARZE) cos pokażą najpierw że WARTO !!! Bo w innym wypadku wole dac dziecku na cukierka.Pozdro

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn lis 17, 2014 9:45 am

W tej rundzie upadł mit, że Hutnik to klub kibiców itp. Pomijając tą 100 osób na krytej z meczu np z Sołą (szacun) to reszta to typowi kibice sukcesu. No więc trzeba ich jakoś z powrotem przyciągnąć na ten stadion. Czekamy na "sukcesy". Takim małym byłoby wygrywanie meczów u siebie, skończenie z kompromitacją czyli podaniami na własnym polu karnym. Sorry ale podanie Czarneckiego do Antoniaka czy Cieśli (zresztą innych też) to nigdy nie przyniesie efektów, chyba, że takim jest wkurwienie na trybunach. Podpowiem po raz "n-ty" pierwszy krok: ZWOLNIĆ PASZKIEWICZA. Fajnie było, dziękujemy, do widzenia. Hutnik potrzebuje ZMIANY. Potrzebujemy trenera, który bezpośrednio (nie z dachu) poprowadzi zespół, który uspokoi sytuację, zna klimat Nowej Huty. Doskonale wiem, że nie stać nas na doświadczonego szkoleniowca ligowego. Ale za tą kasę co Paszkiewicz bierze (nieoficjalnie około 4000, oficjalnie to pilnie strzeżona tajemnica) to spokojnie ktoś się znajdzie. Mi przychodzą do głowy dwa nazwiska: Mateusz Miś, Michał Wiącek.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn lis 17, 2014 10:02 am

HKS1978: Zachęcam do przeczytania tematu wątku. Następnie zapraszam tu:
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3220