Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Hutnik N.H.-Beskid 14.11.15(sobota) godz. 16:30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huteusz

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje pytanie - co zwykły szarak może zrobić żeby było lepiej pod względem frekwencji, poza własna obecnością na meczu i namawianiem innych? To niestety nie jest zbyt skuteczne.

Analiza przyczyn dlaczego tu chodzi dużo, a tu nie jest fajna i pouczająca, ale nam potrzeba wniosków.
pawelhks

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huteusz napisał:
Pozostaje pytanie - co zwykły szarak może zrobić żeby było lepiej pod względem frekwencji, poza własna obecnością na meczu i namawianiem innych? To niestety nie jest zbyt skuteczne.

Analiza przyczyn dlaczego tu chodzi dużo, a tu nie jest fajna i pouczająca, ale nam potrzeba wniosków.

wplacic 10 zl (lub wiecej) miesiecznie (lub czesciej) na konto klubu tytulem darowizna. kwota symboliczna dla kazdego pracujacego, ale decydenci majac ja na koncie moga zdecydowac o promocji meczu np w radiu lub na plakatach lub ufundowwac darmowe, promocyjne wejsciowki.
fan

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety granie z wieśniakami czy pseudo-derby z rezerwami WC już się przejadły, więc gnicie w 4 lidze kolejny sezon zrobiło swoje. Nie robię tu nikomu wrzutów - pop prostu o sponsora w tej klasie rozgrywkowej jest przejebane i dopóki nam się nie przyfarci w tym temacie marazm będzie trwał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metal
Site Admin

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadąc wczoraj na mecz zawitałem na os. Kolorowe, podobno bastion Hutnika i w ogóle, spotkałem dwóch ziomków z Hutnika, pytam - zabieracie się na mecz?
Odp 1: A to dziś?
Odp 2: Nie mogę.
/Kurtyna/

Nie wykręcajmy się sponsorem, nie jesteśmy jedynym klubem gnijącym od lat w glebie. Jeśli sami nie potrafimy się zmobilizować żeby przyjść na stadion i pokrzyczeć w młynie, to chyba odpowiedź na pytanie o dalszy sens funkcjonowania klubu jest dosyć prosta.

JOK_NH

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metal napisał:
Jadąc wczoraj na mecz zawitałem na os. Kolorowe, podobno bastion Hutnika i w ogóle, spotkałem dwóch ziomków z Hutnika, pytam - zabieracie się na mecz?
/Kurtyna/

Nie wykręcajmy się sponsorem, nie jesteśmy jedynym klubem gnijącym od lat w glebie. Jeśli sami nie potrafimy się zmobilizować żeby przyjść na stadion i pokrzyczeć w młynie, to chyba odpowiedź na pytanie o dalszy sens funkcjonowania klubu jest dosyć prosta.

Dokładnie. Gralibyśmy w ekstraklapie piaty sezon i to samo pierdolenie by było? Kto pamięta ekstraklapę, to wie jaka frekwa była. Zawsze mizerna.
dUfio

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metal napisał:
/Kurtyna/

tyle w temacie

i nie mowcie ze gdzie indziej "jedno miasto" itd bo nasza część Huty czyli Stara, Wzg, IC to obszar gdzie zamieszkuje spokojnie 150 tys ludzi a to wiecej niz ma do dyspozycji niejedna srednia krajowa ekipa

u nas po prostu brakuje szczerej, bezinteresownej kibolskiej zajawki u zdecydowanej większości osob pozwalajacej na przychodzenie na kazdy mecz, jezdzenia na wiekszosc wyjazdów bez pierdolenia ze "brakuje bodzcow"

czasami się zastanawiam, czy ambicje i możliwości osób, które ciągną ten klub pod względem sportowym i kibicowskim nie przerasta tutejszej społeczności. i czy ona na ten trud wogole zasługuje i do tego się nadaje
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bn

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy grając w ekstraklasie udałoby się przeskoczyć Górnika Łęczna ;)

Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tym średniowiecznym stadionie na pewno nie
[quote="lucero"]w cenie są pomysły innego typu niż dawanie darmowych biletów np formie zobowiązania się ze pojde zachece dam bilet. Pomysłów na organizacje meczu jest multum ale to nie ssa tutaj pomysl rowna sie planowi jego realizacji[/quote]
Powrót do góry
ZBYCHO

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bn napisał:
Ciekawe czy grając w ekstraklasie udałoby się przeskoczyć Górnika Łęczna Wink

Jak niecieczę byśmy przeskoczyli to już bym był szczęśliwy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kolor1980

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi 150 tysiącami to jednak sporo przesadziłeś . Dzielnica XVIII 54 tys , XVII 20 tys , cala XIV łącznie z Dywizjonu i 2 Pułku 26 tys .Co nie zmienia faktu , że nawet jeśliby to było 80 czy 90 tys , to potencjał jest niewykorzystany .
Powrót do góry
dUfio

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie, zakladalem ze skoro 18 dzielnic i milion ludzi to jest tyle wyjdzie, no ale rzeczywiscie czyzyny i wzgorza do duzych nie naleza
Powrót do góry
JOK_NH

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak minimalna frekwa na chujowych meczach powinna sięgać 1 tys patrząc na możliwości naszej dzielni.
Ciekaw byłbym teraz bitwy osiedli, jak to wygląda rocznikowo.
Biega

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy porównujecie najpierw trzeba grać. W ekstraklasie a potem psioczyć nasza frekwencja jest na taką ligę w której jesteśmy i nic tego nie zmieni kiedyś nasza rezerwa grała w takiej.
dUfio

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grając w ekstraklasie mielismy frekwencje wpierwszej trójce... od końca i teraz też by tak było. jezeli stadion pozoostałby takim sam to na chwile obecnacna pewne by bylo miejsce ostatnie
Powrót do góry
Kosoviak

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dUfio napisał:
grając w ekstraklasie mielismy frekwencje wpierwszej trójce... od końca i teraz też by tak było. jezeli stadion pozoostałby takim sam to na chwile obecnacna pewne by bylo miejsce ostatnie

Stadion stadionem. Tu raczej nie ma co liczyć na poprawę.
W mojej ocenie, granie ciągle w buraczanej lidze, kolejnych kibiców nie przyciągnie.
Czas w końcu na awans do III ligi, w tym sezonie!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.hutnik.krakow.pl Strona Główna -> NOWY HUTNIK 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: