Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz paź 31, 2021 9:14 am

Znalezione gdzieś na fejsie... Prezes wdał się w dyskusje w komentarzach: “ To jest Hutnik KRAKÓW, żaden klub dzielnicowy! Perspektywy były mgliste 5 lat tamu. Teraz mamy infrastrukturę w postaci stadionu, hali, nowoczesnego pawilonu młodzieżowego, trzech boisk treningowych (w tym już za chwilę dwóch oświetlonych sztucznych!). W akademii która będzie naszym kołem napędowym trenuje 500 dzieciaków przy których pracuje obecnie 41 trenerów. Efekty będą widoczne lada chwila, bo już teraz szkoleni wg naszej metodologii szkolenia trampkarze i juniorzy młodsi walczą o centralne ligi. Co do naszego budżetu, na szybko licząc jest on 20! razy większy niż ten przed czterema laty, a pamiętaj że to są pieniądze wypracowywane własną aktywnością ludzi robiących co w ich mocy żebyś mógł przyjść na mecz, zjeść kiełbaskę i wypić piwo. Nie pytaj się co ludzie zasuwający na rzecz Hutnika mogą jeszcze zrobić, zapytaj sam siebie co JA mogę zrobić dla klubu!?“

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz paź 31, 2021 10:32 am

1950% racji

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz paź 31, 2021 5:29 pm

Z tą kiełbasą to go trochę poniosło, chodzę na wszystkie mecze i kiełbasę przynieśli parę razy zimną nie dopieczoną na odpierdol się.
A kiedyś to była wizytówka Hutnika.

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz paź 31, 2021 6:14 pm

Bo kiełbasa dawniej była z innego wieprzka :wink: :lol:

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz paź 31, 2021 6:23 pm

Nie chodzi o wieprzka tylko o poszanowanie tych nielicznych kibiców.

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz paź 31, 2021 6:43 pm

W ..uj mi się nie podoba publiczne użalanie się w wykonaniu Artka czy Leszka. Co to ma niby dać? Była mocna ekipa to została rozje..ana, Staszewski odchodzi 2 dni po podpisaniu kontraktu, Kędziora zamiast przygotowania to jeździ do zabrza, Olszewski za drogi więc w jego miejsce ściągamy 5 tańszych, kolejny ma wyj..ane na nasz klub i idzie dalej mimo ważnego kontraktu. Ludzie którzy nam uratowali 2 ligę zostali wywaleni mimo ważnych kontraktów, a teraz płacz i zgrzytanie zębów. 11 lat czekaliśmy na taka drużynę, jak była na wiosnę, w 3 miesiące poszło wszystko w .....

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz paź 31, 2021 6:56 pm

Nie wiem o czym pisze Piotr, ale nie mam podstaw mu nie wierzyć.
Oby to nie był przysłowiowy łabędzi śpiew.

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz paź 31, 2021 6:58 pm

stazyja69 pisze:Nie wiem o czym pisze Piotr, ale nie mam podstaw mu nie wierzyć.
Oby to nie był przysłowiowy łabędzi śpiew.

Na meczu rozmawiałem z prezesem......

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 25, 2022 9:55 am

dwa łyki statystyki :wink:

-Szydełko jak wiadomo w 10 meczach zdobył 5 pkt co dało 0,5 pkt na mecz

- Lipecki w 23 meczach zdobył 27 pkt co daje 1,17 pkt na mecz - gdyby miał taką średnią w 33 meczach zebralibyśmy 38,7 pkt (+3 za Bełchatów) co dałoby spokojne utrzymanie.

Jeśli patrzeć na mecze tylko w roku 2022 - czyli po przepracowanym pod jego okiem okresem przygotowawczym - statystyki są jeszcze lepsze
17 punktów w 13 meczach 1,31 pkt na mecz. Przy takiej średniej dałoby to 43 pkt w 33 meczach (+3 pkt za Bełchatów) - idealny środek tabeli.


I te zdobycze przy graniu znacznie większą liczba młodzieżowców niż za poprzedniego trenera.
Jeśli naszym sposobem na funkcjonowanie klubu ma być opieranie składu na zawodnikach z juniorów jest to duży plus.
Wprowadzenie Lelka do drużyny jest najlepszym przykładem.
Może warto żeby mimo spadku pozostał???

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr maja 25, 2022 10:49 am

ksh72 pisze:dwa łyki statystyki :


Istnieją trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, okropne kłamstwa, statystyki.

pawcio
Posty: 296
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Postautor: pawcio » śr maja 25, 2022 8:57 pm

ksh72 pisze:dwa łyki statystyki :wink:

-Szydełko jak wiadomo w 10 meczach zdobył 5 pkt co dało 0,5 pkt na mecz

- Lipecki w 23 meczach zdobył 27 pkt co daje 1,17 pkt na mecz - gdyby miał taką średnią w 33 meczach zebralibyśmy 38,7 pkt (+3 za Bełchatów) co dałoby spokojne utrzymanie.

Jeśli patrzeć na mecze tylko w roku 2022 - czyli po przepracowanym pod jego okiem okresem przygotowawczym - statystyki są jeszcze lepsze
17 punktów w 13 meczach 1,31 pkt na mecz. Przy takiej średniej dałoby to 43 pkt w 33 meczach (+3 pkt za Bełchatów) - idealny środek tabeli.


