Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: HKSStrusia » śr gru 23, 2020 11:37 am

Szymon Szydełko nowym trenerem Hutnika
https://www.futmal.pl/news,51421.html

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 23, 2020 12:03 pm


Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » śr gru 23, 2020 12:04 pm

To teraz jeszcze 2/3 wzmocnienia i ciężka praca przez przerwę. Chyba dobry ruch.

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr gru 23, 2020 12:41 pm

KSH74NH pisze:Czy to ten co na trybunę został z asystentem wyrzucony i doszło do jakiś pstryczków potem? 😁


Oo widzę, że nie tylko ja go tak zapamiętałem :lol:
Zdaję się to on chyba przeskakiwał przez płot, chyba że się myle.

W sumie dobry ruch. Nie wiele brakło, a utrzymałby 2 ligę w Stalowej Woli. Fajnie, że trener z zewnątrz. Teraz dwóch bocznych obrońców i napastnik. I będzie można coś z tego ulepić.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr gru 23, 2020 12:42 pm

Jakiś tydzień temu pomyślałem, że z tych wolnych Szydełko to najgorsza opcja. No cóż pewnie jedyny na którego było nas stać. Jedyny który zgodził się na krótki kontrakt i bez swojego sztabu na ktory nas nie stać.
Czas pokaże. Oby nie spuścił drugiej drużyny sezon po sezonie z 2 ligi.
Można życzyć tylko szczęścia , które zapewne będzie potrzebne.

P.S. Trybuny na Suchych Stawach już zapewne doskonale zna że zwiedzania ich w trakcie meczu z Sokołem Sieniawa 😎.

Fan Hutnika
Posty: 1528
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr gru 23, 2020 1:42 pm

po komenatarzach w większości piszą że to dobry trener i powinien nas utrzymac
milo chlopaki z ZKS sie wypowiadaja o nas
http://www.90minut.pl/news/309/news3090533.html
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

mr.Vitaminka
Posty: 1890
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr gru 23, 2020 1:58 pm

wybrane wypowiedzi po pamiętnym meczu Hutnika z Sokołem Sieniawa (najciekawsza pogrubiona):

enhaman pisze:Ale doping był, szczególnie w II połowie.Trener gości awanturnik.Wywieral presję i to brutalnie.Sedziowie zrewanżowali się w drugiej połowie.Przeklinal, rzucał papierami,w końcu prowokacyjnie przeskoczył płot.Gral pod zamieszanie,by wywalczyć walkower.Hutnik w drugiej połowie,poza jedną sytuacją dominował,co uspokoiło gości.Najlepsi Tetych,Świątek, Zając.


Piotrek pisze:
Tomek83 pisze:Moze ktos cos wiecej napisac o sytuacji po czerwonej kartce z trenerami sieniawy na trybunach

gonili jak małpy spuszczone z łańcucha po przeskoczeniu przez ogrodzenie, odważni albo głupi ludzie. po interwencji kilku osób drugą połowę oglądali z loży dla dziennikarzy.


Piotrek pisze:
Tomek83 pisze:Słyszalem ze dostali lekki oklep:)

Nie wierz w to, "rozeszło się po kosciach". Ale było to cos nowego u nas, i pełen szacun za błyskawiczną i skuteczną interwencję. Ludzie tylko żałowali, że te ciapciaki nie weszły na trybunę od klasztoru....


Aldaris pisze:"Zachowanie trenerów i zawodników Sokoła, ich słownictwo, także trenera Szydełko na pomeczowej konferencji prasowej, zalana wodą szatnia gości niewybredne komentarze piłkarzy do trenerów i działaczy Hutnika, a wszystko to na oczach młodych adeptów Akademii Piłkarskiej Hutnika."

nh.2010.pl

Jakieś szczegóły? Krany odkręcili czy z butelek porozlewali? Jaja
:shock:


czas leczy rany? chłodna kalkulacja? czy akt desperacji (obu stron)?
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » śr gru 23, 2020 2:39 pm

Chyba mu się spodobał ten nowohucki klimat na stadionie i postanowił tu wrócić mam nadzieje ze z dobrym wynikiem na koniec sezonu
Tomek83

pawcio
Posty: 307
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr gru 23, 2020 3:13 pm

