HUTNIK-Unia 06.04.16 godz.19:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

HUTNIK-Unia 06.04.16 godz.19:00

Postautor: stazyja69 » wt kwie 05, 2016 9:07 pm

TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ!
W środowy wieczór Hutnik podejmie swojego odwiecznego rywala z Tarnowa. W dotychczasowej historii zespoły Hutnika i Unii mierzyły się ze sobą 45 razy. Bilans tych potyczek jest korzystny dla rezydentów Suchych Stawów (20 zwycięstw – 10 remisów – 15 porażek).

Gospodarze z pewnością zrobią wszystko, by zmazać plamę po wielkosobotniej klęsce z rezerwistami Wisły (1-6) i niedzielnej porażce w Kielcach (0-2). Unia natomiast przystąpi do meczu podbudowana ostatnim sukcesem z liderującą Garbarnią (2-1). Do hutniczej jedenastki po karencji za kartki powraca Jakub Ochman. Prawdopodobnie wystąpi też poobijany w Giebułtowie i nieobecny w Kielcach Damian Guzik. Na uraz z kolei narzeka Mariusz Sierakowski. Pewne jest, że zabraknie Patryka Kołodzieja, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Również goście przystąpią do meczu osłabieni. Za kartki pauzować będą pomocnik Marcel Tyl i obrońca Łukasz Jamróg. Również kilku innych zawodników narzekało ostatnio na urazy.

W III-ligowej tabeli rywale są sąsiadami – popularne „Jaskółki” zajmują szóste miejsce, Hutnik jest siódmy. Tarnowianie zdobyli dotychczas o jeden punkt więcej. Jesienią w Mościcach górą była Unia, która wygrała 3-0, po trafieniach Białego, Drozdowicza i samobójczym Kołodzieja. Przychodzi pora na rewanż i powrót na zwycięską ścieżkę.

W tym kluczowym, ale i trudnym momencie sezonu, bezcenne będzie wsparcie 12 zawodnika. Ten mecz musimy wygrać! Wszyscy!
Początek spotkania w środę o godzinie 19. Zapraszamy na Suche Stawy.
bs
nh2010

stazyja69
Posty: 4488
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr kwie 06, 2016 7:52 pm

0:1 przerwa

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr kwie 06, 2016 9:17 pm

to co się dzieje w tej rundzie to jest jakiś koszmar

mecze z unią wracają do poziomu z lat 98-2004

Uni 0, u nas 50 osób w młynie i doping całą drugą połowę

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » śr kwie 06, 2016 9:31 pm

Piłkarsko to chujnia po całości.

patrix

Postautor: patrix » śr kwie 06, 2016 9:37 pm

Nie wiem co robili piłkarze i Staniec w przerwie zimowej i co robią na treningach między meczami ale obecnie nasi zawodnicy cofnęli się w rozwoju o 2 ligi niżej - na to się już patrzeć nie da!

Jeżeli zawodnicy nie potrafią przyjąć poprawnie piłki w 3 lidze albo oddać strzału z dystansu tzn. że powinni grać amatorską piłkę na boisku osiedlowym bo wejść z piłką do bramki to oni sobie mogą ale jak nie mają przeciwnika przed sobą.

Unia była słabiutka i do pokonania ale Nasi po przerwie zimowej nie posiadają podstawowej umiejętności o której wspomniałem wyżej i nie liczcie na to że z takim poziomem gry z Garbarnia, KSZO czy Cracovią będzie nawet remis.

Nie wiem co sobie myśli Staniec i w co oni pogrywają na treningach ale na pewno nie jest to piłka nożna i czas najwyższy spojrzeć na to realnym okiem - NIEUCHRONNIE KUR...A ZBLIŻAMY SIĘ DO 4 LIGI gdyż niestety to co prezentują sobą zawodnicy i trener nie kwalifikuje się nawet na poziom 4 LIGI, nie mówiąc już o 3 lidze w której (jeszcze) gramy!

Może się to komuś podobać lub nie ale trener również się już wypalił, nie ma już takiej siły przebicia jak na początku a jego taktyka z meczu na mecz zawodzi i takie są fakty!

MAM DOŚĆ OGLĄDANIA TAKICH MIERNOT JAK NASI PIŁKARZE I TRENER W TEJ RUNDZIE!

Fan Hutnika
Posty: 1526
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » śr kwie 06, 2016 9:58 pm

jest zle i coraz gorzej bedzie
powoli zmierzamy do 4 ligi
a jezeli tam sie dostaniemy to obawiam sie ze ten sezon bedzie ostatnim
no a frekwencja to juz nawet nie chce sie pisac
az strach pomyslec jaka garstka wybierze sie na mecz na kaluzy
to dzieki nam kibicow staczamy ten klub
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr kwie 06, 2016 10:05 pm

Fan Hutnika pisze:to dzieki nam kibicow staczamy ten klub


popraw gramatykę i rozwiń myśl bo nie kumam

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr kwie 06, 2016 10:08 pm

A tam, nie siejcie defetyzmu toż to ja jestem niepoprawnym marudą a wierzę że ze słabszymi rywalami już jakoś pójdzie, bo wcale takiej tragedii nie zauwazam.


http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... E3Mjc0NDA4

patrix

Postautor: patrix » śr kwie 06, 2016 10:22 pm

huteusz pisze:A tam, nie siejcie defetyzmu toż to ja jestem niepoprawnym marudą a wierzę że ze słabszymi rywalami już jakoś pójdzie, bo wcale takiej tragedii nie zauwazam.

