Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr lip 08, 2015 11:44 pm

Qlawy pisze:Tu nie chodzi o to, że ktoś zagra pół sezonu w juniorach i już musi grać w pierwszym składzie w seniorach. Naprawdę mamy kilku wartościowych juniorów ale w seniorach trzeba czasu aż się zadomowią.
Widać to na przykładzie rezerw skisły - tam też grają technicznie i nasi zawsze dobrze z nimi grają


No cóż, mamy odmienne zdanie. :) Ja jestem zwolennikiem wprowadzania do pierwszej drużyny i uważam, że dobrze robią kluby które wpuszczają do składy nawet 16-17 o ile oni sobie tam radzą. A jeśli w lidze grają buraki, to warto żeby nauczyli się grać z burakami. Cóż nam z tego że ktoś w juniorach wygra z Wisłą, jak seniorzy tego klubu wciąż od nas lepsi, choć to my ich w Ekstraklasie laliśmy. I pytanie ile tych juniorów Wisły gra później w seniorach. :)

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 09, 2015 8:34 pm

Bardzo odważny i mam nadzieję trafny wybór. Mati to chyba pierwszy z krwi i kości kibic Hutnika zasiadający na ławce trenerskie i ma pełne poparcie trybun i spory kredyt zaufania.

Gdzieś mi się obiło, że to on trenował kiedyś ten nasz "złoty" rocznik '97? Jeśli tak to coś mi świta, że swego czasu zamawiał od nas czapki Hutnika w ilościach hurtowych i generalnie rył dzieciakom głowy hakaesowo i stąd obserwujemy teraz takie obrazki:

https://www.youtube.com/watch?v=f0F7GUk_E9o

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw lip 09, 2015 9:01 pm

dUfio pisze:Bardzo odważny i mam nadzieję trafny wybór. Mati to chyba pierwszy z krwi i kości kibic Hutnika zasiadający na ławce trenerskie i ma pełne poparcie trybun i spory kredyt zaufania.

Gdzieś mi się obiło, że to on trenował kiedyś ten nasz "złoty" rocznik '97? Jeśli tak to coś mi świta, że swego czasu zamawiał od nas czapki Hutnika w ilościach hurtowych i generalnie rył dzieciakom głowy hakaesowo i stąd obserwujemy teraz takie obrazki:

https://www.youtube.com/watch?v=f0F7GUk_E9o


To może pokierować klubem w kierunku grania samymi Gumiorami?,
w końcu jakby pozbierać ludzi z ostatnich 5 lat to pewnie spokojnie by ekipę zrobił na naszą ligę.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lip 09, 2015 11:02 pm

dUfio pisze:Bardzo odważny i mam nadzieję trafny wybór. Mati to chyba pierwszy z krwi i kości kibic Hutnika zasiadający na ławce trenerskie i ma pełne poparcie trybun i spory kredyt zaufania.

Gdzieś mi się obiło, że to on trenował kiedyś ten nasz "złoty" rocznik '97? Jeśli tak to coś mi świta, że swego czasu zamawiał od nas czapki Hutnika w ilościach hurtowych i generalnie rył dzieciakom głowy hakaesowo i stąd obserwujemy teraz takie obrazki:

https://www.youtube.com/watch?v=f0F7GUk_E9o


To jest robota, którą nawet ciężko ocenić. Brawo! Poparcie 100%!

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt lip 10, 2015 9:29 pm

dUfio pisze:Bardzo odważny i mam nadzieję trafny wybór. Mati to chyba pierwszy z krwi i kości kibic Hutnika zasiadający na ławce trenerskie i ma pełne poparcie trybun i spory kredyt zaufania.

