Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » śr lis 19, 2014 11:39 pm

Mam to samo co Lucero
Tomek83

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » czw lis 20, 2014 9:45 am

lucero pisze:Nie jestem za zmiana ale jedno jest pewne- jak juz nawet mi sie nie chce patrzec na te gre to musi byc zle....


Tez nie jestem za zmianą trenera. Moim zdaniem mamy słabsza runde i nie sądze żeby inny trener zrobił coś lepszego z tym zespołem.
Z Hutnikiem od zawsze...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lis 20, 2014 9:47 am

Jestem całym sercem za Andrzejem.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw lis 20, 2014 11:00 am

Wg mnie w tej rundzie były przebłyski zwłaszcza w pierwszej fazie

Zgadza się, iż te siłowe podania do obrońcy to już wszyscy tak czytają, iż w najgorszym razie przeciwnik ma aut w najlepszym bramkę. Trzeba jednak zaznaczyć, iż przez pierwsze 3-4 spotkania próbowaliśmy ten schemat zmieniać i wyglądało to nieźle.

Później był jeszcze mecz z KSZO, który wyglądał naprawdę zajebiście no i od tamtej pory to się już wszystko posypało. To, co piłkarze zaserwowali to dno dna :) które chyba najbardziej zapalonego fanatyka mogłoby zniechęcić do przychodzenia na mecze

Wartwi to, iż poszczególne osoby nie robią żadnego postępu, chociaż:

- Gamrot, no napisze to :) wyznawca klubu z Kaluzy a zapierdala na boisku jakby miał wytatułowane plecy Hutnik Hooligans. niech dla swojego dobra odejdzie do lepszej druzyny

- Jakub O- widać skąd się wywodzi i nawet jak robi błędy to nie odstawia nigdy nogi. Szkoda kontuzji bo zalapalibysmy z nim więcej punktów

- Damian Guzik, kilka fajnych spotkań.

No i w sumie tyle. Resztę postępów lepiej skwitować milczeniem, można sobie wymieniać kto się cofa najbardziej chociaż nie będzie to łatwe :)

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw lis 20, 2014 1:08 pm

Podpisuje sie po postem Lucero
Matrusz Gamrot powinien i zasluguje na lepszy klub
natomiast gdzies ktos pisal o Wiacku rozjebalo mnie :D
potrzebny ktos tez z sercem do tego klubu a Wiacek gdzies czytalem to Hutnika to ma gdzies
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lis 22, 2014 10:13 am

To co piszą Benitka i HKS1978 idzie w świat, czytają to różni ludzie i niestety ma się wrażenie, że w Hutniku źle się dzieje.
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2023 8:19 am przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » sob lis 22, 2014 4:32 pm

Aldaris pisze:
To co piszą Benitka i HKS1978 idzie w świat, czytają to różni ludzie i niestety ma się wrażenie, że w Hutniku źle się dzieje. Nie znam sytuacji wewnątrz, ale śmierdzi to jakby się naraz sto słoni zesrało, a osoby związane z klubem nie prostują plotek, a jedynie ograniczają się do inwektyw. Pytanie czy powinno się odnosić do rzeczy pisanych na forum anonimowo. Myślę, że tak, bo jesteśmy tak małą grupą, że konsolidacja wszystkich jest kluczem do sukcesu.



Klub istnieje dzięki garstce ludzi, reszta ma wyjebane i ciężko im nawet przyjść na mecz, a są jeszcze tacy co nie dość że na stadion im nie po drodze, składek nie płacą, to jeszcze chcą tą garstkę z czegoś rozliczać. Ludzie którzy poświęcają swój czas kosztem innych obowiązków, mają się tłumaczyć jakimś internetowym anonimom ? A co za problem przyjść na zarząd, przecież to nie jest tajemnica kiedy i gdzie są takie spotkania.

Co do Gamrota to nie rozśmieszaj mnie, jak on jest żyd to ja sobie życzę 11 takich żydów w naszej drużynie, no może trochę mocniejszych fizycznie.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » sob lis 22, 2014 5:24 pm

Gamrot to jest żyd.

