Sparingi, przygotowania, transfery (zima 2014/15)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » sob lut 28, 2015 8:43 pm

Witam,

sparing
Hutnik NOWA HUTA - Rekord Bielsko-Biała 2-2 (1-1)

0-1
1-1 Nawrot 45`
1-2
2-2 Świątek z karnego po faulu na Nawrocie

Hutnik
Frątczak (30` Jasowicz, 60` Siwiecki) - Grzesiak, Ochman (35` P.Filipek), Orłowski, Antoniak, Nawrot, Świątek, K.Filipek (60`Murzyn), Jacak (60` Sierakowski), Prochwicz, Gamrot

Bardzo fajny meczyk na dobrym poziomie. Pierwsze 30 min dla Gości, a następnie juz do końca - nasza przewaga. Skończyło się remisem. Szczególnie cieszy gra Nowych w składzie. Młodzi Bramkarze: Frątczak i Siwiecki na pewno nie odstają od pozbytego się Bomby. Dalej Grzesiak chyba dziś u nas najlepszy na boisku - przykrywa czapką Jagłę, Nawrota przedstawiać nie trzeba. Już widać, że będzie to jeden z liderów Reprezentacji Nowej Huty.

Podsumowując.
Pisanie na forach przez niektórych, dodatkowo w mediach przez pseudo dziennikarzy o odejściach , osłabieniach i czarnowidztwie itp to typowe medialne napinanie co tylko szkodzi Klubowi Hutnik. Wszyscy co odeszli na dziś nie mieliby szans na grę (no może oprócz Bienia, ale tu był pewien temat z Trenerem). Dodatkowo mamy jedną z najsilniejszych (jak nie najmocniejszą) w lidze - linię pomocy (Święty, Nawrot, Gamrot). Wzmocniliśmy defensywę i obronę. Przyszli Grzesiak i Kołodziej za Zawodników co zawodzili. U mnie w sercu zapanował optymizm. Oby mi nie przeszedł po paru kolejkach.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob lut 28, 2015 9:36 pm

Sagram pisze:Młodzi Bramkarze: Frątczak i Siwiecki na pewno nie odstają od pozbytego się Bomby.



oby!;)

https://scontent-bru.xx.fbcdn.net/hphot ... e=558DCAFE


co wydzwieku medialnego to fakt ze bylo w czarnych barwach, no ale odejscie 8 pilkarzy zawsze nie wyglada najlepiej, zwlaszcza, ze bylo oczywiste nie koniec, co w koncu skoncyzlo sie odejsciem Jagły i utrzymaniu na szczescie w ostatniej chwili Ochmana.

Ale trzeba uczciwie przyznac ze i te sukcesy kadrowe, jak wlasnie pojawienie sie Nawrota jest relacjonowane w mediach dosc dokladnie na biezaco i rzetelnie wiec nie widzial bym tu zlej woli ani DP ani Glosu

gorzej z forum, bo jak uszczuplalismy kadre to byl lament a jak udalo sie grajkow zatrzymywac, czy sciagac kilku to cisza, no poza durnym wpisem sikorka komentujacym powrot Nawrota :lol:

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob lut 28, 2015 9:46 pm

Z tych co odeszli to faktycznie przede wszystkim żałuję Bieniasa.
No i trochę też Zdzińskiego. Nie był znowu taki najgorszy na tym skrzydle.
To, że pozyskaliśmy Nawrota i zatrzymaliśmy Ochmana to jest oczywiście na duży plus dla tego zespołu.
Dodałbym jeszcze pozyskanie Palonka. Po pierwsze ma chłopak papiery na granie, z tego co widziałem w środę, a po drugie wiadomo symboliczne przejście z AS progres do Hutnika. Mam nadzieję, że jeszcze kilku chłopaków z rocznika 98 będzie kiedys u nas grać.
Co do Grzesiaka i Kołodzieja to cieszy mnie optymizm kolegi Sagrama. Oby tak faktycznie było. Ja ich widziałem tylko w jednym meczu i tak średnio wypadli. Zwłaszcza Kołodziej. Ale OK zobaczymy.
Kiedyś gdzieś czytałem że był u nas testowany tej zimy też jakiś grajek z Dolnego Śląska. Kto to był i co z nim?

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » sob lut 28, 2015 11:03 pm

Witam,

Odeszli:
- Bienias - szkoda - fajny, inteligentny Człowiek, ale taka była decyzja trenera
- Czarnecki - super Gość, dusza towarzystwa, ale nie miałby szans na grę w tej rundzie
- Kołakowski - nie grał w drugiej połowie rundy prawie w ogóle, nie zaskarbił sobie uznania trenera
- Majcherczyk - obecnie odstawałby znacznie od pomocników środkowych w kadrze. Ponadto nadchodzą Młode Wilczki: Jacak, K.Filipek - bez szans na grę, przy jednym z najwyższych kontraktów
- Stanek - decyzja trenera
- Zdziński - decyzja trenera
- Lubera - przestał strzelać, zablokował się. Liczymy, że odzyska bramkostrzelność w Wolanii i na nowa rundę ponownie zacznie strzelać dla Hutnika. Wyp.
- Jagła - uciekł po tym jak zadeklarowal pozostanie i dodatkowo Klub załatwił mu pracę o która tak bardzo zabiegał. Nie chcę się dalej rozpisywać w tym temacie...

Odeszło 8. Mógł być dziewiąty ale został.

Wszyscy powyżej wraz z Bieniem (przynajmniej na początku) bez szans na grę przy obecnych wzmocnieniach.