Gdzieś mi się obiło, że to on trenował kiedyś ten nasz "złoty" rocznik '97? Jeśli tak to coś mi świta, że swego czasu zamawiał od nas czapki Hutnika w ilościach hurtowych i generalnie rył dzieciakom głowy hakaesowo i stąd obserwujemy teraz takie obrazki:

https://www.youtube.com/watch?v=f0F7GUk_E9o


Bardzo mily widok , czyzby prawdziwy team 99 % gumiorow z krwi i kosci ? :)

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt lip 10, 2015 11:08 pm

dUfio pisze:Bardzo odważny i mam nadzieję trafny wybór. Mati to chyba pierwszy z krwi i kości kibic Hutnika zasiadający na ławce trenerskie i ma pełne poparcie trybun i spory kredyt zaufania.

Gdzieś mi się obiło, że to on trenował kiedyś ten nasz "złoty" rocznik '97? Jeśli tak to coś mi świta, że swego czasu zamawiał od nas czapki Hutnika w ilościach hurtowych i generalnie rył dzieciakom głowy hakaesowo i stąd obserwujemy teraz takie obrazki:

https://www.youtube.com/watch?v=f0F7GUk_E9o


Przezajebisty filmik :D

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » pn lip 20, 2015 11:51 pm

dUfio pisze:Bardzo odważny i mam nadzieję trafny wybór. Mati to chyba pierwszy z krwi i kości kibic Hutnika zasiadający na ławce trenerskie i ma pełne poparcie trybun i spory kredyt zaufania.

Gdzieś mi się obiło, że to on trenował kiedyś ten nasz "złoty" rocznik '97? Jeśli tak to coś mi świta, że swego czasu zamawiał od nas czapki Hutnika w ilościach hurtowych i generalnie rył dzieciakom głowy hakaesowo i stąd obserwujemy teraz takie obrazki:

https://www.youtube.com/watch?v=f0F7GUk_E9o


Takie obrazki to oglądaliście po pierwsze dzięki temu, że Paszkiewicz trenował i wychowywał chłopaków z rocznika 97 od 10-tego roku życia przez 7 lat a nie przez pół roku kiedy Staniec ich chwile prowadził i kupował czapki... (poza tym w tym okresie Staniec wygrał z nimi tylko hale w Krakowie, przegrywając zarówno na trawie i hali w Małopolsce)

Po drugie Paszkiewicz przyprowadził do klubu sponsora na 30 tysięcy aby wykupić wszystkich zawodników ze swojego rocznik od Bętkowskiego do NH2010. I tylko dzięki niemu zgodzili się przejść.

Po trzecie w ostatnich latach atmosferę HKS-ową pomagał robić trenerowi kierownik Bolko.

Po czwarte gdyby Paszkiewicz pod koniec nie pomógł prowadząc zespół to gówno by było nie CLJ.

Jeszcze dwie opinie w temacie dla kolegi który pisał wcześniej że Paszkiewicz ma wypierdalać bo warunki do pracy mu nie pasują...

Spróbuj prowadzić zespól i osiągnąć to co Paszkiewicz jeżeli w trakcie 4-ech lat pracy odchodzi z klubu prawie 40-tu zawodników!
Prowadź tak jak on w ostatnim okresie treningi na boisku które jest koszone raz w miesiącu. Zrób test w ogródku zobaczysz jak piłeczka chodzi po łące...albo trenuj w zimie na mrozie potem przebieraj i myj się w lodowatej wodzie i budynku bez ogrzewania... o innych sprawach się nie wypowiem bo to nie miejsce i czas.

Co do nowego trenera w 100% kibica z krwi i kości to czemu sprzedał się ze swoim rocznikiem i Bętkowskim do Progresu pomagając dokonać rozbiorów Hutnika a nie walczył z nami, wszyscy mieli wtedy wybór!?

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lip 21, 2015 7:28 am

..... Po piąte to powinieneś zostać rzecznikiem PO bo Mucha sobie nie radzi ąz tak dobrze w przedstawianiu "jednej jedynej rzeczywistości"

Masz bratku zdrowie żeby dalej drążyć temat. Jesteś też manipulantem, ponieważ do swoich elaboratów wybierasz tylko wygodne fakty.

Ale niech Ci będzie, są wakacje więc:

Paszkiewicz był półbogiem, gdyby nie on to nie byłoby klubu, zawodników, kibiców, skoszonej trawy i nowych piłek, grillowanej kiełbasy i pamiątek klubowych. Bez niego nasi piłkarze nie wykonaliby milowego kroku w przód i nie zasililiby klubów ekstraklasy, bundesligi i primera division. Pokazał nam również niewyobrażalny pokaz kultury osobistej objawiający się wysokimi standardami (sprowokowany nie dawał sie ponieść emocjom w stosunku do sędziów, trenerów drużyn przyjezdnych, działaczy itp.). Stosował też boska taktyke dzięki czemu zwykli śmiertelnicy sie powkurwiali, ale nie widzieli tam sławnego palca bożego...

P.s. Szkoda że tak się zaangażował w naszą misję bo zaniedbał inne boskie obowiązki i w międzyczasie zlikwidowali Skarbnicę na PC ...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » wt lip 21, 2015 8:59 am

Wyparcie faktów przez pseudo wyśmianie to jedyne co potrafisz?

Manipulacja to naginanie prawdy więc udowodnij mi choć jedno kłamstwo to zamilknę. Jeżeli tego nie potrafisz bo jak sam przyznałeś to co pisze to fakty to lepiej dobieraj słowa bo to ty zaczynasz manipulować....

Z "niewygodnych faktów":

Kultura osobista - masz racje Paszkiewicz to furiat skoro uważasz że to zła cecha w sporcie masz do tego prawo, przypomnij mi jeszcze kiedy ostatnio wyleciał na trybuny? Nie manipuluj bo srał się tylko do sędziów,a trenerów i działaczy to już sobie odpuść....

Zawodnicy/ich rozwój - przejmował zespół 97, 8 lat temu który był na przed ostatnim miejscu i Bętkowski twierdził że "to dziura w szkoleniu" szkółki Hutnika. Po trzech latach pracy techniki i kochanej przez Ciebie taktyki pierwsze Mistrzostwo Małopolski Trampkarzy potem w każdym roku sukcesy których nie chce mi się już wymieniać do dziś. W przeciągu 8,5 lat rocznik 97 prowadzili po ok 6 miesięcy Staniec, Czajka, Baran, Jakubiszyn wymień ich sukcesy to udowodnisz że taktyka Paszkiewicza to gówno, przecież mieli do dyspozycji tych samych zawodników?

W tym czasie Szymczak, Jacak , Guzik, Pacyga, Frątczak powołani do kadry Polski.
Szymczak sprzedany do Cracovii.
Frątczak sprzedany do Ekstraklasy, pozostali wychowankowie zobaczymy maja 18 lat.

Zawodnicy którzy nie byli jego wychowankami ale kilka lat wpływ na nich miał gdzie odchodzili? Witek, Buras, Stepniowski, Serafin, Nawrot, Guja, Białkowski, Jurkowski itd. Ponad 40 tu odeszło i nie wszyscy do wyższych lig, większość odchodziła za pieniędzmi na życie nawet do a-klasy!

Taktyka od której bolą cię oczy spowodowała awans z 15 pkt przewagą do III ligi. Muszę Cie zmartwić bo ogólne założenia prowadzenia i stylu gry od 4 lat się nie zmieniały, jak były wyniki to Ci się podobało?. Ciągły odpływ zawodników powodował obniżenie jakości wykonania. Mimo to po awansie do ligi wyżej zamiast się wzmocnić osłabienia a i tak 5 miejsce. Rok później kolejne odejścia a tu taktyką bolącą w oczy 3 miejsce, czyli postęp?. Potem kolejne odejścia zawodników i to prawda pękliśmy, walka o utrzymanie, ale ileż kurwa można. Po kolejnej rundzie odeszło kolejnych 9-ciu zawodników przyszło 3ech i w stosunku do niej 7 pkt więcej w drugiej rundzie słabszym składem, utrzymanie jest.... ale wiem powinne być kolejne awanse bo my jesteśmy Hutnik!!!....trenujemy na łące...ale Monaco....

giovanni
Posty: 365
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » wt lip 21, 2015 11:05 am

