Wybory parlamentarne 2015

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sie 04, 2015 10:51 am

Aldaris pisze:Sorry Piotrek ale nie odpowiem ci. Pogadaj z Bingo, przejął już inicjatywę i on ci wytłumaczy.
Pozdrawiam :)


Odpowiadaj, odpowiadaj ciekaw jestem bardzo tych argumentów, bo na moje odpowiedziałeś ironią.
Do Piotrka piłem odnośnie Islamu a nie Pis-u i wyraziłem poparcie w jego poglądach na gospodarkę.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt sie 04, 2015 12:44 pm

BINGONH pisze:Piotrek pełna zgoda co do Twoich pomysłów na podatki.

Ale z tym Islamem to pojechałeś po całość.
W Polsce Islam jest obecny od wieków i jakoś nie kojarzę by ostatnio kogoś zamordowali. Polscy Muzułmanie nie mają nic wspólnego z fanatykami z Państwa Islamskiego. Nie widzę powodów by ich dyskryminować.

A jak już tak Cię przerażają zbrodnie dokonywane przez islamskich fanatyków, to uwierz mi że wolałbyś wpaść w ich ręce żeby Ci ucięli głowę nożem, niż w łapy katolickiej "Świętej" Inkwizycji.
Chrześcijanie też mają sporo na sumieniu na szczęście myśmy się z tego fanatyzmu wyleczyli...

Chrześcijaństwo też do nas skądś przyszło, z fanatyzmu może się wyleczyliśmy, ale nie z czarnej mafii. Dlaczego nic się nie naucza, ani nie mówi o państwie Lechitów? które istniało przed chrztem Polski - są na jutubie różne filmy o tym traktujące, jest też taka strona jak rodzimawiara.org.
Co do Islamu to może i zbyt ostro, ale zobacz co się dzieje na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i bynajmniej nie są to biedne osoby potrzebujące pomocy.

Dalej czekam na argumenty co się zmieni na lepsze dla przeciętnego Kowalskiego po dojściu do władzy przez PiS.

dzuhas
Posty: 2361
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt sie 04, 2015 1:59 pm

Piotrek pisze:
BINGONH pisze:Piotrek pełna zgoda co do Twoich pomysłów na podatki.

Ale z tym Islamem to pojechałeś po całość.
W Polsce Islam jest obecny od wieków i jakoś nie kojarzę by ostatnio kogoś zamordowali. Polscy Muzułmanie nie mają nic wspólnego z fanatykami z Państwa Islamskiego. Nie widzę powodów by ich dyskryminować.

A jak już tak Cię przerażają zbrodnie dokonywane przez islamskich fanatyków, to uwierz mi że wolałbyś wpaść w ich ręce żeby Ci ucięli głowę nożem, niż w łapy katolickiej "Świętej" Inkwizycji.
Chrześcijanie też mają sporo na sumieniu na szczęście myśmy się z tego fanatyzmu wyleczyli...

Chrześcijaństwo też do nas skądś przyszło, z fanatyzmu może się wyleczyliśmy, ale nie z czarnej mafii. Dlaczego nic się nie naucza, ani nie mówi o państwie Lechitów? które istniało przed chrztem Polski - są na jutubie różne filmy o tym traktujące, jest też taka strona jak rodzimawiara.org.
Co do Islamu to może i zbyt ostro, ale zobacz co się dzieje na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i bynajmniej nie są to biedne osoby potrzebujące pomocy.

Dalej czekam na argumenty co się zmieni na lepsze dla przeciętnego Kowalskiego po dojściu do władzy przez PiS.


Kowalski bedzie mogl miec poczucie ze zadza nim normalni ludzie, ktorzy popelniaja bledy ale im zalezy zeby sie Polska rozijala, a nie jakas wpol mafijna organizacja straszaca Macierewiczem byle sie utrzymac u wladzy i nachapac, lub zalapac na ciepla posadke w Brukseli
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt sie 04, 2015 4:17 pm

Piotrek pisze:Chrześcijaństwo też do nas skądś przyszło, z fanatyzmu może się wyleczyliśmy, ale nie z czarnej mafii. Dlaczego nic się nie naucza, ani nie mówi o państwie Lechitów? które istniało przed chrztem Polski - są na jutubie różne filmy o tym traktujące, jest też taka strona jak rodzimawiara.org.
Co do Islamu to może i zbyt ostro, ale zobacz co się dzieje na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i bynajmniej nie są to biedne osoby potrzebujące pomocy.


Temat jest o polityce a nie o religii. Chętni pogadam, choć na tematy wiary nie lubię się wypowiadać publicznie.

Ja miałem na myśli polskich Muzułmanów. Nie imigrantów. Tych też bym raczej nie wpuszczał do nas. I to nie jest już nawet kwestia ich wiary. Tacy ludzie w najlepszym wypadku zostaną zamknięci w jakiś ośrodkach i powiększą grono "dzieci zasiłku socjalnego" a najgorszym trafią na ulicę i zajmą się przestępczością.
Co nie znaczy, że pomagać im się nie powinno. Ale trzeba to robić z głową. Najlepiej jak najdalej od naszych granic. A jak już przyjmujemy jakąś grupę, np. Syryjskich Chrześcijan, to trzeba im zapewnić możliwość podjęcia u nas pracy, nauczyć języka itd...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt sie 04, 2015 9:32 pm

pawelhks napisał:
ja sie boje, ze za PIS stana wszelkie inwestycje, skupienie bedzie tylko na tym, aby nikt nie wzial nawet zlotowki lapowki, czy nie zmarnowal zlotowki z wydatkowanych srodkow przez swoja glupote.

jakie inwestycje staną :) Wyprzedaż majątku Polski naprzykład? Pseudoprywatyzacje? No nie.Boisz się że nie będzie można brać łapówek i marnotrawić kasy :lol: Zajebiście
To jest właśnie przykład ciemnogrodu "antypisowskiego"
albo to, pisał Bingo NH:
Co do Smoleńska to genialnie to podsumował kiedyś Tomasz Sommer.
Nawet jak to był zamach i zrobili go ruscy, to co? Wypowiemy im wojnę.
Nie zginał mój prezydent, tylko prezydent państwa którego mam obywatelstwo. Nie głosowałem na niego. Nie popierałem jego polityki.

Czyli należy robić wszystko tak jak robił tusk, oddać śledztwo ruskim i uciszyć Macierewicza, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw że to ruscy.
A jak wyjdzie to udajemy że to deszcz pada, a nie putin leje na Polskę.
Żeby wojny nie było.
Nie znam żadnej wypowiedzi Kaczyńskiego, Macierewicza ani nikogo z Pisu o straszeniu wojną z Rosją. Jeśli już to odwrotnie ruscy strasza wojna np. w reakcji na manewry i bazy Nato w Polsce. Więc co mamy ich nie robić, by nie drażnić Rosji?
Znam natomiast taką oto wypowiedz Tuska, który oddając śledztwo i wrak ruskim argumentował: Wolę prawdę bez wojny z Rosją.
To Kaczyński odpowiadał: Nie straszcie nas wojną.
To straszenie Pisem już robi się nudne...
Pewnie tak nie będzie, ale marzy mi się Trybunał Stanu dla zdrajców Polski: tuska, kopacz, komoruskiego, sikorskiego i reszty skurwysunów. Ale niestety Polacy to nie Węgrzy. Ci drudzy wyszli na ulice po aferze Gyurcsanego, u nas lemingi wciąż jednak się boją. Po co? Bo wojna, bo poprawność polityczna, bo ciemnogród, bo cię nazwą oszołomem, itp.
Ostatnio zmieniony wt sie 04, 2015 9:57 pm przez HKS1978, łącznie zmieniany 2 razy.

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt sie 04, 2015 9:45 pm

BINGONH pisze:
Piotrek pisze:Chrześcijaństwo też do nas skądś przyszło, z fanatyzmu może się wyleczyliśmy, ale nie z czarnej mafii. Dlaczego nic się nie naucza, ani nie mówi o państwie Lechitów? które istniało przed chrztem Polski - są na jutubie różne filmy o tym traktujące, jest też taka strona jak rodzimawiara.org.
Co do Islamu to może i zbyt ostro, ale zobacz co się dzieje na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji i bynajmniej nie są to biedne osoby potrzebujące pomocy.


