Wiślanie - Hutnik 20.08.2016

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Wiślanie - Hutnik 20.08.2016

Postautor: bn » sob sie 20, 2016 6:02 pm

Z Wiślanami jak zwykle klęska. Tym razem rekordowa...

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 20, 2016 6:30 pm

Czemu zawsze tam dostajemy ostry wpierdol

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » sob sie 20, 2016 6:31 pm

wezcie to rozwiazcie w chuj szkoda nerwów ja pierdole 5-0 z jakimis burakami
Tomek83

KSH74NH
Posty: 4368
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » sob sie 20, 2016 6:34 pm

A co z przyspiewka byl bedzie jest wtedy. Totalne wkurwienie jescze rozumiem 1 bramka

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob sie 20, 2016 6:38 pm

KSH74NH pisze:A co z przyspiewka byl bedzie jest wtedy. Totalne wkurwienie jescze rozumiem 1 bramka


Nawet Turpula nie pomógł. Smuteczek

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » sob sie 20, 2016 8:07 pm

Ja tylko nie rozumiem dlaczego po udanym ostatnim meczu gramy w innym ustawieniu.

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » sob sie 20, 2016 8:57 pm

Trenera poniosła ułańska fantazja 😊!

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » sob sie 20, 2016 9:10 pm

Trener się nadal uczy a my czy będziemy grać w 5 czy 6 lidze jeden chuj...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob sie 20, 2016 9:58 pm

Nie jeden chuj.Cierpliwość, zaufanie wszystko ma swoje granice. No kończ to waściu, wstydu oszczędź.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » sob sie 20, 2016 10:11 pm

Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem bo ja będę jeszcze płacił składki ale nie jednemu cierpliwość się skończy, po takich wynikach na wioskach zaczynam się wstydzić ponoć Staniec zrobił bardzo dużo rozpiszcie proszę szczegóły bo ciśnienie może niepotrzebnie rośnie

lucero
Posty: 1292
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » sob sie 20, 2016 10:21 pm

wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem bo ja będę jeszcze płacił składki ale nie jednemu cierpliwość się skończy, po takich wynikach na wioskach zaczynam się wstydzić ponoć Staniec zrobił bardzo dużo rozpiszcie proszę szczegóły bo ciśnienie może niepotrzebnie rośnie


Czekam jeszcze na zapowiadany tutaj audyt, ale wydaje mi sie ze to dalej poklosie chujowego obozu w zimie, braku boiska oraz zlosliwosci starego zarzadu.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz sie 21, 2016 6:54 pm

wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem


Najważniejszym chyba iczba gumiorów wśrod znajomych na fb.

U nas trener nie jest rozliczany przede wszystkim z wyników
dUfio pisze:decyzji o zmianie/zostawieniu trenera Hutnika nie można było podejmować tylko i wylacznie przez pryzmat wyników w zeszłej rundy


wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem bo ja będę jeszcze płacił składki ale nie jednemu cierpliwość się skończy

Wielu już się ponoć skończyła.
Z tego co słyszałem to wpływy ze składek gwałtownie zmalały podczas wiosennych wyczynów podopiecznych trenera Stańca.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 21, 2016 8:50 pm

ksh72 pisze:
wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem


Najważniejszym chyba iczba gumiorów wśrod znajomych na fb.

U nas trener nie jest rozliczany przede wszystkim z wyników
dUfio pisze:decyzji o zmianie/zostawieniu trenera Hutnika nie można było podejmować tylko i wylacznie przez pryzmat wyników w zeszłej rundy





wyrywasz zdanie z kontekstu gdzie byly mniej wiecej napisane intencje przy zostawieniu trenera latem a dodajesz od siebie cos o fb nie wiem na chuj


jak dla mnie akurat w tej konkretnej sytuacji nie moglo byc innej decyzji


co innego wiosna - z perspektywy czasu patrzac nalezalo sie z Matim pozeganc po meczu z Unią lub Garbarnią, gdy nie bylo jeszcze za pozno

teraz tym bardzie bedzie trzeba szybciej reagowac, jeszcze jedna taka wtopa czy kilka "zwyklych" porazek i mysle, ze bedzie powazna dyskusja o tym kto powinien zasiadac na lawce trenerskiej

porazka na wsi zawsze boli ale z tego co widze jaskowice to czub tej ligi. a pierwsze mecze pokazuja ze jestesmy w stanie grac o srodek tabeli i tyle
o jakis awansach mozna zpaomniec na jakis czas i o "wielkim Hutniku", zreszta, 40 osob na dwudziestokilometrowym wyjezdzie to o czym my tu gadamy

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » ndz sie 21, 2016 9:13 pm

dUfio pisze:
ksh72 pisze:
wojo77 pisze:Bardzo proszę zarząd o argumenty za obecnym trenerem


Najważniejszym chyba iczba gumiorów wśrod znajomych na fb.

U nas trener nie jest rozliczany przede wszystkim z wyników
dUfio pisze:decyzji o zmianie/zostawieniu trenera Hutnika nie można było podejmować tylko i wylacznie przez pryzmat wyników w zeszłej rundy





wyrywasz zdanie z kontekstu gdzie byly mniej wiecej napisane intencje przy zostawieniu trenera latem a dodajesz od siebie cos o fb nie wiem na chuj


jak dla mnie akurat w tej konkretnej sytuacji nie moglo byc innej decyzji


co innego wiosna - z perspektywy czasu patrzac nalezalo sie z Matim pozeganc po meczu z Unią lub Garbarnią, gdy nie bylo jeszcze za pozno

teraz tym bardzie bedzie trzeba szybciej reagowac, jeszcze jedna taka wtopa czy kilka "zwyklych" porazek i mysle, ze bedzie powazna dyskusja o tym kto powinien zasiadac na lawce trenerskiej

porazka na wsi zawsze boli ale z tego co widze jaskowice to czub tej ligi. a pierwsze mecze pokazuja ze jestesmy w stanie grac o srodek tabeli i tyle
o jakis awansach mozna zpaomniec na jakis czas i o "wielkim Hutniku", zreszta, 40 osob na dwudziestokilometrowym wyjezdzie to o czym my tu gadamy


sorki ,wybacz skoryguje CIe
na wieki wieków a nie jakiś czas
a przy okazju w tym temacie dodam
wiele pytań od dłuższego czasu jest zadawane i jak widzę marki Hutnik już nie ma, żeby nikt nic nie odpisał na zadawane pytania to jest totalna olewka włąsnych kibiców.
a w tym sezonie to pozostaje walczyc o utrzymani się ,nie o środek

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 21, 2016 9:25 pm

zwał jak zwał


co do pytań, na kilka aktualnych były udzielone odpowiedzi, ktores przeoczylem?