Panowie ta dyskusja do niczego nie zmierza.
Gdyby było więcej pieniędzy pewnie by to inaczej wyglądało teraz.
Dzięki dla trenera Paszkiewicza za te kika lat i życzę dalszych sukcesów.
HKS!
- Hutnik NOWA HUTA -

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » wt lip 21, 2015 11:25 am

Trener tez prosił abym w jego imieniu podziękował wszystkim kibicom i życzył powodzenia bo nie miał do tego okazji. Ja nie ukrywam że co jakiś czas przemycałem mu co lepsze kawałki i teksty z forum :wink: . Będzie dobrze bo po składzie zespołu z Welcome wnioskuje że niektórzy w zarządzie zmobilizowali się wreszcie po odejściu Paszy i znaleźli trochę kasy na wzmocnienia (Guja, Niechciał, Dudek itd.), więc już jakiś impuls pozytywny jest. Mam nadzieje że nikt nie odejdzie i zespół będzie silniejszy. Pozdrowionka od Paszy dla wszystkich!

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt lip 21, 2015 11:32 am

Tak po krótce, bo wywołałeś mnie do tablicy (a jestem w pracy więc czasu na jałowe dyskusje z Toba teraz nie mam)

Frątczak póki co nie jest nigdzie sprzedany
Paszkiewicza udział w awansie do CLJ oczywiście jest, ale umówmy sie że to nie on biegał po murawie i nie on ten awans przyklepał.

Co do trudnych warunków pracy to pisałem to już kiedyś ale raz jeszcze Ci przypomnę. Czym różnimy się od większości klubów tego poziomu rozgrywkowego? Warunki w jakich pracował Paszkiewicz, Przytuła i w jakich pracował bedzie każdy następny trener są takie jakie są i póki kasy nie będzie to nie ma co liczyc na więcej. Awans z de facto 5 poziomu rozgrywkowego do 4 był oczywiście sukcesem i nikt tego nie odbiera trenerowi, ale pomnika mu z tego tytułu nie ma co stawiać.

Co do manipulacji

kultura osobista - przypomnij może ILE RAZY Paszkiewicz wyleciał na trybuny
Bętkowski "dziura w szkoleniu" - nagle to dla Ciebie autorytet?
Sukcesy w trampkarzach i juniorach - owszem były - ale jakie to miało przełożenie na piłke seniorską?
Taktyka Paszkiewicza to gówno patrząc na kadrę seniorów. Dajmy czas popracować nowemu trenerowi sezon a wtedy również będzie okazja na ocenę jego pracy /i jeżeli nadal będzie to wyglądało tak tragicznie jak za końcowych miesięcy Paszkiewicza - to obiecuję że również napiszę że to gówno/

Jak chcesz jeszcze popisać to wieczorem - obiecuję - na pewno Cie poczytam i może nawet odpiszę :D
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt lip 21, 2015 12:45 pm

Mówicie że Staniec to gumior z krwi i kości...może tak ale żeby sie to przełożyło na wiedze taktyczną i dobrą gre bo sama przynależność do klubu nic nie da, co do Paszy... WIELKI SZACUNEK dla niego za wszystko, mało który trener pracuje tyle czasu w klubie jeszcze ogarniając juniorow i seniorow on też był/jest gumiorem i za to WIELKIE dzięki odemnie i od nie jednego kibica HUTNIKA. Powodzenia trenerze i samych sukcesów!!

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » wt lip 21, 2015 1:28 pm

Spokojnie Panowie! Nikomu nie jest potrzebny balast zbędnych nerwów przed sezonem. Czeka nas najtrudniejszy sezon od początku istnienia Nowego Hutnika. Pamiętajcie o tym tworząc kolejne "gównoburze". Nie przychodzi na stadion po kilka tysięcy ludzi, żeby tworzyć kolejne typowo polskie piekiełko. Nie możemy sobie na to pozwolić.

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt lip 21, 2015 2:14 pm

No wymiana zdań całkiem sensowna. Mnie dziwi tylko, że niektórymi w ocenie Andrzeja szargają tak skrajne emocje.