Hutnik - Garbarnia sobota 9.04.2016 godz. 17.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob kwie 09, 2016 8:54 pm


LOKO
Posty: 627
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » sob kwie 09, 2016 9:46 pm

Jak dla mnie głęboki kryzys, ta drużyna nie kreuje żadnych sytuacji bramkowych. W ofensywie nie istniejemy.

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob kwie 09, 2016 11:50 pm

LOKO pisze:Jak dla mnie głęboki kryzys, ta drużyna nie kreuje żadnych sytuacji bramkowych. W ofensywie nie istniejemy.


No sorry ale chyba czas podziękować trenerowi, bez wstrząsu to się nie ruszy

arturnh
Posty: 52
Rejestracja: sob paź 23, 2010 5:48 pm

Postautor: arturnh » ndz kwie 10, 2016 9:39 am

dokładnie zgadzam się z przed mówcą.
moje zdanie jest takie (moje zdanie) że wybór tego trenera to jakieś nieporozumienie.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz kwie 10, 2016 11:38 am

Jedyna w Polsce mysl szkoleniowa w sytuacjach kryzysowych to zmiana trenera

Piotrek
Posty: 2986
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » ndz kwie 10, 2016 11:55 am

https://www.youtube.com/watch?v=772qUZc1KiA
3'45'' - wychodzimy z błyskawiczną kontrą...

NaniHKS
Posty: 92
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 6:47 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: NaniHKS » ndz kwie 10, 2016 11:56 am

Jose Mourinho jest do wziecia :!:

patrix

Postautor: patrix » ndz kwie 10, 2016 12:37 pm

Akurat w naszym przypadku zmiana trenera mogła by pomóc bo jak widać Staniec nie wyciąga wniosków i w kolejnych meczach są powielane te same błędy.

Jakbyście nie zauważyli to akurat jednej z drużyn z błoń zmiana trenera 5 kolejek temu bardzo pomogła bo też była padaka więc może trzeba to samo zrobić u nas póki da się jeszcze odrobić stratę.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz kwie 10, 2016 12:47 pm

Jak psom zmiana pomogła to nie ma bata argument jest

W Polsce najlepiej zmieniać trenera co 5 kolejek do pierwszej przegranej

tomabon
Posty: 859
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » ndz kwie 10, 2016 12:50 pm

zauważyliście że znowu gramy jak za Paszy?
dokładnie tak samo, jeszcze rozgrywanie piłki jako tako, ale już zero strzałów i sytuacji strzeleckich
i do tego głupio tracone bramki
klątwa jakaś?

patrix

Postautor: patrix » ndz kwie 10, 2016 1:02 pm

lucero pisze:Jak psom zmiana pomogła to nie ma bata argument jest

W Polsce najlepiej zmieniać trenera co 5 kolejek do pierwszej przegranej

Masz może ciekawszy pomysł? To przedstaw lekarstwo na uratowanie Hutnika przed spadkiem do 4 ligi zamiast ciągle się wymądrzać.
Na transfery nigdy nie ma pieniędzy bo wiecznie na nic nie ma pieniędzy więc proszę Cię o jakieś alternatywne rozwiązanie zamiast rzucania się tutaj.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz kwie 10, 2016 2:07 pm

patrix pisze:
lucero pisze:Jak psom zmiana pomogła to nie ma bata argument jest

W Polsce najlepiej zmieniać trenera co 5 kolejek do pierwszej przegranej

Masz może ciekawszy pomysł? To przedstaw lekarstwo na uratowanie Hutnika przed spadkiem do 4 ligi zamiast ciągle się wymądrzać.
Na transfery nigdy nie ma pieniędzy bo wiecznie na nic nie ma pieniędzy więc proszę Cię o jakieś alternatywne rozwiązanie zamiast rzucania się tutaj.


Tak mam. Dac pracowac obecnemu trenerowi. Na transfery zawsze mozesz dac swoj hajs, w zamian oddam Ci miejsce w zarzadzie

Co do innych pomysłów to mam chociażby taki aby z taką samą dynamika jak napierdalanie na necie zadzwonić i zapytać w jakiej podstawowej kwestii osobowej pomoc chociażby w organizacji meczu

Tymczasem ten wielki cel w postaci utrzymania interesuje średnio 150 osób na meczu. Reszta czeka na rundę z Resovia aby na następnej frekwencja na tej samej Resovii spadła znów do 150 osób.

Taka prawda o naszym fanatyzmie

A jeżeli chodzi o te zmianę to kto ma zastąpić obecnego coacha ?

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz kwie 10, 2016 4:44 pm

lucero pisze:
patrix pisze:
lucero pisze:Jak psom zmiana pomogła to nie ma bata argument jest

W Polsce najlepiej zmieniać trenera co 5 kolejek do pierwszej przegranej

Masz może ciekawszy pomysł? To przedstaw lekarstwo na uratowanie Hutnika przed spadkiem do 4 ligi zamiast ciągle się wymądrzać.
Na transfery nigdy nie ma pieniędzy bo wiecznie na nic nie ma pieniędzy więc proszę Cię o jakieś alternatywne rozwiązanie zamiast rzucania się tutaj.


Tak mam. Dac pracowac obecnemu trenerowi. Na transfery zawsze mozesz dac swoj hajs, w zamian oddam Ci miejsce w zarzadzie

Co do innych pomysłów to mam chociażby taki aby z taką samą dynamika jak napierdalanie na necie zadzwonić i zapytać w jakiej podstawowej kwestii osobowej pomoc chociażby w organizacji meczu

Tymczasem ten wielki cel w postaci utrzymania interesuje średnio 150 osób na meczu. Reszta czeka na rundę z Resovia aby na następnej frekwencja na tej samej Resovii spadła znów do 150 osób.

Taka prawda o naszym fanatyzmie

A jeżeli chodzi o te zmianę to kto ma zastąpić obecnego coacha ?


podziwiam Waszą pracę i chęć ciągnięcia tego dalej. ile razy prosilo się robiło akcję i namawialo ludzi by przyjść na mecz dokladajac cegiełkę tzw. niestety mamy takich kibiców jakich mamy. po tym co widzę na trybunach i gra nasze miejsce jest W 4 lidze. W tej 4 lidze to były czasy pamiętne mile na grebalowie. przynajmniej trybuny były pełne A nie ta chujnia jaką jest. do tych co mają wyjebane. jesteście kibicami sukcesu na lepsze czasy nie liczcie.
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz kwie 10, 2016 5:00 pm

Kibiców mamy takich jak wszędzie, nie jesteśmy pod żadnym względem wyjątkowi, po prostu jest nas mało.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY


http://www.youtube.com/watch?v=wFOfiYD--_4
WIELKA POLSKA!

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz kwie 10, 2016 5:36 pm

Mnie tylko śmieszą te złote pomysły w stylu zmienny trenera

Piłkarze dostali prawie wszystko wyniki są mega chujowe ale niech walczą w tej konfiguracji do końca. Zobaczymy

A co do nas to ja wzorem naszej Premier prywatne zdanie: jak nas nie ma 600 na KAŻDYM meczu bo to NASZ klub to cały projekt należy skonczyc