Huteusz

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale jeżeli nie zauważasz niczego negatywnego w ich grze tzn. że oglądamy różne mecze.
Gra jest tragiczna, począwszy od przyjęcia piłki a kończywszy na zamknięciu akcji i to wszyscy Nasi piłkarze, bez wyjątku o czym wyżej wspomniałem.

Jedynym wyróżniającym się zawodnikiem dzięki któremu nie przegrywamy meczów większą ilością bramek jest Nasz bramkarz który zrobił bardzo duże postępy i chwała mu za to ale on jeden meczów nie wygra.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr kwie 06, 2016 10:25 pm

huteusz pisze:A tam, nie siejcie defetyzmu toż to ja jestem niepoprawnym marudą a wierzę że ze słabszymi rywalami już jakoś pójdzie, bo wcale takiej tragedii nie zauwazam.


http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... E3Mjc0NDA4


Słabszymi??? Garbarnia KSZO??? Przy takiej pizdzie jak grają to trzeba drzec o punkty z Beskidem. DRAMAT kurwa DRAMAT. Jesień ----jebali wszystkich u siebie jak leci. Teraz 4 mecze 3 punkty....

Jasne. Pięknie brzmi Cały Hutnik zawsze razem..... tylko kurwa w której lidze.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

patrix

Postautor: patrix » śr kwie 06, 2016 10:34 pm

Dokładnie tak. W tej lidze nie ma słabszych czy mocnych a miejsce w tabeli o niczym nie świadczy.
Z taką grą jaką prezentują Nasi grajkowie to niestety ale wszyscy są dla nas za mocni i od każdego będzie wpierdol jak ktoś ich w porę nie ogarnie a z tego co zdążyłem zauważyć to Staniec już g...o może.

To nie jest sianie pesymizmu a realne spojrzenie pod kątem gry jaką ostatnio serwują Nam Nasze grajki.
Ostatnio zmieniony śr kwie 06, 2016 10:54 pm przez patrix, łącznie zmieniany 1 raz.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr kwie 06, 2016 10:47 pm

flagus pisze:Przy takiej pizdzie jak grają to trzeba drzec o punkty z Beskidem. DRAMAT kurwa DRAMAT. Jesień ----jebali wszystkich u siebie jak leci. Teraz 4 mecze 3 punkty....

Jasne. Pięknie brzmi Cały Hutnik zawsze razem..... tylko kurwa w której lidze.


flagus a co to się zdarzyło dzisiaj że taką tragedię zauważyłeś??
Po meczu zwisłą byłes taki wyrozumiały, a jakby nie patrzeć to dzisiaj było z dwie klasy lepiej.

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr kwie 06, 2016 10:53 pm

Patrix ma niestety rację. W tym momencie mielibyśmy problem żeby wygrać z A-klasowcem :? Poziom 3 ligi spada z tego z co widzę. Strzały panu Bogu w okno. Na strzał w światło bramki trzeba czekać nie wiadomo jak długo. Dzisiaj obrońca, traci głupio piłkę, idzie kontra i bramka dla Unii. Nawrot będzie pauzował, może to i dobrze. Chłop nieskuteczny, zresztą jak cała drużyna. Jedyny plus obecnej sytuacji to to, że przy ewentualnej wygranej wychodzimy z czerwonej strefy. Marne pocieszenie. Piłkarzyki niech wezmę się za ofensywę. Strzały z dystansu, bo wejść do bramki się nie da.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr kwie 06, 2016 11:00 pm

ksh72 pisze:
flagus pisze:Przy takiej pizdzie jak grają to trzeba drzec o punkty z Beskidem. DRAMAT kurwa DRAMAT. Jesień ----jebali wszystkich u siebie jak leci. Teraz 4 mecze 3 punkty....

Jasne. Pięknie brzmi Cały Hutnik zawsze razem..... tylko kurwa w której lidze.


flagus a co to się zdarzyło dzisiaj że taką tragedię zauważyłeś??
Po meczu zwisłą byłes taki wyrozumiały, a jakby nie patrzeć to dzisiaj było z dwie klasy lepiej.


Słowo pizda.... podsumowywuje mecze na wiosnę. Po Wiśle byłem wyrozumiały bo jak pisałem grali zawodnicy trenujacy pierwsza drużyna. Dzisiaj grały zwykle tarnowskie kmioty których powinni zdmuchnac jak świeczkę...chociaż po to by właśnie zmazac plamę z derbow.za efekty artystyczne punktów nie będzie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr kwie 06, 2016 11:56 pm

Podstawowy problem to brak boisk czy też miejsc do treningu.. Jestem skłonny postawić wódę temu kto weźmie kumpla na 1 i przyjmie od niego podanie po ziemi stopą. Ni chuja bo piłka po koźle wpadnie mu na kolano albo wyżej albo zmieni całkkiem kierunek. Cudów nie naruchamy ani my ani oni.