I te zdobycze przy graniu znacznie większą liczba młodzieżowców niż za poprzedniego trenera.
Jeśli naszym sposobem na funkcjonowanie klubu ma być opieranie składu na zawodnikach z juniorów jest to duży plus.
Wprowadzenie Lelka do drużyny jest najlepszym przykładem.
Może warto żeby mimo spadku pozostał???


Ja miałem podobne przemyślenie- odrzucając przeszłość "prywatę" itd. starając się patrzeć w miarę obiektywnie na wyniki jego pracy. Dodam do tego jeszcze jedna rzecz - w zasadzie żadnych wzmocnień, jeśli w ogóle drużyna w zimie się nie osłabiła, brak sztabu szkoleniowego...

PS - szanuje odwagę, że o tym napisałeś, ja zostawiłem przemyślenia dla siebie ;)

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 25, 2022 9:22 pm

Warto pamiętać że Co do.wzmocnien nowych piłkarzy przyszło sporo z wyższych lig. Takich jakich trener Lipecki sobie wybrał. Tylko te wzmocnienia okazały się pomyłką co nie świadczy za dobrze o trenerze niestety. Właściwie grali ci którzy zostali z poprzedniej rundy niż mówi wybrani przez Lipeckiego. Średnia 1,3 faktycznie zapewniła by nam utrzymanie ale.tez trudno uznać ją za jakiś sukces. A jaką średnią miał Szydełko wiosną jak przyszedł? Chyba znacznie lepszą?

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 26, 2022 6:50 am

bn pisze:Warto pamiętać że Co do.wzmocnien nowych piłkarzy przyszło sporo z wyższych lig. Takich jakich trener Lipecki sobie wybrał. Tylko te wzmocnienia okazały się pomyłką co nie świadczy za dobrze o trenerze niestety. Właściwie grali ci którzy zostali z poprzedniej rundy niż mówi wybrani przez Lipeckiego. Średnia 1,3 faktycznie zapewniła by nam utrzymanie ale.tez trudno uznać ją za jakiś sukces. A jaką średnią miał Szydełko wiosną jak przyszedł? Chyba znacznie lepszą?



32 w 19 meczach czyli ok. 1.68 (gdyby tak było cały sezon ~60 czyli 5 miejsce. Choc wiadomo ze takie liczenie może być złudne, w 2 rundzie dół zwykle punktuje lepiej , Ci którzy osiągną cele lub grają o nic odpuszczają itd)
Janiczak 13 w 17 czyli 0.76

No i miał lepszą skuteczność transferów. Kitlinski, Wojcinowicz, Zmorzynski byli podstawowymi i kluczowymi zawodnikami, nie sprawdził się jedynie ten napastnik z Sandomierza (po prostu przegrał rywalizację z innymi)

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw maja 26, 2022 9:10 am

Transfery za Lipeckiego tragedia fakt - więc może bardziej powinien się skupić na wyszukiwaniu młodych i wprowadzaniu ich do drużyny, bo z Lelekiem wypaliło i ogólnie odmłodzona drużyna w 2022 r. grała lepiej.

Dwa największe plusy:
1) im dłużej trener jest u nas to punktujemy coraz lepiej - progres (tfu;) jest.
Pięć domowych zwycięstw pod rząd na szczeblu centralnym rzadko się komukolwiek zdarza.
2) młodzi

Dwa minusy-
1) transfery
2)gra na wyjazdach. Chociaż i tu jakiś progres (tfu) jest z ostatnich 5 wyjazdów trzy przyzwoite:Chojnice, Rzeszów czy ostatnio Chorzów (ale dwa tragiczne Suwałki i Puławy)


dUfio pisze:-los trenera jeszcze nie jeszcze przesadzony, ale odnioslem wrazenie ze raczej nie zostanie, abstrachujac od niespelnionego celu i kosztów to moga mu nie odpowiadac popoludniowe godziny treningów, które beda w 3 lidze (szkola niekotrych grajkow itd). wszystko okaze sie jakos do polowy czerwca


decyzje powinni się podjąć teraz, żeby nowy/stary trener miał jak najwięcej czasu na szukanie nowych zawodników i ich zgrywanie, bo wielu zapewne odejdzie.



pawcio pisze:PS - szanuje odwagę, że o tym napisałeś, ja zostawiłem przemyślenia dla siebie ;)

po to jest forum
Ostatnio zmieniony czw maja 26, 2022 9:23 am przez ksh72, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 26, 2022 9:20 am

Napisałem asekuracyjnie, ze do połowy czerwca, ale data jaka
padla to jakiś jednocyfrowy dzień czerwca, nie pamiętam jaka więc wolałem nie strzelać

Pamietajmy ze 3 liga i niższe grają jeszcze kilka kolejek (3 liga do 18 czerwca) więc teraz pole do jakiś ruchów i negocjacji jest ograniczone a grajkow raczej będziemy szukać niżej niż wyżej. Choć to jest jakas nasza przewaga nad resztą ze możemy realnie ocenić potencjalnych grajkow a nie brać ich na podstawie przysłowiowej kasety vhs od menadżera

Sparingi z tego co mówiono są już ustalone