Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw paź 07, 2021 8:47 pm

Może i trochę dziwne porównanie, ale mi Kitliński przypomina Milika w reprezentacji.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw paź 07, 2021 9:12 pm

Aldaris pisze:Może i trochę dziwne porównanie, ale mi Kitliński przypomina Milika w reprezentacji.


Czyli ...

fan
Posty: 960
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pt paź 08, 2021 6:40 am

Kitliński może i się zablokował na amen, ale rzeczywiście porównanie do Ogara to gruba przesada... co jak co to ambicji mu nie brakuje i serducho na boisku zostawiam... Liczę, że przy nowym trenerze się odblokuje

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt paź 08, 2021 10:36 am

stazyja69 pisze:
Aldaris pisze:Może i trochę dziwne porównanie, ale mi Kitliński przypomina Milika w reprezentacji.


Czyli ...


Czyli mniej więcej to co napisał fan... dużo ambicji, ruchu, ale piłka nad poprzeczką ląduje.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz paź 10, 2021 11:25 am

Trener "jakby" lipecki w wywiadzie 1 na 1 powiedział, że mocno jest zajawiony na odpowiedni "mental" u zawodników. Panie trenerze, proszę wdrożyć u zawodników lekcje nr.1.
Lekcja nr.1 -> https://m.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz paź 10, 2021 4:25 pm

Przypomni ktoś do kiedy Hafez i Bernal mają kontrakty?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz paź 10, 2021 4:40 pm

Aldaris pisze:Przypomni ktoś do kiedy Hafez i Bernal mają kontrakty?


Bernal 31.12.21
Hafez 30.06.23

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz paź 10, 2021 5:01 pm

Jedyne pocieszenie na przyszłość to, to że zimą przewietrzy się szatnia.
I to jest światełko w tunelu.(myślę że nie pociąg)

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz paź 24, 2021 4:00 pm

Jeśli Lipecki nadal będzie na ławce po tych blamażach, to nie dość że wyprzedzimy Sokół w ostatnim miejscu to będziemy ostatnim pośmiewiskiem. Gość bez żadnego doświadczenia w poważnej seniorskiej trenerce ale też bez jakiejkolwiek charyzmy. Doprawdy "genialna" koncepcja, że się pilnuje żeby nic nie mówić w czasie meczu - jak to określił w filmiku - bo zawodnicy znają indywidualne cele, i na tym się skupiają, w ramach realizowanej we własnym polu karnym "krakowskiej piłki". Ta kandydatura to moim zdaniem największy błąd trenerski w historii Nowego Hutnika. Teraz już nie trzeba mieć w drugiej lidze UEFA Pro, wystarczy A, i jest dużo doświadczonych trenerów, choćby ze stażem trzecioligowym. Im wcześniej się go pozbędziemy tym lepiej. A im poźniej, tym mniejsza szansa że coś z tego jeszcze będzie.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » ndz paź 24, 2021 4:16 pm

bn pisze:Jeśli Lipecki nadal będzie na ławce po tych blamażach, to nie dość że wyprzedzimy Sokół w ostatnim miejscu to będziemy ostatnim pośmiewiskiem. Gość bez żadnego doświadczenia w poważnej seniorskiej trenerce ale też bez jakiejkolwiek charyzmy. Doprawdy "genialna" koncepcja, że się pilnuje żeby nic nie mówić w czasie meczu - jak to określił w filmiku - bo zawodnicy znają indywidualne cele, i na tym się skupiają, w ramach realizowanej we własnym polu karnym "krakowskiej piłki". Ta kandydatura to moim zdaniem największy błąd trenerski w historii Nowego Hutnika. Teraz już nie trzeba mieć w drugiej lidze UEFA Pro, wystarczy A, i jest dużo doświadczonych trenerów, choćby ze stażem trzecioligowym. Im wcześniej się go pozbędziemy tym lepiej. A im poźniej, tym mniejsza szansa że coś z tego jeszcze będzie.


Od początku mówiłem, że to beznadziejny wybór na ratowanie ligi.
Gość bez żadnego doświadczenia i warsztatu ma nam ligę uratować. Kpina z kibiców, kolejny świetny wybór zarządu pod kierownictwem dyrektora sportowego.
-------------------------------------------------------

Forever Hutnik - Czyzyny HKS

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pn paź 25, 2021 9:14 am

Słabo to wygląda...
Żal Szydełki, bo jak widać nie w trenerze był problem tylko w grajkach...
Ciężko to zrozumieć jak po wspaniałej wiośnie kaleczymy na jesieni. Chociaż trzon składu został...
Lipecki - tak jak większość wróżyła - cudów nie zrobił. Wprawdzie wygrał z Wigrami, ale to tak naprawdę jedyne, co dobrego wydarzyło się po zmianie trenera. Zapewne o takim, a nie innym wyborze znowu decydowały czynniki niesprzyjające jak hajs/środek sezonu/challenge, ale widać gołym okiem, że świeża miotła starczyła na Wigry. Gramy słabiutko. Nie widać błysku.
Po ubiegłej jesieni myślałem, że gorzej być nie może kiedy to z kilkunastoma punktami witaliśmy Nowy Rok. Okazuje się, że wielce prawdopodobne, że tym razem tych punktów będzie kilka...
Zima to chyba kolejny challenge w stylu kto nas uratuje przed spadkiem. Tylko takich zadziorów jak Szydełko, który się tego podjął 10 miesięcy temu niestety na trenerskiej planszy już zbyt wielu nie ma... Bo u nas niestety ani bogato w hajs, ani w grajków o poziomie kumatości II-ligowej..

Oby do przodu!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn paź 25, 2021 2:00 pm

Bywały już różne sytuacje w tych ligach. Jestem za tym aby Szydełko wrócił w zimie, lub aby przekonać zjazd z Egiptu Paszę.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn paź 25, 2021 3:58 pm

Wróbel Lelek Styrczula, mamy takich w kadrze ktoś coś o nich może powiedzieć?? Może któryś z nich na prawą obronę by się nadał

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn paź 25, 2021 4:47 pm

Nie mamy nikogo ani na lewą ani na prawą obronę. Stasz to jest poziom czwartej ligi, a Zmorzynski to skrzydłowy albo wahadlowy.
Mamy słaba kadrę i to na system 352. I dochodzi do tego, że tak jak wczoraj w jedenastce wychodzi 4 nominalnych stoperów, z czego dwóch gra w pomocy.
Dyrektor sportowy w normalnym klubie jest wydupcany na taczkach, że dopuścił do takiej sytuacji. U nas nikt nie bierze za nic odpowiedzialności i pisze się bzdury o "pracy społecznej", "zaniedbywaniu rodzin" itp żewne kawałki. Kabaret nie drugoligowy klub!

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn paź 25, 2021 8:13 pm

HKS1978 pisze:Nie mamy nikogo ani na lewą ani na prawą obronę. Stasz to jest poziom czwartej ligi, a Zmorzynski to skrzydłowy albo wahadlowy.
Mamy słaba kadrę i to na system 352. I dochodzi do tego, że tak jak wczoraj w jedenastce wychodzi 4 nominalnych stoperów, z czego dwóch gra w pomocy.
Dyrektor sportowy w normalnym klubie jest wydupcany na taczkach, że dopuścił do takiej sytuacji. U nas nikt nie bierze za nic odpowiedzialności i pisze się bzdury o "pracy społecznej", "zaniedbywaniu rodzin" itp żewne kawałki. Kabaret nie drugoligowy klub!



To w takim razie z czego ma ten Lipecki te wyniki robić jak nawet zmiennikow na pozycjach nie ma