Temat jest o polityce a nie o religii. Chętni pogadam, choć na tematy wiary nie lubię się wypowiadać publicznie.

Ja miałem na myśli polskich Muzułmanów. Nie imigrantów. Tych też bym raczej nie wpuszczał do nas. I to nie jest już nawet kwestia ich wiary. Tacy ludzie w najlepszym wypadku zostaną zamknięci w jakiś ośrodkach i powiększą grono "dzieci zasiłku socjalnego" a najgorszym trafią na ulicę i zajmą się przestępczością.
Co nie znaczy, że pomagać im się nie powinno. Ale trzeba to robić z głową. Najlepiej jak najdalej od naszych granic. A jak już przyjmujemy jakąś grupę, np. Syryjskich Chrześcijan, to trzeba im zapewnić możliwość podjęcia u nas pracy, nauczyć języka itd...


Co do religii to każdy ma prawo do swojej i nie ma problemu, natomiast 1000 lat temu przyszli do Polski Chrześcijanie i zniszczyli wierzenia Słowian, teraz podobnie robią Muzułmanie z Europą, a do wyborów ma się to tak, że nikt jakoś dziwnie nie kwapi w określeniu co do tej kwestii.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » wt sie 04, 2015 10:38 pm

HKS1978 pisze:pawelhks napisał:
ja sie boje, ze za PIS stana wszelkie inwestycje, skupienie bedzie tylko na tym, aby nikt nie wzial nawet zlotowki lapowki, czy nie zmarnowal zlotowki z wydatkowanych srodkow przez swoja glupote.

jakie inwestycje staną :) Wyprzedaż majątku Polski naprzykład? Pseudoprywatyzacje? No nie.Boisz się że nie będzie można brać łapówek i marnotrawić kasy :lol: Zajebiście
To jest właśnie przykład ciemnogrodu "antypisowskiego"


Boje sie, ze np przerwa budowe obwodnicy Krakowa. Boje sie, ze przedluza sie procedury zwiazana z uruchomieniem inwestycji dotyczacych firmy, w ktorej jestem zatrudniony. Od kondycji finansowej tejze firmy zalezy moja osobista kondycja finansowa. Czy to jest antypisowski ciemnogrod? Czy to jest dawanie lapowki? Odpowiem pytaniem na pytanie: starales sie/rozliczales jakakolwiek dotacje, pozwolenie na budowe itp rzeczy? Nie slyszalem, by ktokolwiek u mnie w firmie korumpowal kogokolwiek w ww. kwestiach, a idzie to dzis jak po grudzie. Jak dojda do tego wyksztalciuchy pisowskie to serwus bolek, chyba ze uwazamy, ze za rzadow popaprancow gorzej juz byc nie moze. Ale tak czy siak oczekuje od panstwa zmiany, zmiany na lepsze. A nie zamienil stryjek siekierke na kijek.
nh2010.pl

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt sie 04, 2015 10:47 pm

pawelhks pisze:
HKS1978 pisze:pawelhks napisał:
ja sie boje, ze za PIS stana wszelkie inwestycje, skupienie bedzie tylko na tym, aby nikt nie wzial nawet zlotowki lapowki, czy nie zmarnowal zlotowki z wydatkowanych srodkow przez swoja glupote.

jakie inwestycje staną :) Wyprzedaż majątku Polski naprzykład? Pseudoprywatyzacje? No nie.Boisz się że nie będzie można brać łapówek i marnotrawić kasy :lol: Zajebiście
To jest właśnie przykład ciemnogrodu "antypisowskiego"


Boje sie, ze np przerwa budowe obwodnicy Krakowa. Boje sie, ze przedluza sie procedury zwiazana z uruchomieniem inwestycji dotyczacych firmy, w ktorej jestem zatrudniony. Od kondycji finansowej tejze firmy zalezy moja osobista kondycja finansowa. Czy to jest antypisowski ciemnogrod? Czy to jest dawanie lapowki? Odpowiem pytaniem na pytanie: starales sie/rozliczales jakakolwiek dotacje, pozwolenie na budowe itp rzeczy? Nie slyszalem, by ktokolwiek u mnie w firmie korumpowal kogokolwiek w ww. kwestiach, a idzie to dzis jak po grudzie. Jak dojda do tego wyksztalciuchy pisowskie to serwus bolek, chyba ze uwazamy, ze za rzadow popaprancow gorzej juz byc nie moze. Ale tak czy siak oczekuje od panstwa zmiany, zmiany na lepsze. A nie zamienil stryjek siekierke na kijek.


