Typujemy nazwisko nowego trenera seniorów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr gru 10, 2014 1:55 pm

Refferee pisze:[życzę Wam, żebyście w ciągu kilku lat nie pragnęli powrotu "złotych czasów" w postaci III ligi bo po raz kolejny podkreślę, że kierunek w którym zmierza cała inicjatywa NH 2010 nie wygląda specjalnie optymistycznie.


Już zbaczając z tematu to wydaje się, iż jedyną szansą dla nas jest budowa tego boiska obiecanego przez Prezydenta, postawienie tam trybuny do tysiąca osób i rozgrywanie /oprócz treningow/ spotkań mistrzowskich. Po pierwsze koszty, po drugie ten nasz stadion, jakbyśmy go nie kochali, nie nadaje się do niczego a już na pewno nie do tworzenia presji na przeciwniku od strony kibicowskiej

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr gru 10, 2014 2:07 pm

HKS1978 pisze:
metal pisze:
HKS1978: Właśnie pytałem, czy oprócz kupowania biletów na mecz (czyli czegoś za coś), robisz coś innego, tak od siebie dla Hutnika.

@wolność słowa: W sumie racja.


W wolnych chwilach spisałem historię piłki nożnej Hutnika. Już ponad 1000 stron. Może kiedyś uda się to jakoś spożytkować dla Hutnika.


:D :D :D :D padlem
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 2:58 pm

Marchewa pisze:
HKS1978 pisze:
metal pisze:
HKS1978: Właśnie pytałem, czy oprócz kupowania biletów na mecz (czyli czegoś za coś), robisz coś innego, tak od siebie dla Hutnika.

@wolność słowa: W sumie racja.


W wolnych chwilach spisałem historię piłki nożnej Hutnika. Już ponad 1000 stron. Może kiedyś uda się to jakoś spożytkować dla Hutnika.


:D :D :D :D padlem


Śmiej się śmiej, nawet twoje zdjęcie jest.
http://dc663.4shared.com/img/ncCHMBPRce/s7/14a348a5e38/Beztytuu?async&rand=0.014976968988776207

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr gru 10, 2014 3:25 pm

Toś się napomagał :P
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr gru 10, 2014 4:07 pm

Haha jak widać mi NAPEWNO nie można zarzucić ze jestem anonimowy :D
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 10, 2014 4:13 pm

Tak na spokojnie bez nabijania się z kolegi. Ten anonim a ten znany.. Gdyby to ogarnąć i opracować jakoś i puścić pod jakąś postacią w obieg mogłoby przynieść zysk jakiś dla autora i dla klubu gdyby oczywiście raczył się podzielić.. A może jakaś wystawa tych 1000 stron w budynku klubowym?? :D

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr gru 10, 2014 5:33 pm

lucero pisze:
Refferee pisze:[życzę Wam, żebyście w ciągu kilku lat nie pragnęli powrotu "złotych czasów" w postaci III ligi bo po raz kolejny podkreślę, że kierunek w którym zmierza cała inicjatywa NH 2010 nie wygląda specjalnie optymistycznie.


Już zbaczając z tematu to wydaje się, iż jedyną szansą dla nas jest budowa tego boiska obiecanego przez Prezydenta, postawienie tam trybuny do tysiąca osób i rozgrywanie /oprócz treningow/ spotkań mistrzowskich. Po pierwsze koszty, po drugie ten nasz stadion, jakbyśmy go nie kochali, nie nadaje się do niczego a już na pewno nie do tworzenia presji na przeciwniku od strony kibicowskiej


Pod tym co napisał lucero po raz kolejny mogę się podpisać. Boisko, trybuna i presja nawet 200 zapaleńców na przyjezdnych (niższe koszty, realne wpływy od tych nawet 200 osób i powolne wychodzenie z marazmu).


Podobnie jak większość nie wiem kto to jest HKS1978 ale jedno sobie myślę po kierunku w jakim ta dyskusja zmierza. Nie jesteśmy grupą umiejącą poprawnie reagować na krytykę (tak zresztą jak większość naszego społeczeństwa). Umiemy za to wytykać innym ich błędy.


W temacie co do którego każdy MA PRAWO SIĘ WYPOWIADAĆ jako widz (poziom sportowy jaki przychodzi nam oglądać) niezależnie od formy zaangażowania w funkcjonowanie klubu następuje obustronne bombardowanie i rzucanie błotem (już to kiedyś pisałem). Dochodzi przy tym do niesmacznych absurdów, bo mało tu merytorycznej dyskusji (poza postem tomabon, lucero i niektórymi Refferee) a dużo ciosania niepotrzebnymi pociskami.
Nie wchodząc w szczegóły kto zalicza się do której grupy to podsumowanie może być mniej więcej takie:
jeden ma jakiś kompleks niskiej płacy i rozpamiętywanie braku podziękowań za pomoc w klubie
drugi częściowo słuszne argumenty o krytyce poziomu sportowego, ale zupełnie niepotrzebne licytuje się o zarobki trenera
trzeci rodzonego brata nazywa "znajomym" i zakłada prowokacyjne tematy mające nie wiem co na celu, do tego darmowa reklama Biedronki
czwarty- kto coś skrytykuje od razu ma pewność że pojawi się pytanie o dotychczasową formę zaangażowania w klub.

i wiele innych o których nie mam już nawet ochoty pisać...