Ale trzeba mu oddać, że gra najlepiej.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob lis 22, 2014 6:14 pm

dobra a czy Mateusz pochodzi z nowej czy starej huty moze ??
jebie mnie za kim jest wazne ze gra i walczy. Nie znam klubu ktory sklada sie z 11 + rezerwowi zawodnicy kibicujacy jednemu klubowi
dla mnie ten gosc jest na wielki + i na prawde zycze mu zeby poszedl do duzo wyzszej ligi aczkolwiek bedzie to ogromna strata i oslabieniee
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » sob lis 22, 2014 6:18 pm

Aldaris pisze:Co do Gamrota, to chyba będę osamotniony w osądzie. Niech zjeżdża na Madagaskar. Żeby podniecać się jakimś trzecioligowym grajkiem, na dodatek błoniastym. .


a ja mam do ciebie pytanie gosciu
jakbys sie urodzil np w brzesku czy bochni to kibicowal bys Hutnikowi czy klubowi lokalnemu ?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lis 22, 2014 7:40 pm

Najlepszy w tej rundzie z całej ekipy !! Nie wiem po co wjazd na niego skoro w drużynie żydkiem jest też Siara czy Bomba.. Piesków też nie brakuje. Grają u nas i tyle !!

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob lis 22, 2014 9:07 pm

To co piszą Benitka i HKS1978 idzie w świat, czytają to różni ludzie i niestety ma się wrażenie, że w Hutniku źle się dzieje.


Czy gdybym tego co napisałem nie napisał to byś myślał, że dobrze się dzieje? W sumie to co Cię tak zbulwersowało?

Pytanie czy powinno się odnosić do rzeczy pisanych na forum anonimowo.


Co to znaczy anonimowo? Ty jak piszesz, to jak nieanonimowo?. Mam Ci się przedstawić z imienia i nazwiska i wkleić zdjęcie?

A Gamrot wypad jeszcze na postępki sprzed lat.


Wielki szacun dla Mateusza za tę rundę i za te wszystkie lata. Za serce zostawiane w każdym meczu dla HUTNIKA. Również za dzisiejszą główkę na 1-0 i piękny lobik na 3-0. Pamiętam go jeszcze jako 9-letniego dzieciaka jak z prowadzoną przez Marka Krawczyka ekipą "Przebojowców" wygrywali turniej młodych talentów na SS. W składzie: Mateusz Gamrot, Łukasz Gamrot, Bartek Jagła, Kamil Krawczyk, Michał Klima, Szymon Mączka, Robert Rak, Michał Zdziński.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lis 23, 2014 5:48 am

[quote="Aldaris". A Gamrot wypad jeszcze na postępki sprzed lat.[/quote]


przeprosil za nie, nie ma tematu


w naszej druzynie jest duzo chlopakow ktorzy serce maja gdzie indziej


taka proporcja mniej wiecej jak w miescie

samcyh Świątków, Ochmanaów, Jasowiczów nie ma

ale graja dla Hutnika, większość zdaje sobie sprawe "co jest tromfem" i zadupcaja jak trza

co do transferów lipa ze nie isci sie plan handlowania za DOBRA kase jednym grajkiem raz na rok/runde


dlaczego?

:roll:

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz lis 23, 2014 9:26 am

Aldaris pisze:Profesjonalny klub sportowy, a do takiego miana myślę, że aspiruje Hutnik Nowa Huta, powinien rozliczać trenera z jego wyników.

a skąd wiesz że nie rozlicza?
wg ciebie rozliczenie = dymisja

Aldaris pisze: Przez 20 lat chodzenia na Suche Stawy, nie widziałem gorszego marazmu. Nieciekawie było za trenera Kruka, ale w porównaniu z erą Paszkiewicza to zespół instruktora grał wyśmienicie.

jeszcze nigdy po g.16 nie było tak ciemno jak za Paszkiewicza.
jeszcze nigdy wyborów nie przekręcili tak perfidnie jak za Paszkiewicza.
http://www.youtube.com/watch?v=FCo7Wn7Gz6M

Aldaris pisze:To co piszą Benitka i HKS1978 idzie w świat, czytają to różni ludzie i niestety ma się wrażenie, że w Hutniku źle się dzieje. Nie znam sytuacji wewnątrz, ale śmierdzi to jakby się naraz sto słoni zesrało, a osoby związane z klubem nie prostują plotek, a jedynie ograniczają się do inwektyw.

co ten Benitka pisze , bo nie mogę się doczekać konkretów. Na spotkaniu po meczu też się nie pojawił - może na walnym zbierze się na odwagę.
Jeśli ma jakieś informacje niech je poda żeby zarząd się mógł do nich odnieść, a jak nie ma to niech zamilknie, bo się zachowuje jak gówniarz.


Aldaris pisze:konsolidacja wszystkich jest kluczem do sukcesu.

a rozpuszczanie plotek się do tego nie przyczynia.
amen

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz lis 23, 2014 10:39 am

Doceniam to, że grupa osób angażuje się w projekt NH2010 kosztem swoich prywatnych obowiązków i nigdy nie podważałem działań zarządu.
Ostatnio zmieniony sob mar 11, 2023 8:20 am przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo