Lato 2016 sparingi, transfery

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » pt lip 22, 2016 11:17 am

Nazwa drużyny chyba Zagórzanka!

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » pt lip 22, 2016 8:21 pm

dandi 79 pisze:Nazwa drużyny chyba Zagórzanka!

U siebie grają? Na tym nierównym boisku? Celowa zagrywka😂
Co do tematu to naprawdę wielki szacunek dla Krzysztofa Świątka i Michała Guji że zostali w Hutniku. Że pokazali w kluczOwej i krytycznej chwili dla Hutnika kto jest kim. Kto oddanym piłkarzem a kto pracownikiem wyrobnikiem zwykłym najemnikiem Mam nadzieję że Święty i Gujson to przyszła para trenerów w Hutniku. Szacunek Panowie! Tak trzymajcie. Był będzie jest!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » sob lip 23, 2016 8:23 am

Należy pamiętać że pozostali też Jasowicz i Antoniak. :wink:

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » sob lip 23, 2016 9:11 am

HKS1978 pisze:
dandi 79 pisze:Nazwa drużyny chyba Zagórzanka!

U siebie grają? Na tym nierównym boisku? Celowa zagrywka😂
Co do tematu to naprawdę wielki szacunek dla Krzysztofa Świątka i Michała Guji że zostali w Hutniku. Że pokazali w kluczOwej i krytycznej chwili dla Hutnika kto jest kim. Kto oddanym piłkarzem a kto pracownikiem wyrobnikiem zwykłym najemnikiem Mam nadzieję że Święty i Gujson to przyszła para trenerów w Hutniku. Szacunek Panowie! Tak trzymajcie. Był będzie jest!


I bardzo dobrze że reszta odeszła, należało rozwalić to towarzystwo wzajemnej adoracji przesiąkniętą manią wielkości nie mającą pokrycia w rzeczywistości.
Samooczyszczenie było konieczne a przy obecnych wzmocnieniach Makuchem czy mam nadzieję Czajką mając mocną bramkę w postaci Jasowicza i Migdała oraz obudowując to młodymi, ambitnymi piłkarzami będziemy mocniejsi niż w zeszłym sezonie grając piłkarzami zmanierowanymi i wypalonymi.

I niech mi nikt nie mówi że tym składem mamy grać o utrzymanie bo pęknę ze śmiechu. Nie wiem skąd ten minimalizm?
Gramy o AWANS i każdy inny rezultat będzie porażką!
W końcu jesteśmy Hutnik !

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lip 23, 2016 4:33 pm

Hutnik - Zagórzanka 3-4

Nawet fajnie grali nasi, ale przegrać mecz z piłkarzami, którzy w paru przypadkach odznaczali się nadwagą, a w jednym przypadku nawet sporą - nie przystoi !!!

Mecz chyba 3x30

W ostatniej trzydziestce grali juniorzy i testowany murzyn.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob lip 23, 2016 9:35 pm

dokladnie ,a ktora to liga ?

bn
Posty: 3015
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » sob lip 23, 2016 11:31 pm

szósty poziom: klasa okręgowa grupa Wadowice
my gramy na piątym

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz lip 24, 2016 4:42 pm

A wie ktoś co to jest za murzyn? W pierwszej chwili wydawało mi się, że jest to Karamo Sane z Michałowianki, ale chyba jednak nie.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz lip 24, 2016 5:29 pm

Aldaris pisze:A wie ktoś co to jest za murzyn? W pierwszej chwili wydawało mi się, że jest to Karamo Sane z Michałowianki, ale chyba jednak nie.



"W bardzo zmienionym składzie zaprezentowały się w tym spotkaniu wszystkie hutnicze formacje. W obronie oprócz Kędziory i powracającego Marcina Makucha wystąpili m.in. Grzegorz Anioł (z Wiślanki Grabie) i Przemysław Senderski (Beskid Andrychów).Przez pół meczu na prawej stronie pomocy sprawdzany był Kamil Woźniak z AS Progres, a po przeciwnej stronie Adam Duniec (Wieczysta). Zagrali w niej też Dariusz Kuźma (Kmita Zabierzów), Michał Lebiest (Wiślanka), Krzysztof Maj (Zryw Szarów), Gor Sargsyan (wychowanek Hutnika, w minionym sezonie w Górniku Wieliczka), Konrad Tyrpuła (Sparta Kazimierza Wielka). Natomiast w ataku Senegalczyk Ousmane Fall, który do tej pory uczestniczył w sparingach Orkana Szczyrzyc, strzelając dla niego bramkę w meczu z hutnikami."

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz lip 24, 2016 5:46 pm

Chyba błąd się wkradł, bo nie chodzi o Ousmane tylko o Ousseynou Fall.

W każdym razie typowy IV ligowy grajek - grał w Karpatach Siepraw, Michałowiance.

Kilka ciekawych cytatów :wink:

"Felek" wie już nawet, w barwach jakiego klubu chciałby grać. - Wisła Kraków! Bardzo lubię tę drużynę.


Receptą na zrobienie wielkiej kariery ma być m.in. prowadzenie prawdziwie sportowego trybu życia. - Żyję prostym rytmem: trening, relaks, trening, znowu relaks. Nie palę papierosów, nie piję piwa


A w jaki sposób się relaksuje? Siedząc przed telewizorem? A może woli gry komputerowe? - Nic z tych rzeczy. Po prostu... śpię! Dlaczego? Bo wielu najlepszych graczy tak robi. Jeśli chcesz być prawdziwym profesjonalistą, musisz funkcjonować w ten sposób - mówi z przekonaniem.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn lip 25, 2016 8:24 am

Najbliższy sparing w środę ?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr lip 27, 2016 8:22 pm

Dalin - Hutnik 3:3 (0:1) Król, Antoniak, Świątek.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw lip 28, 2016 9:24 am

Rzadko coś krytykuję, ale naprawdę, żeby nie było żadnej informacji odnośnie granych sparingów. Nawet po parokrotnym zapytaniu nie udało mi się jej uzyskać. Rozumiem, że klub istnieje dla piłkarzy i grupki działaczy. Niestety ale wieje tu zwykłą prowincjonalnością.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw lip 28, 2016 10:02 am

Dzis o 18 sparing na Wieczystej

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw lip 28, 2016 10:13 am

HKS1978 pisze:Dzis o 18 sparing na Wieczystej

Wczoraj był sparing w Myślenicach, dzisiaj jest zwykły trening na SS