A problemów jest mnóstwo. I żeby nie tracić np. "kibiców sportowych" czysto pasjonujących się piłką - estetyka i w miarę ładny dla oka poziom gry JEST ISTOTNY. Napisałem w tym temacie że może warto byłoby zmienić taktykę, a nie trenera. Ja trenerem nie jestem, ale nie mówcie mi że niektóre zespoły przyjeżdżające tutaj mają lepsze warunki treningowe od naszych. Jak ostatnia w tabeli Unia Tarnów (stan przed meczem z nami) jeździ po nas jak po ogórkach (do tej pory nie wiem jak wygraliśmy tamten mecz) to chyba ten wpajany system od "małolata" albo się nie sprawdza albo jednak jest świetny, ale wykonawcy nie dają rady...

Od strony sportowej - w moim odczuciu - trener powinien zostać na razie do końca sezonu. Potem będzie czas na wnioski. Dobrze byłoby, żeby był uprzejmy dla swoich zwolenników i malkontentów również wpisywać oficjalnie na tym forum krótkie analizy poszczególnych spotkań + ewentualnie odpowiadać na pytania kibiców tu pisujących (brat niech może odpocznie od robienia mu siary).

Od strony organizacyjnej to - jak pokazują kolejne lata - jest coraz trudniej. Ja osobiście nie dysponuję czasem żeby np. w weekendy popracować w klubie. Płacę regularnie składki i w miarę możliwości chodzę na mecze (o ile to nie koliduje z moim życiem zawodowym).

REASUMUJĄC:






OGARNIJMY SIĘ I SZUKAJMY WŁAŚCIWEGO KIERUNKU DLA NASZEGO KLUBU - PRYWATNE SPRAWY ZOSTAWMY W DOMU

P.s. jak kogoś uraziłem - peace!
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 5:56 pm

centrum nh pisze:Tak na spokojnie bez nabijania się z kolegi. Ten anonim a ten znany.. Gdyby to ogarnąć i opracować jakoś i puścić pod jakąś postacią w obieg mogłoby przynieść zysk jakiś dla autora i dla klubu gdyby oczywiście raczył się podzielić.. A może jakaś wystawa tych 1000 stron w budynku klubowym?? :D


Jak najbardziej. Pisałem na początku dla siebie, na podstawie starych szpargałów z piwnicy. Zainspirował mnie temat zaczęty przez Zbycha pt. hutnicza historia. Z czasem pojawił się pomysł monografii...
Teraz pod koniec pracy zderzyłem się ze ścianą czytaj sponsorem w kwestii wydawniczej. Ale może się coś ruszy w nowym roku.
Myślę że to Was zapaleńców Hutnika zainteresuje.
Na zarobek specjalnie nie liczę, ale jakby zamysł książki wypalił to byłoby wspaniale. Materiału jest na trzy tomy. Tytuł roboczy "Chłopcy z Suchych Stawów". Nie chcę tego rzucać tak po prostu do sieci...

Co do postu patryka to dobrze to określiłeś. W sumie to wielu z Was tu popieram. Zwolenników Paszkiewicza też, ale no jednak problem z trenerem jest dość oczywisty, nakreślil to trafnie tomabon. Ja jestem zdania że z nowym trenerem może być lepiej a nie gorzej. A to że mnie nie znacie? jakie to ma znaczenie? jestem pewien, że mnie znacie (z widzenia) tylko nie wiecie że to ja:)

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr gru 10, 2014 6:14 pm

To i ja podpisuje sie w calosci pod postem Patryka

BTW wczorajsze 11.5mln zgarnal ktos z Krakowa. Mam nadzieje ze nie pasiasty ani gwardyjski...

SIWY 1950
Posty: 272
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Postautor: SIWY 1950 » śr gru 10, 2014 7:21 pm

lucero pisze:To i ja podpisuje sie w calosci pod postem Patryka

BTW wczorajsze 11.5mln zgarnal ktos z Krakowa. Mam nadzieje ze nie pasiasty ani gwardyjski...

kupon puścił w M1 także jest nadzieja... :wink:
FC PORĘBA

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » śr gru 10, 2014 7:35 pm

patryk pisze: OGARNIJMY SIÊ I SZUKAJMY W£A¦CIWEGO KIERUNKU DLA NASZEGO KLUBU - PRYWATNE SPRAWY ZOSTAWMY W DOMU

P.s. jak kogo¶ urazi³em - peace!


Amen!