A słyszałeś o korumpowaniu przez firmę Strabag byłego prezydenta Tarnowa? Właśnie o budowę dróg się rozchodziło. Myślisz że to jednostkowy przypadek?
Tak w ogóle to co ma obwodnica miasta do wyborów parlamentarnych.
To nie te wybory, samorządowe były rok temu.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » wt sie 04, 2015 11:02 pm

HKS1978 - zacytowales mnie, to Ci napisalem o jakie inwestycje sie boje.

Tak, slyszalem o korupcji w tej konkretnej sprawie, licze na zmiane,na takie panstwo, ktore bedzie sprawnie walczyc z korupcja nie urzadzajac pokazowek w TV w stylu zatrzymanie dr X. Slyszalem rowniez o zarzucie zmowy cenowej przy budowie obwodnicy Łodzi i rowniez nie chcialbym by ta inwestycja stanela, poniewaz ta droga wyraznie skroci czas podrozy nad morze. Nie tylko w celach wypoczynkowych (za co moznaby mnie nazwac lemingiem), ale przede wszystkim szybkosc przemieszczania towaru = m.in wzrost konkurencyjnosci naszych portow (niezaleznie w jakich rekach wlascicielskich sa), szansa na nowe miejsca pracy.
nh2010.pl

ZBYCHO
Posty: 669
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » wt sie 04, 2015 11:15 pm

Oczywiście że Za PIS nie będzie korupcji ( kaczor stworzy całą sięć agentów Tomków ....zresztą już ma mnóstwo agentów )
Za PIS będzie dobrobyt , ludzie będą szczęśliwi , ojcowi dyktatorowi będą się pucować aż miło.
macierewicz znowu będzie gotował swoje ulubione parówki.

Ludzie nie będą sobie strzelać w głowę przez tomków bo sam kaczyński da całemu pisowi kałachy i wszystkich rozstrzela.

A Smoleńsk...wmówią co będą chcieli ...a tak naprawdę sam kaczyński jego nienawiść do wszystkich odpowiada za ta katastrofę.
Żydzi też dostaną wszystko co chcą , da mi to żona żydówka dudówna.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw sie 06, 2015 9:41 am

HKS1978 pisze:Ale niestety Polacy to nie Węgrzy. Ci drudzy wyszli na ulice po aferze Gyurcsanego, u nas lemingi wciąż jednak się boją. Po co? Bo wojna, bo poprawność polityczna, bo ciemnogród, bo cię nazwą oszołomem, itp.


Bo wyjście na ulicę to ostateczność i zwykle najgorsze rozwiązanie...
Nie wiem na ile znasz historię, ale uczy ona, że bardzo rzadko kiedy coś z tego dobrego wynika.

W naszej historii z ostatnich 200 lat mieliśmy 3 wielki zrywy i każdy z nich skończył się tragicznie (powstania, styczniowe, listopadowe i warszawskie)
Udało nam się wygrać tylko Powstania Śląskie.
Co ciekawe, jakoś w tym śmiesznym bumie na patriotyzm kultywuje się głównie nasz ostatni tragiczny zryw w Warszawie. Ja po fakcie widzę, że nie miał On sensu, ale już wtedy narodowcy przestrzegali przed wybuchem powstania, którego nie ma szans wygrać...
Ale nie lepiej wyjść na ulicę bo jakoś to będzie. Tamtych ludzi można jeszcze jakoś zrozumieć bo mieli znacznie mniej do stracenia niż my teraz mamy...

Z historii Europy to Francuzi też wyszli kiedyś na ulicę i stworzyli największą rzeź w historii, która dała podwalinę pod przyszłą rewolucję październikową. Komuniści Lenina, uważali się, za spadkobierców rewolucji francuskiej.

