Hutnik - Wisła Sandomierz 14.05.2016 g.18.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Hutnik - Wisła Sandomierz 14.05.2016 g.18.00

Postautor: HKSStrusia » pt maja 13, 2016 8:02 pm

Obrazek

dUfio
Posty: 9070
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt maja 13, 2016 8:13 pm

kolejny mecz "o wszystko"

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » pt maja 13, 2016 8:38 pm

i ostatni
chociaz ostatni moim zdaniem przegrany w polancu
ja juz nie wierze w nic zadne utrzymanie
derby tez wielki ch z tego
zakaz wyjazdowy 2 meczy

giovanni
Posty: 364
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » sob maja 14, 2016 8:38 am

dziś muszą być tylko 3 punkty!
- Hutnik NOWA HUTA -

patrix

Postautor: patrix » sob maja 14, 2016 8:45 pm

Przegrywamy 0 do 1.

Szkoda pisać bo wnioski zostały już wyciągnięte przez nas we wcześniejszych kolejkach tylko szkoda że Staniec nadal ich nie wyciąga. Ta drużyna jako całość nie istnieje na boisku a jedyne w czym czasem przeważamy to posiadanie piłki.

Trener niech wypie...la z Hutnika jak najdalej i jak najszybciej!

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob maja 14, 2016 8:52 pm

patrix pisze:Przegrywamy 0 do 1.

Szkoda pisać bo wnioski zostały już wyciągnięte przez nas we wcześniejszych kolejkach tylko szkoda że Staniec nadal ich nie wyciąga. Ta drużyna jako całość nie istnieje na boisku a jedyne w czym czasem przeważamy to posiadanie piłki.

Trener niech wypie...la z Hutnika jak najdalej i jak najszybciej!


Też jestem za tym, ale w tej rundzie tego się nie spodziewam. Zarząd po prostu nie ma jaj. Gdyby trener miał chociaż trochę honoru, to by zrezygnował. Niech spróbuję ratować (matematycznie mamy jeszcze szanse) to ktoś inny. Chociażby drugi trener.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob maja 14, 2016 9:07 pm

patrix - Staniec wnioski może wyciągać, ale w kolejnych rundach z błedów jakie poczynilł w zimowych przygotowaniach. Od meczu zWisłą, kto cokolwiek wie o piłce widział, że drużyna jest kompletnie nieprzygotowana.



patrix pisze:Trener niech wypie...la z Hutnika jak najdalej i jak najszybciej.

Myślę że język nieadekwatny do sytuacji. Staniec na pewno nie chciał, źle, iestety mu nie wyszło. Młody trener z małym doświadczeniem.
Niech je nabiera i wraca do Hutnika, ale na razie trzeba mu PODZIĘKOWAĆ.

Alex pisze:Gdyby trener miał chociaż trochę honoru, to by zrezygnował. Niech spróbuję ratować (matematycznie mamy jeszcze szanse) to ktoś inny. Chociażby drugi trener.

Trener jest ambitny i na pewno wierzy że się jeszcze sytuacja odmieni, więc nie dziwne ze nie ustępuje. To zarząd powinien zmienić trenera najpóźniej po meczu z Garbarnią, a że do dzisiaj nie zmienili to już absurd.

A co do drugiego trenera to kogo masz na myśli :?:

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob maja 14, 2016 9:16 pm

Alex pisze:Gdyby trener miał chociaż trochę honoru, to by zrezygnował. Niech spróbuję ratować (matematycznie mamy jeszcze szanse) to ktoś inny. Chociażby drugi trener.

Trener jest ambitny i na pewno wierzy że się jeszcze sytuacja odmieni, więc nie dziwne ze nie ustępuje. To zarząd powinien zmienić trenera najpóźniej po meczu z Garbarnią, a że do dzisiaj nie zmienili to już absurd.

A co do drugiego trenera to kogo masz na myśli :?:

Wierzyć to możemy my kibice. Trener powinien mieć plan, nasz treneiro go nie ma.

Jak pisałem o drugim trenerze, to chodziło mi o KOGOKOLWIEK kto będzie miał inną wizję/plan na poprawę dyspozycji obecnej drużyny.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob maja 14, 2016 9:22 pm

Alex pisze:Wierzyć to możemy my kibice. Trener powinien mieć plan, nasz treneiro go nie ma.

Każdy trener myśli, że ma - a co gorsza większa część tego forum też tak uważa-(ła?)

Alex pisze:Jak pisałem o drugim trenerze, to chodziło mi o KOGOKOLWIEK kto będzie miał inną wizję/plan na poprawę dyspozycji obecnej drużyny.

Chodzi Ci o "innego trenera"- bo "drugi trener" to się kojarzy z asystentem pierwszego - dlatego moje zdziwienie.

Alex
Posty: 1038
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » sob maja 14, 2016 9:28 pm

ksh72 pisze:
Alex pisze:Jak pisałem o drugim trenerze, to chodziło mi o KOGOKOLWIEK kto będzie miał inną wizję/plan na poprawę dyspozycji obecnej drużyny.

Chodzi Ci o "innego trenera"- bo "drugi trener" to się kojarzy z asystentem pierwszego - dlatego moje zdziwienie.


Fakt może się tak kojarzyć. Czasami zdarza się tak, że drugi trener potrafi odmienić drużynę.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob maja 14, 2016 9:38 pm

Tylko trzeba go mieć :D

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob maja 14, 2016 9:49 pm

Dzisiaj nie zagrali źle ale skuteczność ...

http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... FmMzUyN2Nh