Typujemy nazwisko nowego trenera seniorów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw gru 11, 2014 8:27 pm

Cały ten temat przerodził się w jakieś nieporozumienie. Naprawdę pieniądze nie są tu najważniejsze.
Pisałem już wcześniej że jak dla mnie to trener Hutnika może nawet 10 tysięcy zarabiać i super.Problem tylko jest taki, że obecny szkoleniowiec w minionej rundzie potwierdził, że nie ma pomysłu na drużynę. Jedyne co osiągnął to kara dyskwalifikacji i zrażenie do drużyny kibiców. Chodzę na mecze od lat i nigdy jeszcze tak beznadziejnie na boisku się nie działo.
Zastanawiam się, czy problem szybkiego zapadania zmroku pojawił się dopiero tej jesieni. Jakoś w ubiegłym roku i wcześniej o tym nie mówiono.
Czy też coś mi umknęło?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw gru 11, 2014 9:07 pm

Trener jest jak saper ---- podobno myli się raz.
My "niewybuchów" tej jesieni mieliśmy pod dostatkiem.
Inne kluby wywalają trenerów po 3-4 nieudanych występach, my takich min mieliśmy kilkanaście.
Widać że coś się skończyło. Wiem wiem odejście kluczowych graczy zrobiło swoje, ale przecież zawsze przed sezonem ktoś odchodził a potem było bardzo dobrze.
Skończył się pomysł na drużynę, hutnicza tiki-taka już się nie sprawdza. Czas to zmienić. Ktoś wcześniej dobrze napisał nikt nie da gwarancji że nowy trener zdziała cuda. Ale czy mogą grać gorzej niż obecnie?
I pytanie klucz.... jak prowadzić zespół z trybun przez PÓŁ ROKU !!!!!.
Abonament 500 minut miesięcznie ??????
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » czw gru 11, 2014 9:15 pm

HKS1978 pisze:Zastanawiam siê, czy problem szybkiego zapadania zmroku pojawi³ siê dopiero tej jesieni. Jako¶ w ubieg³ym roku i wcze¶niej o tym nie mówiono.
Czy te¿ co¶ mi umknê³o?


Tak, gdy¿ w zesz³ym sezonie by³a mo¿liwo¶æ dogadania siê z Siemach±, a w tym niestety Siemacha nie wynajê³a nam sztucznego boiska z preferencyjnymi stawkami, a do tego nak³ada siê brak funduszy w klubie - zapocz±tkowany jeszcze nie w tej rundzie, ale ju¿ w poprzedniej, kiedy to frekwencja równie¿ by³a s³aba, a zajêli¶my na koniec sezony 3. miejsce.

Po raz kolejny bêdê powtarza³ - aktualnie stoimy przed o wiele wiêkszymi wyzwaniami ni¿ zmiana trenera - moim zdaniem, je¶li uda siê uzyskaæ kasacjê zawieszenia Andrzeja, powinien on zostaæ do koñca sezonu, a rozliczenia powinni¶my robiæ dopiero po nim bo mo¿liwe, ¿e bêdzie wtedy do budowania zupe³nie nowa dru¿yna...

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw gru 11, 2014 9:36 pm

Czy niezależnie od kasacji dla trenera stać nasz klub na utrzymywanie trenera, który już zrezygnował z prowadzenia juniorów. Inna kwestia czy obecny trener ma ambicje użerać się z nami kibicami i sytuacją w klubie i za 10 lat być ikoną naszego klubu, czy też ma swoje ambicje aby się rozwijać i prowadzić zespoły z coraz wyższych lig co w naszym przypadku na dzień dzisiejszy absolutnie Mu nie grozi.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw gru 11, 2014 9:48 pm

Refferee pisze:Tak, gdyż w zeszłym sezonie była możliwość dogadania się z Siemachą, a w tym niestety Siemacha nie wynajęła nam sztucznego boiska z preferencyjnymi stawkami, a do tego nakłada się brak funduszy w klubie - zapoczątkowany jeszcze nie w tej rundzie, ale już w poprzedniej, kiedy to frekwencja również była słaba, a zajęliśmy na koniec sezony 3. miejsce.


