Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn gru 28, 2020 2:57 pm

JOK_NH pisze:
HZA_Hutnik pisze:
mr.Vitaminka pisze:wybrane wypowiedzi po pamiętnym meczu Hutnika z Sokołem Sieniawa (najciekawsza pogrubiona:

Aldaris pisze:"Zachowanie trenerów i zawodników Sokoła, ich słownictwo, także trenera Szydełko na pomeczowej konferencji prasowej, zalana wodą szatnia gości niewybredne komentarze piłkarzy do trenerów i działaczy Hutnika, a wszystko to na oczach młodych adeptów Akademii Piłkarskiej Hutnika."

nh.2010.pl

Jakieś szczegóły? Krany odkręcili czy z butelek porozlewali? Jaja
:shock:




Klub w ostatnim czasie czyni starania aby tego typu narracja nie pojawiała się już w oficjalnych mediach klubowych. Być może w najbliższym czasie będzie nieco skromniej, ale o wiele przyjaźniej.


W jakim sensie skromniej?
Deklaracja mnie osobiście cieszy, bo oficjalnie nie są potrzebne takie wypowiedzi moim zdaniem.


Decyzją zarządu w grudniu zawieszona została współpraca z jednym z prowadzących media klubowe. Tym samym zespół został pomniejszony. Może to mieć wpływ na ilość publikowanych materiałów.

Ja osobiście nie zajmuje się www czy social mediami. Nie chodzi mi o odcięcie się od tego, a o nie przypisywanie sobie działań i docenienie człowieka, który tym zawiaduje i od dłuższego czasu odwala meeeega kawał dobrej roboty.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 30, 2020 7:32 pm

Napastnik Stalowej o naszym nowym trenerze:

"Co  z perspektywy czasu myśli pan o współpracy z trenerem Szydełko?
Uważam go za bardzo dobrego trenera. Po jego przyjściu zdobyliśmy naprawdę wiele punktów i nasza gra wyglądała nieźle. Mi odpowiadał preferowany przez niego sposób gry dwoma napastnikami. Ja się w takim stylu czuje najlepiej i cieszę się, że mogłem z trenerem współpracować. Klub także na tym zyskał."

https://echodnia.eu/podkarpackie/3-liga ... 2-15369294

Ciekawe czy i u nas zagramy 3-5-2

W wywiadzie wspomina o wyjeździe w dniu meczu na Widzew i grę po sześciogodzinnej podróży w 32 kolejce

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 30, 2020 11:06 pm

Z artykułu wynika ze niewykluczona jest zmiana trenera bramkarzy

https://gazetakrakowska.pl/szymon-szyde ... 2-15369274

Koonraadoo
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 5:50 pm

Postautor: Koonraadoo » śr gru 30, 2020 11:26 pm

dUfio pisze:Napastnik Stalowej o naszym nowym trenerze:

"Co  z perspektywy czasu myśli pan o współpracy z trenerem Szydełko?
Uważam go za bardzo dobrego trenera. Po jego przyjściu zdobyliśmy naprawdę wiele punktów i nasza gra wyglądała nieźle. Mi odpowiadał preferowany przez niego sposób gry dwoma napastnikami. Ja się w takim stylu czuje najlepiej i cieszę się, że mogłem z trenerem współpracować. Klub także na tym zyskał."

https://echodnia.eu/podkarpackie/3-liga ... 2-15369294

Ciekawe czy i u nas zagramy 3-5-2

W wywiadzie wspomina o wyjeździe w dniu meczu na Widzew i grę po sześciogodzinnej podróży w 32 kolejce


Jak dla mnie 343 czy tam 352 przy tak dziurawej obronie to najlepsze ustawienie i wykorzystanie możliwości potencjału zawodników.

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt sty 01, 2021 9:46 pm

Jak to jest że nowy trener nie zaczął jeszcze pracy z piłkarzami a były trener robi czystkę w drużynie i odpala chłopaków którzy mu nie pasowali w jego układance.
Coś mi tu zaczyna śmierdzieć oby nie było w Hutniku jak w pise ,kierowanie z tylnego siedzenia obym się mylił .

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob sty 02, 2021 12:12 am

HAMAS pisze:Jak to jest że nowy trener nie zaczął jeszcze pracy z piłkarzami a były trener robi czystkę w drużynie i odpala chłopaków którzy mu nie pasowali w jego układance.
Coś mi tu zaczyna śmierdzieć oby nie było w Hutniku jak w pise ,kierowanie z tylnego siedzenia obym się mylił .


Wątpię czy Szydełko chciałby firmować swoim nazwiskiem kierowanie drużyną z fotela pasażera.

Ale w jednym masz rację.

Antoniak i Reczulski na liście transferowej to ruchy conajmniej dziwne.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sty 06, 2021 1:37 pm

Krzysztof Mastalerz trenerem bramkarzy


+breaking news z tt
Leszek Janiczak z @KSHutnikKrakow przymierzany do roli trenera w klubie małopolskiej IV ligi

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sty 14, 2021 3:57 pm

Kończąc dyskusję, mam nadzieję, że co najmniej na pol roku, Leszek Janiczak trenerem Słomniczanki Słomniki.

NH_NH
Posty: 55
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:26 pm

Postautor: NH_NH » czw sty 14, 2021 4:43 pm

dUfio pisze:Kończąc dyskusję, mam nadzieję, że co najmniej na pol roku, Leszek Janiczak trenerem Słomniczanki Słomniki.



Funkcje będzie łączyl z funkcją dyrektora sportowego w naszym klubie ?
Czy przestaje być dyrektorem sportowym ??

wojo77
Posty: 1086
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt sty 15, 2021 8:06 am


Piotrek
Posty: 2983
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt sty 15, 2021 7:24 pm


Bardzo dobre rozwiązanie, pierwszy prawdziwy człowiek od skautingu.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » pt sty 15, 2021 8:41 pm

Piotrek pisze:

Bardzo dobre rozwiązanie, pierwszy prawdziwy człowiek od skautingu.


Ja w tym nie widzę żadnej wartości dodanej.
Ciekaw za to jestem jaki jest zakres obowiązków dyrektora sportowego Hutnika. I jakie są cele na 2021 rok.
Z doświadczenia wiem, że gdy ktoś łączy kilka obowiązków, nie ma czasu by wszędzie zaangażować się w pełnym wymiarze.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob sty 16, 2021 9:34 am

Też tak uważam, z tego co wiem sklep-hurtownia, praca na hucie kierownik, trener w Słomnikach i dyrektor w HKS można zgłupieć.

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sty 16, 2021 9:56 am

Tak chyba było zawsze w przypadku trenera Janiczaka? Wiadomo że głównym zajęciem był sklep sportowy. Ogólnie to chyba większość osób zaangażonych w klub łączy to z innymi zajęciami?

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1971
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz sty 17, 2021 12:38 am

HAMAS pisze:Też tak uważam, z tego co wiem sklep-hurtownia, praca na hucie kierownik, trener w Słomnikach i dyrektor w HKS można zgłupieć.


Naprawde trener pracuje na pelny etat w hucie? :shock: