Mecz Jubileuszowy z udziałem dawnych gwiazd Hutnika.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Mecz Jubileuszowy z udziałem dawnych gwiazd Hutnika.

Postautor: HKS1978 » ndz cze 14, 2015 8:00 pm

...
Ostatnio zmieniony pt paź 30, 2015 2:21 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 3 razy.

kokiet
Posty: 84
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 10:11 am
Lokalizacja: NOWA HUTA BIEŃCZYCE

Postautor: kokiet » ndz cze 14, 2015 8:34 pm

Bardzo fajny jubileusz, tylko za mało rozreklamowany na mieście. Może przy okazji nastepnych warto pomyśleć o większej reklamie.
Miło było powspominać dawne czasy, najbardziej wzruszony był MAŁY(L. Kraczkiewicz) DZIĘKI ZA WSZYSTKO HKS!!!!!!!!!

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Re: Mecz Jubileuszowy z udziałem dawnych gwiazd Hutnika.

Postautor: tomabon » pn cze 15, 2015 12:40 am

HKS1978 pisze:Grali m.in. Koza, Sermak, Wala, Siergiej, Wesoły, Dębosz, Bukała, Fudali, Mały Superstar Kraczkiewicz, Kusia, Zięba, Krupa, Jamróz, Michał Stolarz, Zióło, Ozim, Giani Hajto, Artur Prokop, Waldek Góra, Hajduk, Wojtek Gruchała, Krzysiek Szewczyk, Madejski, Antoniak, Jasowicz, Mączka, B.Łach.
Dzięki dla trenerów Łacha, Koconia, Królikowskiego, Stója, Adasia Gliksmana, Pana Mączki, Pana Kmity, sędziego Urbańczyka, posła Rasia.
Na trybunach m.in. Marian Cygan, Aleksander Hradecki, Łukasz Marek :)


szkoda tylko że próżno szukać tych nazwisk na liście opłacających składki na Nowego Hutnika

sikorek_nh
Posty: 1100
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pn cze 15, 2015 2:38 pm

A niby czemu mają płacić składki na rzecz Nowego Hutnika bo nie rozumiem ?
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1975
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pn cze 15, 2015 4:55 pm

sikorek_nh pisze:A niby czemu mają płacić składki na rzecz Nowego Hutnika bo nie rozumiem ?


Powinni jak nie oplacac skladki (tu raczej wychowankowie) to chociaz w jakikolwiek inny sposob pomoc odbudowac sie Hutnikowi, ktoremu sporo przeciez zawdzieczaja. Zwlaszcza ze zdecydowana wiekszosc z nich zyje sobie obecnie, jesli chodzi o finanse, bardzo dobrze. Niech sie potem wielkie pilkarzyki nie dziwia, ze przychodzi ich ogladac tylko 300 osob. Bo jak oni maja ludzi w dupie, to w druga strone dziala to tak samo.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn cze 15, 2015 5:17 pm

Ja z kolei, podobnie jak sikorek, jestem przeciwny postawie roszczeniowej. Piłkarze byli zatrudniani przez klub a w zamian tu grali i trudno powiedzieć, aby coś byli winni, poza sentymentem, zwłaszcza że z wielu opowieści wynika że wielu może mieć uzasadnione pretensje o standardy działania SSA, a wcześniej KS Figuta i Popiołka.

Jest to więc raczej dobra wola, a nie obowiązek. Podobnie jak kibice nie są nic "winni" klubowi, wsparcie jest na zasadzie dobrej woli i chęci a nie jakiegoś "obowiązku".

Natomiast zgodzę się, że fajnie by było tych wszystkich ludzi związanych w jakikolwiek sposób z Hutnikiem. Warto też zauważyć, że pewną barierą może być brak więzi personalnych starej ekipy z ludźmi związanych z obecnym klubem. Czy Waligóra, Kraczkiewicz, Wasilewski, Szypowski (nazwiska przykładowe) mogą w ogóle pamiętać choćby Paszkiewicza czy Świątka? Bo obecnego zarządu raczej nie mieli możliwości zapamiętać.

