Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta, 04.06.2016, 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta, 04.06.2016, 17:00

Postautor: HKS1978 » sob cze 04, 2016 10:49 am

Dziś ostatni mecz sezonu. Jakie macie przewidywania co do wyniku i gry naszego zespołu?
Czy wreszcie będzie to wyglądało tak jak powinno?
Czy pech nas opuści, a pan z gwizdkiem nie będzie przeszkadzał w rozwinięciu skrzydeł?
Chwała chłopakom, że w ogóle wyjdą na boisku, mimo że nie otrzymali jeszcze pensji za maj.
Ja wierzę, że dziś naprawdę zostawią serce na murawie. Zwłaszcza nasz napastnik Siara. Mam nadzieję, że chłopak wreszcie odpali i wypali! Stać go na to?
Beskid zapewne postawi twarde warunki. Wtajemniczeni twierdzą, że nie jest to drużyna, która zasługuje na ostatnie miejsce w tabeli.
W porównaniu z innymi zespołami tej ligi grają ponoć nowoczesny, kombinacyjny futbol. Radość w ich grze, widać szczególnie we własnym polu karnym.
Szkoda, że sezon już się kończy. Chyba powoli wpadamy w odpowiedni rytm i czuję że moglibyśmy jeszcze trochę zwojować.
Wróble ćwierkają, że nadal mamy szanse na utrzymanie. Być może Garbarnia awansuje, a KSZO się wycofa? Chodzą też słuchy, że mamy dostać jakiś walkower.
Czuję, że będzie dobrze. Wbrew wszystkim internetowym hejterom (a zwłaszcza jednemu) zakończymy ten trudny sezon w środku tabeli, z dodatnim bilansem bramkowym.
Czekam na wasze opinie...

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Re: Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta, 04.06.2016, 17:00

Postautor: Porter_HKS » sob cze 04, 2016 2:16 pm

Skończmy ten sezon i zapomnijmy o nim jak najszybciej.
Mam nadzieję że jak najwięcej młodzieży dostanie dzisiaj szansę i że pokaże się z dobrej strony zasiewając choćby ziarenko jakiegoś optymizmu na przyszłość.

HKS1978 pisze: Chwała chłopakom, że w ogóle wyjdą na boisku, mimo że nie otrzymali jeszcze pensji za maj.


hehe, dobre :). Ujmijmy to tak. Piłkarze udawali że zależy im na klubie i na jego utrzymaniu w III lidze co wielokrotnie udowadniali szczególnie w tej rundzie :), to teraz Zarząd udaje że im płaci. Uważam że jest to uczciwe podejście do sprawy i obie strony też tak to odbierają.

HKS1978 pisze:Ja wierzę, że dziś naprawdę zostawią serce na murawie. Zwłaszcza nasz napastnik Siara. Mam nadzieję, że chłopak wreszcie odpali i wypali! Stać go na to?


Jak by nawet dzisiaj Sierakowski pobił rekord Lewandowskiego i strzelił 5 bramek w 8 min :) to z niego napastnika nie będzie nigdy.
Mamy ostatni mecz sezonu i nasz podstawowy napadzior ma na koncie 2 bramki :). Toż Guzik ma 4 :)

HKS1978 pisze: Wróble ćwierkają, że nadal mamy szanse na utrzymanie. Być może Garbarnia awansuje, a KSZO się wycofa? Chodzą też słuchy, że mamy dostać jakiś walkower.


Na tej podstawie szanse na utrzymanie ma też Beskid (tylko jeszcze kilka składowych dla nich dochodzi), także szykuje nam się mecz na szczycie :)

HKS1978 pisze: Czuję, że będzie dobrze. Wbrew wszystkim internetowym hejterom (a zwłaszcza jednemu) zakończymy ten trudny sezon w środku tabeli, z dodatnim bilansem bramkowym.


Masz naprawdę dobrego dealera :) Pozdrawiam i dzięki za wpis bo to dobre było :)

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob cze 04, 2016 3:45 pm


Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » sob cze 04, 2016 6:58 pm

I... jaki wynik?

patrix

Postautor: patrix » sob cze 04, 2016 7:11 pm

Hutnik wygrywa z Beskidem 5 do 0.

Szkoda że nie utrzymujemy się w tej 3 lidze i spadamy. Czarni też wygrali więc sezon kończymy na 10 miejscu.
Rezerwy Cracovii również zagrożone są spadkiem.
Ostatnio zmieniony sob cze 04, 2016 7:12 pm przez patrix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 572
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » sob cze 04, 2016 7:11 pm

5-0
Bramki:Guzik,Sierakowski,Kołakowski,Świątek,Jacak.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Re: Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta, 04.06.2016, 17:00

Postautor: huteusz » sob cze 04, 2016 10:19 pm

Porter_HKS pisze:
HKS1978 pisze: Czuję, że będzie dobrze. Wbrew wszystkim internetowym hejterom (a zwłaszcza jednemu) zakończymy ten trudny sezon w środku tabeli, z dodatnim bilansem bramkowym.


Masz naprawdę dobrego dealera :) Pozdrawiam i dzięki za wpis bo to dobre było :)


ja tam bym sie nie zdziwił gdyby ktoś się wycofał ale nawet gdyby to szanse że nas to uratuje są takie jak trafienie chociazby 5-tki w Lotto ;)


http://galeria.Hutnik.org/index.php?sfp ... mJmMmMyMmE

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob cze 04, 2016 10:28 pm

Brawa dla Hutników za około 10 minutowe (przypadkowe) zablokowanie marszu kodu w centrum :wink:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Re: Beskid Andrychów - Hutnik Nowa Huta, 04.06.2016, 17:00

Postautor: lucero » ndz cze 05, 2016 12:43 am

HKS1978 pisze:Ja wierzę, że dziś naprawdę zostawią serce na murawie. Zwłaszcza nasz napastnik Siara. Mam nadzieję, że chłopak wreszcie odpali i wypali! Stać go na to?


:)

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz cze 05, 2016 10:04 am

wczorajsza pogadanka przy plocie potwierdza, ze pilakrze kompletnie nie zdaja sobie sprawy z tego, co odjebali

dUfio
Posty: 9092
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz cze 05, 2016 1:42 pm

Aldaris pisze:Brawa dla Hutników za około 10 minutowe (przypadkowe) zablokowanie marszu kodu w centrum :wink:



rozwiń mysl:)

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz cze 05, 2016 2:25 pm

dUfio pisze:wczorajsza pogadanka przy plocie potwierdza, ze pilakrze kompletnie nie zdaja sobie sprawy z tego, co odjebali


Jeśli po każdym przegranym jak i przejebanym meczu byli utwierdzani w przekonaniu że nic się nie stało, klepani po plecach, bronieni na fb i forum to czemu się dziwić.
Taka rozmowa połączona z wymiana trenera , dwa miesiące temu, może by coś pomogła a teraz...

patrix

Postautor: patrix » ndz cze 05, 2016 2:41 pm

dUfio pisze:wczorajsza pogadanka przy plocie potwierdza, ze pilakrze kompletnie nie zdaja sobie sprawy z tego, co odjebali

dUfio
A jak oni argumentowali nasz spadek do 4 ligi, co w ogóle mówili, jak się tłumaczyli?

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz cze 05, 2016 2:56 pm

Powiedzieli że zapierdalają i daja z siebie 120%, na pytanie, to dlaczego jest jak jest, odpowiedzieli że "my sami nie wiemy, przecież nie chcielismy spaść", tak mniej więcej.

Zresztą zawsze możesz odpalić jeden z youtubowych filmików na którym słychać fragment rozmowy

Był poruszony też temat koła, które notabene rzeczywiscie było jedynie spłaceniem zaległości chyba z niewielką nawiazką (o czym niektórzy zapominają i się im wydaje że to była jakaś super premia i gotówka!), ale jako że słabo znam temat od środka to więcej nie będe gadać

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz cze 05, 2016 3:58 pm

huteusz pisze:Powiedzieli że zapierdalają i daja z siebie 120%



A się boję pomyśleć jakie były by wyniki w takim razie gdyby po prostu grali na 100%