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » śr gru 10, 2014 8:50 pm

Gra wygląda koszmarnie i to jest niezaprzeczalny fakt.
Odeszło kilku piłkarzy, w tym jeden zdecydowanie wiodący i podstawowy /Guja/ i to też jest fakt.
Został trzon drużyny z poprzedniego sezonu /oprócz Guji/ i to również jest fakt.
Doszło kilku bardzo zdolnych juniorów /dwóch już wydaje się wybijać ponad przeciętność - Guzik i Prochwicz/ i to też jest fakt.
Wielu piłkarzy wiodących z podstawowego składu z poprzedniego - udanego - sezonu jest bez formy i to też jest fakt /w zasadzie oprócz Garmonta dotyczy to całego zespołu/

Podstawowy fakt który wyniknął z dyskusji - m.in. w tym temacie - który mimo wszystko w mojej opinii bardzo dobrze że powstał i nie jest /mam nadzieję/ moderowany to sprawa trenowania zespołu tylko dwa razy w tygodniu. Z czego to wynika, z kosztów? Ile trzeba żeby trenować 5 razy w tygodniu? Proszę o konkretną kwotę jeśli może paść na forum.


Do Metala:
Chylę czoła osobom które poświęcają swój prywatny czas żeby to wszystko jako tako funkcjonowało. 99% bywalców tego forum może bić się w pierś - w tym ja - że mogło by i powinno zrobić więcej dla Hutnika. Jak jednak podejść do tych którzy swoimi "nogami" zaprotestowali i zaprzestali wspomagania Hutnika po prostu olewając mecze. Jednostkowo nie ma to znaczenia ale jako grupa? Oni też mają głos, nawet donioślejszy niż Ci piszący na forum i już go wypowiedzieli nawet nie wpisując się tu.
Oni już nie zostaną przepytani co robią/zrobili dla Hutnika bo mają to już i tak w dupie. Wg mnie w naszej sytuacji liczy się każdy - ten co przychodzi i płaci za bilet, program, kiełbaskę i przysłowiową "koszulkę' też.

Czy trener powinien odejść? Rozum podpowiada że tak, jednak pozostaje pewne ale .... czy mamy możliwość zatrudnienia kogoś lepszego?

Wg mnie na pewno powinna zostać zweryfikowana przez Zarząd określona przez trenera dalsza wizja gry zespoły. Jaki ma pomysł na grę w nadchodzącej rundzie? Czy ma pomysł na zmiany a jeśli tak to jakie?


Leszka Janiczaka zostawcie w spokoju. Znam go i wiem że to gość kompletnie zajawiony Hutnikiem i pewnie by nie odmówił. Tylko po co to komu? Jest jednym ze strategicznych sponsorów Hutnika i dodatkowo jego ambasadorem. Bycie trenerem to całkiem inna bajka i szybko - jako człowiek - można stracić dobrą opinię wśród środowiska Hutniczego co przykład Krzyśka Przytuły i teraz Andrzeja dobitnie pokazuje.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 10, 2014 9:37 pm

Refferee pisze:
patryk pisze: OGARNIJMY SIĘ I SZUKAJMY WŁAŚCIWEGO KIERUNKU DLA NASZEGO KLUBU - PRYWATNE SPRAWY ZOSTAWMY W DOMU

P.s. jak kogoś uraziłem - peace!


Amen!


Jestem na Tak!!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr gru 10, 2014 9:51 pm

Zarobki zarobkami, ja tam nie rozliczam ludzi z tego ile im do portfela wpływa, jednakże informacje o zarobkach w futbolu to trochę inna bajka. Poza tym smród szarogęsi się po gaciach i te 4 tysiące Paszkiewicza pojawiają się co chwila. Tutaj jednak pewna uwaga. Myślałem HKS1978, że wiesz dokładnie ile zarabia trener, a tymczasem twierdzisz, że strzelałeś i że nikt nie prostuje tego i uznajemy to wszyscy za pewnik. Myślałem, że masz dokładne informacje na ten temat, a wychodzi na to, że nie. Jawność zarobków jest czymś naturalnym w profesjonalnych klubach sportowych. W lidze NBA znamy kontrakty graczy na grube miliony. Sprawy poszły trochę za daleko i dla świętego spokoju można by oficjalnie napisać ile zarabia sztab szkoleniowy. Chętnie dowiedziałbym się ile dostają piłkarze. W końcu zanim się krzyknie na jednego grajka czy drugiego w trakcie meczu, to warto mieć na uwadze ile on bierze do łapy, czy mi też za te parę stówek chciałoby się biegać do upadłego. Warto upublicznić zarobki, bo w świat już poszło, że Pasza bierze 4 tys za nic, chociaż to "nic" niektórzy w sensowny sposób starają się wyjaśniać. Bez obawy, po takiej informacji może być tylko lepiej.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr gru 10, 2014 10:07 pm

Kiedyś już ten temat poruszyłem w pytaniach, ale bez odpowiedzi.
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3209&start=1324
Pełna zgoda. Według mnie powinno być podane publiczne info ile kto zarabia. Od trenera po kierownika, do tego wszyscy piłkarze i ew.zaległości też.