No to kicha...A nasz partner Polonia Kraków nie mogłaby by tu pomóc? Oni dysponują orlikiem z sztucznym oświetleniem chyba.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » czw gru 11, 2014 10:06 pm

HKS1978 pisze:
Refferee pisze:Tak, gdyż w zeszłym sezonie była możliwość dogadania się z Siemachą, a w tym niestety Siemacha nie wynajęła nam sztucznego boiska z preferencyjnymi stawkami, a do tego nakłada się brak funduszy w klubie - zapoczątkowany jeszcze nie w tej rundzie, ale już w poprzedniej, kiedy to frekwencja również była słaba, a zajęliśmy na koniec sezony 3. miejsce.


No to kicha...A nasz partner Polonia Kraków nie mogłaby by tu pomóc? Oni dysponują orlikiem z sztucznym oświetleniem chyba.



Niestety nie dysponują, sami "włóczą" się obecnie po różnych szkołach podstawowych. Oni również nie mogą liczyć na żadne przywileje ze strony miasta, a którymi obficie została obdarowana Siemacha.

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » czw gru 11, 2014 11:59 pm

Koonraadoo pisze:Paszkiewiecz zarabia dokładnie taką kwotę jaka została wymienona powyżej w postach a wiec 4 tysiace zł to tak dla Was ciekawskich. Jest to pewna informacja.


poprawka! ZARABIAŁ a nie zarabia
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » pt gru 12, 2014 4:56 pm

90minut.pl pisze:2. NKO wstrzyma³a wykonanie orzeczeñ dyscyplinarnych Ma³opolskiego ZPN-u w sprawie ukarania trenera dru¿yny Hutnika Nowa Huta Andrzeja Paszkiewicza kar± dyskwalifikacji czasowej do dnia 30 czerwca 2015 oraz kar± pieniê¿n± w wysoko¶ci 500 z³ w zwi±zku z meczem Ma³opolskiej Ligi Juniorów Starszych pomiêdzy dru¿ynami Garbarni Kraków i Hutnika Nowa Huta. Skarga kasacyjna w tej sprawie zostanie rozpoznana na kolejnym posiedzeniu NKO.


Za 90minut.pl - czyli czekamy dalej, trener móg³by ju¿ byæ na ³awce, ale nastêpne posiedzenie NKO na pewno przed startem ligi na wiosnê, wiêc orzeczenie ju¿ bêdzie.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt gru 12, 2014 9:48 pm

czyli w sensie ze wstrzymali to co zrobil mzpn czy wstrzymali swoje dzialania wobec decyzji mzpn?

Refferee
Posty: 33
Rejestracja: pn gru 01, 2014 8:03 am

Postautor: Refferee » sob gru 13, 2014 8:01 am

dUfio pisze:czyli w sensie ze wstrzymali to co zrobil mzpn czy wstrzymali swoje dzialania wobec decyzji mzpn?


Ja to rozumiem tak, ¿e na razie wstrzymane jest wykonanie kary (czyli, gdyby¶my mieli mecze, to Trener móg³by siedzieæ na ³awce rezerwowych), ale ostateczna decyzja co do podtrzymania lub anulowania kary zapadnie na kolejnym posiedzeniu NKO. Zapewne bêd± przes³uchiwaæ jeszcze kogo¶, albo robiæ konfrontacjê bo nie bardzo winne inny powód takiego odwlekania tej decyzji...

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob gru 13, 2014 5:42 pm

Co do tiki-taki to świetnie wyszła jedna akcja rok temu w Bochni, która prawie zakończyła się golem. No ale jest to jednak wyjątek

Od 0:58 http://www.youtube.com/watch?v=kO0qMdiAsP4

A tak na marginesie to warto jeszcze raz przypomnieć sobie Tonego, jego akcja i gol jest od 1:49.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

gg-nh
Posty: 31
Rejestracja: sob mar 28, 2009 9:56 pm

Postautor: gg-nh » śr sty 21, 2015 3:19 pm

http://www.90minut.pl/news/245/news2450 ... -PZPN.html

Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN. Organ rozpatrzył dzisiaj trzy środki zaskarżenia i podjął następujące decyzje.

1. NKO uchyliła orzeczenia dyscyplinarne Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie ukarania trenera Hutnika Nowa Huta Andrzeja Paszkiewicza karą dyskwalifikacji czasowej do dnia 30 czerwca 2015 oraz karą pieniężną w wysokości 500 zł w związku z meczem Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy drużynami Garbarni Kraków i Hutnika Nowa Huta. Sprawa została przekazana do ponownego rozpoznania przez Wydział Dyscypliny Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.