Tak poczytałem te komentarze na 90minut i nam dwa wnioski:
1. Szału chyba nie ma bo więcej kondolencji niż gratulacji, ale tu oczywiscie czas pokaże, nie ma się co nastawiać.
2. To chyba jakiś polityk :x

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 23, 2020 3:19 pm

przede wszystkim mamy pierwszego od ponad dekady (czyli siłą rzeczy w historii NH2020) trenera spoza klimatu nowohuckiego, gościa który nie jest naszym kibicem/byłym piłkarzem/trenerem juniorów/członkiem zarządu/dostawcą sprzętu/poszukiwaczem sponsorów i kimkolwiek innym. przychodzi do pracy wyłącznie jako trener, ma określony cel i określony czas na realizację. Myślę, że nasze zasoby minionej jesieni osiągnęły w temacie trenerskim sufit i taki ruch po prostu był konieczny. Oczywiście, że trzeba liczyć, że kiedyś wrócimy na ściezkę obstawiania stanowiska trenera "swoimi", rzecz jasna pod warunkiem, że będą gwarantować odpowiedni poziom szkolenia (Święty, Sosin i inni)

Oczywiście dotychczasowe CV Szydełki nie może powalać na kolana (2 spadki) ale mimo wszystko warto zajrzeć głębiej jak prezentowała się jego choćby dotychczasowa drużyna, czyli Stalówka. Akurat wiekszość kibiców Hutnka mimo niechęci do klubu z Podkarpacia zyczylo Stalowej powodzenia w zeszlym sezonie (takie kibolskie paradoksy) i wcale to pwoodzenie nie bylo tak daleko.
Szydełko przejmował Stal po paskudnym początku sezonu (1 punkt w 5 meczach) w dodatku w sezonie koncowki remontu stadionu, przez co grali oni w Boguchwale i na wyjazdach, czyli cos co nam nie jest obce... Zimę Stalowka spędził w strefie spadkowej (16 punktow w 17 meczach, 2 straty do bezpieczngo 14 miejsca)

Wiosna była duzo lepsza (powrót na swoj stadion) i pod koniec dogrywanego w wakacje sezonu wygrzebali się ze strefy spadkowej, wygrywając min ze Stala Rzeszów, Polkowicami, Górnikiem Łęczna, w bardzo waznym meczu o utrzymanie z z Elaną 5:1 i w przedostatniej kolejce z Katowicami. Wydawalo sie ze utrzymanie jest formalnoscia, ale w ostaniej kolejce przytrafil się katasrofalny mecz z Siedlcami (0:3), do tego zdumiewające rezultaty na innych boiskach (gladka porazka Lecha 2 ze Stargardem, wygrana Znicza w Łodzi z Widzewem) i spadek stal sie faktem.
Niemniej Stal zdobyla 46 punktów, a pamietamy jaki to byl sezon, spadli a do barazy braklo im.... 5 punktów.
Wiadomo, ze ciezko porownac potencjal pilkarski nasz i Stali niemniej wydaje sie, ze ten trener ma pojecie i umie swoja druzyne przygotowac i poprowadzic do zwyciestw.

Akcja z meczu Hutnik-Sieniawa? Było nerwowo "dużo emocji na boisku i poza nim" jak wspomniał narrator konferencji
https://www.youtube.com/watch?v=6Yzx6xjnRpw
nie znam dokladnie akcji z trybun (choc znam kogos ktos zna:D) ale z konferencji wynika ze cisnienie bylo glownie w strone sedziowania
jak dla mnie bylo minelo, kazdy swoi za swoimi, pamietajmy ze u nas tez jest sporo ziółek ;D. a o otmosfere wrogosci wobec rywali sami z premedytacja dbamy na trybunach , padły słowa "przepraszam" wiec tematu chyba nie ma.

Przed nami trudna zima i jeszcze trudniejsza wiosna, ale dzisiejsza decyzja o zatrudnieniu trenera powinna byc impulsem na plus. Przekonamy sie za pol roku, niemniej przynajmniej ode mnie kredyt zaufania i szczerze zyczenia poowdzenia sa

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » śr gru 23, 2020 6:07 pm

Tu nie chodzi już o żadne sprawy pozaboiskowe. Można mieć poważne wątpliwości co do skuteczności warsztatu szkoleniowego tego trenera.
Ale wiadomo lepsza taka zmiana niż żadna.
Swoją drogą to jakieś 2 miesiące wstecz śnił mi się Szydełko na Suchych Stawach. Potraktowałem to wtedy z przymrużeniem oka. Jednak
.....
Wielokrotnie sny mnie nie zawodziły. Raz śniło mi się ,że NY Rangers pokonują NY Islanders 5-2 a mecz był akurat w nocy. Rano się budzę sprawdzam wynik a tu 5-2
Niestety bukmachersko nie skonsumowany...
Oby przyśniło mi się ,że HKS utrzymany......

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr gru 23, 2020 7:59 pm

https://twitter.com/KadziolkaM/status/1 ... 0214554624

Fragment rozmowy tuż po podpisaniu kontraktu w siedzibie
@KSHutnikKrakow
:
@TrebaczArtur
: Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! Jak Stramowski w Pitbullu u Vegi!
@Szuwar16
: Będę!
Serio, kolega kolegi to słyszał
:D

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr gru 23, 2020 9:23 pm

mr.Vitaminka pisze:wybrane wypowiedzi po pamiętnym meczu Hutnika z Sokołem Sieniawa (najciekawsza pogrubiona:

Aldaris pisze:"Zachowanie trenerów i zawodników Sokoła, ich słownictwo, także trenera Szydełko na pomeczowej konferencji prasowej, zalana wodą szatnia gości niewybredne komentarze piłkarzy do trenerów i działaczy Hutnika, a wszystko to na oczach młodych adeptów Akademii Piłkarskiej Hutnika."

nh.2010.pl

Jakieś szczegóły? Krany odkręcili czy z butelek porozlewali? Jaja
:shock:




Klub w ostatnim czasie czyni starania aby tego typu narracja nie pojawiała się już w oficjalnych mediach klubowych. Być może w najbliższym czasie będzie nieco skromniej, ale o wiele przyjaźniej.

MISIEK72
Posty: 1580
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob gru 26, 2020 2:42 pm

stazyja69 pisze:https://twitter.com/KadziolkaM/status/1341813980214554624

Fragment rozmowy tuż po podpisaniu kontraktu w siedzibie
@KSHutnikKrakow
:
@TrebaczArtur
: Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! Jak Stramowski w Pitbullu u Vegi!
@Szuwar16
: Będę!
Serio, kolega kolegi to słyszał
:D


Tego akurat Szuwarowi nie brakuje. Co by nie mówić to charakter i zachowanie nie jest sztampowe .To może być tylko atutem by tą drużynę ogarnąć by jak już ich kondycyjnie odpowiednio przygotuje biegali po boisku jak wściekłe psy.

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz gru 27, 2020 3:08 pm

HZA_Hutnik pisze:
mr.Vitaminka pisze:wybrane wypowiedzi po pamiętnym meczu Hutnika z Sokołem Sieniawa (najciekawsza pogrubiona:

Aldaris pisze:"Zachowanie trenerów i zawodników Sokoła, ich słownictwo, także trenera Szydełko na pomeczowej konferencji prasowej, zalana wodą szatnia gości niewybredne komentarze piłkarzy do trenerów i działaczy Hutnika, a wszystko to na oczach młodych adeptów Akademii Piłkarskiej Hutnika."

nh.2010.pl

Jakieś szczegóły? Krany odkręcili czy z butelek porozlewali? Jaja
:shock:




Klub w ostatnim czasie czyni starania aby tego typu narracja nie pojawiała się już w oficjalnych mediach klubowych. Być może w najbliższym czasie będzie nieco skromniej, ale o wiele przyjaźniej.


W jakim sensie skromniej?
Deklaracja mnie osobiście cieszy, bo oficjalnie nie są potrzebne takie wypowiedzi moim zdaniem.