Wybory parlamentarne 2015

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Wybory parlamentarne 2015

Postautor: Aldaris » sob sie 01, 2015 1:16 pm

Na kogo głosujesz i dlaczego ?

Ja nieprzerwanie od 2005 roku na Prawo i Sprawiedliwość. W tym roku zgarniamy pełną pulę :D
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » sob sie 01, 2015 1:38 pm

Pewnie Korwin, choć w tym roku znów pojawiło się realne zagrożenie, że PIS wróci do władzy, więc mogą zadecydować sondaże...

Jedno jest pewne to będą najciekawsze wybory od wielu, wielu lat... Takiego trzęsienie na scenie politycznej dawno już nie było!
Z bandy czworga, może zostać tylko dwóch! Niestety, najgorsi z tej czwórki mogą wygrać...

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob sie 01, 2015 3:11 pm

Na wszystkich tylko nie na pis.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob sie 01, 2015 5:13 pm

HAMAS pisze:Na wszystkich tylko nie na pis.


Komunistyczna Partia Polski
Ruch Palikota
Platforma Obywatelska...

Samemu mi się zdarza pisać głupoty po pijaku i wierzę, że to jest przyczyną owego bełkotu.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

HAMAS
Posty: 1580
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob sie 01, 2015 5:25 pm

Mam trochę lat i pamiętam rządy kaczynskich,maciarewiczów.ziobrów i innych pachołków kleru.

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob sie 01, 2015 5:35 pm

HAMAS pisze:Mam trochę lat i pamiętam rządy kaczynskich,maciarewiczów.ziobrów i innych pachołków kleru.


Ja również pamiętam i dobrze znam polską przeszłośc ze źródeł i w związku z powyższym dochodzę do wniosku, że dyskrs jest zbędny. Pozbawione jakiejkolwiek merytorycznej argumentacji pitolenie na miarę statystycznego widza TVNu.

PS. Nie jestem wyborcą PiSu.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob sie 01, 2015 6:42 pm

Z całym szacunkiem ale moim zdaniem HAMAS to troche dziwny człowiek - zaczynając od powyzszych wypowiedzi (oczywiście - ma do nich prawo, fajna by była jednak nieco bogatsza argumentacja), kończąc na nazywaniu kibiców Hutnika menelami... nie wiem, może to ze mną coś jest nie tak :roll:

bn
Posty: 3014
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob sie 01, 2015 10:29 pm

Dla mnie pierwszym wyborem jest KNP. Nie wiem tylko czy będzie to z listy Kukiza czy osobna lista. Jeśli z Kukiza, to będzie to pierwszy raz gdzie wolnorynkowcy znajdą się w sejmie. Trudno na coś innego bo reszta to albo socjalni populiści (ja wam dam 500, a ja 1000 a ja 100 milionów - jak ktoś się na to nabiera to powodzenia) albo karierowicze i oszuści.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob sie 01, 2015 10:34 pm

Oczywiście PiS.
Co do Korwina - obejrzałem niedawno program, w którym dziennikarka zaprasza do pociągu znane osoby, przeważnie polityków i robi z nimi długi wywiad. Ogólnie konwencja jest taka, że jadą tym pociągiem, a polityk jest przepytywany. Nie powiem, że Korwin wypadł w tym programie blado, bo to tak, jakbym nic nie powiedział. Człowiek absolutnie niepoważny, nie licujący z powagą jakiegokolwiek urzędu. Dodatkowo niekonsekwentny. Plus w wielu aspektach swawolne zachowanie na poziomie rozdygotanego, napalonego dwudziestolatka. Nigdy nie zrobił na mnie tak FATALNEGO wrażenia.

Jako uzupełnienie kilka dni później podczas wywiadu dla TVP Info powiedział coś o tym, że Kopacz może też oferować lody w znaczeniu wiadomo jakim. Chciał być śmieszny. Zaczął się szczerzyć zza swoich wąsów, ale anu Berkowicz, ani młoda działaczka stojący tuż obok jego kampera nie zaśmiali się. Dziennikarka też pozostała niewzruszona. To było żałosne.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob sie 01, 2015 11:11 pm

OŻÓG 1950 pisze:Oczywiście PiS.
Co do Korwina - obejrzałem niedawno program, w którym dziennikarka zaprasza do pociągu znane osoby, przeważnie polityków i robi z nimi długi wywiad. Ogólnie konwencja jest taka, że jadą tym pociągiem, a polityk jest przepytywany. Nie powiem, że Korwin wypadł w tym programie blado, bo to tak, jakbym nic nie powiedział. Człowiek absolutnie niepoważny, nie licujący z powagą jakiegokolwiek urzędu. Dodatkowo niekonsekwentny. Plus w wielu aspektach swawolne zachowanie na poziomie rozdygotanego, napalonego dwudziestolatka. Nigdy nie zrobił na mnie tak FATALNEGO wrażenia.


:):) Jasne, niech zaproszą do tego pociągu Jarka, albo lepiej Macierewicza a może Pawłowicz albo np Sobecką. To dopiero byłby ubaw po pachy :). Niewiarygodne jak ludzie łapią się na proste triki, no ale cóż dlatego mamy Polskę taką jaką mamy - ciemnogród w całej rozciągłości ...

Żeby była jasność - na PO na pewno nie zagłosuję ale na Pis również zdecydowanie nie.

