Hutnik N.H.-Beskid 14.11.15(sobota) godz. 16:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lis 15, 2015 8:56 pm

Pozostaje pytanie - co zwykły szarak może zrobić żeby było lepiej pod względem frekwencji, poza własna obecnością na meczu i namawianiem innych? To niestety nie jest zbyt skuteczne.

Analiza przyczyn dlaczego tu chodzi dużo, a tu nie jest fajna i pouczająca, ale nam potrzeba wniosków.

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz lis 15, 2015 9:00 pm

huteusz pisze:Pozostaje pytanie - co zwykły szarak może zrobić żeby było lepiej pod względem frekwencji, poza własna obecnością na meczu i namawianiem innych? To niestety nie jest zbyt skuteczne.

Analiza przyczyn dlaczego tu chodzi dużo, a tu nie jest fajna i pouczająca, ale nam potrzeba wniosków.


wplacic 10 zl (lub wiecej) miesiecznie (lub czesciej) na konto klubu tytulem darowizna. kwota symboliczna dla kazdego pracujacego, ale decydenci majac ja na koncie moga zdecydowac o promocji meczu np w radiu lub na plakatach lub ufundowwac darmowe, promocyjne wejsciowki.
nh2010.pl

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz lis 15, 2015 9:28 pm

Niestety granie z wieśniakami czy pseudo-derby z rezerwami WC już się przejadły, więc gnicie w 4 lidze kolejny sezon zrobiło swoje. Nie robię tu nikomu wrzutów - pop prostu o sponsora w tej klasie rozgrywkowej jest przejebane i dopóki nam się nie przyfarci w tym temacie marazm będzie trwał...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn lis 16, 2015 10:01 am

Jadąc wczoraj na mecz zawitałem na os. Kolorowe, podobno bastion Hutnika i w ogóle, spotkałem dwóch ziomków z Hutnika, pytam - zabieracie się na mecz?
Odp 1: A to dziś?
Odp 2: Nie mogę.
/Kurtyna/

Nie wykręcajmy się sponsorem, nie jesteśmy jedynym klubem gnijącym od lat w glebie. Jeśli sami nie potrafimy się zmobilizować żeby przyjść na stadion i pokrzyczeć w młynie, to chyba odpowiedź na pytanie o dalszy sens funkcjonowania klubu jest dosyć prosta.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 16, 2015 6:15 pm

metal pisze:Jadąc wczoraj na mecz zawitałem na os. Kolorowe, podobno bastion Hutnika i w ogóle, spotkałem dwóch ziomków z Hutnika, pytam - zabieracie się na mecz?
Odp 1: A to dziś?
Odp 2: Nie mogę.
/Kurtyna/

Nie wykręcajmy się sponsorem, nie jesteśmy jedynym klubem gnijącym od lat w glebie. Jeśli sami nie potrafimy się zmobilizować żeby przyjść na stadion i pokrzyczeć w młynie, to chyba odpowiedź na pytanie o dalszy sens funkcjonowania klubu jest dosyć prosta.


Dokładnie. Gralibyśmy w ekstraklapie piaty sezon i to samo pierdolenie by było? Kto pamięta ekstraklapę, to wie jaka frekwa była. Zawsze mizerna.

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 16, 2015 7:25 pm

metal pisze:Jadąc wczoraj na mecz zawitałem na os. Kolorowe, podobno bastion Hutnika i w ogóle, spotkałem dwóch ziomków z Hutnika, pytam - zabieracie się na mecz?
Odp 1: A to dziś?
Odp 2: Nie mogę.
/Kurtyna/

Nie wykręcajmy się sponsorem, nie jesteśmy jedynym klubem gnijącym od lat w glebie. Jeśli sami nie potrafimy się zmobilizować żeby przyjść na stadion i pokrzyczeć w młynie, to chyba odpowiedź na pytanie o dalszy sens funkcjonowania klubu jest dosyć prosta.



tyle w temacie

i nie mowcie ze gdzie indziej "jedno miasto" itd bo nasza część Huty czyli Stara, Wzg, IC to obszar gdzie zamieszkuje spokojnie 150 tys ludzi a to wiecej niz ma do dyspozycji niejedna srednia krajowa ekipa

u nas po prostu brakuje szczerej, bezinteresownej kibolskiej zajawki u zdecydowanej większości osob pozwalajacej na przychodzenie na kazdy mecz, jezdzenia na wiekszosc wyjazdów bez pierdolenia ze "brakuje bodzcow"

czasami się zastanawiam, czy ambicje i możliwości osób, które ciągną ten klub pod względem sportowym i kibicowskim nie przerasta tutejszej społeczności. i czy ona na ten trud wogole zasługuje i do tego się nadaje

bn
Posty: 3012
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pn lis 16, 2015 9:36 pm

Ciekawe czy grając w ekstraklasie udałoby się przeskoczyć Górnika Łęczna ;)

Obrazek

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 16, 2015 10:41 pm

na tym średniowiecznym stadionie na pewno nie

ZBYCHO
Posty: 671
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pn lis 16, 2015 10:44 pm

bn pisze:Ciekawe czy grając w ekstraklasie udałoby się przeskoczyć Górnika Łęczna ;)

Obrazek


Jak niecieczę byśmy przeskoczyli to już bym był szczęśliwy ;)

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Postautor: Kolor1980 » pn lis 16, 2015 11:36 pm

Z tymi 150 tysiącami to jednak sporo przesadziłeś . Dzielnica XVIII 54 tys , XVII 20 tys , cala XIV łącznie z Dywizjonu i 2 Pułku 26 tys .Co nie zmienia faktu , że nawet jeśliby to było 80 czy 90 tys , to potencjał jest niewykorzystany .

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lis 16, 2015 11:49 pm

no faktycznie, zakladalem ze skoro 18 dzielnic i milion ludzi to jest tyle wyjdzie, no ale rzeczywiscie czyzyny i wzgorza do duzych nie naleza

JOK_NH
Posty: 4594
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lis 23, 2015 7:58 pm

Tak czy siak minimalna frekwa na chujowych meczach powinna sięgać 1 tys patrząc na możliwości naszej dzielni.
Ciekaw byłbym teraz bitwy osiedli, jak to wygląda rocznikowo.

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » pn lis 23, 2015 10:37 pm

Co wy porównujecie najpierw trzeba grać. W ekstraklasie a potem psioczyć nasza frekwencja jest na taką ligę w której jesteśmy i nic tego nie zmieni kiedyś nasza rezerwa grała w takiej.
NIEMA HUTNIKA BEZ NOWEJ HUTY! TAK JAK I NOWEJ HUTY BEZ HUTNIKA!
~DURA LEX SED LEX~

dUfio
Posty: 9090
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lis 25, 2015 8:52 pm

grając w ekstraklasie mielismy frekwencje wpierwszej trójce... od końca i teraz też by tak było. jezeli stadion pozoostałby takim sam to na chwile obecnacna pewne by bylo miejsce ostatnie

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » czw lis 26, 2015 5:50 pm

dUfio pisze:grając w ekstraklasie mielismy frekwencje wpierwszej trójce... od końca i teraz też by tak było. jezeli stadion pozoostałby takim sam to na chwile obecnacna pewne by bylo miejsce ostatnie


Stadion stadionem. Tu raczej nie ma co liczyć na poprawę.
W mojej ocenie, granie ciągle w buraczanej lidze, kolejnych kibiców nie przyciągnie.
Czas w końcu na awans do III ligi, w tym sezonie!
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG