Lato 2016 sparingi, transfery

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lip 17, 2016 11:00 pm

luke.krak pisze:ja wiem ze padną odpowiedzi że nie łatwo sponsora znaleźć itp. ale my nie szukamy bo odrazu zakładamy ze będziemy musieli oddać klub w ręce innemu wlascicielowi i mozemy skończyć jak Pogoń z Ptakiem czy Polonia z Wojciechowskim ale czy moze być gorzej? a moze bedzie to strzał w 10. Pozatym lata lecą i marka Hutnika maleje w szybkim tempie...Pazdan jedynie coś o nas Polsce przypomniał i nawet w lidze plus extra było dzisiaj. Także moim zdaniem trzeba zmienić polityke klubu a grupe socios utrzymać jako pomoc dla klubu a nie główne zrodło dochodu, powtarzam to jest tylko moje zdanie...a wasze?

Podpisuję się pod tym obiema rękami.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz lip 17, 2016 11:20 pm

reklame w tramwaju zrobili kilku osobom ktore akurat jechaly bo nigdzie komunikatów i newsów nie było

co do sponsora, to najpierw trzeba znaleźć takiego co by chciał coś przejmować a potem sobie rozkminiać

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lip 17, 2016 11:28 pm

huteusz pisze:reklame w tramwaju zrobili kilku osobom ktore akurat jechaly bo nigdzie komunikatów i newsów nie było


Ale laska motornicza równa po zgłoszeniu zdarzenia powiedziała źe lepiej dla wszystkich będzie jak zdupcą przed przyjazdem mundurowych hahaha. Co do newsów poczekajmy na pon. prasę. Oby nic ;) nam reklamy o ile się nie mylę nie zrobili bo zostalismy na pokładzie udzielając pomocy ;)

luke.krak
Posty: 958
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz lip 17, 2016 11:41 pm

no niestety sam sponsor nie przyjdzie...chociaż w 2010r. były historie ze chetni są tylko chcą 51% udziału w klubie

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pn lip 18, 2016 12:04 am

patrix pisze:Frekwencja oczywiście żenująca na WELCOME. Przyszła garstka kibiców którym naprawdę zależy na Hutniku a reszta oczywiście ma to gdzieś bo po co chodzić jak i tak będziemy grać w 4 (5) lidze.

Narzekaniem na frekwencję sie niewiele zmieni.
Jest tak jak napisał luke.krak jaka liga - tyle widzów, choć spodziewałem sie wczoraj z 200 osób więcej.

Kiedyś WTNH to była cała impreza:

"Jubileusz 60-lecia Hutnika rozpoczął się oficjalnie o godzinie 13:00 od pikniku kibiców. Kibice Hutnika i Magdeburga wspólnie mogli spotkać się na bocznym boisku Hutnika przy piwie oraz kiełbaskach. Fani z Magdeburga przyjechali pięcioma autobusami, w liczbie około 300 osób. O 14:00 rozpoczął się mecz pomiędzy kibicami obydwu drużyn, który zwyciężyli Hutnicy 4:2. O godzinie 15:00 rozegrany został mecz między juniorami Hutnika oraz Cracovii. Tutaj również lepsi okazali się biało-błękitno-niebiescy, którzy zwyciężyli 5:1. Na stadion powoli przybywały coraz liczniejsze grupy kibiców. Około godziny 18:00 na stadionie znajdowało się już ponad dwa tysiące fanów Nowego Hutnika"
do tego były atrakcje dla dzieci.

A teraz tylko sparing : ( +turniej)



patrix pisze: Nie wspomnę o tym że pewnie deszcz też większości przeszkadzał w przybyciu na stadion.

deszcz przestał padać z 2 godz przed meczem

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn lip 18, 2016 12:14 am

Tylko ze wtedy przyjezdzal do nas Magdeburg, o meczu z Dynamem nie można powiedzieć że to był piknik :)

Ferencvaros, Partizany i inne Reale - niestety, nie zelektryzują kibiców, jeżeli to spotkanie typowo towarzyskie ;)

Generalnie widzimy spadek frekwencji i zastanawiamy się czemu ludzie nie chodzą, a zapominamy że na początku istnienia NH2010 było też o wiele więcej robione aby ludzie jednak przyszli. Mowilo sie ze plakaty nic nie dają, a moze dlatego wtedy jednak chodziło to ~500 osób?:)

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn lip 18, 2016 5:28 pm

to już nawet nie wkurwia tylko smuci, ze kilka osob zapierdala od tygodni zeby mecz w ogole wypalil, reszta ma to albo gdzies a niektorzy rzucaja klody pod nogi, upierdalaja granty etc :O

a WTNH to na prawdę nasza wizytowka i cos czym nalezy sie chwalic i co trzeba doceniac niezaleznie od ligi, w ktorej gramy. tylko czy za rok ktos jeszcze znajdzie w sobie sile zeby zadupcac dla 250 osob?


Szkoda, bo rywal na prawde wydawal sie dosc atrakcyny, rozpoznawalny i powszechnie szanowany, czego wyrazem była nasza prezentacja. A tu taka pyta

---

klimat wokół Hutnika oddaje fakt, ze w tym temacie skupiamy sie na manej frekwencji a np wogole nie ma komentarzy na temat skladu, druzyny itd. a pilkarsko chyba spoko, jak na druzyne w ktorej na pierwszym treningu tydzien temu bylo 4 seniorów.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt lip 19, 2016 10:26 am

Konrad Tyrpula na testach - zaproszenie go na takowe po tym co gość wyprawial na kilku meczach w stosunku do Hutniczej braci to dobry żart. Szkoda ze to nie Prima Aprilis

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt lip 19, 2016 11:18 am

Jak dla mnie to jeżeli jest w formie i będzie dawał z siebie wszystko to niech gra. Trzymam kciuki też za udane rozmowy z Czajką. Pora chyba przestać spoglądać za siebie a zacząć na to co przed Hutnikiem. Koniec spin, kłòtni itp. Dla mnie to nawet Madejski może grać jak pomoże a obecnie nadal jest bez klubu. To tylko moje zdanie.

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt lip 19, 2016 12:01 pm

centrum nh pisze:Jak dla mnie to jeżeli jest w formie i będzie dawał z siebie wszystko to niech gra. Trzymam kciuki też za udane rozmowy z Czajką. Pora chyba przestać spoglądać za siebie a zacząć na to co przed Hutnikiem. Koniec spin, kłòtni itp. Dla mnie to nawet Madejski może grać jak pomoże a obecnie nadal jest bez klubu. To tylko moje zdanie.


I przy okazji niech GT wspomagaja Sharksi w mlynie

dUfio
Posty: 9091
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lip 19, 2016 12:48 pm

Z tym Madejskim trochę Cię poniosło. Lepiej rozwiazac klub niż ratować się oficjalnie skorumpiwanymi emerytami. Powrót jak Mąki i nie za duże wymagania tak ale są granice. Jak na nasze zarówno potrzeby jak i możliwośći chyba jest jakaś tam grupa grajków po których możemy sięgnąć

Ocb z Tyrpyla?

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt lip 19, 2016 1:51 pm

centrum nh pisze:Jak dla mnie to jeżeli jest w formie i będzie dawał z siebie wszystko to niech gra. Trzymam kciuki też za udane rozmowy z Czajką. Pora chyba przestać spoglądać za siebie a zacząć na to co przed Hutnikiem. Koniec spin, kłòtni itp. Dla mnie to nawet Madejski może grać jak pomoże a obecnie nadal jest bez klubu. To tylko moje zdanie.


Pierwszy byłeś do intryg i skłócania, a teraz w każdym temacie peace & love
Kryzys wieku średniego? 8)

Na ch.j nam sprzedawczyki w klubie. Mogli być ikon(k)ami jak wymieniony Piotr M. czy Marcin P. a są gdzie są. I niech szukają szczęścia gdzie indziej np. w Motorze.

P.S. w pamiętnym meczu z Cracovią 5-2 (0-2) "grało" aż 7 sprzedawczyków :shock:
Grzegorz J., Paweł K., Dariusz K., Rafał K., Piotr M., Waldemar S., Robert S.
No i GRAŁ też Makuch

wier<N>y
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » czw lip 21, 2016 8:39 pm

Jakiś sparing teraz w weekend? ktoś coś wie?

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » czw lip 21, 2016 9:18 pm

W sobotę o 12:00 na SS!

wier<N>y
Posty: 237
Rejestracja: pn gru 01, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: wier<N>y » czw lip 21, 2016 9:39 pm

dandi 79 pisze:W sobotę o 12:00 na SS!

Dzięki, a wiadomo z kim?