Awatar użytkownika
dziadekrk
Posty: 569
Rejestracja: pt cze 24, 2005 4:39 pm

Postautor: dziadekrk » sob sie 01, 2015 11:17 pm

bn pisze:(...)będzie to pierwszy raz gdzie wolnorynkowcy znajdą się w sejmie.


Przed zmianą ordynacji i wprowadzeniem 5% progu wyborczego UPR był w sejmie pierwszej kadencji.
Obrazek
Hinduskie ścierwo won z Nowej Huty!!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 02, 2015 12:09 am

Porter, najpierw poszukaj tego w sieci i obejrzyj. Oglądałem też odcinek z Kowalem - był o niebo lepszy. Jarek, Antek? Poradziliby sobie dużo lepiej. Sobecka i Pawłowicz? Zgadzam się z Tobą.

PS: "ciemnogród"? Błagam, nie stosuj tej płytkiej manipulacji. Etykietka nośna, ale niekoniecznie zgodna z rzeczywistością.

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz sie 02, 2015 12:32 am

wiesz Porter łatwiej oszukać ludzi, niż im uświadomić że zostali oszukani :)
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz sie 02, 2015 10:07 am

HAMAS pisze:Mam trochę lat i pamiętam rządy kaczynskich,maciarewiczów.ziobrów i innych pachołków kleru.



Ja też co nie znaczy, że więc niż Ty :D

Pewnie, że TVN, błędy PIS-u podnosił do potęgi entej, ale faktem jest, że to co robili, zwłaszcza w polityce zagranicznej (wspieranie Gruzji) było jawnym działaniem na szkodę Polski.
Weźcie pod uwagę, jak jest teraz sytuacja na wschodzie...
I to, kto latał i krzyczał "sława herojom" na Majdanie?

Do tego po Smoleńsku i tym co od 5 lat pokazuje Macierewicz i ta cała pseudo dziennikarka Stankiewicz, istniej realna obawa, że ich powrót do władzy może się skończyć jakimś konfliktem zbrojnym.
To ich bezsensowne machanie szabelkę, może w końcu wkurzyć ruskich, którzy jeszcze tak obrócą kota ogonem (a w tym zawsze byli i będą mistrzami świata), że wyjdzie na to, że to polskie służby zrobiły Majdan, a teraz chcę podbić Moskwę...

Sorry, ale chcecie iść do okopów, w imię braterstwa z Ukraińcami czy z powodu, że nam Moskwa Tupolewa nie oddała? Bo ja nie.

Tak samo walka z korupcją w wykonaniu Ziobry i Mariusza K. Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie, a jak się nie znajdzie, to sami zrobimy z niego łapownika.

Kaczyński to chyba od występu u Lisa parę lat temu nie udzielił żadnego wywiadu! Pokarzcie drugi kraj na świecie, gdzie lider opozycji odmawia, udziału w debatach??? Macierewicz widać bardziej lubi gadać, ale sam, aby nikt mu nie przeszkadzał, nawet jak to ma być usłużny dziennikarz... I gada sobie do kamery w TV Trwam...

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz sie 02, 2015 12:20 pm

BINGONH pisze:
HAMAS pisze:Mam trochę lat i pamiętam rządy kaczynskich,maciarewiczów.ziobrów i innych pachołków kleru.



Ja też co nie znaczy, że więc niż Ty :D

Pewnie, że TVN, błędy PIS-u podnosił do potęgi entej, ale faktem jest, że to co robili, zwłaszcza w polityce zagranicznej (wspieranie Gruzji) było jawnym działaniem na szkodę Polski.
Weźcie pod uwagę, jak jest teraz sytuacja na wschodzie...
I to, kto latał i krzyczał "sława herojom" na Majdanie?

Do tego po Smoleńsku i tym co od 5 lat pokazuje Macierewicz i ta cała pseudo dziennikarka Stankiewicz, istniej realna obawa, że ich powrót do władzy może się skończyć jakimś konfliktem zbrojnym.
To ich bezsensowne machanie szabelkę, może w końcu wkurzyć ruskich, którzy jeszcze tak obrócą kota ogonem (a w tym zawsze byli i będą mistrzami świata), że wyjdzie na to, że to polskie służby zrobiły Majdan, a teraz chcę podbić Moskwę...

Sorry, ale chcecie iść do okopów, w imię braterstwa z Ukraińcami czy z powodu, że nam Moskwa Tupolewa nie oddała? Bo ja nie.

Tak samo walka z korupcją w wykonaniu Ziobry i Mariusza K. Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie, a jak się nie znajdzie, to sami zrobimy z niego łapownika.

Kaczyński to chyba od występu u Lisa parę lat temu nie udzielił żadnego wywiadu! Pokarzcie drugi kraj na świecie, gdzie lider opozycji odmawia, udziału w debatach??? Macierewicz widać bardziej lubi gadać, ale sam, aby nikt mu nie przeszkadzał, nawet jak to ma być usłużny dziennikarz... I gada sobie do kamery w TV Trwam...


ja sie boje, ze za PIS stana wszelkie inwestycje, skupienie bedzie tylko na tym, aby nikt nie wzial nawet zlotowki lapowki, czy nie zmarnowal zlotowki z wydatkowanych srodkow przez swoja glupote.

Zaglosuje na listy Kukiza, wole postawic na nieznanego konia i liczy na niespodzianke, niz na zgrana karte, niezaleznie czy to z PIS, PO czy innego PSL i psioczyc pozniej 4 lata, ze znowu brak jest jakiejkolwiek zmiany.
nh2010.pl