Ilościowo wygląda to źle ale gdy wejdziemy w szczegóły już nie tak jak opisują to niektóre media i internetowi napinacze jak HKS1978, który parę tygodni wcześniej mnie obraża, wyrzuca itp a teraz jest mi kolegą. Dziwne.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz mar 01, 2015 1:12 am

tylko czy 18-latki po 55kg wagi dadzą sobie rade w starciu ze starymi wilkami
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz mar 01, 2015 10:41 am

Który to Grzesiak, Kołodziej, Palonek?



Obrazek


Obrazek


Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 01, 2015 11:20 am

od góry Palonek, Grzesiak, Kołodziej

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz mar 01, 2015 12:38 pm

Sagram pisze:Witam,

Odeszli:
- Bienias - szkoda - fajny, inteligentny Człowiek, ale taka była decyzja trenera
- Czarnecki - super Gość, dusza towarzystwa, ale nie miałby szans na grę w tej rundzie
- Kołakowski - nie grał w drugiej połowie rundy prawie w ogóle, nie zaskarbił sobie uznania trenera
- Majcherczyk - obecnie odstawałby znacznie od pomocników środkowych w kadrze. Ponadto nadchodzą Młode Wilczki: Jacak, K.Filipek - bez szans na grę, przy jednym z najwyższych kontraktów
- Stanek - decyzja trenera
- Zdziński - decyzja trenera
- Lubera - przestał strzelać, zablokował się. Liczymy, że odzyska bramkostrzelność w Wolanii i na nowa rundę ponownie zacznie strzelać dla Hutnika. Wyp.
- Jagła - uciekł po tym jak zadeklarowal pozostanie i dodatkowo Klub załatwił mu pracę o która tak bardzo zabiegał. Nie chcę się dalej rozpisywać w tym temacie...

Odeszło 8. Mógł być dziewiąty ale został.

Wszyscy powyżej wraz z Bieniem (przynajmniej na początku) bez szans na grę przy obecnych wzmocnieniach.


pzdr


Fajnie rozpisane. Wg mnie to normalne naturalne wietrzenie składu. Odeszli piłkarze którzy w mniejszym lub większym stopniu się nie sprawdzili.
Co z tego że Czernecki to fajny chłop skoro bramkarzem jest mierniutkim. Majcherczyk zupełnie nijaki na pewno nie warty tego aby być naszym najdroższym piłkarzem. Bienias, Zdziński, Stanek - prochu już raczej nie wymyślą. Kołakowski ? No niestety trener na niego nie stawiał więc trudno go ocenić ale wg mnie on coś w sobie miał i jako lewy obrońca uważam że by się sprawdził. Skoro jednak trener nie widział go w swoim systemie gry to trudno takiego piłkarza na siłę trzymać. Lubera wypożyczony i ok, jak się sprawdzi będzie można go ściągnąć z powrotem, w obecnej dyspozycji bez szans na grę u nas.

Do gry wchodzi za to najzdolniejsze pokolenie naszych wychowanków od lat. Kto jak nie oni mają wykorzystać szansę na zrobienie poważniejszych karier? Dostają niepowtarzalną szansę pokazania się że są prawdziwymi perełkami i wybicia się na szersze piłkarskie wody. Jeśli mają poukładane w głowie to myślę że są świadomi że mają 2, góra 3 sezony na to aby udowodnić swoją wartość, wybić się ponad 3 ligową przeciętność i zrobić prawdziwą karierę. W przeciwnym wypadku skończą jak Zdziński, Jagła czy Bienias.

Skład mamy fajnie zbilansowany. Szkielet złożony w każdej formacji z doświadczonych wybijających już jak na standardy 3 ligi piłkarzy - Ochman, Gamrot, Nawrot, Świątek obudowany grupą piekielnie zdolnych, wybijających się na tle rówieśników z całej polski juniorów.

To musi wypalić!

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz mar 01, 2015 2:09 pm

U mnie w FM 2015 K.Filipek odszedł do Lecha za 400tys pln ma potencjał 143 wiec na niego licze najbardziej:)
Tomek83

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz mar 01, 2015 8:45 pm

Stanek to typowy napastnik (nie pomocnik który od czasu do czasu zapuści się do ataku) i w dodatku skuteczny. Będzie brakować takiej osoby.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn mar 02, 2015 9:41 am

A ilu z zawodników którzy odeszli:
- przeszło do klubów z wyższej ligi?
- przeszło do klubów z tej ligi?
- przeszło do klubów z lig niższych?

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pn mar 02, 2015 11:45 am

HZA_Hutnik pisze:A ilu z zawodników którzy odeszli:
- przeszło do klubów z wyższej ligi?
- przeszło do klubów z tej ligi?
- przeszło do klubów z lig niższych?


Pozwolę sobie odpisać. Bez napinki :P
Do wyższej nikt nie przeszedł.
Do tej samej: Jagła i Majcherczyk - obaj Trzebinia, Lubera -Wolania Wola Rzędzińska.
liga IV: Stanek -Cracovia II, Bienias, Czarnecki, Kołakowski - wszyscy Proszowianka.
liga V: Zdziński - Górnik Wieliczka.

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pn mar 02, 2015 12:32 pm

I wszystko jasne!Szału nie ma!

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt mar 03, 2015 1:15 am


MłodyKibic
Posty: 28
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 11:41 am

Postautor: MłodyKibic » sob mar 07, 2015 2:23 pm

1-0 gamrot chyba