I oczywiście fajnie by było, gdyby część dawnych piłkarzy udało się jakoś zaangażować dla klubu i to niekoniecznie finansowo, ale również wizerunkowo i mentalnie - choćby jakiś patronat? To że Wasilewski gdzieś tam czasem sam z siebie wspomni coś o Hutniku czy przekaże koszulkę na aukcję to już jest dużo. Ogólnie warto mieć w klubie takie "chodzące legendy". Tak mi się zresztą wymyśliło, że sekcja trampkarzy to mogłaby być na przykład Akademia Piłkarska Wasilewskiego - ciekawe czy przebiło by to Dudka ;)

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Mecz Jubileuszowy z udziałem dawnych gwiazd Hutnika.

Postautor: Piotrek » pn cze 15, 2015 9:40 pm

HKS1978 pisze:.....Tylko szkoda że zjebana częściowo przez jednego czy dwóch troglodytów wyzywających K.Bukalskiego...Nie rozumiem po co on przyszedł na mecz? Wódki się napić???Bo za darmo było?
Na ligę nie chodził...


A kto dopuścił tego pajaca do meczu? I tu powinny pojawić się konsekwencje!!!! Ja tego nie rozumiem. Jaką trzeba być kurwą, żeby przyjąć zaproszenie na taki mecz po tym co zrobił. Niech spierdala, a jego nazwisko powinno być wykropkowane w monografii naszego klubu.
bukalski!!! co?? ty już wiesz co....
Obrazek

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt cze 16, 2015 8:47 am

A co nawywijał ten Bukalski? Może przypomnij młodszym kolegom jego historię. W sumie to ja sam do końca nie jestem pewien co jest przyczyną jechania po nim. Pamięć ulotna jest. To że sprzedał mecz z Bełchatowem, odszedł do Belgii za pół darmo, grał w Wiśle? Czy to chodzi o jakieś prywatne rzeczy? Bo jak o tamte to mógłbym wymienić z 20 zawodników o podobnej przeszłości.

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » wt cze 16, 2015 9:44 am

HKS1978 pisze:A co nawywijał ten Bukalski? Może przypomnij młodszym kolegom jego historię. W sumie to ja sam do końca nie jestem pewien co jest przyczyną jechania po nim. Pamięć ulotna jest. To że sprzedał mecz z Bełchatowem, odszedł do Belgii za pół darmo, grał w Wiśle? Czy to chodzi o jakieś prywatne rzeczy? Bo jak o tamte to mógłbym wymienić z 20 zawodników o podobnej przeszłości.


Myślę, że o to co zrobił po podpisaniu kontraktu z gtsem. Takich rzeczy się nie zapomina.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt cze 16, 2015 9:56 am

co zrobił po podpisaniu z wisłą bo nie wiem

FAN86
Posty: 353
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:48 am

Postautor: FAN86 » wt cze 16, 2015 10:33 am

Sądząc po Twoim nicku, jesteś ode mnie 8 lat starszy, więc powinieneś to doskonale pamiętać.

Jeśli nie, to uwierz na słowo, że osoby, które przy każdej możliwej okazji go wyzywają, mają ku temu powody. Skoro Cię tak to interesuje/przeszkadza, trzeba było do tych osób na meczu podejść i zapytać o powody/ zwrócić uwagę, że Ci to przeszkadza, a nie wylewać żale na forum z powodu jakiegoś pazia.

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt cze 16, 2015 11:09 am

HKS 1978
dokladnie jak pisza koledzy niech wypi...... raz na zawsze i w ogole ze tez przylazl na nasz stadion ech
dokladnie juz nie pamietam co zrobil, ale wiem ze zasluguje na kazde niemile slowo !!!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt cze 16, 2015 11:28 am

Pocałował herb na koszulce. Tyle.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt cze 16, 2015 1:16 pm

I wypierdział do mikrofonu podczas prezentacji, że gra w GTS była zawsze jego marzeniem.

Niech spie**ala.

Amen.
ezswaz aN Hutnik

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt cze 16, 2015 1:25 pm

No więc dziękuję bardzo. Szczegółów nie znałem, dzięki za wyjaśnienie.
Wcale go nie bronię...