Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt gru 02, 2014 10:32 pm

Niestety poprę HKS1978. A jeżeli chodzi o pomoc, kiedyś chętnych było więcej, o czym już pisałem.

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » wt gru 02, 2014 11:14 pm

HKS1978 pisze:
Marchewa pisze:
A więc HKS1978 dorzuc co miesiac 10 tys zł od siebie i ustalaj kto ma grac a kto ma odejsc.


To Paszkiewicz coś dorzuca czy kto inny to ustala?


Ustala zarząd po konsultacji z trenerem
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr gru 03, 2014 12:35 am

Marchewa pisze:
HKS1978 pisze:
Marchewa pisze:
A więc HKS1978 dorzuc co miesiac 10 tys zł od siebie i ustalaj kto ma grac a kto ma odejsc.


To Paszkiewicz coś dorzuca czy kto inny to ustala?


Ustala zarząd po konsultacji z trenerem


To zapytam publicznie. Czy zasiadający w zarządzie przedstawiciele naszych sponsorów mają jakiś wpływ na zmiany kadrowe w naszym klubie?

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr gru 03, 2014 1:02 am

Każdy członek zarządu ma taki sam wpływ na zmiany kadrowe niezależnie czy jest sponsorem czy nim nie jest. Każda decyzja podlega pod głosowanie po czym decyduje większość. W ostatnich miesiącach rezygnację z zasiadania w zarządzie złożyło dwóch jego członków w tym jeden który był też sponsorem.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » śr gru 03, 2014 3:59 pm

O¯ÓG 1950 pisze:Niestety poprê HKS1978. A je¿eli chodzi o pomoc, kiedy¶ chêtnych by³o wiêcej, o czym ju¿ pisa³em.


Kiedy¶ by³o te¿ wiêcej osób na trybunach, ale teraz ju¿ nie ma... Problem polega na tym, ¿e stali¶my siê tak± Polsk± w pigu³ce - fajne plany, na pocz±tku zapa³, zmiany, a jak dosz³o co do czego, to ten siê na tamtego obra¿a, ten strzela fochy bo mu nie podziêkowano, tamten bo chcia³by bilet w zamian, a inny bo by chcia³ tablicê pami±tkow±... Ludzie, do cholery jasnej, to jest NASZ klub, teraz tak naprawdê w ca³o¶ci nasz i nie wiem, czy co poniektórzy w tym temacie zdaj± sobie z tego sprawê, ale ¶ci±gamy siê na samo dno na w³asne ¿yczenie...

A co do meritum tego tematu - trener Paszkiewicz, którego mia³em okazjê i przyjemno¶æ poznaæ bli¿ej jest naprawdê profesjonalist± ze ¶wietnym warsztatem i pos³uchem w¶ród zawodników. Jest, co najwa¿niejsze, "pracownikiem" klubu bardzo mu oddanym i po¶wiêcaj±cym na ogólne funkcjonowanie klubu (a nie tylko na treningi) bardzo du¿o czasu i si³ - zwolnienie go teraz - po JEDNEJ nieudanej rundzie (nikt mi nie wmówi, ¿e poprzednia by³a nieudana, a je¶li tak twierdzi, to niech zostanie kibicem Granatu albo So³y bo tylko one by³y lepsze...), w dodatku ³ataj±c sk³ad ch³opakami z rocznika '97, by³oby chyba najwiêkszym b³êdem jaki mo¿emy zrobiæ... A pomys³ów niektórych fantastów tutaj o zatrudnianiu Lenczyka albo Cyniewskiego (sic!) to ju¿ nawet nie chce mi siê komentowaæ...

Zreszt±, jak tak dalej pójdzie z zaanga¿owaniem sporej czê¶ci naszych "kibiców", to nie bêdzie tego problemu bo do klasy C nie jest potrzebny trener z papierami, to bêdziemy tam mogli wpisaæ kogokolwiek...

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr gru 03, 2014 8:43 pm

Według mnie rozstanie z trenerem nie oznacza wcale, że nie jest profesjonalistą czy się nie szanuje jego pracy. Według mnie trener Paszkiewicz ma swój sukces, którego nikt mu nie odbierze (awans). I na pewno należą mu się duże podziękowania, za to co zrobił.

Co nie zmienia faktu, że gra już drugą rundę wygląda źle, a w tej kiepsko jak nigdy od kilkunastu lat (tego nie było już dawno, aby zawodnikom nie chciało się walczyć). Więc zmiana może być dobra dla obydwu stron: trenerowi da nowe wyzwanie o motywację do pracy a drużynie szansę na poznanie innego warsztatu trenerskiego.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz gru 21, 2014 7:34 am

Na walnym nie byłem, informacje z niego przekazał mi kolega. Nie będę pisał co było, gdyż byłoby to nie w porządku. Może ktoś decyzyjny opisałby co i jak, tak by każdy miał świadomość.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz gru 21, 2014 8:01 am

decyzyjny nie jestem ale byłem i:


Hutnik to w tym momencie 32 osoby+kilka w obwodzie, które faktycznie nie dotarły reszta tylko tak pierdoli że by chciała to czy tamto a zapierdalać nie ma komu

klub trwa i mimo mega hujni wokol i klod pod nogi z kazdej strony i niklego zaangazowania 99% wiernych i oddanych jakos sie rozwija


w temacie seniorow walczymy o przetrwanie, będą ostre cięcia, tam gdzie się jeszcze da (grajki), jest kilka iskierek nadziei na lepsza przyszłość, ktore jak nie wypala to jestesmy w dupie i mozemy zapomniec o wielkim Hutniku, conajwyzej bedzie trzeba pomyslec o jakiejs druzynce gdzies tam


poki co walczymy, jak Polska za okupacji, jesli przegramy to tylko kilka osob bedzie mialo czyste sumienie

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz gru 21, 2014 9:39 am

Na Walnym nie byłem (o nieobecności wiedziałem już w momencie ogłoszenia terminu - czyli miesiąc temu), ale mam pytanie:
Czy wiadomo kiedy będzie przeprowadzona renowacja boiska nr 1 ze środków projektu obywatelskiego?
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » ndz gru 21, 2014 12:11 pm

Sytuacja jest trudna. Szacunek dla Zarządu, że stara się to jakoś ogarnąć.
Obowiązkiem każdego kibica jest zakup karnetu (100 zł) na rundę wiosenną.
Mam nadzieję, że trener Paszkiewicz to jakoś ogarnie bo według mnie niestety głównym powodem aż tak niskiej frekwencji jesienią było "kopanie się po czołach" jego podopiecznych. Ale już mniejsza z tym...
Odchodzą: Bienias, Zdziński, Sierakowski, Majcherczyk, Czarnecki, Lubera, Stanek, Cieśla, Kołakowski... (Czy coś pokręciłem?). Żeby pod względem sportowym było dużo lepiej to się nie zanosi.
Frekwencja na Walnym faktycznie była żenująca. Wstyd członkowie Stowarzyszenia.

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » ndz gru 21, 2014 2:40 pm

Siara zostaje!Dokładnie jest tylko 9 seniorów!

szaman1950
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:57 pm
Lokalizacja: wolne miasto Nowa Huta

Postautor: szaman1950 » ndz gru 21, 2014 7:46 pm

panowie mam gościa do gry w naszym klubie w przeciwności do szmaciarzy którzy zostawiają klub w potrzebie gra z godłem HKS będzie dla niego ZASZCZYTEM!!!!!!!!!!!!! jest to zawodnik 4 ligi z papierami w ręku pól roku gra tylko na halach ale sprawdzić go można kto mnie zna ten wie że nie pordole głupot tel i go wam przywioze może sie nada
kto kocha ten wierzy

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz gru 21, 2014 9:01 pm

ostrożnie z tymi "szmaciarzami" po prostu na niektórych piłkarzy nie było nas stać i się musieliśmy z nimi pożegnać


pomysł z akcją karnet świetny, można fajnie pokombinować jak polaczyć takie inicjatywy jak dycha, bitwa, czy cegiełki ale żeby został zakończony sukcesem musi przynieść dochód w wysokości co najmniej takiej jak "dycha" (17 kola?) dlatego sadze ze jeszcze czeka nas dyskusja jak to rozegrać

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz gru 21, 2014 9:17 pm

Jaka akcja karnet ? Czyzby moj pomysl częściowo chwycil ?

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » ndz gru 21, 2014 10:11 pm

Fajnie by było jakby była opcja rozłożenia tego karnetu na raty, bo pewnie wiele osób nie będzie miała ot tak rzucić 100 zł, a tak jak wpłaci np pierwsze 40 zł to potem siłą rzeczy stwierdzi , że lepiej dopłacić te 60 zł i mieć karnet niż stracić 4 dyszki.

No, ale na razie poczekajmy na szczegóły i wtedy będziemy myśleć.