Owszem za broń należy chwytać by bronić swojej wolności, ale trzeba to robić z głową. Zdarzają się w czasem postacie pokroju Franko czy Pinocheta, ale My możemy tylko o kimś takim pomarzyć...

Jesteśmy dodatkowo tak podzieleni polityką, że sami się prędzej weźmiemy za łby niż będzie obalać jakiś "reżim"

Dlatego bliżej mi do środowisk Korwina, KNP, Brauna - którzy chcą pracy u podstaw niż do Kukiza, który chce rewolucji...

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw sie 06, 2015 11:25 am

BINGONH pisze:
HKS1978 pisze:Ale niestety Polacy to nie Węgrzy. Ci drudzy wyszli na ulice po aferze Gyurcsanego, u nas lemingi wciąż jednak się boją. Po co? Bo wojna, bo poprawność polityczna, bo ciemnogród, bo cię nazwą oszołomem, itp.


Bo wyjście na ulicę to ostateczność i zwykle najgorsze rozwiązanie...
Nie wiem na ile znasz historię, ale uczy ona, że bardzo rzadko kiedy coś z tego dobrego wynika.

W naszej historii z ostatnich 200 lat mieliśmy 3 wielki zrywy i każdy z nich skończył się tragicznie (powstania, styczniowe, listopadowe i warszawskie)
Udało nam się wygrać tylko Powstania Śląskie.
Co ciekawe, jakoś w tym śmiesznym bumie na patriotyzm kultywuje się głównie nasz ostatni tragiczny zryw w Warszawie. Ja po fakcie widzę, że nie miał On sensu, ale już wtedy narodowcy przestrzegali przed wybuchem powstania, którego nie ma szans wygrać...
Ale nie lepiej wyjść na ulicę bo jakoś to będzie. Tamtych ludzi można jeszcze jakoś zrozumieć bo mieli znacznie mniej do stracenia niż my teraz mamy...

Z historii Europy to Francuzi też wyszli kiedyś na ulicę i stworzyli największą rzeź w historii, która dała podwalinę pod przyszłą rewolucję październikową. Komuniści Lenina, uważali się, za spadkobierców rewolucji francuskiej.

Owszem za broń należy chwytać by bronić swojej wolności, ale trzeba to robić z głową. Zdarzają się w czasem postacie pokroju Franko czy Pinocheta, ale My możemy tylko o kimś takim pomarzyć...

Jesteśmy dodatkowo tak podzieleni polityką, że sami się prędzej weźmiemy za łby niż będzie obalać jakiś "reżim"

Dlatego bliżej mi do środowisk Korwina, KNP, Brauna - którzy chcą pracy u podstaw niż do Kukiza, który chce rewolucji...


Nie mówie o rozlewie krwi. tylko o wyjściu na ulice i domaganiu się ustąpienia bandy peowskich złodziei. Tylko tyle. Chyba by nie strzelali?

lucero
Posty: 1290
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw sie 06, 2015 3:37 pm

Wreszcie jest! Nie wiem jak Wy ale ja odczuwam te zmianę. Ludzie tacy uśmiechnięci od dzisiaj, słoneczko świeci jest pieknie. Podobno pierwszy dekret nowego to legalne race na Legii

HKS1978
Posty: 1759
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw sie 06, 2015 4:00 pm

lucero pisze:Wreszcie jest! Nie wiem jak Wy ale ja odczuwam te zmianę. Ludzie tacy uśmiechnięci od dzisiaj, słoneczko świeci jest pieknie. Podobno pierwszy dekret nowego to legalne race na Legii


Podobno buc komoruski wydał niemal cały budżet kancelarii do końca roku.
Widać zmianę bez dwóch zdań. Drugi porządny prezydent od 1990 roku. Mam nadzieję że tego nie załatwią.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3900
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw sie 06, 2015 6:34 pm

ZBYCHO pisze:tak naprawdę sam kaczyński jego nienawiść do wszystkich odpowiada za ta katastrofę.
Żydzi też dostaną wszystko co chcą , da mi to żona żydówka dudówna.
:shock: